Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Голова райдержадміністрації Іван Іванович Котула провів оперативну нараду

dsc0778308 липня 2019 року голова Сахновщинської районної державної адміністрації І.І. Котула провів оперативну нараду за участю першого заступника голови, заступника голови, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій та керівництва районної ради.

В ході розширеної оперативної наради було розглянуто ряд актуальних питань життя району, які стосувалися: наповнення бюджету; фінансування медичної галузі та освіти, проведення культурно-масових, спортивних та освітніх заходів; хід проведення жнив, питання підготовки до зимового періоду, а також інші актуальні питання, важливі для життєдіяльності району. 

 
У Пісочині відзначили свято Івана Купала

До святкувань громади 6 липня на запрошення місцевих жителів долучилася керівниця області Юлія Світлична.

Традиційне свято у мікрорайоні «Мобіль» зібрало 2500 гостей та жителів Пісочинської об’єднаної територіальної громади.

«Івана Купала - це свято з традиціями, які передаються від покоління до покоління, - відзначила Юлія Світлична. - Сьогодні багато посмішок, якими кожен ділиться з оточуючими, і я впевнена, що такі свята повинні проходити, особливо у тих, хто дуже гарно працює».

Голова ХОДА відзначила надзвичайно ефективний розвиток громади під час останніх років.

«За декілька останніх років вдалося зробити дуже багато. Побудувати нову сучасну школу, фізкультурно-оздоровчий комплекс, декілька майданчиків зі штучним покриттям для занять спортом, майданчики для футболу, зробити освітлення вулиць та ремонт доріг, – зазначила Юлія Світлична. – І ще багато, що чекає на Пісочин у майбутньому, адже я вважаю, що Пісочин - одне з найкомфортніших селищ для життя в Харківській області. Ми багато реалізовуємо разом, і думаю, що так буде і надалі».

Пісочинський селищний голова Олег Чорнобай подякував керівництву області за підтримку Пісочинської громади.

«Зараз будується новий сучасний освітній заклад у мікрорайоні «Надія», і я впевнений, що за підтримки голови ХОДА Юлії Світличної, спільними зусиллями ми збудуємо цей об’єкт, і наші діти будуть відвідувати уже новий освітній заклад», - зазначив Олег Чорнобай.

Детальніше...
 
Міністр юстиції інформує

van2310Консультація Міністра юстиції Павла Петренка

 

Доброго дня, пане Міністре! Так трапилося в моєму житті, що потребую звернутися до адвоката за консультацією. Я сирота, працюю, але отримую мінімальну зарплату і платити за послуги адвоката не в змозі. Знайомі розповіли мені про те, що можна отримати державну безкоштовну правову допомогу. Розкажіть, будь ласка, що це і чи маю я право на таку допомогу?

Катерина Прибережна

Право на безоплатну правову допомогу - гарантована Конституцією України можливість отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу, а також можливість для певної категорії осіб отримати безоплатну вторинну правову допомогу, у випадках передбачених Законом України «Про безоплатну правову допомогу»

Що таке безоплатна правова допомога?

Це правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел, які не заборонені законом. Безоплатна правова допомога може бути первинною або вторинною.

Детальніше...
 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

               img 3937Інститут кар’єрного радника є першим кроком на шляху модернізації роботи державної служби зайнятості та розвитку її як конкурентного провайдера послуг на ринку праці. Кар’єрні радники надають допомогу громадянам усвідомити свої сильні особистісні якості, самостійно визначити наявні конкурентні переваги, зокрема, здібності, навички, допомагають при складанні індивідуального плану надання послуг або плану працевлаштування. Такі фахівці покликані навчити громадян самостійно здійснювати пошук роботи, готуватися до співбесіди та створити ефективне резюме. Підтримка клієнтів у прийнятті рішень, пов‘язаних з кар’єрою, наприклад, консультування з розроблення довгострокового плану професійного зростання, мотивація задля досягнення визначених цілей, навчання клієнтів долати психологічні перешкоди та спонукання їх проявляти активну та відповідальну позицію – є також функціями кар’єрних радників. Впровадження нового підходу в обслуговуванні клієнтів спонукає нас постійно розвиватися як професіоналам для того, щоб фахівці мали однакове розуміння мети роботи кар’єрних радників. Так функції реєстратора виконувала директор Сахновщинської РФ ХОЦЗ Калініна Н.Л. Під час прийомів було зареєстровано 6 шукачів роботи, яким проведено первинне профілювання та отримано згоду безробітних на працевлаштування. День видався плідним. Н.Калініною попередньо було за телефоновано роботодавцям та видано 5 направлень на працевлаштування.

 
На шляху до Лозової виконали половину запланованих робіт, а на об’їзній – 35%

З ходом ремонтних робіт на трасі Мерефа – Лозова - Павлоград 4 липня ознайомилася голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

Очільниця області відвідала Первомайський та Лозівський райони, де поспілкувалася з місцевими громадами та заслухала доповіді про виконані ремонтні роботи керівників дорожніх служб регіону.

«Харків – Мерефа – Лозова – Павлоград – це одна з найбільш зруйнованих доріг в області. Люди багато років чекали на її ремонт. Є дійсно низка проблемних питань – як виробничого, так і фінансового характеру. Вирішувати їх допомагають Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Ці питання знаходяться на їх особистому контролі, - сказала голова ХОДА Юлія Світлична. - Зараз ми, окрім комплексного ремонту цієї траси, будуємо об’їзну дорогу вздовж міста Лозова. Роботи йдуть за графіком – максимальними темпами».

Керівниця області відзначила, що дорога на Лозову стане 4-ю великою магістраллю регіону, яка буде повністю відремонтована. Вже комплексно відновлені автошляхи до Донецької, Луганської та Сумської областей.

За інформацією заступника начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергія Пляки, наразі на дорозі Мерефа – Лозова – Павлоград виконано близько половини всіх запланованих на цей рік робіт.

Детальніше...
 
Шановні роботодавці!

  2  2 1Сахновщинська районна філія ХОЦЗ повідомляє, що з 18 червня 2019 року на веб-сайті державної служби зайнятості розпочалось опитування роботодавців щодо задоволеності надання послуг державною службою зайнятості.

Анкета для заповнення розміщена на головній сторінці сайту державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua під активною кпопкою «Опитувальник роботодавця».

На даний час понад 30 роботодавців успішно пройшли опитування на комп’ютері вільного доступу в кабінеті №6 Сахновщинської РФ ХОЦЗ.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 335