Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Міністр юстиції інформує

van2310Консультація Міністра юстиції Павла Петренка

 

Павле Дмитровичу, мій чоловік понад рік не виплачує дитині аліменти. Він каже, що не працює, але нещодавно придбав нову машину та постійно їздить за кордон відпочивати. Чи можу я притягнути його до відповідальності за ухиляння від сплати аліментів? Дякую за відповідь!

З повагою, Зоряна Гордієнко

 

За ініціативи Уряду Володимира Гройсмана  рівно рік тому прийнято 2-й пакет законопроектів #ЧужихДітейНеБуває, покликаних захистити найменших українців. Станом на сьогодні українським дітям вже виплачено 7,9 млрд грн боргів з аліментів, які раніше малеча не бачила роками. Крім того, закони значно посилили відповідальність неплатників аліментів.

 Яку відповідальність несе боржник за несплату аліментів?

До неплатників аліментів  застосовуються ряд обмежувальних заходів, фінансових санкцій та відповідальність у вигляді суспільно корисних робіт, адміністративного арешту та позбавлення волі.

Які обмежувальні заходи застосовуються?

Якщо розмір заборгованості по сплаті аліментів перевищує 4 місяці (3 місяці для батьків

Тяжко хворої дитини або дитини з інвалідністю), встановлена можливість накладення обмежень на неплатників аліментів щодо:

  • виїзду за межі України;
  • керування транспортними засобами;
  • користування зброєю;
  • полювання.

 

Детальніше...
 
Під керівництвом Президента в Харкові відбулася нарада з питань боротьби з незаконною природно-ресурсною діяльністю

У заході прийняла участь голови ХОДА Юлія Світлична.

17 липня Володимир Зеленський з робочою поїздкою відвідав Харківщину. Під головуванням Президента відбулася нарада в Українському науково-дослідному інституті лісового господарства та агролісомеліорації імені Г.М. Висоцького. Захід було присвячено питанню боротьби з незаконною природно-ресурсною господарською діяльністю в області. Ключовою темою для обговорення стала проблема незаконних рубок у лісах Харківщини.

 
Відділ «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

Картинки по запросу Відділ «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформуєГрошова компенсація за відпустки

Працівники завжди охоче йдуть у відпустку. Але буває, що накопичилося чимало невідгуляних днів відпустки. Відправити працівника у відпустку на 50 — 60 днів, а то й більше, підприємство просто не може собі дозволити, бо знайти заміну на такий довгий період нелегко. Компромісом може бути виплата працівникові за частину відпустки грошової компенсації. Але грошову компенсацію виплачують і не лише в такому приємному випадку. Тож саме про варіанти, коли працівникові виплачують грошову компенсацію замість днів відпустки, і піде далі мова.

Працівник має право за власним бажанням просити у керівництва замінити частину щорічної відпустки грошовою компенсацією. При цьому тривалість фактично наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути меншою з 24 календарні дні.

Компенсацію можна отримати саме за  щорічну основну відпустку. На компенсацію за додаткову відпустку працівник, на жаль, не має права. Тож, для того щоб отримати компенсацію, працівнику спочатку слід використати свої додаткові відпустки, а вже після того, як сукупна тривалість використаних відпусток сягне 24 календарних днів, можна буде звертатися до керівництва з проханням надати компенсацію за невикористану частину щорічної відпустки.

Отже, якщо працівник має право на щорічну відпустку в розмірі 24 календарних дні на рік та на додаткову відпустку в розмірі, наприклад, 7 календарних днів на рік, то згідно зі ст. 24 Закону про відпустки він обов'язково повинен використати 24 календарні дні відпустки. Щоб отримати грошову компенсацію, слід використати спочатку дні додаткової відпустки (наприклад, усі 7 днів), а потім — дні щорічної відпустки (наприклад, це може бути 24 дні за мінусом 7 днів — усього використано 17 днів щорічної відпустки). Далі працівник матиме право на грошову компенсацію за 7 невикористаних днів  щорічної відпустки.

Детальніше...
 
Відділ «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує 
17 липня в Харківській області - Президент України

Володимир Зеленський відвідає наш регіон з робочою поїздкою.

Акредитація ЗМІ - до 21:00 16 липня за телефоном (063) 245 57 62.

 

 
Спортсменів Харківщини відзначено державними нагородами

Відзнаки отримали призери II Європейських ігор, що відбулись у Мінську.

Відповідний Указ №522/2019 підписав Президент України Володимир Зеленський. Державні нагороди «за досягнення високих спортивних результатів на II Європейських іграх у м. Мінськ (Республіка Білорусь), виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України» отримали:

- Богдан Бондаренко - чемпіон та бронзовий призер з легкої атлетики (орден «За заслуги» І ступеня);

- Микола Буценко – срібний призер з боксу (орден «За заслуги» ІІІ ступеня) ;

- Віктор Бондаренко – тренер чемпіона та бронзового призера з легкої атлетики Богдана Бондаренка (медаль «За працю і звитягу»).

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 335