Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Звернення першого заступника голови Сахновщинської районної державної адміністрації Володимира Івановича Кравця з нагоди Дня Гідності та Свободи

02Шановні земляки!

 

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – день, який об’єднав прагнення мільйонів українців до кращого життя та змінив хід української історії.  

Хочу висловити велику вдячність всім, хто у скрутні для країни часи, постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Бажаю усім нам злагоди і непохитної віри в те, що ми, як єдиний великий народ, зуміємо зробити все можливе на благо розквіту рідної України. Нехай буде мирне небо над українською землею та добробут у ваших домівках.

 

 

 

З повагою,

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                         В.І. Кравець

 

 
У Мінсоцполітики роз’яснили нову систему виплати пільг на ЖКП

Відповіді на поширені питання цитують на Урядовому порталі.

1. У листопаді мені прийшла платіжка з повним розміром платежу, хоча я - пільговик. Раніше в мене була прописана лише частина платежу, відповідно до розміру пільги. Чому так?

З 1 жовтня 2019 року в Україні запроваджена монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Тепер пільговики можуть отримати кошти у готівковій чи безготівковій формі. 
Починаючи з листопада, українці отримують квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг.

2. Якими будуть суми виплат пільг для пільговиків?

З 1 жовтня 2019 року запроваджено новий механізм виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг. При цьому порядок розрахунку пільги залишається майже незмінним. 
Розмір пільги щомісячно розраховує орган соціального захисту населення.

Суму пільги розраховуватимуть, виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно із законом. Також на неї впливатимуть ціни і тарифи на житлово-комунальні послуги та державні соціальні нормативи у сфері житлово-комунального обслуговування.

Детальніше...
 
Президент підписав закон про забезпечення вільного доступу громадян до узбережжя водойм

Документ № 233-ІХ Верховна Рада України підтримала 29 жовтня 2019 року.

Закон забороняє обмеження права загального водокористування; забезпечує безперешкодний і безоплатний доступ до узбережжя річок, водойм та островів для загального водокористування і посилює відповідальність за будь-яке обмеження такого доступу.

Зокрема, згідно з документом, обмеження безперешкодного або безоплатного доступу громадян до узбережжя морів, морських заток, лиманів та островів у внутрішніх морських водах у межах пляжної зони, а також до берегів річок, водойм та островів загального користування, крім передбачених законом випадків, карається штрафом від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів (для громадян) та від 400 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (для посадових осіб). Повторні дії, вчинені протягом року, караються штрафом від 400 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів (для громадян) і від 700 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (для посадових осіб).

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинського району інформує

Результат пошуку зображень за запитом "16 днів проти насильства 2019"Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

 

         Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

         Основним завданнями є:

       привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім’ї та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених питань;

       активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, установ та організацій різних форм власності щодо викорінення домашнього насильства;

       формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.  

Детальніше...
 
Заступник голови Сахновщинської районної державної адміністрації Петро Опанасович Волошин провів оперативну нараду

dsc0826818 листопада 2019 року заступник  голови  Сахновщинської  районної державної адміністрації  Петро Опанасович Волошин провів оперативну нараду за участю керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій та керівництва районної ради.

В ході оперативної наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про проведену та заплановану  поточну  роботу.

Розглянуто ряд актуальних питань життя району, які стосувалися: виконання бюджету району; поточного фінансування медицини та освітньої галузі, функціонування соціальної сфери, проведених та запланованих  культурних та спортивних заходів,  про забезпечення проведення осіннього призову, а також проблемні та актуальні питання, важливі для життєдіяльності району.  

 
Надзвичайна ситуація в Балаклії локалізована

Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер. Він провів оперативну нараду на території військової частини в Балаклійському районі.

«Хочу зазначити, що на даний момент проблема локалізована. Особи, які займаються ліквідацією наслідків, запевняють, що продовження не буде. Це головне, що я хочу, щоб почули місцеві мешканці», - сказав Олексій Кучер.

Він відзначив, що прибув на місце події, щоб особисто пересвідчитися в тому, що насправді відбувається у військовій частині.

«Для мене це було принципове питання, тому що в минулі рази, коли повідомляли з військової частини, що проблема локалізована, ми  бачили, які були наслідки», - пояснив голова ХОДА.

Олексій Кучер також повідомив, що всі обставини події та її винуватців встановить слідство. Кримінальне провадження вже розпочато. Голова Харківської ОДА зазначив, що запропонував військовим допомогу з боку облдержадміністрації.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 219