Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Коментар з нагоди Дня пам’яті захисників України

111Сьогодні вперше на державному рівні відбуваються заходи з нагоди Дня пам'яті захисників України. Цього року Президент України підтримав ініціативу родин загиблих, їх бойових побратимів та волонтерів і офіційно затвердив День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Насправді, пам’ятати наших Героїв кожен з нас має кожного дня. Адже мирним небом над Харківщиною, нашим щоденним спокоєм, можливістю планувати та будувати своє майбутнє, власним життям – усім цим ми завдячуємо захисникам України. Вони віддали життя, захищаючи свою країну та кожного з нас. У цей день ми вшановуємо Героїв усіх часів. Тих, хто захищав Україну та загинув за неї.

Вічна шана та вічна слава нашим захисникам. Слава Україні!

Голова Харківської обласної державної адміністрації                  Юлія Світлична

 
Міністерство юстиції консультує

1Міністерство юстиції консультує в рамках проєкту «Я МАЮ ПРАВО!»: що таке податкова знижка на навчання та як її отримати?

Що таке податкова знижка на навчання?

Податкова знижка – це сума, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб у звязку з оплатою нею послуг навчання.

Раніше до переліку витрат, на які поширюється податкова знижка, входила оплата послуг навчання виключно в закладах професійної (професійно-технічної) та вищої освіти. З 2018 року податкову знижку можна отримати також на оплату навчання дитини в закладах дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти. Це саме стосується й аспірантів.

Детальніше...
 
Відділ «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

Картинки по запросу робота з інвалідністюТривалість робочого часу осіб з інвалідністю

Відповідно до  законодавства особа з інвалідністю є особа зі стійким розладом функцій організму, що при взаємодії із зовнішнім середовищем може призводити до обмеження її життєдіяльності, внаслідок чого держава зобов’язана створити умови для реалізації нею прав нарівні з іншими громадянами та забезпечити її соціальний захист.

Дискримінація за ознакою інвалідності забороняється законом.

Згідно зі статтею 170 КЗпП України працівників, які потребують за станом здоров’я надання легшої роботи, власник або уповноважений ним орган повинен перевести, за їх згодою, на таку роботу у відповідності з медичним висновком тимчасово або без обмеження строку.

При переведенні за станом здоров’я на легшу нижчеоплачувану роботу за працівниками зберігається попередній середній заробіток протягом двох тижнів з дня переведення, а у випадках, передбачених законодавством України, попередній середній заробіток зберігається на весь час виконання нижчеоплачуваної роботи або надається матеріальне забезпечення за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.

Детальніше...
 
Перший заступник голови Сахновщинської районної адміністрації Володимир Іванович Кравець провів оперативну нараду

sam 377227 серпня 2019 року перший заступник  голови  Сахновщинської районної державної адміністрації  Володимир Іванович Кравець провів оперативну нараду за участю заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ,  організацій та  керівництва районної ради.

Відповідно до порядку денного під час оперативної наради було розглянуто питання про рівень заробітної плати і стан занятості населення. Доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Інна Григрівна Пугачова.   

Також в ході оперативної наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації  доповіли  про проведену та заплановану  поточну  роботу. Розглянуто ряд актуальних питань життя району, які стосувалися: наповнення  бюджету, фінансування медичної галузі та освіти, проблемні питання важливі для життєдіяльності району.

 
Сторінки історії Харкова всі ми пишемо кожен день своїми зусиллями. Юлія Світлична

23 серпня голова ХОДА привітала харків'ян із Днем міста.

Юлія Світлична звернулася до всіх учасників свята, яке відбувається на площі Свободи, з його головної сцени.

«Сьогодні найкраще місто у світі святкує свій День народження! У Харкова славетна історія. Це місто, яке проходило випробування та завжди залишалося переможцем. Місто, яким пишається кожен харків'янин, а воно дає кожному з нас можливість зростати. Ми зростаємо, закохуємося, кохаємо, заводимо родину, знаходимо друзів, гуляємо цими вулицями й кожного дня милуємося нашим славним містом. Шановні харків'яни, в нас дуже гарне, приголомшливе, славне місто, а яскраві сторінки історії цього міста пишемо ми з вами - всі ми кожен день своїми зусиллями», - сказала керівниця області.

Юлія Світлична побажала всім харків'янам здоров'я, енергії та процвітання, а місту - яскравих і довгих років життя.

 
В Сахновщинському районному Будинку культури відбувся святковий концерт «Вкраїну-матінку вітаєм!»

sam 376223 серпня з нагоди державних свят – Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України в Сахновщинському районному Будинку культури відбувся святковий концерт «Вкраїну-матінку вітаєм!»

На початку концерту зі сцени районного Будинку культури до присутніх звернувся заступник голови Сахновщинської районної державної адміністрації П.О. sam 3766Волошин, який привітав присутніх зі святом, побажав усім миру, злагоди, міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

Гарного настрою та позитивних емоцій додали присутнім змістовна концертна програма, яку підготували творчі колективи районного та сільських будинків культури, аматори, творчі колективи дітей та юнацтва.

Зі сцени цього святкового дня лунали пісні, декламувалися вірші, були представлені танцювальні виступи та вистава. Завершився концерт чудовою патріотичною піснею.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 245