Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Сахновщинська районна філія Харківської обласної служби зайнятості запрошує на навчання

Сахновщинська районна філія Харківської обласної служби зайнятості запрошує на навчання до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у грудні 2019 року за наступними професіями:

 • В’язальник трикотажних виробів та полотна;
 • Муляр
 • Покоївка
 • Касир торгівельного залу
 • Швачка
 • Токар
 • Фрезерувальник
 • Кухар
 • Електрозварник ручного зварювання
 • Тракторист – машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва
 • Косметик

Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул.. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4.

 
Дороги, авіаперевезення, зміни на залізниці – у Харкові розповіли про плани Мінінфраструктури

Міністр інфраструктури Владислав Криклій презентував «To do list» змін, які плануються до кінця 2019-го, у 2020-му та наступні 5 років.

Про плани міністр розповів 12 листопада в будівлі головного залізничного вокзалу міста. Перед презентацією Владислав Криклій обговорив питання розвитку інфраструктури Харківщини з головою ХОДА Олексієм Кучером.

«Для нас дуже важливо, що міністр інфраструктури відвідав із новою програмою саме Харківщину. Ми обговорили з ним питання розвитку, - розповів голова Харківської ОДА. - Для нас важливими є «Укрзалізниця», аеропорт, а також дороги. Ми розуміємо стан наших доріг – попри те, що значна частина вже була відремонтована, але разом з цим ще багато чого необхідно зробити. Ми домовились про відповідну зустріч з міністром, а також з керівником «Укрзалізниці». І в більш тісному колі обговоримо низку пілотних проєктів. Я наполягав на тому, щоб пілотні проєкти, які заплановано Міністерством інфраструктури, запроваджувалися саме в Харківській області».

Детальніше...
 
Сахновщинський РВ ГУ Держпродспоживслужби в Харківської області інформує

Картинки по запросу "гепатит"Симптоми і лікування вірусного гепатиту А, профілактика зараження

Симптоми вірусного гепатиту А, його лікування та профілактика.

Вірусне ураження печінки гострого характеру – це хвороба Боткіна, яка в офіційній медицині класифікується як вірусний гепатит А. Ознаки патології яскраво виражені і специфічні, тому з діагностикою проблем не виникає. Захворювання може призвести до тяжких ускладнень та інвалідності пацієнта, тож лікування хвороби Боткіна проходить лише в стаціонарі під контролем фахівців.

Опис хвороби.

Інкубаційний період гепатиту А – це час від моменту інфікування до появи перших симптомів. В середньому він триває близько 30-35 діб, але в деяких випадках може варіюватися від 15 до 50 діб. Під час інкубаційного періоду вірус поширюється тільки по кров'яному руслу, симптоми захворювання відсутні. Людина відчуває себе цілком здоровим, хоча вже й становить небезпеку для оточуючих.

Детальніше...
 
До уваги членів громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації!

Картинки по запросу громадська радаПерше засідання нової громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації відбудеться 13 листопада 2019 року о 14 годині в залі засідань райдержадміністрації.

 
Електронні сервіси

            Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості активно впроваджує електронні сервіси з використанням інтернет-технологій та прагне наблизити соціальні послуги до потенційних клієнтів: роботодавців та шукачів роботи.
            Державний центр зайнятості на своєму сайті
 https://www.dcz.gov.ua/ надає громадянам можливість самообслуговування та швидкого пошуку необхідної інформації з питань зайнятості: вакансій та резюме по всій Україні, подання звітності, реєстрації на прийом до фахівців, профорієнтаційне тестування тощо. В залежності від потреб клієнта, доступні такі корисні дистанційні он-лайн-сервіси як «Електронний кабінет роботодавця», «Електронний кабінет безробітного», «Електронна черга», профорієнтаційна платформа «Моя професія: консультаційна мережа».

 
Про пересилання трудової книжки поштою при звільненні працівника

Картинки по запросу "трудова книжка"Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості надає роз’яснення щодо порядку пересилання трудової книжки поштою при звільненні працівника. Так, відповідно до пункту 4.1 «Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників»,  затвердженої наказом Мiнiстерства працi України, Мiнiстерства юстицiї України, Мiнiстерства соцiального захисту населення України вiд 29.07.1993 №58 (надалі – Інструкція № 58) власник або уповноважений ним орган зобов’язаний видати працівнику його трудову книжку в день звільнення з внесеним до неї записом про звільнення. Згідно із пунктом 4.2 Інструкції № 58, якщо працівник відсутній на роботі в день звільнення, то роботодавець у цей день надсилає працівникові поштове повідомлення із вказівкою про необхідність отримання трудової книжки. Бажано надсилати таке повідомлення рекомендованим листом «з повідомленням» роботодавця про отримання листа працівником, оскільки у разі виникнення трудового спору, у роботодавця буде додатковий доказ щодо відсутності його вини у затримці видачі працівнику трудової книжки.Пересилання трудової книжки поштою з доставкою на зазначену адресу допускається лише за письмовою згодою працівника.  Якщо письмової згоди на пересилання трудової книжки поштою керівництвом не отримано, то слід керуватися нормами пункту 6.2 Інструкції № 58, відповідно до яких трудові книжки та їх дублікати, що не були одержані працівниками при звільненні, зберігаються протягом двох років у закладі окремо від інших трудових книжок працівників, які перебувають на роботі. Після цього строку не затребувані трудові книжки (їх дублікати) зберігаються в архіві протягом 50 років, а по закінченні зазначеного строку їх можна знищити в установленому порядку.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 219