Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Поглиблення зв’язків України та Мальти має не символічний, а дуже практичний зміст – Президент

  Мальта є надійним партнером України, а співробітництво двох держав останнім часом поглибилося і це мало практичні наслідки, переконаний Президент Петро Порошенко.

«Мені приємно констатувати, що Мальта – держава, надійний партнер України, Європейського Союзу, стала набагато ближчою до України. І це має не просто символічний, а й дуже практичний зміст», - сказав Глава держави на прес-конференції за результатами двосторонніх переговорів під час державного візиту в Україну Президента Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Преки.

Окремо Петро Порошенко відзначив, що Республіка Мальта завжди підтримувала Україну в принципових для неї питаннях. «Ще раз хочу констатувати, що це є унікально високий рівень політичної, економічної, культурної, соціальної співпраці, відносин між людьми. Дуже дякую пані Президенту за таку інтенсифікацію наших відносин», - сказав він.

Детальніше...
 
Президент очікує від Парламенту рішення про скасування депутатської недоторканності та пропозицій до законопроекту про Антикорупційний суд

  

Президент Петро Порошенко наголошує, що два роки тому вніс до Верховної Ради проект змін до Конституції, які передбачали скасування депутатської недоторканності і суддівської недоторканності. Сьогодні Глава держави подав до Парламенту законопроект змін до Конституції, який абсолютно чітко передбачає скасування депутатської недоторканності, і очікує на його прийняття.

За словами Президента, перший етап вже зроблено – ліквідовано суддівську недоторканність у форматі судової реформи, яка була впроваджена за його ініціативою. «Вісім тисяч носіїв недоторканності вже її не мають. Залишилось близько 450 осіб», - зазначив він.

Детальніше...
 
Скасування депутатської недоторканності – важлива складова ефективної боротьби з корупцією. Президент

  Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради, як невідкладний, проект Закону України «Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)».

«Як і обіцяв у своєму Посланні на початку вересня, знову вніс до Верховної Ради, як невідкладний, проект закону щодо скасування депутатської недоторканності», - написав на своїй сторінці у Фейсбук Глава держави.

Петро Порошенко висловив впевненість, що цей крок сприятиме боротьбі з корупцією в країні. «Скасування депутатської недоторканності, як і створення Антикорупційного суду у відповідності до рекомендацій Венеціанської комісії Ради Європи – важливі складові ефективної боротьби з корупцією», - наголосив він.

Детальніше...
 
Половину житлового фонду області вже підключено до опалення

Про це повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко 17 жовтня під час прес-конференції, присвяченій початку опалювального сезону в регіоні.

«Згідно з розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної з 9 жовтня ми почали подавати тепло в об'єкти соціально-культурного призначення - в першу чергу, дитячі сади, лікарні, школи. З 15 жовтня почали заповнення систем теплопостачання багатоквартирних житлових будинків. Сьогодні до опалення підключено 43,8% житлового фонду», - розповів Євгеній Шахненко.

Детальніше...
 
18 жовтня на Харківщині завиють сирени

      

  

Планова перевірка засобів оповіщення населення відбудеться о 7:52 та о 14:25.

Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.

«Просимо мешканців Харківщини зберігати спокій та продовжувати свої справи. Уривчасте звучання електросирен означає «Увага всім!». Почувши звучання, необхідно вмикнути обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. Надалі діяти відповідно до отриманої інформації», - нагадують у департаменті.

 
Пенсійна реформа в Україні.

Основною метою проведення пенсійної реформи є відновлення соціальної справедливості для нинішніх і майбутніх пенсіонерів, забезпечення достойного рівня життя громадянам, які протягом свого трудового життя сплачували пенсійні внески, досягнення стабільності пенсійної системи та забезпечення бездефіцитності Пенсійного фонду у середньостроковій перспективі.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 124