Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Роз’яснення щодо Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»

06.02Програма запроваджена за ініціативи Президента України та Прем'єр-Міністра України.

Що це за програма?

За даними провідних бізнес-асоціацій України, проблема доступу до доступних фінансових ресурсів, у т.ч. кредитних, є однією з 3-х найбільших проблем, з якими стикається український мікро- та малий бізнес.

Вирішити цю проблему дозволить зниження кінцевої ставки за банківськими кредитами, що призведе до більшої рішучості громадян розпочати власний бізнес. 

Мета програми - спрощення доступу мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування.

Завдання програми - посилення конкурентоспроможності українського мікро- та малого бізнесу, створення нових робочих місць, повернення трудових мігрантів.

Детальніше...
 
Харківщина активно включиться в реалізацію проєктів «Відкрита земля» та «Кадастр 2.0»

05.02.2Про це повідомив перший заступник голови ХОДА Віталій Погосян під час селекторної наради Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Під час відеоконференції презентували переваги проєктів «Відкрита земля» та стратегічного плану діяльності Держгеокадастру «Кадастр 2.0. Прозорість, доступність, інновації», які вже працюють у пілотному режимі.

Як зазначив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький, реалізація цих програм під час другого етапу інвентаризації земель сільгосппризначення дозволить ефективніше реагувати на факти самовільного захоплення ділянок.

Детальніше...
 
В Україні стартувала Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%»

03.02.4Вона передбачена для створення і розширення власного мікро- та малого бізнесу під рекордно низький відсоток - 5, 7 або 9% на суму до 1,5 млн грн строком до 5 років.

«Уряд працює над тим, щоб вартість кредитів знижувалась, і ми вже маємо певні успіхи. За останні шість місяців вартість кредитів у банках істотно зменшилась, але для масштабних змін уряд прийняв рішення компенсувати частини відсоткової ставки таким чином, щоб людина фактично змогла отримати кредит під 5-7-9 відсотків у залежності від того, яку кількість робочих місць буде створювати нова справа. Для нас важливо надати підприємцям більше ресурсів, більше свободи і більше можливостей», - сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, презентуючи програму.

Детальніше...
 
У лютому субсидію та пільгу за нову послугу з розподілу газу перерахують автоматично

03.02.3Немає потреби додаткового звернення громадян, інформують в Міністерстві соціальної політики України.

«Через те, що НКРЕКП затвердила окремий тариф на послугу розподілу природного газу в кінці грудня - отримувачам пільг та субсидій надійшли нові платіжки із зазначенням повної вартості до сплати за послугу з розподілу природного газу, адже відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» це є складовою оплати комунальних послуг. Через те, що відповідні рішення НКРЕКП набрали чинності лише з початку року, ми в лютому проведемо донарахування розміру пільг та субсидій з урахуванням нової послуги з розподілу природного газу автоматично за два місяці 2020 року. Звертаємо увагу, що відповідне донарахування буде здійснено без додаткової необхідності звернення громадян», - сказав заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

 
Внутрішня оцінка якості соціальних послуг за 2019 рік

           01 Відповідно до «Методичних рекомендації з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг», затверджених наказом МСПУ 27 грудня 2013 рок № 904, наказів МСПУ: від 13.11.2013 № 760 «Про затвердження Державного стандарту догляду вдома», від 18.05.2015 № 514 «Про затвердження Державного стандарту соціальної адаптації», від 29.02.2016 року № 198 «Про затвердження Державного стандарту стаціонарного догляду за особами, які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності», постанови КМУ від 29.12.2009 року № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сахновщинської РДА проведено внутрішню оцінку якості надання соціальних послуг: «догляд вдома», «соціальна адаптація», «догляд стаціонарний».

Детальніше...
 
ТОП-3 ЗВЕРНЕНЬ ДО БЮРО ЖИТЕЛІВ САХНОВЩИНСЬКОГО РАЙОНУ У СІЧНІ 2020 РОКУ ВІДПОВІДАЮТЬ ЮРИСТИ СИСТЕМИ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ:
03.021. Порядок отримання БПД
https://wiki.legalaid.gov.ua/…/%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%…
 
2. Порядок встановлення фактів, що мають юридичне значення
https://wiki.legalaid.gov.ua/…/%D0%92%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%…
 
3. Компенсація за невикористані відпустки
https://wiki.legalaid.gov.ua/…/%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%8F%D0%
 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 207