Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
В Сахновщині Харківським відокремленим підрозділом «Центр розвитку місцевого самоврядування» був проведений семінар

dsc0790611 вересня у великому залі Сахновщинської районної ради, радник з питань децентралізації Харківського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» Віктор Нестеренко спільно з радником з юридичних питань Оленою Купіною провели семінар на тему: «Процес добровільного об’єднання громад: юридичні аспекти, типові помилки» для представників місцевих рад громадськості.dsc07900

У проведенні семінару прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Кравець та голова районної ради Віталій Левченко.

Відповідно до програми семінару, були розглянуті питання:

1. Про хід перспективи реалізації реформи місцевого самоуправління та децентралізації на Харківщині.

2. Процедура об’єднання громад. Логіка процесу, першочерговість консультацій з громадою як можливість успішного стану створення ОТГ.

3. Юридичні аспекти об’єднання: основні етапи, документи та типові помилки.

4. Про досвід роботи ОТГ Харківщини.

 
Сахновщина – чудовий дивосвіт, дає наснаги жити і творити

libkh00000016894З 9 вересня 2019 року в центральній бібліотеці експонується виставка робіт майстрів народного мистецтва «Сахновщина – чудовий дивосвіт, дає наснаги жити і творити», присвячена 76-річниці визволення Сахновщинського району від фашистських окупантів.libkh00000016895

Сахновщина з давніх-давен славиться багатою різноманітністю народної творчості. Найпоширенішими видами, вже протягом багатьох десятиріч залишається вишивка, лозоплетіння, та різьба по дереву. Вишивають у кожному селі району десятки майстринь, а їхні роботи напрочуд гарні й оригінальні. Втішає те, що в своїх роботах вони відштовхуються від традицій народного мистецтва, дарують віру в безсмертність народної культури. Наша земля багата талановитими людьми та споконвічно народними мистецтвами. Майстри народних промислів Сахновщини багато років поспіль презентують свої роботи на Великій Слобожанській ярмарці, етнофестивалі «Печенізьке поле», виставці-продажі в смт. Коломак «Гетьманська слава», обласному конкурсі «Слобажанські передзвони», районному – «Покровський ярмарок». Дуже цікавими і в наш час є твори народних майстрів. Вони – неоціненний скарб народного світосприйняття, мудрості, любові до рідного краю та його людей

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської районної державної адміністрації Харківської області інформує

Картинки по запросу до увагиЩодо запровадження надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської райдержадміністрації, просить всіх пільговиків звернутися до 01 жовтня 2019 року у відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення і при собі мати:

- довідку про склад сім’ї;

- номер мобільного телефонна;

З метою надання пільг у грошовій формі, Постановою № 373 затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

Пільги надаватимуться у грошовій безготівковій формі через АТ “Ощадбанк” аналогічно грошовій безготівковій формі надання житлових субсидій.

За заявою пільговика надання пільги буде проводитись у готівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ “Ощадбанк”, відкритий пільговиком. Реквізити рахунка мають бути вказані у заяві.

Якщо у пільговика, який отримуватиме пільги у готівковій формі, виникне заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, про що орган соціального захисту населення повідомлятимуть надавачі послуг, пільга буде надаватися йому з наступного місяця у грошовій безготівковій формі.

За довідками звертатись за телефоном 3 15 61

 

Начальник відділу персоніфікованого

обліку пільгових категорій населення                                   Н. ТИМЧЕНКО

 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської районної державної адміністрації Харківської області інформує

Картинки по запросу Важлива інформаціяНові правила в призначенні житлової субсидії

14 серпня 2019 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України, якою затверджено нову редакцію Положення про порядок призначення житлових субсидій.

З урахуванням змін з 1 жовтня 2019 року виплата  житлових субсидій у грошовій  готівковій формі буде здійснюватися шляхом  перерахування  структурним підрозділом  соцзахисту населення коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію,  відкритий в установі уповноваженого банку або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта».

До управління  автоматично буде передано  інформацію про  пенсійні рахунки  в уповноважених банках  або виплатні об’єкти АТ «Укрпошта»  одержувачів житлової субсидії, де вони отримують пенсію для здійснення виплати житлових субсидій.

Також АТ «Ощадбанк»  надасть інформацію про відкриті рахунки у банку одержувачів житлової субсидії, яким проводиться  виплата у грошовій готівковій формі для здійснення виплати   житлової субсидії.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської районної державної адміністрації Харківської області інформує

Картинки по запросу Важлива інформаціяЗміни в наданні державних допомог

31 серпня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 765 «Про внесення  змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою удосконалено порядок надання деяких видів державної допомоги:

1. У Порядку надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 2 серпня 2000 р. № 1192 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 31, ст. 1314; 2004 р., № 12, ст. 745; 2014 р., № 93, ст. 2683; 2015 р., № 33, ст. 967; 2016 р., № 5, ст. 275, № 97, ст. 3165; 2018 р., № 62, ст. 2144, № 90, ст. 2982):

1) пункт 2 доповнити абзацом такого змісту:

“Якщо заявник вже отримує державну допомогу, відомості про її розмір враховуються органом соціального захисту населення без необхідності її декларування.”;

Детальніше...
 
Що посієш, те й пожнеш

p 20190910 103746Збирання врожаю - один із відповідальних етапів, який завершує процес вирощування культури.

На сьогоднішній день в районі розпочато збирання соняшнику та посів озимих культур під урожай 2020 року. По району вже зібрано 41 % площі збирання при середній врожайності 27,0 ц/га.

Соняшник для нашого регіону – основна культура і хочеться вирощувати її з найменшою кількістю помилок і ризиків.  Оскільки в ТОВ АФ «Санрайз» вдалося досягти врожайності соняшника – 37,0 ц/га,  то значить можна стверджувати, що його спеціалісти добре володіють усіма секретами технології вирощування цієї культури.

На цьому тижні ми стали свідками того як працюють в цьому господарстві. Наша група в складі начальника управління агропромислового розвитку Мостового Ю.І., та спеціалістів управління: Гнатенко О.В. та Юдіна О.О. мала нагоду побувати в агрофірмі.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 245