Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Вручено посвідчення "Ветерана військової служби"

dsc01433

 В малому залі  райдержадміністрації 12 жовтня відбулись урочистості приурочені Дню захисника України. Чорнобильцям-ліквідаторам Iта II категорії було вручено посвідчення «Ветерана військової служби». З привітаннями з нагоди свята до учасників заходу звернулися заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин,  заступник голови райради В.В.Яцина та голова Сахновщинського районного об’єднання інвалідів «Союз Чорнобиль України» М.О.Мокляк. 

Детальніше...
 
В області проведуть оцінку 170 програм і проектів, які може профінансувати ДФРР

  12 жовтня в ХОДА відбулося засідання регіональної комісії, яка проводить попередній відбір програм і проектів для фінансування з ДФРР.

Провів засідання заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко. Він зазначив, що конкурсний відбір проектів для реалізації в 2018 році було розпочато в серпні, він тривав близько двох місяців. Так, відібрали 196 проектів на загальну суму 1,4 млрд грн.

Як заявила заступник начальника Управління з питань розвитку транспортної інфраструктури, торгівлі та фінансових ресурсів - начальник відділу розвитку споживчого ринку Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Ольга Шамаєва, з цієї кількості проектів 26 не відповідали критеріям і умовам відбору.

Детальніше...
 
До Харківського інституту протезування має прибути група реабілітологів з Ізраїлю

  Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична. 11 жовтня вона відвідала УкрНДІ протезування, де ознайомилася з роботою закладу та поспілкувалася з воїнами АТО, які проходять тут реабілітацію.

Під час перебування в закладі Юлія Світлична зустрілася з 13-ма воїнами АТО та привітала їх з майбутнім Днем захисника України. Керівник області також ознайомилась з роботою залів реабілітації, гідротерапії, роботизованих систем GEO та Hand and Hope тощо. Керівництву інституту голова ХОДА повідомила про перспективні проекти щодо зміцнення матеріальної бази та підвищення кваліфікації спеціалістів НДІ.

Детальніше...
 
Петро Порошенко затвердив склад Національної інвестиційної ради

  До неї увійшли Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, Радник Президента України Борис Ложкін, Глава Адміністрації Президента України Ігор Райнін, а також міністри Кабміну.

Про це йдеться в Указі Президента України №317/2017. Так, до персонального складу Національної інвестиційної ради увійшли:

Детальніше...
 
У Харківській області розпочато виплати підвищених пенсій

  Останню інформацію про фінансування виплати пенсій у жовтні 2017 року надало ГУ Пенсійного фонду України в Харківській області.

Так, за інформацією ГУ ПФУ, потреба в коштах на пенсійні виплати в жовтні 2017 року по Харківській області складає 2 млрд 68 млн грн - з урахуванням доплат по перерахунках пенсій згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Станом на 11 жовтня поточного року розпочато виплату підвищених пенсій.

Детальніше...
 
Виступ Президента України на пленарному засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи

   

Шановний пане Генеральний Секретар Ради Європи,

Шановна пані Президент Парламентської Асамблеї,

Шановні члени Асамблеї,

Пані та панове,

Перш за все, дозвольте привітати Стеллу Кіріакідес з обранням на високий пост Президента Парламентської асамблеї Ради Європи.

Радий, що ця подія практично співпала в часі з моїм візитом до Асамблеї.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 124