Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській області інформує

Картинки по запросу службове розслідування«Щодо проведення службового розслідування»

 Звертаємо увагу служб управління персоналом на те, що проведення службового розслідування відповідно до Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та осіб, які для цілей Закону України «Про запобігання корупції» прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2000 року № 950, дисциплінарною комісією, утвореною відповідно до статті 69 Закону України «Про державну службу» для розгляду дисциплінарних справ та проведення службових розслідувань в порядку, передбаченому статтею 71 вищезазначеного Закону, законодавством не передбачено.

Дія Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2000 року № 950, не поширюється на державних службовців, крім випадку проведення службового розслідування з метою виявлення причин та умов, що призвели до вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, чи не виконання вимог Закону в інший спосіб, за поданням спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції або за приписом Національного агентства з питань запобігання корупції за рішенням керівника органу, підприємства, установи, організації, в якому працює особа, стосовно якої пропонується проведення службового розслідування, а у разі його відсутності-особи, яка виконує його обов’язки.

Для проведення службового розслідування у порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2000 року № 950, керівником органу приймається рішення щодо проведення службового розслідування та визначається голова комісії з проведення службового розслідування, інші члени комісії, предмет і дата початку та закінчення службового розслідування.

 
Громадські організації можуть отримати кошти на реалізацію соціальних проектів та заходів

Оголошено конкурс з визначення програм, що розроблені інститутами громадянського суспільства соціального спрямування, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка в 2020 році.

Конкурс проводиться в рамках виконання комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016 - 2020 роки та Програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року в Харківській області.

«Метою конкурсу є розвиток партнерства з інститутами громадянського суспільства соціального спрямування та залучення їх до розв’язання соціальних проблем цільових груп населення Харківської області відповідно до визначених напрямків», - розповіли в Департаменті соціального захисту населення ХОДА.

Пропозиції, які подаються на конкурс, мають бути спрямовані на подолання гендерних стереотипів, розвиток системи з надання соціальних послуг з раннього втручання дітям віком від 0 до 4 років, підтримку сімей з дітьми, формування сімейних цінностей та відповідального батьківства, підтримку внутрішньо переміщених осіб та приймаючих громад, підтримку осіб з інвалідністю, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...
 
10 липня на Харківщині – Прем’єр-міністр України

Володимир Гройсман відвідає наш регіон з робочою поїздкою.

Акредитація ЗМІ проводиться до 16:00 9 липня за телефонами: (057) 715-73-14, (063) 245-57-62.

 
Харківщина стала осередком неформальної зустрічі всіх тих, хто хоче змін. Юлія Світлична

У Харкові вп’яте проходить Національна (не)конференція EdCamp Ukraine. Захід об’єднав близько 1000 освітян та експертів з усієї України та ще 20 країн світу.

Цього року магістральною темою (не)конференції стала «Хороша людина. Зрощуємо в Україні».

Звертаючись до присутніх, керівниця області Юлія Світлична передала вітання учасникам заходу від Президента України Володимира Зеленського.

За словами Юлії Світличної, Харківщина стала осередком неформальної зустрічі всіх тих, хто хоче змін.

«Вже 5-й рік поспіль в Харкові проходить (не)конференція EdCamp Ukraine 2019, і нам дуже приємно, що саме Харківщина стала осередком неформальної зустрічі всіх тих, хто хоче змін. Найголовніший аспект (не)конференції - це те, що ініціатива йде знизу, і саме представники освіти ініціюють ті питання і ті зміни, які потрібно втілювати в освіті. Вони проходять через органи державної влади і втілюються у практику. Це є основним – коли ти працюєш для людей, і користь приходить до людей», - підкреслила під час відкриття EdCamp Ukraine-2019 голова ХОДА Юлія Світлична.

Керівниця області зазначила, що впродовж 4 років регіон тримає провідну позицію за якістю та рівнем освіти в Україні.

Детальніше...
 
Жнива продовжуються

p 20190704 142124Надзвичайно швидкими темпами проводять жнивні роботи хлібороби Сахновщини. Досі, сонячні дні дозволили зібрати 66% площ ранніх зернових та зернобобових культур, а це 23211 гектар. З цієї площі намолочено 84722 тонни збіжжя при середній врожайності 36,5 ц/га. В тому числі озимої пшениці намолочено 67104 тонни при врожайності 38,4 ц/га., із площі 17475 гектар, що становить 84% від збиральної площі. Ярого ячменю зібрано 31% площ, а це 3989 га., з цієї площі намолочено 12445 тонн при середній врожайності 31,2 ц/га.p 20190704 143346

На цьому тижні наша група в складі начальника управління агропромислового розвитку Ю.І. Мостового, головного агронома управління агропромислового розвитку О.В. Гнатенко та начальника економічного відділу управління О.О. Юдіна побувала на полях ПСП«АФ Прогрес».

Перше, що продемонструвала ця робоча поїздка – добру підготовку господарства до жнив та й для літнього комплексу польових робіт в цілому. Для проведення збиральних робіт в агрофірмі зростає парк високопродуктивних комбайнів іноземного виробництва та іншої сільськогосподарської техніки.

Детальніше...
 
Шановні роботодавці!

Картинки по запросу грантова програмаСахновщинська районна філія ХОЦЗ повідомляє, що з 22 квітня 2019 року розпочала дію програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (далі - КЕУ), що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам. КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових бо галузях, що розвиваються. Особливу увагу зорієнтовано на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів,  однак, Програма відкрита для грантових заявок від інших галузей економіки. Для отримання грантів необхідно подати заявку до 29 лютого 2020 року.

З формою концепції грантового проекту можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1s8a_gR4htDdLyyQzg6wRhDw7rE9K0r2Y

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 335