Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 6 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Щодо визначення підстав повернення грошових коштів надміру виплаченої житлової субсидії

Картинки по запросу Щодо визначення підстав повернення грошових коштів надміру виплаченої житлової субсидіїУправління праці та соціального захисту населення повідомляє, що відповідно  до пункту 9 Положення, пpo порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Пpo спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідного пічного побутового палива» (зі змінами) (далі – Положення), житлова субсидія розраховується на всіх членів домогосподарства.

Пунктом 16 Положення передбачено, що громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов'язаний протягом 30 календарних днів поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про обставини для перерахунку житлової субсидії, зокрема, про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства тзміни у складі сім'ї члена домогосподарства.

Згідно з пунктом 22 Положення за рішенням комісії, утвореної районними, районними у м. Києві та Севастополі державними адміністраціями, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад, надання раніше призначеної житлової субсидії припиняється за поданням структурного підрозділу з питань соціального захисту населення у разі, коли громадянин не повідомив про зазначені вище обставини протягом 30 календарних днів з дня їх виникнення.

Детальніше...
 
Топ актуальних вакансій: кого шукають роботодавці Харківщини

Картинки по запросу топ актуальних вакансійЗа 6 місяців 2019 року до служби зайнятості Харківщини надійшло більше 54 тис. вакансій, на 1,8 тис. більше ніж за аналогічний період минулого року. Сьогодні кількість актуальних пропозицій працевлаштування складає майже 5,6 тис. Основна частина вакансій припадає на робітничі професії – майже 54%. Потреба у фахівцях та службовцях становить понад 30%. Про це повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

Найбільш затребуваними на ринку праці Харківської області є менеджери, провізори, фармацевти, інженери, адміністратори, викладачі, вчителі, токарі, фрезерувальники, шліфувальники, оператори верстатів з програмним керуванням, електромонтери, зварники, муляри.

У топ актуальних вакансій входять:

1.водії автотранспортних засобів;

2.продавці продовольчих, непродовольчих товарів;

3.підсобні робітники;

4.трактористи-машиністи сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва;

5.охоронці;

6.бухгалтери.

Детальніше...
 
В Україні стартувала кампанія «Вакциновані - значить захищені»

Вона спрямована на поширення інформованості населення щодо необхідності вакцинації від дифтерії та правця.

Уляна Супрун, Володимир Курпіта та Сергій Жадан зробили щеплення від дифтерії та правця і закликали українців підтримати кампанію «Вакциновані – значить захищені».

«Пацієнтам слід вакцинуватися до вересня, оскільки з початком навчального року кількість випадків захворювання на інфекційні хвороби зростає, отже ризик виникнення спалаху підвищується, - зазначають у МОЗ. - В Україні вкрай низький рівень охоплення щепленнями від цієї інфекції: вакциновані лише 70% дітей, дорослих – ще менше. 2018 року кожен другий дорослий не зробив необхідного щеплення. За таких умов експерти прогнозують можливий ризик виникнення спалаху. Єдиний спосіб захиститися – зробити щеплення».

Детальніше...
 
Новий онкологічний комплекс побудуємо за найсучаснішими технологіями. Юлія Світлична

24 липня голова ХОДА разом з обласною робочою групою побувала на будівельному майданчику майбутнього онкологічного комплексу. Керівниця області ознайомилася з ходом робіт і погодила з будівельниками та медиками першочергові потреби для реалізації масштабного проєкту.

«Умови, в яких сьогодні знаходиться обласний центр онкології, не витримують ніякої критики, - підкреслила Юлія Світлична. - Приміщення вже давно прийшли в непридатний стан. Тому прийнято принципове рішення про створення нового онкологічного комплексу. Він буде побудований за найсучаснішими технологіями - з урахуванням нових стандартів, а також забезпечений новим обладнанням - як для лікування, так і для діагностики. Об'єкт дуже масштабний і серйозний. Щоб не затягувати роботи, будуватимемо та здаватимемо об'єкт чергами».

На даний момент роботи йдуть на першій черзі будівництва. Тут переносять інженерні мережі та готуються розробляти котлован для фундаменту майбутнього лікувально-діагностичного центру площею понад 20 тисяч квадратних метрів.

«Це 3 секції, в тому числі центральна частина, ядро всього комплексу (ліфти, приймальне відділення, зони загального користування, операційний блок, реанімація) та стаціонар на 180 ліжко-місць. Друга черга - будівля в 6600 квадратних метрів, на 130 ліжко-місць. Там переважно розміщуватимуться відділення», - пояснив директор Департаменту капітального будівництва ХОДА Сергій Жуков.

Детальніше...
 
Перший заступник голови Сахновщинської районної адміністрації Володимир Іванович Кравець провів оперативну нараду

dsc0779729 липня 2019 року перший заступник голови Сахновщинської районної державної адміністрації Володимир Іванович Кравець провів оперативну нараду за участю керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій та керівництва районної ради.

В ході оперативної наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про проведену та заплановану поточну роботу. Також було розглянуто ряд актуальних питань життя району, які стосувалися: наповнення бюджету; фінансування медичної галузі, освіти, хід проведення жнив, а також проблемні питання, важливі для життєдіяльності району. 

 
Юлія Світлична провела прийом громадян у Харківській дирекції «Укрпошти»

По допомогу до голови ХОДА звернулися близько 20 співробітників підприємства.

«На підприємстві «Укрпошта» в Харківській області працюють понад 3600 співробітників, понад 600 відділень. Практично кожен з жителів області звертається в «Укрпошту» за тією чи іншою послугою. Тому розвитку цього підприємства ми приділяємо увагу - і не тільки допомагаємо самому підприємству, але і його співробітникам, вирішуючи ті проблемні питання, які в них виникають», - зазначила голова ХОДА.

За словами керівника Харківської дирекції «Укрпошти» Ваграма Гуляна, більшість питань, з якими співробітники підприємства звернулися до Юлії Світличної на минулому прийомі, вже вирішені.

«Нашими працівниками були порушені питання по дорогах, освітленню населених пунктів та інші. Вони вирішені вже більш ніж на 80%. Наші водії тепер приїжджають і з задоволенням говорять: там - все вже зроблено, там - робиться, там - закінчується. Це дуже приємно», - сказав Ваграм Гулян.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 335