Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
У Харківській області за добу діагноз COVID-19 підтвердили в 291 особи

25.08.1207 з них – жителі м. Харкова.

Ще 16 захворілих – з Великобурлуцького району, 11 - Первомайського, по 9 – з Балаклійського, Дергачівського районів та м. Люботина, 8 – з Харківського, по 4 – Вовчанського, Красноградського та Краснокутського, по 2 - Зміївського, Коломацького та Чугуївського, по 1 – Борівського, Лозівського, Куп’янського, Нововодолазького районів.

Усього по області зареєстровано 11499 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19. 3752 хворих одужало, 248 померли. Спростовано діагноз у 1910 осіб. Залишаються під підозрою 30 осіб.

 
За добу на Харківщині діагноз COVID-19 підтверджено у 233 осіб

19.08.1184 з них – жителі міста Харкова.

12 людей захворіли в Чугуївському районі, по 9 – у Харківському та Зміївському, по 4 – у Богодухівському та Первомайському, по 3 –  у Дергачівському та Шевченківському, по 2 – у Валківському та Вовчанському, 1 людина – у Борівському районі.

Усього по області зареєстровано 11208 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19. З них:

- 3718 хворих одужало;

- 242 померло.

Спростовано діагноз у 1907 осіб. Залишаються під підозрою – 34.

 
Південне управління Головного управління ДПС у Харківській області інформує

З 1 вересня збільшується розмір мінімального страхового внеску з ЄСВ

В Головному управлінні ДПС в Харківській області інформують, що Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік»», який передбачає з 1 вересня 2020 року збільшення мінімальної заробітної плати:

- в місячному розмірі  з 4723 грн до 5000 грн;

- в почасовому розмірі  з 28,31 грн до 29,20 грн.

В зв’язку з цим змінюється розмір мінімального страхового внеску з ЄСВ. З 1 вересня він становитиме 1100 грн (5000 грн * 22%). Також збільшується максимальна база для нарахування ЄСВ. З 1 вересня її розмір складатиме 75000 грн.

Таким чином, з вересня 2020 року фізичні особи – підприємці, незалежно від обраної системи оподаткування, особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, члени фермерського господарства та роботодавці при нарахуванні зарплати основному працівнику сплачуватимуть ЄСВ не нижче 1100 грн.

Детальніше...
 
За добу на Харківщині діагноз COVID-19 підтверджено у 142 осіб

22.08.2105 з них – жителі міста Харкова.

13 людей захворіли у Харківському, 11 – Балаклійському, 9 – Ізюмському, 3 – Нововодолазькому, 1 – Зміївському районах.

Усього по області зареєстровано 10975 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19. З них:

- 3670 хворих одужало;

- 238 померло.

Спростовано діагноз у 1903 осіб. Залишаються під підозрою - 37.

 
Олексій Кучер зустрівся з Меліндою Сіммонс

07.09.17 вересня голова ХОДА обговорив низку питань міжнародної співпраці з Надзвичайною і Повноважною Послинею Великої Британії в Україні.

На початку зустрічі Олексій Кучер презентував Харківський регіон, зазначивши, що на території області успішно розвивається промисловість, сільське господарство та ІТ-галузь.

«Минулого тижня нас відвідував Президент України Володимир Зеленський. Він визначив Харківський регіон, як потужний локомотив, що може в розвитку потягнути за собою і інші регіони, - розповів Олексій Кучер. – Наша область - один з лідерів у промисловості, 70% прибутку регіону – промисловість. Цього року ми зібрали найбільшу кількість ранніх зернових та зернобобових серед усіх регіонів. Сільське господарство у регіоні стрімко розвивається. За кількістю ІТшників посідаємо 2 місце після міста Києва. А за потужністю розвитку ми - перші. У нас в планах є і необхідність, і можливість побудувати Харківську кременеву долину».

Мелінда Сіммонс відзначила, що досить часто зустрічається з представниками бізнесу, які б хотіли інвестувати в Україну, зокрема - Харківську область.

«В інвесторів зазвичай лише одне питання – наскільки система правосуддя та права в Україні їм дозволить отримувати чесні і рівні можливості», - повідомила послиня Великої Британії в Україні.

Очільник області запевнив, що з найпершого дня його призначення на посаду голови ХОДА один з основних пріоритетів його діяльності – залучення якомога більшої кількості інвестицій у регіон та забезпечення чесних умов праці.

«За той час, поки я тут, я вже провів безліч нарад з правоохоронцями і судовими органами для того, щоб відсигналізувати, що нам необхідно змінювати ставлення до інвесторів. Інвестори повинні чесно заходити у регіон і чесно працювати. Ми повинні створювати всі умови для цього», - сказав Олексій Кучер.

Під час зустрічі голова ХОДА та Надзвичайна і Повноважна Послиня Великої Британії в Україні обговорили епідеміологічний стан на території Харківської області. 

«Слід визнати, що ми ще не подолали хворобу. Останнім часом на Харківщині виявляють одну з найбільших кількостей нових захворювань, - розповів Олексій Кучер. - Величезна кількість фінансів, часу та людських ресурсів кинуті на подолання цієї хвороби, і якщо у вас є можливість допомогти нам, то для нас це важливо».

Мелінда Сіммонс зазначила, що на даний час у Центрі здоров’я Оксфордського університету вже на 3-й стадії тестування вакцини.

«Ми розуміємо  потребу цієї вакцини, і ми зробимо все можливе для того, щоб, як тільки вона буде ефективна, розповсюдити її», - сказала Мелінда Сіммонс.

Також вона зазначила, що у Великій Британії зараз продовжується розроблення протоколу, який буде в змозі виявити унікальну мутацію вірусу, і саме таким чином визначити лікування, яке найбільш ефективне при цій мутації.

У свою чергу голова ХОДА повідомив, що за результатами зустрічі облдержадміністрація підготує лист, де будуть позначені усі напрямки співробітництва, які можуть зацікавити британську сторону.

 

https://www.youtube.com/watch?v=GIaeUlHw0gc&feature=emb_logo

 

 
В області почав працювати перший пересувний ваговий комплекс, який перевірятиме важковаговий транспорт

04.09.3Наразі комплекс працює в Пісочині, але надалі цей та інші комплекси розміщуватимуть у різних районах, щоб контролювати дотримання правил на всіх дорогах області.

З роботою установки 4 вересня ознайомився голова ХОДА Олексій Кучер. Він зауважив, що такі комплекси мали з’явитися на Харківщині раніше, але цього не сталося через неналежне виконання своїх обов’язків попереднім керівником обласного управління «Укртрансбезпеки».

«Я з початку роботи на посаді голови ХОДА спрямовував відповідні листи для того, щоб зняли Шатохіна. Він не виконував своїх обов’язків, кривдив наші дороги та руйнував авторитет Харківської області. У нас упродовж тривалого часу були відсутні вагові комплекси, а це пряма його відповідальність. Незаконні перевізники – це теж пряма його відповідальність», - наголосив голова ХОДА.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 256