Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
З 22 травня передбачаються нові пом'якшення карантинних обмежень

19.05.3Це заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Вже з 22 травня буде розглянуто питання переходу до другого етапу карантину, який включає низку пом'якшень. Ми дозволимо рух міського і приміського наземного транспорту, ми дозволимо проведення спортивних змагань без глядачів, ми також дозволимо роботу готелів, окрім хостелів, але не роботу ресторанів і басейнів у готелях. Також буде надана можливість проведення служб у храмах з розрахунку одна людина на 10 кв. м", - зазначив прем'єр-міністр.

Він підкреслив, що з 25 травня уряд планує дозволити роботу дитячих садочків, а також роботу метрополітену в тих містах, де буде дозволяти епідеміологічна ситуація.

Детальніше...
 
"Перший Зимовий похід Армії Української Народної Республіки"Детальніше...
 
«Велике будівництво» на Харківщині: у 2020-му завершать будівництво 15 об'єктів

18.05.7У рамках програми Президента України Володимира Зеленського цього року профінансують будівництва, ремонти та реконструкції 5 дитсадків, 5 шкіл та 5 спортивних об’єктів у районах нашої області.
«Об’єкти «Великого будівництва» ми визначали спільно з громадами, керівництвом районів та органами місцевого самоврядування. Це важливі проєкти, на реалізацію яких люди на місцях чекали роками. Деякі з об'єктів ремонтували та будували вже по кілька років, і ніяк не могли завершити. Президент поставив перед нами чітке завдання: здати всі об'єкти цього року. Роботи в школах та дитсадках плануємо завершити до початку нового навчального року – 1 вересня, спортивні об'єкти – до кінця року», - повідомив голова ХОДА Олексій Кучер.
Отже, в рамках «Великого будівництва» цього року на Харківщині запрацюють 5 дитсадків:
- Дитсадок у Близнюках на 90 місць. Для розміщення дошкільного закладу реконструюють нежитлове приміщення, що належало банку «Україна». Роботи тут почалися ще в 2016 році.
- Ясла-садок №5 у Люботині. Реконструкція приміщення дитячого закладу дозволить ліквідувати чергу в дитсадки міста, у якій зараз зареєстровано 183 дитини.
- Нове приміщення, де розмістяться додаткові групи дитсадку «Дзвіночок» у Малій Данилівці. Після завершення будівництва садок зможе прийняти ще 50 вихованців.

Детальніше...
 
Інтерв'ю Олексія Кучера ТК "Настоящее время"

https://www.facebook.com/KharkivRegionalStateAdministration/videos/619466218640907/UzpfSTEwMDA0ODExMjM5NTI5OToxNDAyMjc2NTQyNTc2NDc/?id=100048112395299

 
Дотримання Правил охорони електричних мереж – запорука надійного електропостачання

18.05.6Доволі часто трапляються непоодинокі випадки порушень Правил охорони електричних мереж (далі – Правила) суб’єктами підприємництва, громадянами, власниками та користувачами земельних ділянок.

При недотриманні Правил (порушення охоронних зон повітряних і кабельних ліній, розподільчих пунктів та трансформаторних підстанцій) створюються неналежні умови експлуатації об’єктів енергетичної інфраструктури. Наслідком невиконання вимог Правил можуть стати нещасні випадки: ураження електричним струмом, виникнення пожеж та аварій з непередбачуваними наслідками. Крім того, стає неможливим проведення аварійно-відновлювальних робіт, планових ремонтів ліній електропередачі та підстанцій, що безпосередньо впливає на надійність енергозабезпечення споживачів.

Детальніше...
 
Ми віримо, що обов’язково настане день, коли Крим повернеться до України. Володимир Зеленський

18.05.5У День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Президент звернувся до українців.

«Сьогодні, у День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, ми згадуємо про страшний злочин, наслідком якого стали тисячі людських життів і скалічених доль. Людей саджали у вагони та відправляли за тисячі кілометрів від рідної землі. Багато кримських татар повернулися з війни з медалями за взяття Берліна. І побачили порожні домівки. Багатьом навіть не сказали, куди відправили їхні родини та де їх шукати.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 198