Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Вибори під час пандемії. Уряд затвердив порядок протиепідемічних заходів

14.09.114 вересня відбулось позачергове засідання Кабінету Міністрів України.

Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, зокрема, передбачає наступне: проводитиметься опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань та температурний скринінг усім особам, які заходять до приміщень для голосування та приміщень виборчих комісій.

На вході до приміщення виборчої комісії, приміщення для голосування повинні знаходитися антисептики для рук. Також мають бути обладнанні місця для централізованого збирання та утилізації засобів індивідуального захисту.

У приміщеннях буде нанесена розмітка, що вказує на дотримання дистанції не менш ніж у 1 метр. Потоки виборців, на вхід та на вихід, повинні бути розділені. Крім того, рекомендується у приміщенні одночасне перебування виборців з розрахунку не більш ніж три особи на один стіл для видачі бюлетенів.

Детальніше...
 
Південне управління Головного управління ДПС у Харківській області інформує

Закон №466: зміни для юридичних осіб – платників єдиного податку третьої групи

Законом України від 16.01.2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» передбачені також зміни для юридичних осіб – платників єдиного податку третьої групи.

По-перше, у разі зміни ставки єдиного податку відповідно до п.п. "б" 4 пункту 293.8 ст. 293 ПКУ реєстраційна заява подається не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку календарного місяця, в якому буде застосовуватися ставка єдиного податку, що передбачає сплату ПДВ (п. 183.4 ст 183 ПКУ).

Таким чином, платником єдиного податку третьої групи у разі добровільної зміни ставки єдиного податку в розмірі 5% реєстраційна заява щодо зміни ставки подається не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку календарного місяця, в якому буде застосовуватися ставка єдиного податку 3%, що передбачає сплату ПДВ (було не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку календарного кварталу).

Детальніше...
 
На Харківщині діагноз COVID-19 підтвердили в 339 осіб

19.08.1271 з них – жителі Харкова.

Також діагноз підтвердився у 18 мешканців Лозівського району, по 9 -  Дергачівського та Чугуївського, 8 - Харківського, 5 - Вовчанського, по 4 – Золочівського, Нововодолазького, Шевченківського, по 3 – Валківського та Ізюмського, 1 - Красноградського районів.

Усього по області зареєстровано 11 838 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 3845 хворих одужало, 254– померло. Спростовано діагноз у 1914 особи. Залишається під підозрою 26 осіб.

 
Завод ім. Малишева може отримати масштабне замовлення від «Укрзалізниці»

09.09.3Вирішення цього питання обговорив з керівництвом та колективом підприємства голова ХОДА Олексій Кучер.

9 вересня керівник області відвідав ДП «Завод імені Малишева». Під час спілкування з керівником підприємства голова ХОДА зазначив, що особисто зустрічався з Міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм та обговорював питання завантаження ДП «Завод імені В.О. Малишева» новими замовленнями, зокрема – на виготовлення двигунів для потягів «Укрзалізниці».

«Я особисто зустрічався з Криклієм, ми проговорювали це питання ще за 1,5 місяці до того, як був призначений новий директор «Укрзалізниці», - сказав Олексій Кучер. - Якщо ми отримаємо замовлення на заміну 60% зношених двигунів у потягах, то роботи в підприємства буде дуже багато».

Детальніше...
 
Історичні пам’ятки Сахновщинського району представлено на міжнародному конкурсі фотографій «Вікі любить пам’ятки 2020»

09.09.2Завідувач сектором краєзнавства Сахновщинського районного Будинку культури долучився до української частини найбільшого у світі міжнародного фотоконкурсу об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». Мета проєкту – зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії.

Минулого року було завантажено 18 світлин памяток історії місцевого значення – фотознімки братських могил із18 сіл району. Цьогоріч на конкурс було подано 25 фотографій. Серед зафіксованих об’єктів представлені Вознесенська церква 1810 р. у с. Великі Бучки, братські могили у с. Лигівка, с. Олексіївка, с. Степанівка, с. Тарасівка та с. Червоний Степ. Окрім того, подано дві конкурсні фотографії у спеціальних номінаціях «Млини» (архівне фото не збереженого вітряного млина із с. Огіївка) та «Єврейська спадщина» (будівля колишньої єврейської синагоги у Сахновщини). 

 
З грошима проблем немає. Президент – про COVID-фонд

09.09.1Зараз лікарні готують до збільшення кількості хворих з тяжким перебігом COVID-19.

Під час спілкування з представниками ЗМІ на Житомирщині Володимир Зеленський акцентував увагу на зростанні кількості інфікованих коронавірусом та швидкому заповненні лікарень хворими, які потребують госпіталізації.

«Є великі проблеми з кількістю ліжок, маю на увазі швидке заповнення ліжок… Але все ж таки вірю, що це не буде в такому обсязі, як було, наприклад, у більшості країн Європи», – зазначив Президент.

Він зауважив, що наслідки легковажного ставлення людей до епідемії COVID-19 «виправлятиме вся країна».

«Незважаючи на це, ми готуємо багато лікарень через збільшення кількості хворих – тих, яких уже доставляють у лікарні. Збільшуються, переобладнуються лікарні. З технічними засобами, киснем, ШВЛ – там питань немає. Не хочу казати, що на всіх достатньо, але принаймні ми готові», – повідомив Володимир Зеленський.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 256