Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
За добу на Харківщині діагноз COVID-19 підтверджено у 138 осіб

19.08.1117 з них – жителі Харкова.

Ще 12 – мешканці Золочівського району, по 2 - Харківського, Дергачівського, Красноградського,  по 1 – Чугуївського та Великобурлуцького й м. Люботин.

Усього по області зареєстровано 10 833 лабораторно підтверджених випадки СOVID-19, з них 3617 хворих одужало, 233– померло. Спростовано діагноз у 1901 особи. Залишається під підозрою 39 осіб.

 
Олексій Кучер подякував Цивільному повітряному патрулю за допомогу у виявленні осередків пожеж на Харківщині

05.09.1Керівник області відзначив, що до гасіння вогню та ліквідації наслідків ЧС у регіоні була залучена величезна кількість волонтерів.

«Не перелічити всіх добровольців, які власноруч гасили вогонь у лісах у всіх районах. Просто взяли й приїхали на допомогу, бо не могли залишитися осторонь біди. Волонтери й нині продовжують допомагати постраждалим – речами, предметами особистої гігієни, харчами, ліками. І, що найголовніше, – підтримують морально й психологічно», - зазначив Олексій Кучер.

Зокрема, він подякував ГО «Цивільний повітряний патруль», завдяки інформації від якої рятувальники ДСНС змогли оперативно локалізовувати джерела нових загорянь у Чугуївському районі.

Детальніше...
 
За добу діагноз COVID-19 підтверджено у 380 жителів Харківської області

22.08.2317 з них – жителі Харкова.

Ще 17 захворіх – з Харківського району, 9 – з  м. Люботина, 8 – з Первомайського, 7 – з Куп’янського, 5 – з Дергачівського, 4 - Красноградського, 3 – Чугуївського, по 2 – з Балаклійського та Вовчанського, по 1 – Великобурлуцького, Лозівського, Валківського, Зміївського, Барвінківського та Шевченківського районів.

Усього по області зареєстровано 10695 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них:

- 3514 хворих одужало;

- 227 померло.

Спростовано діагноз у 1898 осіб. Залишаються під підозрою 35 осіб.

 
Пожежу в Дворічанському районі локалізовано. Олексій Кучер

04.09.2Голова ХОДА зазначив, що під час пожежі згоріло 22 будинки, 33 людини евакуювали.

«Станом на 13:15 необхідно повідомити, що вже пожежа локалізована. Це приємна новина, яку ми отримали, - сказав Олексій Кучер. – При цьому згоріло 22 домоволодіння, 33 людини були евакуйовані. Усі люди мають тимчасове житло та забезпечені всім необхідним».

За інформацією Олексія Кучера, від Міністерства соціальної політики організовується гуманітарна допомога для постраждалих. Зараз організовано пункти харчування. Також місцевим жителям допомагають волонтери й небайдужі жителі Харківщини.

Керівник області відзначив, що на місці події цілодобово працює штаб, до складу якого увійшли представники місцевої влади та самоврядування, ДСНС та інших структур, залучених до ліквідації лиха. Зараз штаб активно працює над встановленням обсягів збитків та підготовкою необхідних документів для того, щоб люди якомога швидше отримали компенсації. За словами Олексія Кучера, сума компенсації встановлюватиметься в індивідуальному порядку.

«Учора була проведена комісія, негайно, після того, як я повернувся з району, ми визнали цю подію надзвичайною ситуацією регіонального рівня. Це надасть можливість отримувати кошти для компенсації з державного бюджету», - відзначив Олексій Кучер.

За його словами, більшість людей не забажала відбудовувати згорілі будинки, тому обласна влада наполягатиме на грошовій компенсації, аби люди могли придбати нове житло.

 

https://www.youtube.com/watch?v=F4290v1MoXA&feature=emb_logo

 
Пожежу в Дворічанському районі визнали надзвичайною ситуацією регіонального рівня

04.09.1Таке рішення прийняла на своєму засіданні регіональна комісія з питань ТЕБ та НС.

Про це повідомив у ефірі «Суспільного» голова ХОДА Олексій Кучер.

«Ми терміново провели засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС. Було прийнято дуже важливе рішення – надзвичайна ситуація у Дворічанському районі була визнана НС регіонального рівня. Це означає, попередньо, що після того, як буде встановлений розмір збитків, ми зможемо отримати з державного бюджету гроші для компенсації людям, у тому числі й втраченого майна», - пояснив голова ХОДА.

Керівник області відзначив, що на місці події цілодобово працює штаб, до складу якого увійшли представники місцевої влади та самоврядування, ДСНС та інших структур, залучених до ліквідації лиха. Зараз штаб активно працює над встановленням обсягів збитків та підготовкою необхідних документів для того, щоб люди якомога швидше отримали компенсації.

Детальніше...
 
За добу на Харківщині діагноз COVID-19 підтверджено у 369 осіб

22.08.2284 з них – жителі міста Харкова.

19 людей захворіли у Зміївському, 18 - у Богодухівському, 10 – у Балаклійському, по 7 людей - у Харківському, Великобурлуцькому та Лозівському, по 4 – у Дергачівському районі та м. Люботині, 3 – у Валківському, 2 – у Нововодолазькому, по 1 – у Зачепилівському, Краснокутському, Шевченківському та Красноградському районах.

Усього по області зареєстровано 10315 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19. З них:

- 3458 хворих одужало;

- 222 померло.

Спростовано діагноз у 1896 осіб. Залишаються під підозрою - 37.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 256