Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській області інформує

Картинки по запросу Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській області інформує«Щодо притягнення державного службовця до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, повязаного з корупцією».

 Звертаємо увагу служб управління персоналом на те, що частиною другою статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) встановлено відповідальність за порушення вимог фінансового контролю, зокрема, за неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані, а саме, накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Згідно із приміткою до зазначеної статті КУпАП суб’єктом правопорушень у цій статті є особи, які відповідно до частин першої та другої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» зобов’язані подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Відповідно до частини першої статті 294 КУпАП постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 або 321 цього Кодексу.

Детальніше...
 
Президент підписав закон щодо захисту викривачів корупції

Закон «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції» № 198-ІХ Верховна Рада ухвалила 17 жовтня 2019 року.

Завданням документа є вдосконалення законодавства України у сфері захисту викривачів корупції з метою його узгодження з міжнародними стандартами та найкращими практиками.

Цей закон визначає правовий статус викривачів – осіб, що повідомили про вчинення корупційного або пов'язаного з корупцією правопорушення, а також встановлює права, гарантії та механізми захисту цих осіб та осіб, прирівняних до них.

Також закон встановлює умови для розкриття інформації про корупцію, унормовує порядок розкриття інформації викривачем корупції, звільнення від юридичної відповідальності викривачів корупції за розкриття інформації про корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення, а також забезпечення державного захисту викривачів корупції, зокрема, захисту їхніх трудових прав.

Закон дасть змогу створити нову ефективну систему запобігання корупції на основі міжнародних стандартів, що сприятиме зниженню рівня корупції у державі, а відтак – розвитку економіки та зростанню добробуту громадян.

 
В районному Будинку культури напередодні свята привітали працівників сільського господарства

dsc0824514 листопада 2019 року в районному Будинку культури проведено урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Працівників сільськогосподарського виробництва привітали голова районної державної адміністрації Кравець В.В. та заступник голови районної ради Яцина В.В.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Мостовий Ю.І. підвів підсумки цьогорічного сільськогосподарського року.

Почесними грамотами та цінними подарунками нагородженні кращі працівники галузі, ветеранами праці, керівники сільгосппідприємств.

Цікаву концертну програму підготували працівники районного Будинку культури та сільські аматори сцени. 

 
В Сахновщині відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

img-7d30dedaba87d05ed336e48bce3769c8-v9 листопада в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Вказаний захід відвідав заступник голови райдержадміністрації Петро Опанасович Волошин який привітав діячів культури з професійним святом, побажав їм міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги, наголосивши на тому, що Сахновщина багата талановитими людьми, які з примножуючи велич рідного краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну.

З привітальними словами до працівників культури та майстрів народного мистецтва звернулася також начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Сахновщинської райдержадміністрації Любов Іванівна Волошина, яка подякував присутнім за представлення нашого району на заходах різного рівня від районних до Всеукраїнських та Міжнародних, побажала творчих злетів, натхнення та здоров’я.

З нагоди професійного свята кращих працівників культури та районних аматорів було нагороджено грамотами Сахновщинської районної державної адміністрації та подяками відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації.

 
Головного управління статистики у Харківській області інформує

Картинки по запросу УВага важливаУВАГА

  Шановний респонденте!

 

 

Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку з закриттям відокремлених підрозділів Головного управління статистики у Харківській області та перерозподілом робіт статистичну та фінансову звітність Вам необхідно подавати до Головного управління статистики у Харківській області: м. Харків вул. Маршала Бажанова, 28.

В подальшому для отримання будь якої інформації з питань подання та заповнення форм державних статистичних спостережень слід звертатись до спеціалістів Головного управління статистики у Харківської області (тел. 706 33 83, 706 26 40, 706 26 27).

Статистичну та фінансову звітність на адресу ГУС у Харківській обл. можна подавати:

в електронному вигляді - через систему електронної звітності відповідно до затвердженого Порядку подання електронної звітності до органів державної статистики від 12.01.2011 р. № 3, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 29.03.2011 р. №408/19146;

на паперових носіях - безпосередньо до ГУС у Харківській області або надсилати поштою.

Детальніше...
 
Відбулося перше засідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

dsc0820601 листопада 2019 року перший заступник голови Сахновщинської районної державної адміністрації Володимир Іванович Кравець затвердив новий склад громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, а вже 13 листопада пройшло перше засідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації. (Див. вкладення)

Першочерговими питаннями засідання було обрання голови громадської ради, заступника голови громадської ради та секретаря громадської ради.

Одноголосно головою громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації було обрано Устименко Риму Іванівну.

Заступником голови громадської ради при райдержадміністрації став Микола Григорович Бречко.

Секретарем громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації було обрано Раїсу Іванівну Троїцьку.

В ході засідання громадської ради, члени ради також розглянули питання про Положення та Регламент громадської ради, про утворення робочих органів громадської ради та обговорили плани роботи громадської ради на 2019-2021 роки.

Наступне засіданні члени громадської ради запланували провести 18 грудня 2019 року.

Attachments:
Download this file (Протокол № 1.pdf)Протокол № 1.pdf[ ]
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 219