Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 41 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Сахновщинської районної філії Харківської обласної служби зайнятості інформує:

Результат пошуку зображень за запитом "лозівський ковальсько-механічний завод"Товариство з обмеженою відповідальністю «Лозівський ковальсько-механнічний завод» надає можливість організації професійного навчання за індивідуальною формою безпосередньо на робочих місцях підприємства з метою подальшого їх працевлаштування за наступними професіями:

-         Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

-         Слюсар з механоскладальних робіт;

-         Слюсар із складання металевих конструкцій;

Детальніше...
 
Міністр юстиції консультує:

   Пане Міністре, вже декілька місяців шукаю роботу але нещастить. Чи маю я право на допомогу по безробіттю та як її отримати?

Володимир Гречко

 Кому надається допомога по безробіттю?

Громадянам у разі втрати заробітної плати (грошового забезпечення) або інших доходів внаслідок втрати роботи через незалежні від них обставини. На допомогу по безробіттю може претендувати застрахована (офіційно працевлаштована) особа.

Детальніше...
 
До уваги власників автотранспорту !

Результат пошуку зображень за запитом "увага конкурс для перевізників"Сахновщинська районна державна адміністрація ОГОЛОШУЄ КОНКУРСИ

з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Сахновщинського району, що відбудуться 29 січня 2019 року

Приміські автобусні маршрути

№ з/п об’єкту конкурсу

№ маршруту та найменування кінцевих зупинок

Рухомий склад

 

 

Кількість рейсів на добу

 

 

Режим руху

 

 

Примітка

Кількість автобусів з урахуванням резервних

Загальна місткість автобусу, що передбачена технічною характеристикою

1

№1434 Сахновщина (АС) – Дубові Гряди

2

від 12

5

маршрутне таксі

у визначені дні тижня

№1436 Сахновщина (АС) – Олексіївка

2

маршрутне таксі

у визначені дні тижня

Детальніше...
 
З проголошенням єдиної української церкви завершується будівництво незалежної держави. Президент

Петро Порошенко на Дніпропетровщині взяв участь у молебні у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці Православної церкви України.

Богослужіння провів Митрополит Київський та всієї України Єпіфаній.

Президент зазначив, що Господь дарував українцям радість і дарував свою незалежну Православну церкву України. «Господь допоміг нам об’єднати всі церкви», - сказав Петро Порошенко і додав, що ще рік тому мало хто міг би сказати, що ця велика історична подія може відбутися.

Глава держави також зауважив, що без волі Господньої це об’єднання не відбулося б.

«Безумовно, це подія церковна, але це і подія державна. Бо наявність власної незалежної церкви точно порівнюється з Актом державної незалежності», - зазначив Петро Порошенко. 

Детальніше...
 
Лозівське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє

Результат пошуку зображень за запитом "веб порталом електронних послуг Пенсійний фонду України"Лозівське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє про можливість користуванням веб порталом електронних послуг Пенсійний фонду України для всіх застрахованих осіб. Вказаний сервіс надає зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на Ваші пенсійні права, зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

         Можливості Веб порталу:

перегляд даних особи з реєстру застрахованих осіб ( анкетні дані, відомості, щодо нарахованої заробітної плати, страхового стажу);

перегляд електронної пенсійної справи для пенсіонерів (вид пенсії, загальна сума призначеної пенсії, сума до виплати, наявні відрахування);

перегляд всіх звернень, поданих особою до ПФУ.

Детальніше...
 
Сьогодні було вшановано учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

20181214 11052520181214 111408У покладанні квітів до пам'ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи, який розміщений на Центральній площі селища, взяли участь голова райдержадміністрації І.І.Котула, заступник голови районної ради В.В.Яцина, чорнобильці, трудові колективи підприємств, установ, організацій та представники громадських організацій. Мітинг розпочав голова Сахновщинського районного об’єднання інвалідів «Союз Чорнобиль України» М.О.Мокляк, висловивши слова вдячності та шани на адресу ліквідаторів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 277