Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Оплата праці у вечірній і нічний час, та особливості праці осіб з інвалідністю

Картинки по запросу "оплата праці"Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості надає роз’яснення щодо оплати праці у вечірні та нічні години, праці осіб з інвалідністью.

Оплата за роботу у нічні години. Стосовно оплати праці у вечірні та нічні години ст. 54 КЗпП України передбачено розмежування праці, а саме: вечірні години з 18:00 до 22:00, та нічні години – з 22:00 до 06:00. У табелі обліку використання робочого часу години роботи: у вечірній час позначають кодом «ВЧ» (03), в нічний час – кодом «РН» (04).Тривалість робочого часу, режим роботи, час відпочинку згідно ст. 13 КЗпП України визначається колективним договором та правилами внутрішнього трудового розпорядку, також графіками роботи у разі змінної роботи. Якщо графіком виходу на роботу (графіком змінності) працівників передбачена робота в нічний час, то її тривалість включається в тривалість роботи (зміни) працівника. Компенсацією роботи в таких умовах є доплата за роботу в нічний час. При цьому така доплата здійснюється за фактично відпрацьовані години в нічний час.Відповідно до ст. 108 КЗпП України робота в нічний час оплачується в підвищеному розмірі, який встановлюється генеральною, галузевою (регіональною) угодами та колективними договорами, але не нижче 20% тарифної ставки (окладу) за кожну годину роботи в нічний час. Це мінімум, який встановлений законодавством. Проводити оплату за роботу в нічний час нижче цієї межі або взагалі не оплачувати роботу в нічний час не можна. За порушення мінімальних трудових гарантій, до яких відноситься оплата за роботу в нічний час, відповідно до ч. 4 ст. 265 КЗпП України передбачено штраф у розмірі 10 мінімальної зарплати за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення. Доплату за нічний час необхідно проводити за підсумками кожного місяця незалежно від облікового періоду.

Детальніше...
 
Якщо у вас виникла потреба відшукати своїх родичів або знайомих.

06.11Архівний відділ зробив підбірку ресурсів для можливого пошуку людей.

Шукати рідних людей можна як в інтернет-просторі України так і світу. Методика пошуку достатньо проста, але  ніхто не каже, що це буде легко.

 

Слід орієнтуватися за певними типами документів:

 

1. Свідоцтво про народження або метрика. В Україні цими документами опікуються органи актів цивільного стану, які є в управлінні Міністерства юстиції. Вони зберігають документи за останні 75 років.

 Якщо ви хочете з’ясувати інформацію про родичів і потрібні дані давніші, ніж 75років, для отримання інформації вам потрібно буде доводити наявність родинних зв`язків. А тут можуть виникнути проблеми. Адже, якщо йдеться про Східну чи Центральну Україну, то документи часто знищувались. Тому тут варто шукати вторинні джерела – документи з місць, де предок вчився, судові записи тощо. Основне ж джерело – система державних архівів, що є в кожному обласному центрі.  Інколи в нагоді можуть стати  архівні відділи  районної державної адміністрації.

Детальніше...
 
Увага! Власники та користувачі земельних ділянок Харківської області право власності (користування) на які виникло до 2004 року, перевірте наявність своїх земельних ділянок на Публічній кадастровій карті!

imagesЗ метою виконання Указу Президента України від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», Головне управління Держгеокадастру у Харківській області звертає увагу громадян, підприємств, установ та організацій області на необхідність внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими. У разі, якщо відомості про зазначені земельні ділянки в електронному вигляді не внесені до Державного земельного кадастру і не відображені на публічній кадастровій карті, їх державна реєстрація з присвоєнням кадастрового номера здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).

Перевірити наявність своїх земельних ділянок в Державному земельному кадастрі можливо на веб-порталі Публічної кадастрової карти України за посиланням: http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta.

Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки дасть змогу забезпечити належний захист державою суб’єктів права власності і господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власників їх прав, створення сприятливих умов для ведення бізнесу.

Отже, рекомендуємо власникам земельних ділянок приватної власності, землекористувачам земель державної та комунальної форм власності для захисту своїх прав на землю та для оперативного користування відомостями з різних потреб звернутися з документами із землеустрою до Центрів надання адміністративних послуг по місцю знаходження земельної ділянки, для внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру.

Для отримання більш детальної інформації щодо внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, можна звернутися до територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.

 
Затверджено персональний склад громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

Картинки по запросу увагаРозпорядженням першого заступника голови Сахновщинської районної державної адміністрації Володимира Івановича Кравця від 01 листопада 2019 року №140 затверджено персональний склад громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації:

Детальніше...
 
Відділ «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

Картинки по запросу первомайський мц картаТОП-3 ЗВЕРНЕНЬ ДО ЦЕНТРУ ЖИТЕЛІВ САХНОВЩИНИ І РАЙОНУ В ЖОВТНІ 2019 РОКУ

ВІДПОВІДАЮТЬ ЮРИСТИ СИСТЕМИ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ:

Порядок розірвання шлюбу https://wiki.legalaid.gov.ua/


Підстави для перерахунку пенсії 
https://wiki.legalaid.gov.ua/


Право на соціальну відпустку 
https://wiki.legalaid.gov.ua/

 
В Сахновщинській районній державній адміністрації привітали працівників соціальної сфери

dsc0818001 листопада, напередодні професійного свята Дня працівників соціальної сфери, який щороку в Україні відзначається у першу неділю листопада, в приміщенні Сахновщинської райдержадміністрації відбулися урочисий захід з нагоди професійного свята.

З професійним святом працівників соціальної сфери району привітав заступник голови райдержадміністрації Волошин П.О.

З нагоди Дня працівника соціальної сфери, за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання професійних завдань у реалізації державної політики в сфері соціального захисту населення, особистий вагомий внесок у розвиток та зміцнення соціальної сфери району нагороджені грамотами Сахновщинської районної державної адміністрації та Сахновщинської районної ради:

- соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сахновщинської районної державної адміністрації Вахула Степанія Василівна;

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 219