Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

Картинки по запросу служба занятостіСахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує громадян про те, що Харківський цент професійно-технічної освіти ДСЗ отримав ліцензії у сфері професійно-технічної освіти з професій: 

- продавець продовольчих товарів;

- продавець не продовольчих товарів;

- квітникар;

- машиніст крана (кранівник).

За вказаними професіями протягом 2020 року може бути організоване навчання: професійно-технічне, перепідготовка, підвищення кваліфікації.

Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4

 
До уваги членів громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації!

Картинки по запросу громадська радаЗасідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації відбудеться 26 грудня 2019 року о 14 годині в залі засідань райдержадміністрації.

 
Перший заступник голови Сахновщинської районної адміністрації Володимир Іванович Кравець провів оперативну нараду

dsc0838223 грудня перший заступник голови Сахновщинської районної державної адміністрації Володимир Іванович Кравець провів оперативну нараду за участю заступника голови, керівника апарату райдержадміністрації,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій та керівництва районної ради.

На початку оперативно наради грамотами першого заступника голови Сахновщинської райдержадміністрації за активну громадську позицію, ефективність і результативність громадської діяльності,  плідну співпрацюз органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок в розвиток суспільного руху району були нагороджені:

Детальніше...
 
Реалізацію інфраструктурних проєктів у області транслюватимемо онлайн. Олексій Кучер

22 грудня голова ХОДА  ознайомився  з результатами відновлення пошкодженого шляхопроводу на окружній. Він відзначив, що хід робіт значно пришвидшився, коли на об’єкті встановили веб-камеру.

Рух на окружній відкрили, як і планувалося, - 22 грудня.

«Дуже важливо, що ремонтні роботи на мосту бачили онлайн люди. Це, по суті, був пілотний проєкт. Далі всі інфраструктурні проєкти я хочу демонструвати таким само чином, - повідомив Олексій Кучер. – Наприклад, у нас проводиться будівництво онкоцентру. Ми зараз плануємо, яким чином будемо демонструвати це все публічно. Я хочу, щоб усе це контролювали люди».

Детальніше...
 
Привітання першого заступника голови Сахновщинської районної державної адміністрації Володимира Івановича Кравця з Днем працівника державної служби зайнатості

02Шановні працівники державної служби занятості!

 

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем державної служби зайнятості!

В умовах сучасності робота служби зайнятості є мобільною, оперативною та професійною. І все ж головним досягненням служби зайнятості є її високопрофесійний колектив, який здатний виконувати будь-які завдання у сфері зайнятості населення.

Кожен працівник служби зайнятості покликаний вселяти надію і впевненість у тих, хто звертається до служби зайнятості у пошуках роботи. Запорукою цьому є професіоналізм та відповідальність, людяність та порядність – якості, які як ніколи вивіряються складними викликами сьогодення.

Тож нехай у роботі кожного працівника панує творче натхнення, бажання розвитку і вдосконалення. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров`я, сімейного благополуччя, щастя і радості, успіхів у благородній праці та Божого благословення у всіх починаннях.

 

З повагою,

перший заступник  голови

Сахновщинської  районної  державної  адміністрації                  В.І. Кравець

 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

20191210 10332020 грудня приміщенні Сахновщинської районній філії Харківського обласного центру зайнятості, з нагоди 29-річниці створення Державної служби зайнятості України було проведено захід для учнів 10-го класу Сахновщинського ліцею №1. У ході заходу провідний фахівець Чумак Я. ознайомила присутніх  з  послугами служби  зайнятості, аспектами молоді  на ринку праці.20191210 104031

Присутні отримали корисну і важливу для себе інформацію та залишились  задоволені проведеним заходом. 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 219