Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Кабмін підтримав поданий ХОДА варіант Перспективного плану формування територій громад

20.05.8Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер.

«Сьогодні на засіданні Кабінету міністрів підтримали нашу позицію, й перспективний план буде затверджений у тому вигляді, в якому він погоджений усіма громадами області. Я відстоював поданий Харківською ОДА варіант плану. З цього приводу ми зустрічались з керівником профільного комітету Верховної Ради України Андрієм Клочком та Міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим у Києві. Це принципова позиція, і ми її відстояли», - відзначив керівник області.

Детальніше...
 
Рік Президента Зеленського: що зроблено на Харківщині

19.05.1Проміжні підсумки – у 30 пунктах.

РОЗРОБЛЕНІ СТРАТЕГІЧНІ ДОКУМЕНТИ

1. Створена Стратегія розвитку Харківської області на період 2021 – 2027 років. Документ створили в рекордно короткі строки, оскільки протягом 2019-го його розроблення не велось. Участь у створенні стратегії взяли близько 200 експертів. Депутати Харківської обласної ради 27 лютого затвердили стратегію абсолютною більшістю голосів (98). Це дозволить регіону отримати фінансування на реалізацію проєктів з ДФРР, починаючи з 2021 року.

Детальніше...
 
Зустріч з працівниками комунального закладу "Сахновщинський ліцей №1" та Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

20.05.420 травня 2020 року голова Сахновщинської районної державної адміністрації Максим20.05.6 КАРПЛЮК провів зустріч з працівниками комунального закладу "Сахновщинський ліцей №1" та Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 щодо вжиття заходів стосовно забезпечення працівників заробітною платою з нарахуваннями на 2020 рік. Також обговорили проблемні питання закладів. По Сахновщинському ліцею це проблема аварійної будівлі недобудованого басейну та завершення енергозберігаючих заходів (заміна вікон та дверей), по ЗОШ №2 - ремонт покрівлі. За підсумками 20.05.5зустрічі проблемні питання взято на особистий контроль.

 
В області від COVID-19 за добу одужала рекордна кількість людей – 38

20.05.2За останню добу в області лабораторно підтверджено 21 новий випадок захворювання: у жителів Харкова, Валківського та Богодухівського району.

«З підтвердженим COVID-19 госпіталізовано 247 осіб (з них у реанімації 2 людини підключено до апаратів ШВЛ та 6 – на кисневій підтримці (масці)), на самоізоляції – 333, - повідомив голова ХОДА Олексій Кучер. - З підозрою на коронавірус госпіталізовано 137 осіб, 44 – на самоізоляції».

На жаль, померло двоє людей – харків’янин 1949 року народження та лозівчанин 1946 року народження. Обидва мали супутні захворювання, зокрема, в першому випадку – серцево-судинні, в другому – серйозні захворювання нирок, анемія тощо.

Детальніше...
 
Профілактика інфекційних захворювань, що передаються водним шляхом.

         20.05.1З початком весняно-літнього сезону відпочинку збільшується ризик захворювань, що передаються водним шляхом - це насамперед гострі кишкові інфекції, такі як ротавірусний гастроентероколіт, дизентерія, черевний тиф, паратиф, холера, вірусний гепатит А, лептоспіроз, глистні інвазії та інші. Саме в цей час діють фактори, що сприяють зараженню.

         Влітку люди починають господарську діяльність на дачах, організовують пікніки, відпочинок на природі, де немає умов для дотримання правил особистої гігієни, купаються в водоймах, вживають продукти, які не піддаються термічній обробці (овочі, фрукти, салати, напої). Крім того, літом більшою мірою схильні до зараження води відкриті водойм. У теплу пору створюються сприятливі умови і для збереження збудників кишкових інфекцій у зовнішньому середовищі, і для їх розмноження в продуктах харчування. Все це робить воду і їжу небезпечними в епідеміологічному відношенні.

         Зараження відбувається, як правило, при вживанні харчових продуктів і води, в яких знаходяться хвороботворні мікроорганізми, а також при купанні в відкритих водоймах при попаданні в рот води.

Детальніше...
 
Обчислення дати закінчення договору оренди земельної ділянки.

03.02Згідно статті 13 Закону України "Про оренду землі" договір оренди землі - це договір, за яким орендодавець зобов’язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов’язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законодавства.

Статтею 15 Закону України "Про оренду землі" визначені істотні умовами договору оренди землі, це:

-         об’єкт оренди (кадастровий номер, місце розташування та розмір земельної ділянки);

-         дата укладення та строк дії договору оренди;

-         орендна плата із зазначенням її розміру, індексації, способу та умов розрахунків, строків, порядку її внесення і перегляду та відповідальності за її несплату.

Крім цього, статтею 19 Закону України "Про оренду землі" встановлено, що дата закінчення дії договору оренди обчислюється від дати його укладення. А з  моменту державної реєстрації такого права виникає право оренди земельної ділянки.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 198