Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
До Європейського тижня спорту Сахновщинський район відвідали чемпіони

dsc08071З 23 по 30 вересня 2019 року в Україні стартував Європейський тиждень спорту, який є ініціативою Європейського союзу і проходить під егідою Європейської Комісії.

До Європейського тижня спорту Національний олімпійський комітет України ініціював Всеукраїнський проект серед дітей та молоді «Dо like Olympians».

В його рамках якого проводиться своєрідний флешмоб #5minChallenge, який передбачає виконання різноманітних активностей протягом 5 хвилин.

Сахновщани, підтримуючи ідею європейської інтеграції у сфері спорту, також долучилися до запропонованого челенджу.

26 вересня 2019 року з нагоди Європейський тиждень спорту, Сахновщинський район відвідав голова відділення Національного Олімпійського комітету України в Харківській області Віктор Христоєв, дворазова олімпійська чемпіонка та чемпіонка світу з легкої атлетики, заслужений майстер спорту, почесний громадянин Харківської області Людмила Джигалова та чемпіон світу з кікбоксингу, заступник голови обласного товариства "Колос" Віталій Єременко.dsc08112

Відкрив захід в малій залі Сахновщинської районної ради, у відкритті заходу прийняв участь перший заступник голови Сахновщинської районної державної адміністрації Володимир Кравець, заступник голови Сахновщинської районної ради Володимир Яцина.

У своїх виступах чемпіони розповіли про свій шлях у спорті та житті, про історію успіху, змагання, Олімпійські ігри, про мотивацію та значимість занять спортом для зростаючого покоління. Присутні мали можливість задати питання гостям.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської районної державної адміністрації Харківської області інформує 
Міністерство юстиції консультує

  -МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: хто такі присяжні, як ними стати та які справи розглядаються за їх участю?  

Статтею 124 Конституції України визначено, що народ безпосередньо бере участь у здійсненні правосуддя через присяжних.

Хто такі присяжні?

Присяжний – це особа, яка у випадках, визначених процесуальним законом, та за її згодою вирішує справи у складі суду разом із суддею або залучається до здійснення правосуддя.

Хто може бути присяжним?

Присяжними можуть бути:

  • громадяни України;
  • віком від 30 до 65 років;
  • які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду;
  • володіють державною мовою.
Детальніше...
 
Повідомлення про спосіб формування складу громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

Картинки по запросу увага важлива інформаціяПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Сахновщинській районній державні адміністрації

 

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства: громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих і професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому законодавством порядку, взяти участь в установчих зборах громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації, які відбудуться 29 жовтня 2019 року.

Місце проведення установчих зборів – малий зал засідань Сахновщинської районної державної адміністрації (смт. Сахновщина, вул.Шмідта, 10).

Початок зборів о 14.10 годині. Реєстрація учасників проводиться в день проведення установчих зборів з 13.30 до 14.00. Реєстрація учасників установчих зборів припиняється о 14.00.

Детальніше...
 
Вимагаю негайно реагувати на всі факти, що загрожують екологічній безпеці. Юлія Світлична

Про це голова ХОДА заявила під час робочої наради з питань природоохоронних заходів та дотримання безпеки екологічного стану на території Харківської області.

Нарада, до участі в якій запрошені керівники усіх правоохоронних органів регіону, відбувається в ХОДА 20 вересня. Розпочинаючи засідання, Юлія Світлична наголосила, що не повністю задоволена рівнем роботи державних органів влади у сфері забезпечення екологічної безпеки. Вона відзначила, що хоча за останні два місяці є позитивні тенденції, але потрібна подальша активізація діяльності всіх органів влади, що відповідають за недопущення та припинення правопорушень у сфері екології.

«Питання екологічної безпеки - найважливіші. Тому наполягаю, щоб усі причетні органи влади приділили цьому підвищену увагу. Прошу правоохоронців дуже оперативно та чітко реагувати на всі факти забруднення атмосфери або водних ресурсів, а також на незаконне знищення рослинного і тваринного світу, - акцентувала керівниця області. - Існує багато фактів незаконної вирубки лісів, вилову риби та промислових викидів підприємств, що загрожують здоров‘ю людей. Звертаюся  до керівництва обласних управлінь Служби безпеки України, Національної поліції, прокуратури, екологічної інспекції, водних ресурсів, Держгеокадастру, лісового та рибного господарства та вимагаю негайного реагування на всі незаконні факти, що загрожують екологічній безпеці. Попереджаю всіх про особисту відповідальність».

Детальніше...
 
Коментар з нагоди Дня Харківської області

Щиро вітаю всіх земляків із Днем Харківщини! Це святковий день для всіх, хто любить рідний край, докладає зусиль та вкладає душу й серце у його розвиток. Ми з вами точно знаємо, який регіон України – найкращий.

На Харківщині живуть активні, працьовиті та небайдужі люди. І саме вони є найбільшим скарбом нашої землі. Мужність наших захисників, щирість та сміливість волонтерів, перемоги наших спортсменів, високі оцінки школярів та студентів, розробки науковців, креативні ідеї айтішників, виробничі ноу-хау промисловців, щоденна праця аграріїв – усе це складається в успіх Харківщини та формує бренд нашої області, знаний в усьому світі.

Кожного дня кожен з нас своєю працею та своїми здобутками робить внесок у розвиток Харківської області. Тому в цей святковий день бажаю успіху кожному, адже наш успіх – це успіх нашого регіону. Розвиваймо Харківщину разом!

Голова Харківської обласної державної адміністрації        Юлія Світлична

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 245