Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Засідання ініціативної групи

           16.03 16 березня у малій залі засідань Сахновщинської райдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

            Розпочинаючи засідання голова ініціативної групи М.О. Мокляк надав слово в.о. начальника Сахновщинського бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Клімовій Людмилі Володимирівні, щодо питання перереєстрації статутів громадських організацій згідно нових вимог податкового законодавства.

Детальніше...
 
Первомайський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

imagesЗ метою інформування органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, державних установ і громадськості Сахновщинського району про діяльність відділу «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в приміщенні відділу «Сахновщинське бюро правової допомоги» за адресою: смт. Сахновщина вул. Тарасів Шлях, 68, 10 березня 2017 року об 11:00 буде проведено презентацію діяльності Сахновщинського бюро правової допомоги на тему: «Становлення і розвиток системи безоплатної правової допомоги у регіоні.

 

 

Директор  центру

                                      І.М.Шевченко

 

 

 
ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

           images Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації відбудуться 24 березня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації. Початок зборів о 14.00.

            Склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації (додаток 1).

           Громадська рада при районній державній адміністрації, як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 (зі змінами) для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Детальніше...
 
Засідання ініціативної групи

           21 21 лютого у малій залі засідань Сахновщинської райдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

            Розпочинаючи засідання М.О. Мокляк зауважив, що, враховуючи зміни, які проходять у суспільно-політичному житті нашої держави, актуальним на сьогодні є питання налагодження ефективної взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з громадськістю та врахування громадської думки під час формування і реалізації місцевої політики, яка надає можливість членам територіальної громади брати участь в процесах розробки, прийняття управлінських рішень з питань життя громади і здійсненні громадського контролю за їх виконанням.

            На розгляд членам ініціативної групи було винесено ряд організаційних питань, зокрема, щодо обрання голови ініціативної групи, визначення відповідальної особи за ведення протоколів засідань групи, порядку і термінів проведення установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації. Представники громадських організацій внесли свої пропозиції щодо процесу формування Громадської ради та подальшої організації її роботи. Учасниками засідання було узгоджено текст повідомлення ініціативної групи про проведення установчих  зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації.

            Наступне засідання ініціативної групи відбудеться 16 березня, після завершення процедури подання заяв.

 
Проект Програми економічного і соціального розвитку Сахновщинського району на 2017 рік

Див. вкладення

 
Оформлення спадщини на земельний пай

            imagesЗемельна частка (пай) — умовна частка землі, визначена у результаті поділу земель, переданих у колективну власність, серед членів сільськогосподарського підприємства.

            Спадкуванням є перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

            Право власності на земельну ділянку переходить до спадкоємців на загальних підставах, із збереженням її цільового призначення.

            Спадкування здійснюється за заповітом або за законом.

            У разі відсутності заповіту, визнання його недійсним, неприйняття спадщини або відмови від її прийняття спадкоємцями за заповітом, а також у разі не охоплення заповітом усієї спадщини, здійснюється спадкування за законом.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 191 192 193 194 195 196 197 198 Наступна > Кінець >>

Сторінка 194 з 198