Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 36 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Статистика захворювання по Харківській області станом на 22.05.2020

статистикаЗа узагальненими Кабміном показниками Харківська область ГОТОВА до ІІ етапу виходу з карантину! Ці показники вимірювалися за критеріями інцидентності (кількість захворілих на 100 тис. населення, кількість зроблених ПЛР-тестувань на 100 тис. населення та відсоток завантаженості ліжок у лікарнях). Це надзвичайно гарна новина, але, перш за все – це наше спільне досягнення.

А тепер детальніше про статистику за останню добу.

За останню добу в області лабораторно підтверджено 14 випадків захворювання на COVID-19 – у мешканців Харкова, Зачепилівського, Лозівського, Первомайського та Харківського районів.

Госпіталізовано з COVID-19 248 людей (з них в реанімації 4 підключено до апаратів ШВЛ, 3 – на кисневій підтримці (масці)). На самоізоляції 320 осіб.

З підозрою на коронавірус госпіталізовано 150 людей, 46 – на самоізоляції.

На жаль, померла одна людина – 67-річний харків'янин. Мав серцево-судинні захворювання – гіпертонію, стенокардію.

Одужало 16 осіб. Протягом останніх днів кількість людей, які одужали, стабільно вища за кількість нових лабораторно підтверджених випадків.

Серед загальної кількості людей, котрі одужали, – 63 медики (31,2% від кількості всіх захворілих в області медиків).

У закладах охорони здоровʼя, що підпорядковані Департаменту охорони здоровʼя Харківської міської ради, одужало 33 медика.

У закладах охорони здоровʼя обласного підпорядкування одужало 30 медиків, а саме:
– КНП ХОР «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (1),
– КНП ХОР «Обласний туберкульозний санаторій «Володимирський» (1),
– КНП ХОР «Обласна психіатрична лікарня №1» (5).

У закладах охорони здоровʼя районного підпорядкування медики одужали в:
– КНП «Зміївська центральна районна лікарня» (9),
– КНП «Валківська центральна районна лікарня» (6),
– КНП «Дергачівська центральна районна лікарня» (5),
– КНП Ізюмської міської ради «Центральна районна лікарня Піщанської Богоматері» (2),
– КНП «Балаклійська центральна районна лікарня» (1).

Отже, за весь період фіксації в області зареєстровано 1430 підозр на COVID-19 (+24 за останню добу), з них:
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png");">▪️866 випадків підтверджено;
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png");">▪️368 підозр спростовано;
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png");">▪️265 людей одужало;
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png");">▪️33 людини померло.

 
Харківська область увійшла до 13-ки регіонів, які готові переходити на другий етап послаблення карантину

22.05.1Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я.

За розрахунками Міністерства охорони здоров’я України, Харківщина входить до переліку 13 регіонів, де можна вводити нові послаблення з 22 травня.

Як повідомляє МОЗ, регіон відповідає усім трьом критеріям, встановленими урядом 20 травня: інцидентність, завантаженість ліжок та охоплення тестуванням.

Так, показник інцидентності - середня кількість випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення, яка має складати менш як 12 осіб, у Харківській області складає 5,19. 

Завантаженість ліжок у закладах для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 повинна бути менше ніж 50%. Показник завантаженості ліжок на Харківщині — 2,97%.

Кількість проведених тестів (ПЛР та ІФА), що має становити більше ніж 12 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів, на Харківщині — 13,67.

 
Голова ХОДА обговорив з представниками Олексіївської та Біляївської ОТГ питання розвитку громад

21.05.19

20 травня Кабінет Міністрів України підтримав поданий ХОДА варіант Перспективного плану формування територій громад.

Під час зустрічей з головою Олексіївської ОТГ та головами сільських та селищних рад, що увійдуть до складу Біляївської ОТГ, Олексій Кучер відзначив, що з самого початку відстоював перспективний план, який сформували з урахуванням думки людей.

«Щоб довести нашу позицію, зустрічався з керівником профільного комітету Верховної Ради України Андрієм Клочком та Міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим у Києві», - сказав Олексій Кучер.

Детальніше...
 
Олексій Кучер провів зустріч з керівниками заводів «Турбоатом» і «Електроважмаш»

21.05.17Учасники зустрічі обговорили питання проведення оперативних розрахунків головними замовниками підприємств - компаніями ПрАТ «Укргідроенерго» й НАЕК «Енергоатом».

Як повідомив генеральний директор АТ «Турбоатом» Віктор Суботін, 90% замовлень заводу - це контракти з державними підприємствами «Укргідроенерго» й «Енергоатом». Значна частина замовлень ДП «Завод «Електроважмаш» також пов'язана з цими компаніями.

На сьогодні харківські заводи повністю виконують контрактні зобов'язання перед замовниками. Але ті несвоєчасно підписують акти прийому-передачі робіт і, відповідно, затримують проведення розрахунків.

Віктор Суботін зазначив, що 20 травня Кабінет міністрів затвердив фінансовий план для «Турбоатома», який передбачає отримання в цьому році 522 млн грн чистого прибутку.

Детальніше...
 
Заступник голови райдержадміністрації Володимир Кравець провів нараду

21.05.15Сьогодні, 21 травня 2020 року, заступник голови Сахновщинської районної державної адміністрації В. Кравець-голова призовної комісії при райдержадміністрації провів нараду за участю військового комісара, майора Е. Кострицького, завідувача сектора з питань оборонної роботи,  цивільного захисту та сільського господарства Сахновщинської районної державної адміністрації  Ю.Мостового та головного спеціаліст  сектору з питань оборонної роботи,  цивільного захисту та сільського господарства Сахновщинської районної державної адміністрації О. Ткаченка  з питань виконання розпорядження голови ОДА  щодо призову на строкову військову службу громадян Сахновщинського району у травні – липні 2020 року.

 
Голова відвідав заклади освіти району

21.05.1021 травня 2020 року голова Сахновщинської районної державної адміністрації 21.05.11Максим КАРПЛЮК відвідав 6 закладів освіти району (Гришівський НВК, Огіївський НВК, Тавежнянський НВК, Багаточернещинський ліцей, Новочернещинську ЗОШ, Костянтинівську ЗОШ). В кожному закладі голова спілкувався з працівникамищодо вжиття всіх необхідних заходів стосовно забезпечення працівників заробітною платою з нарахуваннями на 2020 рік. Також обговорили проблемні питання по кожному закладу. Працівниками закладів піднімалися питання щодо підготовки до опалювального сезону 2020-2021 років, щодо поточного ремонту закладів, щодо проходження медичних оглядів працівниками закладів та інші питання. За підсумками зустрічей проблемні питання взято на особистий контроль та дані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 198