Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Електронне звернення

imagesПро звернення громадян.

            Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: вул. Шмідта, буд.10, смт. Сахновщина, Харківська область, 64501 (або подати його через Приймальню районної державної адміністрації за адресою: кабінет №21, 2-й поверх, вул. Шмідта, буд.10, смт. Сахновщина, Харківська область).

            Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати. У разі недотримання цих вимог звернення розгляду не підлягає.

            Відповідно до Закону України від 02 липня 2015 року № 577-VIII «Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції» з 28 жовтня 2015 року письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення) на адресу: sakhnovshchynska@rda.kh.gov.ua

         

Детальніше...
 
Інформація про діяльність Сахновщинської районної державної адміністрації з питань запобігання та протидії корупції за 3 місяці 2016 року

Результати проведення заходів щодо запобігання та протидії корупції.

imagesРобота щодо виконання вимог Закону України «Про  запобігання корупції», виконання заходів з реалізації «Регіональної Програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2016-2017 роки»,  розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18.09.2013 року № 362 «Про заходи щодо мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів осіб, уповноважених на виконання функцій держави, та врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення»,  в Сахновщинській районній державній адміністрації Харківської області організована та ведеться.

Детальніше...
 
Інформація щодо переоформлення документів дозвільного характеру

imagesДержавна регуляторна служба України дала роз’яснення щодо переоформлення документів дозвільного характеру в зв’язку з прийняттям Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (№317-VIII), який набрав чинності 21.05.2015 року і відповідно якого до 21 лютого 2016 року повинні бути перейменовані населені пункти.

Детальніше...
 
АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про визнання такими, що втратили чинність, розпоряджень голови Сахновщинської районної державної адміністрації»

     Цей аналіз регуляторного впливу (надалі Аналіз) розроблено з дотриманням вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та з урахуванням Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308.

Детальніше...
 
Проект розпорядження "Про визнання такими, що втратили чинність, розпоряджень голови Сахновщинської районної державної адміністрації "

Див. вкладення

 
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту розпорядження голови Сахновщинської районної державної адміністрації «Про визнання такими, що втратили чинність, розпоряджень голови Сахновщинської районної державної адміністрації»

Сахновщинська районна державна адміністрація відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проект розпорядження голови Сахновщинської районної державної адміністрації «Про визнання такими, що втратили чинність, розпоряджень голови  Сахновщинської районної державної адміністрації». 

Проект розпорядження розроблений на виконання пункту 10 статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги» (зі змінами), на підставі статей 6, 39, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації» та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства.

Проект розпорядження, аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені протягом 5 робочих днів після оприлюднення повідомлення шляхом розміщення на сторінках офіційного сайту Сахновщинської районної державної адміністрації.

 Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про визнання такими, що втратили чинність, розпоряджень голови  Сахновщинської районної державної адміністрації» та аналізу регуляторного впливу до вказаного проекту розпорядження  за адресою:

Сахновщинська районна державна адміністрація, 64501, Харківська область, смт. Сахновщина, вул.Шмідта, 10, каб. 33 або по    електронній пошті : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду   

 

 
<< Початок < Попередня 211 212 213 214 215 216 217 218 219 Наступна > Кінець >>

Сторінка 218 з 219