Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Олександр Скакун представив нового керівника Сахновщинського району

03.033 березня 2020 року заступник голови Харківської облдержадміністрації Олександр Скакун з робочим візитом відвідав Сахновщинську районну державну адміністрацію, де представив нового очільника райдержадміністрації - Максима Карплюка.

Розпорядження про його призначення підписав Президент України Володимир Зеленський 28 лютого 2020 року № 169/2020-рп. Також до привітань долучився і голова районної ради Віталій Левченко.

В своєму виступі новопризначений голова райдержадміністрації висловив слова вдячності Президенту України Володимиру Зеленському та голові Харківської обласної державної адміністрації Олексію Кучеру за надану високу довіру. Також наголосив на необхідності плідної співпраці органів державної влади з органами місцевого самоврядування, депутатським корпусом, представниками бізнесу, аграрного сектору та закликав до спільної конструктивної роботи.

 
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції

04.03Станом на 4 березня у світі зареєстровано 93160 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3198 - летальні. Одужало вже 50690 осіб.

 

 На території Європейського регіону ВООЗ у 34 країні зареєстровано 3365 випадків захворювання COVID-19 та 85 летальних випадків (Італія – 2 502, Німеччина - 196, Франція - 212, Іспанія - 151, Великобританія - 56, Хорватія - 9, Австрія - 18, Росія - 3, Фінляндія - 7, Швеція - 24, Ізраїль - 12, Швейцарія - 307, Греція - 7, Грузія - 3, Норвегія - 33, Румунія - 3, Азербайджан - 3, Нідерланди - 28, Данія - 8, Чехія - 5, Португалія - 2, Бельгія - 8, Ісландія - 18, Сан-Марино - 9, Монако, Північна Македонія, Естонія, Вірменія, Ірландія, Литва, Андорра, Люксембург, Білорусь, Україна - по одному випадку).

Детальніше...
 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформуєДетальніше...
 
Оголошення щодо оздоровлення дітей

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

 

26.02.7Відділом культури, молоді та спорту Сахновщинської районної державної адміністрації заплановано заходи щодо оздоровлення та відпочинку дітей Сахновщинського району.

Для визначення кількості бажаючих, пропонуємо звернутися до відділу культури, молоді та спорту Сахновщинської райдержадміністрації з заявами про надання путівки на оздоровлення дитини у 2020 році.

Сплануйте завчасно відпочинок своїх дітей.

Заяви подаються за адресою: смт Сахновщина, вул. Народна, 2 (районний Будинок культури).

Довідки за телефоном: 3-18-44.

 

 
ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ЛЬОДУ:

            25.02.41. На водоймах безпечним вважається лід (при температурі повітря нижче 0):

            - для одного пішохода – товщиною не менше 7 см; - для групи людей – товщиною не менше 15 см; - для масового катання на ковзанах - товщиною не менше 25 см.

            2. Забороняється виходити на тонкий лід.

            3. Міцність льоду перевіряють товстою палицею (жердиною), ударяючи нею (2-3 рази в одне і те саме місце) якнайдалі від себе. Категорично забороняється випробовувати міцність льоду ударами ніг. Якщо лід недостатньо міцний, потрібно припинити рух і повертатися назад своїми слідами (там міцність льоду вже перевірена).

            4. Небезпечні місця на льоду, як правило, темніші за інших, небезпечний  -каламутний, малопрозорий і білий лід.

Детальніше...
 
Проведення колдоговірної компанії у 2020 році

26.02Колективно-договірне регулювання трудових відносин є виключно правовою основою соціального партнерства і головним інструментом захисту прав та інтересів працівників.

Колективні договори і угоди є загальновизнаним в світі і в Україні засобами регулювання соціально-трудових відносин, узгодження інтересів працівників і роботодавців та соціального захисту працюючих та членів їх сімей.

Нові відносини в економіці і організаційно-правові форми власності і господарювання, інший характер трудових відносин і нова соціальна роль профспілок об’єктивно вимагають від них вироблення нових підходів. Саме тому профспілкові організації провинні приділяти найпильнішу увагу колективним договорам – основному інструменту регулювання трудових і соціально-економічних відносин в кожному трудовому колективі.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 207