Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Рішення про відшкодування збитків постраждалим від пожежі у Дворічанському районі прийматиме спеціальна комісія

03.09.1Її засідання відбудеться 3 вересня. Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер.

Наразі керівник області перебуває у Дворічанському районі разом з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим та міністеркою соціальної політики Мариною Лазебною. Вони здійснили повітряний моніторинг території, де сталися пожежі, а також зустрілися з постраждалими.

«Сьогодні відбудеться засідання спеціальної комісії, де буде прийнято рішення про матеріальну компенсацію. Наразі з'ясовуються масштаби збитків. Про ситуацію доповіли Президентові України», - повідомив Олексій Кучер.

Нагадаємо, у наслідок пожежі, яка виникла 2 вересня, в Дворічанському районі згоріло 22 домоволодіння, 33 особи залишилися без житла.

Наразі повітряний моніторинг показує, що відкритого вогню на території району немає. Працюють два літаки АН-32П та вертоліт Мі-8 ДСНС України, загрози населеним пунктам немає. 

 
ТОП-3 ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ, З ЯКИМИ ЗВЕРТАЛИСЯ КЛІЄНТИ ЦЕНТРУ ТА БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ В СЕРПНІ 2020 РОКУ

118658301 1558366277657988 1422211568797754329 n1. Припинення договору оренди землі

https://wiki.legalaid.gov.ua/…/Припинення_договору_оренди_з…

2. Реєстрація права власності на земельну ділянку

https://wiki.legalaid.gov.ua/…/Реєстрація_права_власності_н…

3. Порядок присвоєння кадастрового номеру

https://wiki.legalaid.gov.ua/…/Порядок_присвоєння_кадастров… здесь, чтобы быстро ответить

 
Виконання індивідуальної програми підвищення рівня професійної компетентності державного службовця у 2020 році

Відповідно до Типового порядку проведення оцінюваннярезультатів службової діяльності державних службовців, затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2017 № 640, результати виконання індивідуальної програми враховуються під часоцінювання результатів службової діяльності державного службовця, що в свою чергу є обов’язковою умовою для отримання найвищого балу державним службовцем.

У 2020 році було внесено ряд змін до підходів підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, зокрема які стосувались:

1) Збільшення обсягу частки самоосвіти до 50 відсотків загальної кількості кредитів ЄКТС серед інших видів професійного навчання в межах виконання індивідуальної програми в 2020 році.

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.06.2020 № 532, зокрема, внесено зміни до пункту 20 Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 106, згідно з якими обсяг частки самоосвіти у 2020 році серед інших видів професійного навчання може становити не більше 50 відсотків загальної кількості отриманих кредитів ЄКТС за результатами виконання індивідуальної програми підвищення рівня професійної компетентності/ індивідуальної програми професійного розвитку (далі - індивідуальна програма).

Тобто в 2020 році державний службовець у межах виконання індивідуальної програми має набрати встановлений абзацом другим пункту 7 Положення про систему професійного навчання обов’язковий щорічний мінімум у 1 кредит ЄКТС, де частка самоосвіти має становити не більше 0,5 кредиту ЄКТС, а частка інших видів професійного навчання не менше 0,5 кредиту ЄКТС.

Детальніше...
 
За добу в Харківській області діагноз COVID-19 підтверджено у 303 осіб

22.08.2З них: 235 осіб - жителі міста Харкова, 15 – Дергачівського району, 12 – Харківського, 10 – Великобурлуцького, по 5 хворих – у Барвінківському, Ізюмському, Красноградському, Чугуївському районах.

4 випадки зафіксовано у Валківському райні, 3 –  у Балаклійському, 2 – у Люботині, по 1 – у Борівському та Зміївському районах.

Усього по області зареєстровано 9946 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 3375 хворих одужало, 219 – померло. Спростовано діагноз у 1884 осіб. Залишаються під підозрою 48 осіб.

 
З епіцентру пожежі в Дворічанському районі евакуйовано понад 50 осіб

02.09.5Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер, який наразі перебуває на місці надзвичайної ситуації.

На місці керівник області провів оперативну нараду за участю ДСНС, правоохоронців та представників місцевої влади. Олексій Кучер повідомив про збитки, завдані пожежею.

«Згоріло 22 домоволодіння, евакуйовано понад 50 осіб, 33 особи залишилися без житла. Більша частина людей відмовилась від розселення в тимчасове житло, вони залишилися в родичів та друзів. Інші забезпечені житлом. Ми готові розмістити щонайменше 100 осіб, для цих цілей виділено житло, яке раніше готувалося під обсервацію (хворих на коронавірус там не було)», - розповів Олексій Кучер.

Також він запевнив, що питання компенсації за втрачене житло буде вирішено оперативно.

«Найближчим часом я повідомлю про компенсацію за втрачене житло. У нас є резервний фонд, ми зараз з'ясуємо, скільки коштів можемо виділити з нього. Крім того, будемо звертатися до керівництва держави, для того, щоб отримати додаткові кошти», - заявив голова ХОДА.

Він зауважив, що пожежу наразі не зупинили, але швидкість її розповсюдження зменшилася у зв'язку з тим, що стих вітер.

«Крім того, необхідно відзначити, що пожежі виникли сьогодні дивним чином у трьох районах. Окрім Дворічанського, ще в Чугуївському та Шевченківському. І осередки знаходилися в різних місцях. Як мінімум, три осередки пожежі в Дворічанському районі», - зауважив Олексій Кучер.

За оперативною інформацією, пожежею в Дворічанському районі охоплено близько 500 га лісу, є 3 основні осередки загоряння, один з яких локалізовано.

До ліквідації пожежі залучено наземну техніку, авіацію та пожежний потяг.

 
Невідкладно після презентації Стратегії області та термінової наради під головуванням Президента з представниками ДСНС та силовиками щодо пожеж за дорученням Глави держави виїхав у Дворічанський район.

02.09.4До ліквідації пожежі задіяно наземну техніку, авіацію та пожежний потяг.

Невпинно працює ДСНС та поліція. Допомагає шалена кількість волонтерів, за що ми їм дуже дякуємо!

За оперативною інформацією наразі пожежею охоплено близько 500 Га лісу, є 3 основні осередки загоряння, один із яких локалізовано.

На жаль, 1 населений пункт повністю знищено пожежею, ще в двох є місця займання.

Наразі жертв немає, кількість постраждалих з’ясовується.

Для евакуації людей підготовлено транспорт, соціальні пакети (постільна білизна, їжа, подушки, ковдри). Постраждалих забезпечуємо житлом.

Наша першочергова мета – не допустити поширення стихії.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 256