Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Використання інформації, яка міститься в документах архівних установ

         imagesАрхівні установи Сахновщинського району – Архівний відділ Сахновщинської районної державної адміністрації та трудові архіви сільських і селищної рад Сахновщинського району – зберігають історичне та культурне надбання нашого району - безцінні архівні документи.

         Архівний відділ районної державної адміністрації формується документами Національного архівного фонду державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які мають постійний термін зберігання.

         Трудові архіви забезпечують тимчасове зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, що не належать до Національного архівного фонду, тобто, документів, які необхідні громадянам для підтвердження стажу роботи та заробітної плати.

Детальніше...
 
Закордонний паспорт для дитини

 van6796Скажіть будь-ласка як оформляється закордонний паспорт для дітей? Наперед дуже вдячна за допомогу.

                                                                                                              Христина Степанчишин

Які закордонні паспорти зараз видають?

Паспорт для виїзду за кордон виготовляється у формі книжечки, правий форзац якої містить безконтактний електронний носій – «чіп». 20 грудня 2016 року припинено прийом документів для оформлення паспортів без «чіпа» з інформацією про особу та її біометричних даних (відцифрованого обличчя, підпису та відбитків пальців особи).

 Куди звернутись оформлення закордонного паспорта? 

•          До територіальних органів та територіальних підрозділів Державної міграційної служби;

•          До центрів надання адміністративних послуг; 

•          До державного підприємства «Документ»;

•        До закордонної дипломатичної установи (у разі постійного проживання або тимчасового перебування особи за кордоном).

Детальніше...
 
Відбулося чергове засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації.

20171220 14251020 грудня 2017 року в приміщенні райдержадміністрації відбулося чергове засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації. Членами громадської ради, за присутності заступника голови райдержадміністрації П.О. Волошина та головного спеціаліста з масових комунікацій апарату райдержадміністрації А.О.Андрійченко, було розглянуто пропозиції членів громадської ради до перспективного плану роботи на 2018 рік, затверджено план роботи на 2018 рік, затверджено фірмовий бланк та призначено наступне засідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації провести 24 січня 2018 року о 14 годині в залі засідань райдержадміністрації. 

 
До уваги членів громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації!

Результат пошуку зображень за запитом "гром рада"Засідання громадської ради при Сахновщинській районній державній    адміністрації відбудеться 20 грудня 2017 року о 14 годині в залі засідань   райдержадміністрації.

 
Повідомлення про планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сахновщинською районною державною адміністрацією на 2018 рік станом на 15 грудня 2017 
З чого почати, щоб отримати спадщину?

 van6796Добрий день! Померла наша бабуся. Ми з братом – єдині родичі. Проте бабуся ніяких документів не залишила. Підкажіть, що нам треба робити, з чого почати для того, щоб отримати спадщину?

Ольга Хлустенко

 

Що таке спадкування?

Спадкування – це перехід прав та обов'язків від особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

Спадкування відповідно до чинного законодавства здійснюється за заповітом або за законом.

До складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 Наступна > Кінець >>

Сторінка 230 з 241