Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 45 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

ministrЧоловік мені не платив більше 2 років і заборгував майже 100 тисяч гривень. Чи правда, що тепер він матиме заплатити набагато більше? Дякую за відповідь.

Тамара Сокурова

Коли починають діяти нові норми?

Завдяки активній позиції Уряду, Міністерства юстиції, народних депутатів та громадськості нам вдалося домогтися швидкого розгляду та ухвалення другого пакету новацій #ЧужихДітейНеБуває Верховною Радою.

3 липня пакет змін було прийнято в цілому. За кілька тижнів після цього документи були підписані главою держави. Відповідно, їхні норми у повному обсязі почнуть діяти з 29 серпня.

 

Чому було прийнято норми про введення штрафних фінансових санкцій щодо неплатників?

Ціни зростають. Тому було дуже несправедливо, що людині, яка мала кількарічний борг, достатньо було його просто сплатити і зняти з себе усі обмеження щодо виїзду за кордон, керування автомобілем чи полювання. Адже за несплачені рік чи два тому кошти дитині можна було купити набагато більше книжок, ігор, одягу, ніж на момент сплати. Саме тому ми запровадили прогресивну шкалу збільшення суми виплати, залежно від строку заборгованості.

 

Детальніше...
 
30 ЛИПНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

            31.2У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

 

            Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від  якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують. 

Детальніше...
 
Проведення навчальних зборів на території Харківської області

         31Відповідно до розпорядження начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, щодо проведення навчальних зборів з резервістами та військовозобов’язаними  оперативного резерву другої черги з 28.08 по 06.09.2018 року будуть проведені навчальні збори терміном на 10 (десять) діб з управлінням та підрозділами бригади територіальної оборони, яку формує Харківський обласний військовий комісаріат.

         Керівництво територіальною обороною в Харківській області здійснює голова Харківської обласної державної адміністрації, а в районах області – голови районних державних адміністрацій.

Детальніше...
 
Як виїхати з дитиною за кордон

ministrПане міністре, вітаю Вас! Багато в новинах говорили про те, що після прийняття законів про аліменти сильно зміняться правила про те, як виїхати з дитиною за кордон. Навіть казали, що можна буде поїхати з дитиною на море й тим, хто за рішенням суду живе не з дитиною. Я живу окремо і дуже хотів би знати, які нові правила виїзду і чи можу я поїхати на відпочинок з сином?

Віктор Дубенко

 

Як змінилися норми щодо тимчасового виїзду дитини за кордон при наявності боргу зі сплати аліментів?

Безперешкодно тимчасово поїхати з дитиною в іншу країну тому з батьків, який проживає з дитиною, можна буде, якщо інший з батьків, має заборгованість з аліментів 4 місяці. А для дітей з інвалідністю та тяжко хворих дітей – цей строк скорочено до 3 місяців.

Ці норми стосуються усіх поїздок, навіть тих, тривалість яких перевищує 1 місяць.

Для виїзду за межі країни необхідно мати рішення суду або органу опіки про визначення місця проживання дитини, документ, що підтверджує мету виїзду за кордон, а також взяти у місцевому органі державної виконавчої служби Мін’юсту або у приватного виконавця довідку про наявність заборгованості за 4 місяці, а в разі наявності інвалідності або тяжких захворювань у дитини – за 3 місяці. При перетині кордону пред’явити ці документи співробітникам прикордонної служби.

Якщо мова йде про виїзд з хворою дитиною, а борг становить рівно 3 місяці – необхідно також пред’явити документи, які підтверджують інвалідність або тяжке захворювання дитини.

Детальніше...
 
Щодо заробітної плати державного службовця, встановлення надбавок та премій відповідно до чинного законодавства

         25 5Відповідно до статті 50 Закону заробітна плата державного службовця складається, зокрема, з надбавки за вислугу років; надбавки за ранг державного службовця; премії (у разі встановлення).

         За результатами роботи та щорічного оцінювання службової діяльності державним службовцям можуть встановлюватися премії. До премій державного службовця належать:

         1) премія за результатами щорічного оцінювання службової діяльності;

         2) місячна або квартальна премія відповідно до особистого внеску державного службовця в загальний результат роботи державного органу.

Детальніше...
 
ПОСП «Нарек»

         25Йде до завершення збирання ранніх зернових та зернобобових культур. За оперативними даними аграрії Сахновщинського району з початку жнив зібрали 58576 тонн ранніх зернових та зернобобових культур із площі 21975 га., що становить 64 % до планової площі збирання. Середня врожайність по району склала 26,7 ц/га.

         Кожного разу відвідуючи наступне господарство нашого району спеціалісти управління агропромислового розвитку намагаються не тільки перевірити стан збиральних робіт, а й якомога більше донести до робітників полів інформації про новини в аграрному секторі.

       Так і на цьому тижні побувавши в сільгосппідприємстві ПОСП «Нарек» начальник управління агропромислового розвитку Мостовий Ю.І. інформував керівництво господарства, механізаторів, комбайнерів та водіїв про хід проведення жнив в районі. Начальник економічного відділу управління агропромислового розвитку Юдін О.О. ознайомив робочий колектив господарства із рекомендованими умовами оплати праці на жнивах, з економічними показниками по господарствах району, витратами коштів на збиральних роботах та з рівнем заробітної плати по району. Гнатенко О.В. як головний агроном управління, спілкувалася із спеціалістами господарства про особливості вирощування ранніх зернових та зернобобових культур,  цікавилася про проблемні питання, що 25 2виникають під час жнивної кампанії та очікувані результати збору врожаю.    

      Хочу розповісти, що, як і кожне господарство нашого району - ПОСП «Нарек» має свою історію. Це спадщина одного з передових колгоспів району. У свій час голова колгоспу - Довгополий В.М., надав житло «біженцям» із Вірменії серед яких були і нинішні керівники господарства – Бакманян Армен та Бакманян Карен. Пізніше, в часи перебудов, вони не побоялися заснувати нове господарство. Разом із селянами відстоювали врожай від нападок банкірів, що хотіли забрати зерно за борги попередніх керівників. Підбирали колектив майже на конкурсній основі, відучували тодішніх зневірених селян пити та красти. Були й такі, що не витримували та йшли, а ті, що залишились, працюють і зараз. Колектив підібрався працьовитий та дружній, кожен працівник перевірений роками, тому коли ми завітали на поле, то не побачили жодного охоронця, тільки виконавчий директор - Бакманян Карен Володяйович та головний агроном, а за сумісництвом ще й управляючий – Макаревич Віктор Олексійович радо зустріли нас. По полю «ходили» сучасні збиральні комбайни «Джон Дір», йшло збирання ярого ячменю. В руках комбайнерів Рибаса Івана та Тищенка Олександра ці машини роблять справжні дива на хлібних ланах. Комбайни облаштовані за останнім словом техніки, а тому польові роботи проводяться з великою точністю та мінімальними втратами. На відвезенні зерна з поля задіяні автомобілі КАМАЗ, на яких працюють водії Тищенко Василь та Рибас Андрій, які відвозять зібраний врожай на тік.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 242