Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 36 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Вітання Президента з нагоди Дня журналіста

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем журналіста.

З перших років незалежності нашої держави вітчизняна журналістика стала невіддільною складовою її інтеграційного поступу до європейської спільноти. Завдяки своїй принциповості, небайдужості та об’єктивності українські журналісти здобули визнання і глибоку повагу в суспільстві.

Свобода слова, яка продовжує існувати в Україні навіть попри війну, є одним із беззаперечних досягнень української влади.

Ми завжди пам’ятатимемо про тих журналістів, які, виконуючи свої професійні обов’язки, віддали життя за свободу і незалежність України на фронті та в тилу.

Детальніше...
 
Відбулося урочисте відкриття першої зміни в дитячому оздоровчому таборі "Лісовичок".

2018-06-05-1Сьогодні на цей захід завітали заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин та начальник відділу освіти. Вони побажали дітям гарно відпочити, цікаво і весело провести час, набратися здоров’я, сил, енергії та незабутніх вражень. Під час першої зміни у таборі відпочинуть та оздоровляться 100 дітей Харківщини віком від 7 до 17 років.

Програма табору має три основних напрямки: військово-спортивний, культурно-просвітницький та національно-патріотичний, створено умови для інтелектуального, фізичного та емоційного розвитку кожної дитини. Щодня у «Лісовичку» проводяться пізнавально-оздоровчі заходи, конкурси, спортивні розваги, ігри на місцевості та походи. Казковий «Лісовичок» допомагає кожному відкрити для себе світ здоров’я, наснаги та чудесА мальовничі краєвиди, свіже повітря в сосновому лісі біля річки додадуть бадьорості та гарного настрою.

 

 
Проведення літніх польових робіт у СВК "Україна"

p 20180604 142401Після весняної посівної кампанії у землеробів починається кропітка робота по догляду за посівами та заготівля кормів сільськогосподарським тваринам. По науковому, цей період зветься комплексом літніх польових робіт. Це дуже відповідальна та напружена праця механізаторів, спеціалістів та всіх трудівників поля. Розпочато літні польові роботи і в СВК «Україна», яке очолює керівник з багаторічним досвідом роботи в сільському господарстві – Мосієнко Микола Михайлович.

Детальніше...
 
Президент України провів зустріч із Королем Іспанії

Президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту до Королівства Іспанія зустрівся із Королем Іспанії Феліпе VI.

Співрозмовники відзначили, що за понад 25-ть років з моменту встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Іспанія основними принципами, що характеризували двосторонню взаємодію, були дружба та взаємна повага.

Президент України високо оцінив підтримку Іспанією суверенітету і територіальної цілісності нашої держави у протидії російській агресії. У свою чергу, Король Феліпе VI відзначив чітку позицію України на підтримку єдності Іспанії.

Петро Порошенко ознайомив Короля Іспанії з розвитком ситуації в тимчасово окупованих Донбасі та Криму.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації Іван Іванович Котула провів розширену оперативну нараду

20180604 09091304 червня 2018 року голова райдержадміністрації І.І.Котула провів розширену оперативну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, селищного та сільських голів, керівництва районної ради.

В ході наради було розглянуто ряд актуальних питань життя району, які стосувалися всіх сфер діяльності, а саме: наповнення районного бюджету на протязі 5 місяців 2018 року; реформування освітньої та медичної галузей; розвиток соціальної сфери; оздоровлення дітей в літній період; стану приписної медичної кампанії; культурно-мистецьких та спортивних заходів; економіки та статистики; аграрного сектору; реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Детальніше...
 
Юлія Світлична зустрілась із послами країн Вишеградської четвірки

Надзвичайні та повноважні посли Угорщини, Польщі, Чехії та Словаччини вперше разом відвідали Харківську область. Під час зустрічі говорили про розширення економічного співробітництва та освітніх програм.

«Під час зустрічі ми визначили напрями співпраці харківських підприємств із країнами Центральної Європи. Заплановане минулого року виконали. Маємо плюс 30% у торгових відносинах із цими країнами, - відзначила, підсумовуючи результати зустрічі, голова ХОДА Юлія Світлична. - Домовилися про те, що всі підприємства-інвестори цих країн, що працюють на території Харківської області, продовжуватимуть своє виробництво, а деякі з них - нарощуватимуть. Також домовилися про розширення співпраці у стипендіальній програмі Вишеградської групи, щоб обдаровані діти мали можливість навчатися в кращих вишах усіх країн-членів групи».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 226