Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Утворено Ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

Картинки по запросу Важлива інформаціяШановні представники інститутів громадянського суспільства!

Інформуємо, що при Сахновщинській районній державній адміністрації, утворено Ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, склад якої затверджено розпорядження першого заступника голови Сахновщинської районної державної адміністрації В.І. Кравця від 28.08.2019 року № 102  (Див. вкладення).

До складу ініціативної групи увійшло 8 представників (4 від  райдержадміністрації та 4 від інститутів громадянського суспільства). Ініціативну групу утворено для забезпечення проведення організаційних заходів з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.   

Про організацію роботи ініціативної групи, строки подання заяв до нової Громадської ради та інші питання буде обговорено під час першого засідання.

З метою публічного доступу та відкритості засідань Ініціативної групи прийняті рішення будуть розміщуватися на офіційному веб-сайті Сахновщинської райдержадміністрації.

 
Привітання першого заступника голови Сахновщинської районної державної адміністрації Володимира Івановича Кравця з Днем Знань і початком нового 2019-2020 навчального року

02Шановні вчителі! Дорогі учні та батьки!

Щиро вітаю всіх вас з Днем Знань і початком нового 2019-2020 навчального року!

Першого вересня усі дороги ведуть до школи – розпочинається новий навчальний рік. Цей день хвилюючий і незабутній закличним першим дзвоником, красою квітів, посмішками та своєю атмосферою.

Особливим цей день стане для першокласників, які вперше переступають поріг школи, відкриваючи для себе світ нових знань та для випускників, котрим доведеться обирати шлях у доросле життя.

У цей святковий день від всієї душі хочеться побажати усім дітям успіхів у навчальному процесі, гарних оцінок, цікавих занять, вірних товаришів. Будьте цілеспрямованими та наполегливими в оволодінні знаннями.

Педагогам бажаю натхнення, мудрості і терпіння в навчанні та вихованні підростаючого покоління.

Вам, дорогі батьки, бажаю підтримувати своїх дітей та завжди охоплювали своєю батьківською турботою.

 
До перших класів на Харківщині пішли 25 тисяч школярів

2 вересня в навчальних закладах області розпочався новий навчальний рік.

«Сьогодні понад 500 тисяч студентів та учнів, серед яких - 25 тисяч першачків, розпочинають навчання на Харківщині. Хочу побажати всім їм успіхів та цікавих уроків», - прокоментувала голова ХОДА Юлія Світлична.

Вона також наголосила, що всі навчальні заклади регіону – як дошкільні, так і загальноосвітні, й виші – були повністю підготовлені до початку нового року.

Зокрема, в 200 закладах області були проведені капітальні ремонти – коштом усіх джерел фінансування. Також Міністерство науки і освіти України визнало Харківщину одним з лідерів з підготовки 1-х класів до початку навчального року за стандартами Нової української школи. Так, для перших класів області було закуплено майже 6 тисяч нових парт, 152 комплекти меблів і понад 900 одиниць комп’ютерного обладнання.

Крім того, новими засобами навчання, комп’ютерним обладнанням забезпечено 44 навчальні кабінети природничо-математичного напрямку. Для шкіл придбали 626 персональних комп’ютерів, а до кінця поточного року планується придбати ще 862. До мережі Інтернет підключено всі заклади загальної середньої освіти.

Також цьогоріч заплановано придбати 20 шкільних автобусів, з них 12 автобусів, що обладнані спеціальними місцями для дітей з особливими освітніми потребами. На сьогодні за кошти районних бюджетів придбано вже 6 автобусів.

Детальніше...
 
Відбулася серпнева педагогічна конференція

dsc0781729 серпня в Сахновщинському районному Будинку культури відбулася серпнева педагогічна конференція.

Серпнева конференція - це підведення підсумків за минулий навчальний рік, визначення перспективних планів роботи педагогів на новий навчальний рік, цікаві зустрічі, обмін думками, враженнями.

В роботі конференції взяли участь перший заступник голови Сахнощинської районної адміністрації Володимир Іванович Кравець, заступник голови райдержадміністрації Петро Опанасович Волошин, голова Сахновщинської районної ради Віталій Віталійович Левченко, начальник відділу освіти dsc07830райдержадміністрації Галина Миколаївна Мостова, голова Сахновщинської районної організації профспілки працівників освіти і науки Лариса Іванівна Шаповалова і представники всіх навчальних закладів району.

Галина Миколаївна в своїй доповіді говорив про стан освітньої галузі району та про готовність навчальних закладів до нового навчального року.

Керівники району привітали освітню товариство з початком нового навчального року, подякували за плідну роботу, за гідну підготовку до нового навчального року, поінформували присутніх про рішення проблем галузі освіти району, створення необхідних умов для навчання учнів.

Рясні досягнення вчителів були відзначені Почесними грамотами та подарунками.

 
29 серпня в Сахновщині відбулися заходи з вшанування пам’ять загиблих захисників України

dsc0787429 серпня вперше відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі заdsc07878 незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Таку пам’ятну дату своїм указом установив Президент України Володимир Олександрович Зеленський.

Цього дня заступник голови райдержадміністрації Петро Опанасович Волошин відвідав Сахновщинський історико-краєзнавчий музей, де прийняв участь в урочисто-траурному заході присвяченому Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, за участі представників органів місцевого самоврядування, учасників антитерористичної операції, трудових колективів та громадськість. Після завершення заходу в Сахновщинській центральній бібліотеці відбулася година пам’яті: «Пам’ятаємо… герої не вмирають».

 

 
Відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

dsc0780228 серпня 2019 року в малій залі Сахновщинської районної державної адміністрації відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації. (Див. вкладення).dsc07808

На засіданні громадської ради при райдержадміністрації були присутні: члени громадської ради,головний спеціаліст з масових комунікацій апарату райдержадміністрації О.В. Ткаченко, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, правової, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи райдержадміністрації Л.І. Грамарецька, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та цивільного захисту В.М. Тищенко, головний лікар КНКП «ЦПМСД» Сахновщинської районної ради В.П. Фінтісов; головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення А.М. Шевченко, начальник відділу «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Л.В. Клімова, начальник сектору моніторингу районного відділу поліції С.А. Савенко, начальник охорони Красноградського лісництва Р.П. Гриценко, голова партії «Довіряй ділам» М.Г. Новиков, заступник керівника партії «Довіряй ділам» С.П. Татарінцев, представники громадськості. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 245