Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Харківські студенти обговорили, як залучити молодь до роботи в об’єднаних громадах

19 травня на базі Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування відбулися молодіжні дебати у форматі «світового кафе», присвячені Дню Європи в Україні.

Захід пройшов за підтримки Департаменту науки та освіти ХОДА.

У дебатах взяли участь близько 50 студентів та аспірантів з п’яти провідних закладів вищої освіти Харкова. Вони спробували знайти відповіді на питання, що слід зробити об’єднаним територіальним громадам, щоб молодь працювала там після завершення навчання, та які європейські цінності є необхідною умовою успішного розвитку ОТГ в Україні.

«За результатами жвавого обговорення, яке викликало активний інтерес усіх учасників, були визначені основні орієнтири та основні цілі розвитку, які будуть важливі для громад.

Детальніше...
 
Нова школа. Що потрібно знати батькам першокласників

Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують в більшості країн Європи. Це гарантує кожній дитині навчання в школі біля дому.

Кожному першачку гарантується навчання в школі поряд з місцем проживання

Дитина повинна мати право навчатись в школі, що знаходиться поблизу її будинку, хоча за вибором батьків можна віддавати дитину в будь-яку школу. Для підтвердження місця проживання дитини батькам потрібно надати будь-який з понад десяти типів документів, який рекомендовано Міністерством освіти та науки (це може бути не лише паспорт, а й договір оренди на житло, документ, що засвідчує право власності на житло тощо).

Детальніше...
 
Україна має свій шлях до Бога, і він - не через Москву. Президент - про надання Томосу для української церкви

Це Петро Порошенко наголосив під час виступу на церемонії вшанування пам’яті жертв політичних репресій.

«Биківня – ця земля, цей ліс, де протягом кількох років у братських могилах Совєти ховали невинних людей. Ця земля – мовчазний свідок Великого терору», - сказав Президент.

Петро Порошенко зауважив, що, за словами істориків, ймовірно, саме десь тут, серед десятків тисяч жертв покоїться і тіло митрополита Василя Липківського. «Сподіваюся, десь на небесах душа владики, який сто років тому поставив на порядок денний питання про автокефалію, чує наші молитви до Господа про надання Томосу незалежній, автокефальній, помісній, православній, і головне - українській церкві», - сказав він.

Детальніше...
 
Юлія Світлична разом із 25 тисячами харків'ян взяла участь у Велодні-2018

Традиційний, вже 13-й, велопробіг стартував на площі Свободи та пройде центральними вулицями міста.

Перед початком масового заїзду велосипедисти провели флешмоб: на площі Свободи вони вишикувалися в фігуру герба Харкова.

«13 років тому у Велодні брали участь менше тисячі харків'ян, сьогодні - тисячі учасників, наймолодшому з яких - 3 роки. Сподіваємося, що людей на цьому заході з кожним роком ставатиме все більше», - сказала голова ХОДА Юлія Світлична.

Разом із харків'янами вона бере участь у велопробігу.

Детальніше...
 
У Богодухові відкрили інклюзивно-ресурсний центр, ресурсну кімнату та медіатеку

У відкритті центру взяла участь голова ХОДА Юлія Світлична, яка 19 травня перебуває з робочою поїздкою в Богодухівському районі.

Новий інклюзивно-ресурсний центр розмістився в Богодухівському ліцеї № 3. Тут створені всі умови для дітей з особливостями розвитку. У приміщенні провели капітальний ремонт та обладнали його спеціальними меблями, мультимедійним обладнанням та устаткуванням, що відповідає вимогам до таких центрів. Також тут є іграшки та матеріали для проведення занять за новітніми методиками. Центр надаватиме корекційні послуги для всіх дітей Богодухівського району, які цього потребують.

«У державі вперше впроваджується комплексний підхід щодо навчання дітей з інклюзивними потребами, - підкреслила Юлія Світлична.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації Іван Іванович Котула провів оперативну нараду

20180521 09051120180521 09053421 травня 2018 року голова райдержадміністрації І.І.Котула провів оперативну нараду за участю заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій та керівництва районної ради.

Нарада розпочалася з приємної місії. Іван Іванович привітав команду «Колос» - переможця ветеранського турніру з футболу за участю команд Красноградського району, Машівського та Карлівського районів Полтавської області, який відбувся 19 травня в м.Краснограді.  

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 213