Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
В Сахновщині вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

dsc0835313 грудня біля пам’ятника подвигу сахновщанам - учасникам ліквідації наслідків аварії Чорнобильській АЕС, який встановлено на центральній площі селища відбувя мітинг-реквієм з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (14 грудня).dsc08364

У заході взяли участь керівництво райдержадміністрації, місцевих органів влади та самоврядування, представники відділу ГУ ДСНС України, в громадських організацій, трудові колективи, мешканці та гості селища. Присутні, вшанували пам’ять ліквідаторів, які загинули внаслідок аварії на ЧАЕС, покладанням квітів та хвилиною мовчання. 

dsc08368По завершенню мітингу-реквієму присутні відвідали в районному історико-краєзнавчому музеї Чорнобильську кімнату «Нас всіх об’єднала Полин-зоря».

Потім чорнобильці завітали до великого залу засідань Сахновщинської районної ради, де відділом культури, туризму, молоді та спорту Сахновщинської районної державної адміністрації був проведений тематичний концерт.

 
Звернення першого заступника голови Сахновщинської районної державної адміністрації Володимира Івановича Кравця з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

02«Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

 

14 грудня Україна вшановує героїчний подвиг ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Важко уявити, які б ще жахливіші наслідки цієї техногенної катастрофи могли бути, якби не мужність і жертовність людей які вступили у бій з невидимим ворогом – радіацією.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії, ми схиляємо голови за врятовані людські життя, перед пам’яттю загиблих героїв, та віддаємо данину шани всім, хто, рятуючи світ від ядерної небезпеки, жертвували своїм здоров’ям.

Бажаю всім ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та їх родинам міцного здоров’я, щирої поваги від людей, злагоди, благополуччя та довгих років життя!

 

З повагою,

перший заступник голови

Сахновщинської районної державної адміністрації                В.І. Кравець

 

 
Україна ніколи не поступиться своєю територією й не дозволить впливати на вектор свого руху та розвитку. Президент

Президент України Володимир Зеленський за результатами зустрічі в Нормандському форматі в Парижі окреслив низку принципів, якими Україна не поступиться на шляху до встановлення миру на сході країни.

«Я хочу окреслити низку принципів, яких я ніколи не порушу як Президент України, бо з цим ніколи не погодиться український народ», – заявив Володимир Зеленський під час зустрічі зі ЗМІ за результатами саміту лідерів країн – учасниць «Нормандської четвірки» у Парижі.

«Перше – це неможливість федералізації. Україна – унітарна держава. Це незмінна стаття Конституції України та непорушний принцип існування держави», – підкреслив Володимир Зеленський.

Другим пунктом, щодо якого Українська держава має стійку позицію, є неможливість вчиняти будь-який вплив на вектор її руху та розвитку. «Україна – незалежна, самостійна, демократична держава, вектор розвитку якої завжди обиратиме виключно народ України», – наголосив Президент.

Детальніше...
 
Відділ «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

Картинки по запросу первомайський мц картаТОП-3 ЗВЕРНЕНЬ ДО БЮРО ЖИТЕЛІВ САХНОВЩИНСЬКОГО РАЙОНУ В ЛИСТОПАДІ 2019 РОКУ.

ВІДПОВІДАЮТЬ ЮРИСТИ СИСТЕМИ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ (Див. додаток). 

 

 
Відділом «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського МЦ з надання БВПД та Сахновщинською районною філією Харківського обласного центру зайнятості було проведено засідання "круглого столу", на тему: "Право бути почутим"

dsc08337Місцеве самоврядування є тією формою організації влади територіальної громади, яка в прямому значені є найближчою до людей, до реалізації нею своїх прав, набагато ближчою ніж органи державної влади. Таке положення місцевої влади зумовлено передусім природною зв'язаністю людини з територією на якій вона проживає. Таке наближення влади до людини, до місця її помешкання не може не відображатись на складових верховенства права, які повинні бути реалізовані при здійсненні органами місцевого самоврядування своїх функцій та повноважень у правозастосовній сфері.

Безпосередньо право бути почутим, або , як його ще називають, право бути вислуханим, ілюструє наявність прямого зв’язку людини з органами місцевого самоврядування, який уповноважений приймати рішення, що можуть стосуватись або стосуються прав такої людини.

Детальніше...
 
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській області інформує

Картинки по запросу Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській області інформує«Щодо розяснення деяких положень законодавства

про державну службу»

 

Звертаємо увагу служб управління персоналом на те, що відповідно до чинного  законодавства України. Зокрема, статті 11 Закону України «Про державну службу», у разі порушення наданих цим Законом прав або виникнення перешкод у реалізації таких прав державний службовець у місячний строк з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про це, може подати керівнику  державної служби скаргу із зазначенням фактів  порушення його прав або перешкод у їх реалізації.

У скарзі державний службовець може вимагати від керівника державної служби утворення комісії для перевірки викладених у скарзі фактів.

Керівник державної служби зобов’язаний не пізніше 20 календарних днів з дня отримання скарги надати державному службовцю обґрунтовану письмову відповідь (рішення).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 219