Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Перший заступник голови Сахновщинської районної адміністрації Володимир Іванович Кравець провів оперативну нараду

dsc0788809 вересня 2019 року перший заступник  голови  Сахновщинської районної державної адміністрації  Володимир Іванович Кравець провів оперативну нараду за участю заступника голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ,  організацій та  керівництва районної ради.

В ході оперативної наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації  доповіли  про проведену та заплановану  поточну  роботу. Розглянуто ряд актуальних питань життя району, які стосувалися: наповнення  бюджету, фінансування медичної галузі та освіти, підготовки до опалювального сезону, проблемні питання важливі для життєдіяльності району.

 
Заступник голови Сахновщинської райдержадміністрації Петро Опанасович Волошин провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення Дня визволення Сахновщинського району від нацистських окупантів та Дня селища

dsc0788909 вересня заступник голови Сахновщинської районної державної адміністрації Петро Опанасович Волошин, провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення 76-річниці визволення району від нацистських окупантів та Дня селища. На засіданні були присутні: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Миколайович Лимар, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Любов Іванівна Волошина, головний спеціаліст метод кабінету відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Іванівна Белей, директор районного Будинку культури Антоніна Віталіївна Осипа, провідний бібілотекар центральної бібілотеки Оксана Миколаївна Третяк та начальник сектору моніторингу відділу поліції Сергій Анатолійович Савенко.

В ході засідання було вирішено, що 17 вересня в селищі Сахновщина будуть проведені наступні заходи приурочені Дню визволення Сахновщинського району від нацистських окупантів:

09-30 – шикування колон;

10-00 – покладання квітів до Меморіалу Слави та до місця поховання загиблих;

10-30 – виставка квіткових композицій біля Меморіалу Слави;

11-00 – святковий концерт у районному Будинку культури;

14-00 – спортивна естафета на стадіоні «Колос»;

19-30 – вечірня музично-розважальна програма на танцювальному майданчику Центрального парку селища.

 
Перший заступник голови Сахновщинської районної адміністрації Володимир Іванович Кравець провів розширену оперативну нараду

dsc0788404 вересня 2019 року перший заступник голови Сахновщинської районної державної адміністрації  Володимир Іванович Кравець провів розширену оперативну нараду за участю заступника голови, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів, керівництва селищної та районної ради, військового комісара районного військового комісаріату, начальника відділу місцевої прокуратури, керівника відділу поліції, начальника районного сектору ДСНС, начальника філії райавтодора, керівництва лісництва та інших установ та організацій району.

Відповідно до порядку денного під час оперативної наради було розглянуто питання: про організацію підготовки та проведення призову громадян на строкову військову службу та про виконання районного бюджету за січень-серпень 2019 року.

Проведення призову громадян на строкову військову службу восени 2019 року доповів військовий комісар Сахновщинського районного військового комісаріату Олексій Валерійович Груздєв.

Про виконання районного бюджету доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Іванівна Чепілко.

Також в ході оперативної наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про проведену та заплановану  поточну  роботу. Розглянуто ряд актуальних питань життя району, які стосувалися: незаконної вирубки насаджень лісосмуг, підготовки до опалювального сезону, фінансування медичної галузі та освіти, забезпечення житлом медичних працівників, заплановані та проведені заходи, проблемні питання важливі для життєдіяльності району.

 
Відділ «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

Картинки по запросу Бюро безоплатноїЧи можу отримати відстрочку від призову на строкову службу ?

 Відстрочка від призову на строкову військову службу за сімейними обставинами за їх бажанням надається призовникам, які мають:

1) непрацездатних батька і матір чи одинокого непрацездатного батька (одиноку непрацездатну матір) або непрацездатних осіб, під опікою чи на утриманні яких перебував призовник, або осіб, над якими призовник здійснює опіку чи піклування, якщо вони не мають інших працездатних осіб - громадян України, зобов'язаних відповідно до законодавства їх утримувати. Непрацездатність зазначених осіб визначається в порядку, встановленому законодавством;

2) неповнолітніх рідних (повнорідних чи неповнорідних) братів і сестер або непрацездатних рідних (повнорідних чи неповнорідних) братів і сестер незалежно від їх віку, якщо вони не мають інших працездатних осіб, крім призовника, зобов'язаних відповідно до законодавства їх утримувати;

3) одинокого батька або одиноку матір, у яких на утриманні перебувають двоє чи більше неповнолітніх дітей, до досягнення старшим із них повноліття за умови офіційного працевлаштування призовника;

4) дитину віком до трьох років або дитину старше трьох років, яка виховується без матері у зв'язку з її смертю або за рішенням суду;

Детальніше...
 
Відділ «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

Картинки по запросу Бюро Ð±ÐµÐ·Ð¾Ð¿Ð»Ð°Ñ‚Ð½Ð¾Ñ—З колишнім чоловіком маємо будинок у спільній власності, як приватизувати землю під ним?

Статтею 14 Конституції України встановлено, що земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.

Частиною першою статті 121 Земельного кодексу України встановлено, що громадяни України мають право на безкоштовну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності, зокрема для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах – не більше 0,15 гектара, в містах – не більше 0,10 гектара.

Чинним Земельним кодексом врегульовано питання приватизації земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку (цілого, а не його частини) громадянами України. Можливість визначення в натурі та приватизації земельної ділянки під частиною будинку чинним законодавством не передбачено.

Детальніше...
 
Повідомлення про спосіб формування складу громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

Картинки по запросу увага важлива інформаціяПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Сахновщинській районній державні адміністрації

 

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства: громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих і професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому законодавством порядку, взяти участь в установчих зборах громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації, які відбудуться 29 жовтня 2019 року.

Місце проведення установчих зборів – малий зал засідань Сахновщинської районної державної адміністрації (смт. Сахновщина, вул.Шмідта, 10).

Початок зборів о 14.10 годині. Реєстрація учасників проводиться в день проведення установчих зборів з 13.30 до 14.00. Реєстрація учасників установчих зборів припиняється о 14.00.

Для участі в установчих зборах з формування громадської ради при Сахновщинської районної державній адміністрації до ініціативної групи (згідно з п. 10 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній Київській та Севастопольській міській, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. N 996 (зі змінами) необхідно подати заяву в довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадського суспільства (ІГС).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 245