Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 39 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
У МОЗ презентували зміни, які чекають на пацієнтів і медиків у 2020 році

Медичні заклади усіх рівнів перейдуть на модель фінансування Національної служби здоров’я згідно із Законом України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення».

До програми медичних гарантій увійдуть послуги первинної, спеціалізованої амбулаторної, стаціонарної медичної допомоги, а також екстрена, паліативна та реабілітаційна допомога, інформують на Урядовому порталі.

Що зміниться для пацієнтів у 2020 році

Вперше пацієнти отримають чітке розуміння, які безоплатні медичні послуги в рамках програми медичних гарантій їм нададуть. Також діятимуть зрозумілі та прозорі правила отримання медичних послуг за програмою медичних гарантій:

1. Екстрена медична допомога.

На екстрений випадок завжди приїздить швидка, пацієнт отримує допомогу. Національна служба здоров’я України (НСЗУ) оплачує екстрену медичну допомогу і госпіталізацію, коли вона необхідна. Екстрена допомога надається незалежно від того, чи є у вас декларація з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром.

Детальніше...
 
Питання збереження та відтворення лісів області обговорили на нараді в ХОДА

Захід відбувся 24 липня під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марка Беккера.

Розпочинаючи захід, він зазначив, що порушені питання знаходяться на особистому контролі голови ХОДА Юлії Світличної. Марк Беккер нагадав присутнім, що особливу увагу цій сфері приділяє Президент України Володимир Зеленський, який 17 липня особисто провів нараду в Українському НДІ лісового господарства та агролісомеліорації з питань боротьби з незаконною природно-ресурсною діяльністю.

«Однією з умов сталого економічного і соціального розвитку області є розвиток лісового господарства, збереження лісів у державній власності та вирішенні низки проблемних питань, які мають місце у діяльності лісгоспів області», - сказав Марк Беккер.

За його словами область характеризується лісистістю на рівні майже 12%, посідає 15 місце по Україні, а, відтак, одним з головних завдань є доведення відповідних показників до загальноукраїнського рівня (16%). Усі умови для виконання цього завдання є. Збільшити лісистість на один відсоток означає створити в області нові лісові насадження на площі близько 3 тис. га.

Детальніше...
 
Харківським спортсменам та тренерам призначено президентські стипендії

Про це йдеться в Указі Глави держави від 22 липня 2019 року № 544/2019.

Так, призначеністипендії для видатних спортсменів та тренерів України з олімпійських видів спорту, в тому числі для харківських спортсменів та тренерів, а саме:

- Аджаметовій Лейлі Ільясівні – чемпіонці Європи 2018 року з легкої атлетики, у розмірі 7 тисяч гривень;

- Крипаку Максиму Сергійовичу – чемпіонові Європи 2018 року з плавання, у розмірі 7 тисяч гривень;

- Стефураку Назару Дмитровичу – бронзовому призерові чемпіонату світу 2019 року з біатлону, у розмірі 7 тисяч гривень;

- Кеке Василю Григоровичу – тренерові збірної команди України з плавання та тренерові чемпіона Європи 2018 року Максима Крипака, у розмірі 7 тисяч гривень.

 
Новий онкологічний комплекс побудуємо за найсучаснішими технологіями. Юлія Світлична

24 липня голова ХОДА разом з обласною робочою групою побувала на будівельному майданчику майбутнього онкологічного комплексу. Керівниця області ознайомилася з ходом робіт і погодила з будівельниками та медиками першочергові потреби для реалізації масштабного проєкту.

«Умови, в яких сьогодні знаходиться обласний центр онкології, не витримують ніякої критики, - підкреслила Юлія Світлична. - Приміщення вже давно прийшли в непридатний стан. Тому прийнято принципове рішення про створення нового онкологічного комплексу. Він буде побудований за найсучаснішими технологіями - з урахуванням нових стандартів, а також забезпечений новим обладнанням - як для лікування, так і для діагностики. Об'єкт дуже масштабний і серйозний. Щоб не затягувати роботи, будуватимемо та здаватимемо об'єкт чергами».

На даний момент роботи йдуть на першій черзі будівництва. Тут переносять інженерні мережі та готуються розробляти котлован для фундаменту майбутнього лікувально-діагностичного центру площею понад 20 тисяч квадратних метрів.

Детальніше...
 
Харківщина - територія безпеки: комунікація громадян з поліцією 
Міністр юстиції інформує

van2310Консультація Міністра юстиції Павла Петренка

Доброго дня! Я – українка, але тривалий час мешкаю за кордоном. Щоб оформити дозвіл на проживання у цій країні, мені необхідно легалізувати деякі документи. Знайомі порадили звернутися до Мін’юсту. Розкажіть,будь ласка, як поставити апостиль на документах?

Марина Соломатіна

У 2002 році Україна приєданлася до Гаазької Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів. Ця Конвенція поширюється на офіційні документи, які були складені на території однієї з Договірних держав і мають бути представлені на території іншої Договірної держави. Станом на 2018 рік вже 118 країн приєдналися до Гаазької Конвенсії, з переліком  яких можна ознайомитися на офіційному вебсайті Міністерства закордонних справ:  https://mfa.gov.ua/ua.

 

Що таке апостиль?

«Apostille» – це спеціальний штамп на офіційних документах, які були складені на території України, яким відповідно засвідчуються справжність підпису, якість, в якій виступала особа, що підписала документ, і, у відповідному випадку, автентичність відбитка печатки або штампа, яким скріплений документ.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 335