Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
17 вересня в Сахновщинському районі відбулися заходи приурочені 76-річчю визволення від нацистських окупантів та Дню селища.

dsc0800317 вересня в Сахновщинському районі відзначили 76-річчя визволення від нацистських окупантів та День селища.

В селищі Сахновщина урочистості розпочалися з ходи до Меморіалу Слави. В складі колони були ветерани та учасники війни та бойових дій, керівники району і селища, трудові колективи підприємств, організацій та установ, громадські організації, районні об’єднання, молодь, мешканці та гості селища. З репродукторів звучала жалобна музика.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих воїнів у Другій світовій війні покладанням квітів до Меморіалу Слави.

Після урочистого покладання квітів присутні мали змогу відвідати виставку квітів присвячену Дню визволенняdsc07959 Сахновщинського району від нацистських окупантів, яка була розташована в Центральному паркі селища.

Урочистості в селищі родовжилися у районному Будинку культури святковим концертом, де зі сцени Будинку культури зі словами вдячності до визволителів звернулися перший заступник голови райдержадміністрації В.І. Кравець, голова районної ради В.В. Левченко, селищний голова В.В.Сидоренко та військовий комісар О.В. Груздєв.

Після концерту на стадіоні «Колос» відбулася спортивна естафета.

Ввечері на мешканців та гостей селища на площадці літнього кінотеатру чекала музично-розважальна програма.

 
Чим живе ПСП«Маяк»

p 20190912 151826Минають осінні дні, та тепло ще не відступає. Добре вигріватись на сонечку думаючи, якби ще б довше було тепло і не було дощів, бо кожен знає, що якщо восени підуть дощі, то вже похолодає. Начебто і добре, якщо не заглядати на поля сільгоспвиробників. А на полях відбувається жахіття. Земля за відсутності дощів, під дією страшної спеки перетворилася на пил, який підіймається при найменшому подиху вітру. Навіть бур’яни і ті посохли. При таких умовах аграрії району працюють на полях: збирають врожай соняшнику , кукурудзи, розкидають мінеральні добрива та ще й сіють озимину надіючись, що колись піде дощ. Так і в ПСП «Маяк», який ми відвідали у складі незмінної групи із спеціалістів управління агропромислового розвитку Юдіна О.О., Гнатенко О.В., на чолі із начальником p 20190912 153413управління агропромислового розвитку Мостовим Ю.І. Саме визначне в цьому господарстві – це люди: прості, трудолюбиві, завзяті та привітні. При будь-якій погоді вони працюють, бо вдома діти, які хочуть їсти, та яких треба зібрати до школи.

Разом із бригадиром заготівельного  відділення  господарства - Коломійцем Вадимом Олександровичем їдемо по польовій дорозі, за нами здіймається величезний стовп пилу та коли він розсіюється бачимо посівний комплекс «KUHNml 2800» в агрегаті з трактором «MASSEYFerguson», який одиноко, немов корабель у морі захлинаючись від пилу сіє зерно в виснажну спекою землю. За кермом такої техніки Вадим Тимощук. Підводкою насіння на автомобілі ММЗ займається Матюшенко Віктор Михайлович. На наступному полі тракторист Литвиненко Костянтин Сергійович на такому ж тракторі тільки в агрегаті з культиватором заробляє добрива під посів наступних культур. Спека, та на полях кипить робота. Десь гуркочуть комбайни, збираючи «квітку сонця», та ми їдемо далі, на ферму.

Детальніше...
 
Міністр юстиції інформує

1МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄВ РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: як отримати статус особи з інвалідністю військовослужбовцю, який отримав поранення під час участі в АТО?

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період зазначених заходів або в районах проведення АТО у період її проведення.

Хто має право на звернення для отримання статусу?

  • військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язаним) Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, військовослужбовці військових прокуратур, поліцейські, особи рядового і начальницького складу, військовослужбовці МВС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, Державної кримінально-виконавчої служби, особи рядового та начальницького складу підрозділів оперативного забезпечення зон проведення антитерористичної операції ДФС, інших утворених відповідно до законів України військових формувань;
Детальніше...
 
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській області інформує

Картинки по запросу Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській області інформує«Щодо порядку розгляду скарг»

 Звертаємо увагу служб управління на те, що Законом України «Про державну службу» (далі – Закон) визначено підстави, відповідно до яких державний службовець може звернутись до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері державної служби, з відповідною скаргою щодо захисту порушених прав.

Відповідні норми містяться, зокрема, у статті 11, 43, 44 Закону.

Натомість, оскарження учасником конкурсу, який не пройшов конкурсний відбір, рішення конкурсної комісії та державними службовцями рішення про накладення дисциплінарного стягнення передбачено іншими положеннями Закону (стаття 28 та 78 Закону відповідно).

Порядок оскарження і розгляду відповідних скарг є суттєво відмінним.

У випадку оскарження державним службовцем його порушених прав Положеннями частин шостої та сьомої, статті 11 Закону встановлено, що якщо права державного службовця, встановлені цим Законом, порушені керівником державної служби чи державним службовцем вищого органу або якщо ці особи створили перешкоди в реалізації прав державного службовця, він може подати скаргу із зазначенням фактів порушення його прав або перешкод у їх реалізації безпосередньо до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, який за фактом подання скарги ініціює та проводить службове розслідування в порядку встановленому Кабінетом Міністрів України, з метою перевірки фактів, викладених у скарзі.

Детальніше...
 
Привітання першого заступника голови Сахновщинської районної державної адміністрації Володимира Івановича Кравця з Днем визволення Сахновщинського району від нацистських окупантів та Днем селища

02Шановні  жителі Сахновщинського району!

Прийміть найщиріші  вітання із 76-річницею визволення району від нацистських окупантів та Днем селища! 

Сьогодні ми віддаємо данину поваги  тим, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу,  вшановуємо пам'ять всіх, хто загинув, визволяючи наш район від нацистських окупантів.

Ми в неоплатному боргу перед тими воїнами, хто стояв до останнього на  передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Низький уклін вам! І вічна пам'ять загиблим!

Бажаю всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям району здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.

 
В Сахновщині Харківським відокремленим підрозділом «Центр розвитку місцевого самоврядування» був проведений семінар

dsc0790611 вересня у великому залі Сахновщинської районної ради, радник з питань децентралізації Харківського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» Віктор Нестеренко спільно з радником з юридичних питань Оленою Купіною провели семінар на тему: «Процес добровільного об’єднання громад: юридичні аспекти, типові помилки» для представників місцевих рад громадськості.dsc07900

У проведенні семінару прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Кравець та голова районної ради Віталій Левченко.

Відповідно до програми семінару, були розглянуті питання:

1. Про хід перспективи реалізації реформи місцевого самоуправління та децентралізації на Харківщині.

2. Процедура об’єднання громад. Логіка процесу, першочерговість консультацій з громадою як можливість успішного стану створення ОТГ.

3. Юридичні аспекти об’єднання: основні етапи, документи та типові помилки.

4. Про досвід роботи ОТГ Харківщини.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 245