Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Харківська область отримала апарат «штучної легені» для лікування хворих на COVID-19

26.05.3Медичне обладнання для екстракорпорального кровообігу найближчими днями буде встановлене в обласній інфекційній лікарні.

Апарат LivaNova S5 – благодійна допомога групи DCH. Він дозволяє за потреби виключити легеню з кровообігу та дати їй «відпочити», насичуючи в цей час кров киснем.

«Придбання обладнання - ініціатива бізнесмена Олександра Ярославського, я дякую за такий подарунок, зараз він саме «в точку». Це - найвищий рівень допомоги людям, в яких є хвороба легень. Якщо вже не справляться апарат штучної вентиляції легень, пацієнта підключають до цього апарата. Я думаю, для області це дуже важливо в час боротьби з пандемією», - зазначив голова ХОДА Олексій Кучер.

Зараз, за його словами, в області працює лише один такий апарат.

Олександр Ярославський повідомив, що згодом області буде передано ще один такий апарат.

«Я сподіваюсь, що він допоможе харків’янам та гостям міста, врятує чиєсь життя», - зазначив Олександр Ярославський.

 
Голова відвідав заклади освіти району

25.05.725 травня 2020 року голова Сахновщинської районної державної адміністрації25.05.8 Максим КАРПЛЮК відповідно до графіку зустрічей, відвідав 4 заклади освіти району (Шевченківську ЗОШ, Олійниківський НВК, Лигівський ліцей та Лебедівську гімназію). В кожному закладі голова спілкувався з працівниками щодо вжиття всіх необхідних заходів стосовно забезпечення працівників заробітною платою з нарахуваннями на 2020 рік. Провів огляд закладів. Також обговорили проблемні питання по кожному закладу. Працівниками закладів піднімалися питання щодо підготовки до опалювального сезону 2020-2021 років, щодо поточного ремонту закладів, щодо ремонту спортивного залу в Шевченківській ЗОШ та інші питання. За підсумками зустрічей проблемні питання взято на особистий контроль та дані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

25.05.9

 
ВЕБІНАР "Можливості залучення фінансових ресурсів для експортерів Харківщини" 
Проведено оперативну нараду

25.05.6Сьогодні, 25 травня 2020 року головою районної державної адміністрації Максимом Карплюком проведено оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів Сахновщинської районної державної адміністрації. Головним питанням стало продовження на території району з 22 травня по 22 червня 2020 року карантинних заходів та запровадження низки дозвільних заходів в частині роботи дитячих садків, автотранспорту, спортивних залів, проведення релігійних обрядів. Також встановлено завдання щодо подальшої діяльності закладів освіти, соціального захисту населення, роботи медичних закладів району в період реформ. Обговорено доручення голови Харківської облдержадміністрації Олексія КУЧЕРА щодо виконання програми соціально-економічного розвитку. За підсумками наради дано відповідні доручення.

 
За останню добу в області підтверджено 2 випадки COVID-19

25.05.4Хворобу виявили у жительки Харкова та жителя Харківського району.

На даний час з коронавірусною хворобою госпіталізовано 224 людини. У реанімації знаходяться шість пацієнтів: двоє підключені до апаратів ШВЛ, четверо – на кисневій підтримці (масці). 327 хворих перебувають на самоізоляції.

З підозрою на COVID-19 наразі госпіталізовано 177 людей, ще 55 знаходяться на самоізоляції.

За останню добу в області не зареєстровано жодного летального випадку. 14 людей одужали.

Серед загальної кількості людей, що одужали, – 81 медик. Це 40% від кількості захворілих медичних працівників.

Детальніше...
 
Розроблено Національну стратегію розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у НУШ

25.05.2Про це йдеться в Указі Президента України № №195/2020 від 25 травня 2020 року.

Так, згідно з документом, розроблення національної стратегії обумовлене необхідністю побудови безпечного та здорового освітнього середовища у новій українській школі для забезпечення прав дітей на освіту, охорону здоров’я, створення умов для надання учням якісних освітніх та медичних послуг. Формування безпечного та здорового освітнього середовища сприятиме кращій реалізації інтелектуального, фізичного, соціального та емоційного розвитку учнів, їх потенціалу, а також матиме позитивний вплив на стан громадського здоров’я, економіки та демографії в цілому в Україні.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 198