Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 40 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Напередодні Дня захисника України учасники АТО (ООС) отримали землю для особистого господарювання

Участь у заході, що відбувся 27 вересня, взяв перший заступник голови ХОДА Марк Беккер.

Звертаючись до воїнів АТО(ООС), Марк Беккер передав вітання від голови ХОДА Юлії Світличної.

«Харківська область - з-поміж лідерів за кількістю переданих в особисте користування учасникам АТО (ООС) земельних ділянок. Керівництво області переконане в тому, що це і є виконанням законних зобов’язань держави перед своїми захисниками», - сказав Марк Беккер.

Він зазначив, що обласна влада й надалі буде підтримувати воїнів та їх родини.

«Я впевнений у тому, що ви йшли захищати державу добровільно та усвідомлено – і це найбільша відповідальність перед своїм рідним краєм», – зазначив перший заступник голови ХОДА.

Детальніше...
 
Звернення Президента України до Українського народу у зв’язку з 78-ми роковинами трагедії Бабиного Яру

Дорогі співвітчизники!

Сьогодні ми з глибоким сумом згадуємо одну з найтрагічніших сторінок нашого минулого - 78 років тому у київському урочищі Бабин Яр нацисти почали масові розстріли мирних громадян.

Неймовірна і страшна за своєю сутністю політика, породжена апологетами расової чистоти Третього рейху, вилилася у планове винищення представників єврейської національності на окупованих нацистами землях.

Усім євреям Києва було наказано вранці 29 вересня 1941 року з речами зібратися у визначеному місці на Лук’янівці. Дорога, якою вони вирушили звідти, виявилася занадто довгою - дорогою у вічність. Пізніше у Бабиному Яру було знищено ромів і караїмів. Також лише за те, що, на думку нацистських нелюдів, ці етноси не мали права на існування.

Урочище Бабин Яр стало місцем масових страт радянських військовополонених, учасників українського визвольного руху, так званих «порушників режиму». Усіх, хто заважав окупантам.

Детальніше...
 
Юлія Світлична разом з гравцями ФК «Шахтар» відвідала будинок дитини «Зелений гай»

Глава області ознайомилася з роботою закладу та передала йому необхідне обладнання. З подарунками приїхали й українські футболісти.

У будинку дитини «Зелений гай» знаходяться 80 вихованців. Це діти від 2 місяців до 6 років з різними медичними діагнозами.

«Ми займаємося дитячою неврологією, в тому числі ДЦП, останнім часом – аутизмом, й останні 15 років займаємося проблемою ВІЛ/СНІД», - розповідає директор КНП «Обласний спеціалізований будинок дитини «Зелений гай» Ігор Титаренко.

За словами керівника установи, останнім часом велику кількість вихованців будинку дитини всиновлюють - тільки за останній рік сім'ї знайшли близько 20 малюків. Для інших дітей найближчими людьми стають вихователі.

«Ці діти, на жаль, не отримують батьківського тепла. Але ви їм його замінюєте, - сказала голова ХОДА, звертаючись до колективу установи. - Ми сьогодні у вас для того, щоб подивитися, чим можемо бути вам корисні та допомогти. Сьогодні передаємо вам необхідне обладнання».

Детальніше...
 
Міністерство юстиції консультує

20190930151700-8022МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»:

про порядок усиновлення

Що таке усиновлення?

Згідно з українським законодавством усиновлення - це прийняття усиновлювачем у свою сім'ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду, крім випадку усиновлення дитини, яка є громадянином України, але проживає за межами України (в цьому випадку усиновлення здійснюється в консульській установі або дипломатичному представництві України).

 Хто підлягає усиновленню?

Усиновленню підлягають діти, які перебувають на обліку як:

  • діти-сироти;
  • діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти, батьки яких дали згоду на усиновлення.

 Хто може бути усиновлювачем?

ЗаконодавствомУкраїни визначено коло осіб, які можуть бути усиновлювачами:

  • дієздатна особа віком не молодша 21 року, за винятком, коли усиновлювач є родичем дитини;
  • особа має бути старша за дитину  не менш як на 15 років. У разі усиновлення повнолітньої особи різниця у віці не може бути меншою, ніж 18 років;
Детальніше...
 
У Харкові відбудеться пересувний профорієнтаційний захід «Ярмарок вакансій на колесах «Робота їде до тебе!»

56З 01 по 4 жовтня на тролейбусних зупинках Харкова працюватиме «Ярмарок вакансій на колесах «Робота їде до тебе!». Безробітним і шукачам роботи пропонуватимуться варіанти постійного працевлаштування у Харкові, області та Україні. З допомогою фахівців служби зайнятості всі бажаючі зможуть скласти резюме, пройти профорієнтаційне тестування, отримати інформацію щодо професійного навчання за затребуваними на ринку праці професіями у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, та інші корисні поради з пошуку роботи.

 

 
Про роботу в СТОВ «Мрія»

p 20190924 101154Йде до завершення збирання соняшнику в господарствах району. На сьогоднішній день вже зібрано 82 % площ при середній врожайності 25,9 ц/га. Найбільша площа збирання цієї культури в СТОВ «Мрія». На цім тижні начальник управління агропромислового розвитку Мостовий Ю.І., разом із начальником економічного відділу управління  Юдіним О.О. побували в цьому господарстві.

СТОВ «Мрія» - одне з господарств нашого району,  що  входить до компанії «Кернел». Ця компанія найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальникp 20190924 101802 сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію «Кернел» експортує більш ніж в 60 країн світу. Агровиробничий комплекс включає сільськогосподарські підприємства, які обробляють близько 400 тис. гектарів землі.

СТОВ «Мрія» налічує в обробітку 4918 га. ріллі. Займається вирощуванням зернових та технічних культур. На сьогоднішній день в господарстві зібрано більше 90 % площ соняшнику при середній врожайності 22,5 ц/га. та триває посів озимих культур (посіяно 60 % планових площ).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 245