Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Перші виклики ми достойно пройшли. Президент – про пандемію COVID-19

19.05.10На традиційній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 Президенту України Володимиру Зеленському повідомили, що в країні за добу захворіло 260 людей, а одужало 356.

«Коронавірусна епідемія змусила нас усіх приймати нові рішення й нові умови життя. Всі країни у світі переосмислили свої підходи. Сьогоднішня тенденція з кількості тих, хто захворів, і тих, хто одужав, вселяє надію, що перші виклики ми достойно пройшли. Однак це не означає, що ми повинні недбало ставитися до коронавірусної інфекції. Робитимемо все, щоб гарантувати безпеку українців», – зазначив Володимир Зеленський. 

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов повідомив Главі держави, що наразі майже всі області виплатили березневі надбавки до 300% до зарплат лікарям, які борються з коронавірусом. Три області вирішать це питання найближчими днями.

Також деякі регіони вже почали виплати надбавок за квітень, і до кінця тижня Кабінет міністрів очікує значного збільшення кількості укладених угод з Національною службою здоров’я, що необхідно для здійснення цих виплат.

 
Сьогодні з міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм обговорили ряд важливих для області питань:


19.05.9

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png");">❗️створення національного авіаперевізника та вихід ХДАВП із кризового стану;
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png");">❗️розвиток ПВРЗ;
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png");">❗️потенційні державні замовлення на завод імені Малишева від АТ «Укрзалізниця».

Співпраця триває! У найближчий час проведемо розширену нараду за участі керівників підприємств.

 
Хід ремонтних робіт на ділянці дороги Сахновщина-Великі Бучки

19.05.7Сьогодні, 19 травня 2020 року голова Сахновщинської районної державної19.05.8 адміністрації Максим Карплюк за дорученням голови Харківської ОДА Олексія Кучера перевірив хід ремонтних робіт на ділянці дороги Сахновщина - Великі Бучки. Роботи проводяться за рахунок коштів дорожного фонду Харківської області.
На першому етапі робіт було проведено фрезерування (5 см), потім проведено вирівнювання (12 см) та покладено верхній слой асфальту (5 см). Планується відремонтувати 3 ділянки загальною протяжністю 2 км 162 м.

 
Співбесіда з керівництвом відділу культури, молоді та спорту

19.05.619 травня 2020 року голова Сахновщинської районної державної адміністрації Максим КАРПЛЮК провів співбесіду з керівництвом відділу культури, молоді та спорту Сахновщинської РДА щодо перегляду мережі культурних закладів району. В ході зустрічі обговорили проблеми закладів культури та окреслили перспективи розвитку галузі.

 
Зустріч з працівниками дошкільних закладів освіти

19.05.219 травня 2020 року голова Сахновщинської районної державної адміністрації Максим19.05.4 КАРПЛЮК провів зустріч з працівниками дошкільних закладів освіти в Сахновщинському районі (ДЗО №1 та ДЗО №2) щодо вжиття заходів стосовно забезпечення працівників заробітною платою з нарахуваннями на 2020 рік. Також обговорювали питання стосовно оптимізації мережі дошкільних закладів в Сахновщинському районі.
Додатково повідомляємо, що розроблено та затверджено на травень 2020 року графік зустрічей голови Сахновщинської РДА з працівниками всіх закладів освіти Сахновщинського району щодо перегляду існуючої освітньої мережі.

 
За останню добу в області підтверджено 26 випадків COVID-19

19.05.1Захворювання виявили у жителів Харкова, Чугуївського, Золочівського, Зачепилівського та Лозівського районів.

Загалом на даний час із підтвердженою коронавірусною інфекцією госпіталізовано 256 осіб. З них п’ятеро перебувають у реанімації: 2 людини підключено до апарату ШВЛ, 3 – на кисневій підтримці (масці).

З підозрою на коронавірус госпіталізовано 124 особи, 47 знаходяться на самоізоляції.

За добу в області видужали 25 осіб. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 198