Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Перший заступник голови Сахновщинської районної адміністрації Володимир Іванович Кравець провів оперативну нараду

dsc0778915 липня 2019 року перший заступник голови Сахновщинської районної державної адміністрації Володимир Іванович Кравець провів оперативну нараду за участю заступника голови, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій та керівництва районної ради.

Відповідно до порядку денного під час оперативної наради були розглянуті питання:

1. Про стан підготовки Сахновщинського району до осінньо-зимового періоду 2019-2020 роки. Доповів: начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та цивільного захисту Сахновщинської райдержадміністрації Олексій Борисович Стряпчий.

2. Про оздоровлення та відпочинок дітей в літку 2019 року. Вимоги до перебування дітей в оздоровчому закладі. Доповів: заступник голови райдержадміністрації Петро Опанасович Волошин.

3. Зміни у сфері охорони здоров’я. Вторинна ланка. Доповіла: директор комунального некомерційного підприємства «Сахновщинська центральна районна лікарня Сахновщинської районної ради Харківської області» Ольга Іванівна Пахуща.

4. Доручення першого заступника голови райдержадміністрації В.І. Кравця.

Крім того, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про проведену та заплановану поточну роботу. 

 
17 липня на Харківщині завиють сирени

У регіоні проведуть чергову перевірку засобів оповіщення населення. Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.

Сирени звучатимуть о 14:25.

«Уривчасте звучання електросирен означає: «Увага всім!». Почувши звучання, необхідно вмикнути телебачення (UA:Харків) або радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. Надалі діяти відповідно до отриманої інформації, - нагадують у Департаменті. – Під час планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи».

 

 
 
У ХОДА обговорили актуальні питання реформування вторинної ланки медицини

12 липня відбулася селекторна нарада під керівництвом заступника голови ХОДА Михайла Черняка.

На початку наради Михайло Черняк зазначив, що голова ХОДА Юлія Світлична визначила головним пріоритетом розвиток гуманітарної сфери, в тому числі охорони здоров’я.

«На сьогодні ми досягли певних успіхів у реалізації реформи первинної ланки, зокрема, всі медичні заклади «первинки» мають статус комунальних некомерційних підприємств, створено госпітальний округ Харківської області. Також у області підписано понад 1,9 млн декларацій між лікарем і пацієнтом. Тепер маємо напрацювати механізми для впровадження змін у вторинній ланці медицини», - відзначив Михайло Черняк.

За даними директора Департаменту охорони ХОДА здоров’я Богдана Федака, старт реформування вторинної ланки медичних закладів відбудеться в січні 2020 року. Проте медикам вже зараз потрібно готуватися до новацій.

Детальніше...
 
Звільнено голів РДА семи районів Харківської області

Відповідні розпорядження підписав Президент України Володимир Зеленський.

Очільників ЧугуївськогоСахновщинськогоКоломацькогоЗолочівськогоЗачепилівськогоБогодухівського та Балаклійського районів звільнено з посад у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України.

 
Юлія Світлична провела прийом громадян у регіональній філії «Укрзалізниці»

По допомогу до голови ХОДА звернулося близько 15 співробітників різних підрозділів Південної залізниці.

Під час прийому громадян підіймали питання зі сфер соцзахисту, охорони здоров’я, транспорту, будівництва та ЖКГ.

Так, вдруге за останній рік вирішив звернутися на прийом голови ХОДА житель міста Люботин – начальник виробничого підрозділу «Люботинська дистанція колії» Андрій Яловенко. У 2018-му він просив Юлію Світличну вирішити питання придбання для міста сміттєвоза.

«Просили один сміттєвоз, а ви придбали два, - сказав заявник. – Тому хочу подякувати за надану допомогу та за все, що ви вже не один рік робите для Люботина».

Андрій Яловенко відзначив, що в Люботині реалізується багато проектів, зокрема, відремонтували місцевий клуб, відновлюють лікарню, створюють дитсадок тощо.

«Останнім часом ми дійсно багато зробили – спільними зусиллями місцевої влади, депутатського корпусу та місцевих жителів, - відповіла голова ХОДА. – Ми не залишаємося осторонь, коли є ініціатива людей. Коли люди ініціюють перетворення, то дійсно приємно працювати та надавати ту підтримку, якої довго чекали».

Детальніше...
 
Володимир Гройсман та Юлія Світлична відвідали НДІ протезування в Харкові

Щороку на базі цієї наукової установи допомогу отримують близько 2100 людей з інвалідністю, велика кількість із них – учасники АТО й ООС.

Під час робочої поїздки на Харківщину Прем’єр-міністр України разом із головою ХОДА ознайомився з роботою Українського науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності. Це єдина в Україні установа, що надає широкий спектр послуг людям з інвалідністю.

«Питання забезпечення наших людей усіма засобами протезування є дуже актуальним. Насправді, в нас є дуже серйозна наукова база, але не було необхідного обладнання для того, щоб давати найкращі вироби для тих, хто цього потребує, - відзначив Володимир Гройсман. - Я був тут 2 роки назад, ми визначили, які є проблеми, яке потрібне обладнання. І зараз можна констатувати той факт, що минулого року ми виділили 60 млн, а цього року – ще 70 млн на придбання обладнання. У людей з інвалідністю є потреби, і ми маємо ці потреби задовольняти».

Голова ХОДА Юлія Світлична відзначила, що в питанні підтримки УкрНДІпротезування між керівництвом області та Урядом є повне порозуміння та співпраця.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 335