Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Вітання Президента з нагоди Дня місцевого самоврядування

Шановні співвітчизники!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Сьогодні ми є свідками історичного моменту — на наших очах втілюються в життя ідеали місцевої демократії, закладені у Європейській хартії місцевого самоврядування.

Громадяни та обрані ними органи місцевого самоврядування вперше в історії сучасної України отримали інструменти для формування самодостатніх громад як основи сильної та заможної європейської України. Додаткові кошти місцевих бюджетів, отримані об’єднаними територіальними громадами, дали змогу розбудувати інфраструктуру сіл, селищ, міст, відремонтувати та збудувати нові соціальні об’єкти, залучити до громад нові виробничі потужності тощо.

Детальніше...
 
Прийнято обласний бюджет на 2018 рік

Головний фінансовий документ регіону затверджений у захищених статтях.

За інформацією директора Департаменту фінансів ХОДА Сергія Овсяннікова, документом передбачено необхідні кошти на оплату праці співробітникам бюджетних установ, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, забезпечення продуктами харчування та інші першочергові статті видатків.

Також у бюджеті-2018 передбачено понад 76,5 млн грн на реалізацію найнеобхідніших заходів окремих регіональних програм. Зокрема, за Програмою розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» продовжать компенсувати 50 % вартості пільгового проїзду в харківському метрополітені студентів тих вишів, що знаходяться в обласній власності (на ці цілі передбачено понад 480 тис. грн). Фінансуватиметься й виплата обласних стипендій.

Детальніше...
 
Консультативна місія ЄС продовжить співпрацю з ХОДА у реформуванні сфери публічної безпеки

Стратегічні напрямки публічної безпеки і порядку на території Харківської області на 2018-2019 роки затверджені обласною радою у ході засідання 7 грудня.

Як зауважив у виступі під час сесії голова Консультативної місії ЄС в Україні Кястутіс Лансчискас, документ був розроблений спільними зусиллями ХОДА та Регіонального представництва КМЄС у Харкові.

Стратегічні напрямки враховують загальнонаціональні пріоритети у сфері публічної безпеки, а також особливості прифронтової Харківської області, яка межує з країною-агресором .

Детальніше...
 
У регіоні створено Дорожній фонд

Результат пошуку зображень за запитом "ремонт доріг"Це дасть змогу суттєво покращити стан місцевих доріг у регіоні.

Рішення про створення фонду та регіональну Програму розвитку дорожньої мережі на 2018-2020 роки ухвалили в ході XIII сесії обласної ради VII скликання.

Необхідність створити Дорожній фонд Харківської області виникла в зв’язку з тим, що з 1 січня 2018 року автомобільні дороги загального користування місцевого значення передаються до сфери управління обласних державних адміністрацій.

«Раніше ремонтом доріг місцевого значення, як і державних, займався «Укравтодор». І саме автошляхам державного значення віддавалася перевага, а місцеві дороги фінансувалися за залишковим принципом, - пояснив директор Департаменту капітального будівництва ХОДА Сергій Жуков. - Тепер ми самостійно будемо розподіляти кошти Дорожнього фонду та вирішувати, які дороги потребують першочергового ремонту. Це дозволить нам нарешті покращити стан місцевих доріг».

Детальніше...
 
У 2018 році на Харківщині планують побудувати та реконструювати понад 130 об’єктів

Перелік першочергових проектів, які фінансуватимуться наступного року, затвердили в рамках Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік.

Програму 7 грудня депутати облради ухвалили 100 голосами. Документ позначає всі ключові завдання щодо розвитку регіону та містить прогнозні показники. Заступник директора Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Олександр Лукашов оцінив Програму на 2018 рік, як «амбітну, але реалістичну».

Детальніше...
 
Юлія Світлична привітала почесних громадян Харківської області

Під час пленарної сесії обласної ради керівник області разом з головою облради Сергієм Черновим вручили відзнаки п’ятьом видатним жителям Харківщини.

У 2017 році звання почесних громадян області надано:

- БЄЛОВІЙ Людмилі Олександрівні, директору Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, президенту Громадської спілки «Харківський університетський консорціум», доктору соціологічних наук;

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 151