Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
До уваги розпорядників бюджетних коштів!

imagesУ лютому 2015 року в пілотному режимі запрацювала платформа закупівель ProZorro. Ресурс спільно розробляли представники бізнесу, громадських і недержавних організацій, світові експерти та інші активні учасники процесу.

Система вперше дозволила постачальникам подавати свої пропозиції в електронному вигляді і, відповідно, залучити великі групи вже наявних постачальників до державних тендерів. Зараз у системі здійснюють тільки невеликі закупівлі, що не підпадають під дію Закону – так звані "допорогові закупівлі".

Детальніше...
 
Зміни до Закону України " Про здійснення державних закупівель"

 03.1130.09.2015 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законів України у сфері державних закупівель щодо приведення їх у відповідність з міжнародними стандартами та вжиття заходів з подолання корупції" від 15.09.2015 №679-VIII, яким внесено зміни, зокрема, до Закону України "Про здійснення державних закупівель".

         Відповідно до Закону №679-VIII змінено пороги для закупівлі товарів, робіт і послуг, скасовано норму щодо обов'язкового підтвердження у письмовій формі інформації, поданої не у формі електронних документів відповідно до Законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" і "Про електронний цифровий підпис", додано норму щодо обов'язкового оприлюднення на веб-порталі протоколу оцінки пропозицій конкурсних торгів (цінових пропозицій), змін та роз'яснень до запиту цінових пропозицій тощо.

Спрощена таблиця змін додається.

 

 

 

Начальник відділу

економічного розвитку і торгівлі                                 С.В. Сіденко

 

Див. вкладення

 

 
Добровільне об'єднання громад

fotoПредставники обласної Робочої групи з підтримки та впровадження добровільного об’єднання територіальних громад провели семінар у Сахновщинському районі

 

У роботі взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кравець, консул Республіки Польща в м. Харків Володимир Ліщинський, керівники Регіонального центру міжнародних проектів і громад, Харківського регіонального офісу реформ, представники органів місцевого самоврядування Сахновщинського району, структурних підрозділів районної державної адміністрації, соціальної сфери району, керівники бюджетних установ району, депутати районної ради.

Керівник Харківського регіонального Офісу реформ Діана Баринова охарактеризувала переваги, які відкриваються перед громадами після впровадження реформи. Це збільшення фінансування, отримання повноважень щодо використання земельних ресурсів, право встановлення розмірів орендної плати за користування землею, кредитування проектів розвитку.

Директор Регіонального центру міжнародних проектів і програм Станіслав Ігнатьєв інформував присутніх про порядок надання грантів від міжнародних організацій. Навів конкретні приклади, де ці гранти отримано. Наголосив на необхідності брати участь у написанні програм для отримання грантів.

 
В Сахновщинському районі обговорили питання об’єднання територіальних громад

alt02 червня 2015 року проведено чергове розширене засідання районної Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад, у якому взяли участь селищний та сільські голови.

В ході засідання знову було обговорено Методику формування спроможних територіальних громад, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року №214 та ряд інших актуальних питань сьогодення, у тому числі питання щодо ходу формування територій громад та визначення адміністративно-територіальних центрів спроможних територіальних громад Сахновщинського району.

Детальніше...
 
В Сахновщинському районі обговорили питання об’єднання територіальних громад

alt20 травня 2015 року проведено чергове розширене засідання районної Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад, у якому взяли участь селищний та сільські голови району.

В ході засідання обговорено Методику формування спроможних територіальних громад, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року №214 та ряд інших актуальних питань сьогодення, у тому числі питання щодо проекту перспективного плану формування територій громад та визначення адміністративно-територіальних центрів спроможних територіальних громад Сахновщинського району.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 231 232 233 234 235 236 237 238 239 Наступна > Кінець >>

Сторінка 239 з 239