Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 53 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Японія планує поставити обладнання для обласного військового госпіталю

  Подальшу реалізацію на території регіону спільних проектів голова ХОДА Юлія Світлична обговорила із заступником голови місії, радником-міністром Посольства Японії в Україні Мічіо Харадою.

Вітаючи делегацію посольства Японії, Юлія Світлична зазначила, що керівництво ХОДА підтримує реалізацію в регіоні проектів у рамках Року Японії в Україні.

«Навесні ми висадили 40 сакур в одному з районів Харківської області. І мені приємно, що ще 80 сакур будуть висаджені в місті Харків, - сказала голова ХОДА. - Але ми не обмежуємося лише культурними проектами. В області успішно реалізований проект із енергозаміщення, проект із постачання обладнання до інституту протезування».

Детальніше...
 
Юлія Світлична очолить журі обласного етапу конкурсу «Яскраві діти України»

Фінальний концерт за участю юних вокалістів з усіх районів та міст Харківщини відбудеться 10 жовтня о 15:00 у великій залі ХНАТОБу.

Наймасштабніший дитячий пісенний проект підтримала особисто глава області Юлія Світлична.

«Харківщина - не лише столиця освіти та науки, промисловості, але ми й надалі залишаємося однією з провідних областей з розвитку культури та мистецтва, - відзначив заступник голови – керівник апарату ХОДА Анатолій Бабічев. - Комплекс заходів, що реалізує ХОДА, спрямовано саме на підтримку дітей, молоді, розвиток творчих здібностей наших дітей. Одним з найголовніших культурних та мистецьких проектів регіону стане обласний етап конкурсу «Яскраві діти України».

Детальніше...
 
Розмір зимової субсидії буде відбито у платіжках за опалення у листопаді

  Допомогу від держави всім субсидіантам нарахують автоматично.

В Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон усім тим, кому у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період - 2017-2018 рр. Жодних документів чи довідок субсидіантам повторно не потрібно подавати чи доносити. Програма житлових субсидій максимально спрощена для людей, говорять урядовці.

Детальніше...
 
Ви - приклад для наших спортсменів та військових. Голова ХОДА – чемпіону «Ігор нескорених»

   Юлія Світлична зустрілася з воїном АТО, харків’янином Олегом Зимніковим, який здобув для збірної України перше «золото» на «Іграх нескорених».

Вітаючи спортсмена з вагомим досягненням, Юлія Світлична зазначила, що цього року Україна бере участь в «Іграх» вперше.

«Надзвичайно приємно, що перше «золото» для нашої команди здобув саме харків’янин. Це перемога - не лише ваша особиста, а й усієї Харківщини. За вами - всі воїни АТО, всі, хто сьогодні служить на благо держави, всі, хто любить Харківську область і Україну», - сказала керівник області.

Детальніше...
 
Пенсійною реформою встановлено справедливість. Президент

  Петро Порошенко в присутності Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Глави Адміністрації Президента України Ігоря Райніна підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Глава держави подякував уряду та парламенту за спільні зусилля, які дозволили ухвалити цей важливий документ. «Хочу привітати всіх пенсіонерів, бо відновлюється справедливість. При чому наголошую, що закон передбачає не лише зараз підвищення, бо завжди пенсіонерам намагалися підвищити виплати перед виборами. Ми це робимо зараз, і осучаснення пенсій закладено як ефективно працюючий механізм на постійній основі», - зазначив Петро Порошенко. Він наголосив, що це є рішучими кроками для встановлення і відновлення справедливості стосовно пенсіонерів.

Детальніше...
 
Юлія Світлична підписала розпорядження про початок опалювального сезону

   Згідно з документом, у навчальних, медичних та дитячих закладах підключати опалення розпочнуть з 9 жовтня, у житлових будинках – з 15-го.

«Технологічний процес підключення займе від 2 до 10 днів», - відзначила голова ХОДА.

Вона уточнила, що рішення про підключення опалення на об'єктах соцсфери на місцях прийматимуть органи місцевого самоврядування - виходячи з погодних умов. Юлія Світлична підкреслила, що керівники органів місцевої влади, самоврядування та комунальних служб нестимуть персональну відповідальність за ефективність роботи з підключення опалення та швидке реагування на звернення людей.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 124