Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 3 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Верховна Рада запровадила єдиний рахунок для сплати податків з 1 січня 2021 року

07.10.4Відповідні законопроєкти Парламент схвалив 4 жовтня.

У другому читанні та в цілому прийнято законопроєкт №1049 «Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та законопроєкт №1051 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Законопроєкти запроваджують єдиний рахунок для сплати податків і зборів та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з 1 січня 2021 року.

Єдиний рахунок – це рахунок Державної податкової служби (ДПС), відкритий у казначействі, який платник податків може використовувати для сплати податків і зборів, адміністрування яких контролює податкова. Через єдиний рахунок можна буде сплатити податок на прибуток підприємств, податок на доходи фізичних осіб (ПДФО), єдиний соціальний внесок (ЄСВ), єдиний податок (ЄП), рентну плату, а також податковий борг за такими податками.

Детальніше...
 
Підписано угоду про співробітництво між Харківською та Могилівською областями

07.10.3Голова ХОДА Юлія Світлична та очільник Могилівського обласного виконавчого комітету Леонід Заєць підписали угоду в ході Другого форуму регіонів України та Білорусі, який проходить 4 жовтня в Житомирі за участі президентів обох держав.

Рамкова угода між Харківською обласною державною адміністрацією та Могилівським обласним виконавчим комітетом (Республіка Білорусь) передбачає співробітництво у галузях промисловості, сільського господарства, транспорту і торгівлі.

«Харківщина має результативний досвід співробітництва з міжнародними партнерами з країн Європейського союзу та США. У рамках форуму ми підписали угоду про співробітництво з Могилівською областю, з якою маємо схожі економіки. Акцент у співробітництві будемо робити на сильних сторонах наших регіонів: машинобудуванні та агропромисловому комплексі. Впевнена, що угода буде продуктивною, і перші результати отримаємо вже зовсім скоро, - сказала Юлія Світлична. -  Загалом зовнішньоторговельний оборот між Харківщиною та Білоруссю у порівнянні з минулим роком зріс. Сьогодні харківська делегація, до якої увійшли представники промислових підприємств, науковці, фахівці з розвитку міжнародних відносин регіону та сільського господарства, вже провела низку зустрічей. І я впевнена, що наше співробітництво буде укріплюватися і надалі».

Детальніше...
 
Юлія Світлична бере участь у Другому форумі регіонів України та Білорусі

07.10.2Захід відбувається 3-4 жовтня у м. Житомирі за участю голів обох держав - Володимира Зеленського та Олександра Лукашенка.

На форум з’їхалися делегації з 6 областей Білорусі та з 22 регіонів України. До делегації з Харківщини на чолі з головою ОДА Юлією Світличною увійшли представники промислових підприємств, науковці, фахівці з розвитку міжнародних відносин регіону та сільського господарства.

На пленарне засідання зареєструвалися близько тисячі учасників. Планується підписання десятків угод про взаємну співпрацю між представниками бізнесу з української та білоруської сторін.

Також у рамках заходу відбувається ярмарок продукції та виробів декоративно-ужиткового мистецтва України та Білорусі, виставка великогабаритної техніки та промислових зразків продукції.

 
Звернення Президента України Володимира Зеленського


07.10Дорогі українці!

Можливо, я зараз когось сильно засмучу, але «зрада» скасовується. Пояснюю чому, і дуже прошу вас мене почути.

Почнемо з найголовнішого. Чи хочемо ми завершення війни та повернення всіх українських територій? Так.

Сьогодні існує єдиний майданчик, де ці питання можуть обговорюватися на найвищому рівні. Це – зустріч у Нормандському форматі.

Чи могла вона відбутися найближчим часом? Ні.

Чому? Бо на шляху до цього була одна перепона – найбільша страшилка останніх тижнів – «формула Штайнмаєра».

Давайте розберемося, що це за формула.

Детальніше...
 
60% голів ОТГ та сільських рад підтримують запровадження обігу земель - Міністерство економіки

Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства було проведене опитування серед голів ОТГ та сільських рад, яке показало підтримку запровадження обігу земель на рівні 59,7%.

 Коли наступного року стартуватиме обіг земель сільськогосподарського призначення, влада та люди на місцях мають бути готові до цього та впевнені в своєму майбутньому, переконані в уряді. Для цього Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства було проведене опитування серед голів ОТГ та сільських рад, яке мало на меті визначити думки місцевої влади, виявити найбільш важливі питання, які необхідно передбачити в законодавстві для забезпечення інтересів громад. Та дізнатися, якої підтримки потребують регіони для інформування жителів громад про питання обігу земель.

 Опитування голів ОТГ та сільських рад показало підтримку запровадження обігу земель на рівні 59,7%. В ньому взяли участь 4849 респонденти, 81% з яких сільські ради, 12,8% - ОТГ, 4,3% - селища міського типу, 1,5% - міста.

Детальніше...
 
Президент підписав указ про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року

Документ опублікований на офіційному сайті Глави держави.

«З метою забезпечення національних інтересів України щодо сталого розвитку економіки, громадянського суспільства і держави для досягнення зростання рівня та якості життя населення, додержання конституційних прав і свобод людини і громадянина» Президент постановив:

«1. Підтримуючи проголошені резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 25 вересня 2015 року № 70/1 глобальні цілі сталого розвитку до 2030 року та результати їх адаптації з урахуванням специфіки розвитку України, викладені у Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна», забезпечувати дотримання Цілей сталого розвитку України на період до 2030 року:

1) подолання бідності;

2) подолання голоду, досягнення продовольчої безпеки, поліпшення харчування і сприяння сталому розвитку сільського господарства;

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 245