Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Привітання працівників соціальної сфери з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери

02«Шановні працівники соціальної сфери щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Цей день є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту населення.

Ваша праця сповнена милосердя, тепла, результати вашої роботи завжди на виду. Завдяки самовідданому служінню обраній справі, ви приносите людям розраду і тепло, даруєте впевненість у завтрашньому дні, сприяєте поліпшенню добробуту населення та забезпечуєте належний рівень соціального захисту.

Хочю побажати вам передусім розуміння, поваги та вдячності від людей, яким ви надаєте послуги, вкладаючи частину своєї душі.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло й надалі служить людям, а свято буде черговим нагадуванням про вашу причетність до великої справи соціального захисту людини.

 

З повагою,

перший заступник голови

Сахновщинської районної державної адміністрації                 В.І. Кравець

 
Перший заступник голови Сахновщинської районної адміністрації Володимир Іванович Кравець провів нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, бюджетних установ, селищним та сільськими головами

dsc0815831 жовтня 2019 року в залі засідань Сахновщинської райдержадміністрації перший заступник голови Сахновщинської райдержадміністрації Володимир Іванович Кравець провів нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, бюджетних установ, селищним та сільськими головами.

Відповідно до порядку денного в ході наради були розглянуті питання:

1. Підведення підсумків виконання зведеного бюджету за січень - жовтень 2019 року. Про забезпечення фондом оплати праці працівників бюджетних установ у 2019 році та затвердження заходів по оптимізації мережі, штатів та контингенту закладів освіти. Опрацювання контрольних показників доходної та видаткової частини бюджету на 2020 рік у розрізі бюджетів сіл та селища.

2. Про надані пропозиції щодо переліку об’єктів соціально-економічного значення, які потребують капітальних вкладень у 2020 році.

Детальніше...
 
Відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

img-e192291a7c1aa02d36c8424c68ad8d9a-v29 жовтня 2019 року відбулись установчі збори з формування нового складу громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації.

Засідання установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації відкрила голова ініціативної групи Устименко Р.І.

Відповідальний за ведення протоколів ініціативної групи про підготовку до установчих зборів Ткаченко О.В. прозвітував про роботу ініціативної групи.

Він зазначив, що було проведено 2 засідання ініціативної групи, ініціативною групою було підготовлено та оприлюднене на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та в районній газеті “Колос” повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи, організовано прийом заяв щодо участі в установчих зборах. Членами ініціативної групи було здійснено розгляд заяв від представників інститутів громадянського суспільства поданих для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, які надходили до 27 вересня 2019 року включно. Зокрема, до ініціативної групи надійшло 9 заяв від інститутів громадянського суспільства.

Детальніше...
 
Відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

dsc0813725 жовтня 2019 року в малій залі Сахновщинської районної державної адміністрації відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації.

Відповідно до порядку в ході засідання громадської ради були розглянуті наступні питання:

1. Про підсумки готовності господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр. Шляхи вирішення проблем забезпечення населення паливом.

2. Підвищення ефективності національно-патріотичного виховання в районі, зокрема в закладах освіти з урахуванням сучасних умов.

3. Інформація про роботу громадської приймальні народного депутата України  Кучера Олексія Володимировича.

6. Інформація про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Сахновщинській районній державній адміністрації за 10 місяців 2019 року.

Детальніше...
 
Відділ «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

Картинки по запросу Бюро безоплатноїПраво громадян на житло та форми його реалізації.

 

Житло — одна з основних матеріальних умов життя людини. Потреба людини в житлі виникає з моменту її народження, зберігається протягом усього життя і припиняється після смерті. Отже, задоволення потреби людини в житлі — дуже важливе соціальне завдання. Забезпеченість громадян певної країни житлом є одним з найконкретніших показників добробуту всього народу.

Суб’єктивне право на житло – це можливість людини й громадянина мати житло у власності чи одержати його за договором найму з державного чи громадського фонду, користуватися житлом і вимагати від зобов’язаних суб’єктів забезпечення реалізації цього права в повному обсязі.

Право на житло тісно пов’язане з обов’язками інших фізичних і юридичних осіб і державних органів щодо створення відповідних умов, охорони, захисту та відтворення житлових прав людини й громадянина. Конституція України покладає на державу обов’язок створювати умови, за яких кожен громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду.

Детальніше...
 
Перший заступник голови Сахновщинської районної адміністрації Володимир Іванович Кравець провів оперативну нараду

dsc0813928 жовтня 2019 року перший заступник  голови  Сахновщинської  районної державної адміністрації  Володимир Іванович Кравець провів оперативну нараду за участю заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій  та  керівництва районної ради.

В ході оперативної наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли  про проведену та заплановану  поточну  роботу.

Розглянуто ряд актуальних питань життя району, які стосувалися:  виконання бюджету району; поточного фінансування медицини та освітньої галузі, функціонування соціальної сфери, проведених та запланованих  культурних та спортивних заходів,  спалаху дифтерії в Україні, проведення польових робіт, а також проблемні та актуальні питання, важливі для життєдіяльності району.  

 

 

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 219