Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
ОГОЛОШЕННЯ щодо формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації

imagesСахновщинська районна державна адміністрація оголошує про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

До складу ініціативної групи запрошуються представники інститутів громадянського суспільства, в тому числі й ті, які є членами чинної Громадської ради.

Ініціативна група впродовж 45 днів зобов’язана підготувати порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, визначити дату, час та місце проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Пропозиції щодо кандидатів до складу ініціативної групи надавати до організаційного відділу апарату Сахновщинської райдержадміністрації в  паперовому вигляді до 8 лютого 2017 року (вул. Шмідта, 10, смт  Сахновщина, 64501, тел. 3-15-81, електронна пошта -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  )  або через заступника голови Громадської ради при Сахновщинській РДА Мокляка Миколу Олексійовича, тел. 3-14-00 з 9-00 до 17-00.

 
Доступ до правосуддя розширено

11.11Законом України «Про Вищу раду правосуддя внесено наступні зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в статті 14 (Суб'єкти права на безоплатну вторинну правову допомогу):

«37) у частині першій статті 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу"

Детальніше...
 
Соціальний захист інвалідів

Див. вкладення

Attachments:
Download this file (Сахновщина_буклет_Соцiал_ний_захист_iнвалiдiв-1.doc) Буклет [ ]
 
Умови призначення пенсії по інвалідності

Див. вкладення

Attachments:
Download this file (Сахновщина_буклет_Умови_призначення_пенсii_по_iнвалiдностi-2.doc) Буклет [ ]
 
Цивільний шлюб: за і проти

Див. вкладення

Attachments:
Download this file (Сахновщина_буклет_Цивiл_ний_шлюб-2.doc)Буклет[ ]
 
Громадська рада

alt15 листопада у малій залі засідань райдержадміністрації відбулось чергове засідання громадської ради за участю заступника голови РДА П.О. Волошина.

В ході засідання були розглянуті питання про заборону використання соц. мереж, які мають російське походження та поштових електронних скриньок; про відповідність нормативам пішохідних переходів по залізничній станції «Сахновщина»; про хід реалізації проектів  «Разом у майбутнє» по Сахновщинському району; питання виділення коштів на ремонт стадіону «Колос»; про перевезення пільгової  категорії населення авто- та залізничним транспортом; про законсервовані об’єкти комунальної власності та про хід нарахування субсидій по району.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 191 192 193 194 195 196 197 198 Наступна > Кінець >>

Сторінка 195 з 198