Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Президент підписав закон про забезпечення вільного доступу громадян до узбережжя водойм

Документ № 233-ІХ Верховна Рада України підтримала 29 жовтня 2019 року.

Закон забороняє обмеження права загального водокористування; забезпечує безперешкодний і безоплатний доступ до узбережжя річок, водойм та островів для загального водокористування і посилює відповідальність за будь-яке обмеження такого доступу.

Зокрема, згідно з документом, обмеження безперешкодного або безоплатного доступу громадян до узбережжя морів, морських заток, лиманів та островів у внутрішніх морських водах у межах пляжної зони, а також до берегів річок, водойм та островів загального користування, крім передбачених законом випадків, карається штрафом від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів (для громадян) та від 400 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (для посадових осіб). Повторні дії, вчинені протягом року, караються штрафом від 400 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів (для громадян) і від 700 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (для посадових осіб).

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинського району інформує

Результат пошуку зображень за запитом "16 днів проти насильства 2019"Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

 

         Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

         Основним завданнями є:

       привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім’ї та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених питань;

       активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, установ та організацій різних форм власності щодо викорінення домашнього насильства;

       формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.  

Детальніше...
 
Заступник голови Сахновщинської районної державної адміністрації Петро Опанасович Волошин провів оперативну нараду

dsc0826818 листопада 2019 року заступник  голови  Сахновщинської  районної державної адміністрації  Петро Опанасович Волошин провів оперативну нараду за участю керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій та керівництва районної ради.

В ході оперативної наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про проведену та заплановану  поточну  роботу.

Розглянуто ряд актуальних питань життя району, які стосувалися: виконання бюджету району; поточного фінансування медицини та освітньої галузі, функціонування соціальної сфери, проведених та запланованих  культурних та спортивних заходів,  про забезпечення проведення осіннього призову, а також проблемні та актуальні питання, важливі для життєдіяльності району.  

 
Надзвичайна ситуація в Балаклії локалізована

Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер. Він провів оперативну нараду на території військової частини в Балаклійському районі.

«Хочу зазначити, що на даний момент проблема локалізована. Особи, які займаються ліквідацією наслідків, запевняють, що продовження не буде. Це головне, що я хочу, щоб почули місцеві мешканці», - сказав Олексій Кучер.

Він відзначив, що прибув на місце події, щоб особисто пересвідчитися в тому, що насправді відбувається у військовій частині.

«Для мене це було принципове питання, тому що в минулі рази, коли повідомляли з військової частини, що проблема локалізована, ми  бачили, які були наслідки», - пояснив голова ХОДА.

Олексій Кучер також повідомив, що всі обставини події та її винуватців встановить слідство. Кримінальне провадження вже розпочато. Голова Харківської ОДА зазначив, що запропонував військовим допомогу з боку облдержадміністрації.

 
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській області інформує

Картинки по запросу Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській області інформує«Щодо притягнення державного службовця до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, повязаного з корупцією».

 Звертаємо увагу служб управління персоналом на те, що частиною другою статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) встановлено відповідальність за порушення вимог фінансового контролю, зокрема, за неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані, а саме, накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Згідно із приміткою до зазначеної статті КУпАП суб’єктом правопорушень у цій статті є особи, які відповідно до частин першої та другої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» зобов’язані подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Відповідно до частини першої статті 294 КУпАП постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 або 321 цього Кодексу.

Детальніше...
 
Президент підписав закон щодо захисту викривачів корупції

Закон «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції» № 198-ІХ Верховна Рада ухвалила 17 жовтня 2019 року.

Завданням документа є вдосконалення законодавства України у сфері захисту викривачів корупції з метою його узгодження з міжнародними стандартами та найкращими практиками.

Цей закон визначає правовий статус викривачів – осіб, що повідомили про вчинення корупційного або пов'язаного з корупцією правопорушення, а також встановлює права, гарантії та механізми захисту цих осіб та осіб, прирівняних до них.

Також закон встановлює умови для розкриття інформації про корупцію, унормовує порядок розкриття інформації викривачем корупції, звільнення від юридичної відповідальності викривачів корупції за розкриття інформації про корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення, а також забезпечення державного захисту викривачів корупції, зокрема, захисту їхніх трудових прав.

Закон дасть змогу створити нову ефективну систему запобігання корупції на основі міжнародних стандартів, що сприятиме зниженню рівня корупції у державі, а відтак – розвитку економіки та зростанню добробуту громадян.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 219