Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин взяв участь у заходах з нагоди Дня пам'яті та примирення

 Вечір - зустріч під назвою«Відлетіли літа, помінялись епохи, але пам’ять нетлінна про героїв війни»  відбулися в районній Центральній бібліотеці. Цього дня зустрілися ветерани Великої Вітчизняної війни, діти війни та учасники АТО. Їх прийшли привітати заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин, заступник голови районної ради В.В.Яцина, депутат обласної ради Л.В.Лаврова, військовий комісар району підполковник В.О.Гречкосій, голова районної організації  ветеранів війни і праці А.Г.Єкімова. 
Пісні воєнних років лунали від самодіяльного народного чоловічого гурту «Явір». Благодійну допомогу в оформлені святкового столу надали місцеві підприємці.

 

В дружній та теплій атмосфері, але зі сльозами на очах, учасники заходу говорили про важкі часи війни, незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від нацизму, про нелегке життя в тилу...

 

 
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування 
Управління праці та соціального захисту населення інформує

imagesРезультат пошуку зображень за запитом "нове в субсидіях 2018"Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 року №329 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022” затверджено нову редакцію Положення про порядок призначення житлових субсидій та передбачено призначення субсидії на наступний період лише на підставі нових заяви і декларації визначеним категоріям осіб:  

Детальніше...
 
Передати пай в оренду

10.05Результат пошуку зображень за запитом "передача паю в оренду"Пане Міністре, у мене є пай, який я хочу здати в оренду фермеру. Роз’ясніть, будь ласка, як це зробити,  що робити, щоб не стати жертвою рейдерів?

Степан Іваненко

Які документи підтверджують право власності на землю?

Щоб передати землю в оренду Ви повинні мати документ, який підтверджує, що Ви є її власником. Документи, які посвідчують право власності на земельну ділянку, можна розділити на 2 групи.

Перша. Документи, видані до 1 січня 2013р.: державний акт на право приватної власності на землю; державний акт на право власності на землю чи державний акт на право власності на земельну ділянку.

Детальніше...
 
Своєю мужністю, силою та сміливістю українці зробили незаперечний внесок у перемогу. Юлія Світлична

09659 травня на меморіалі в Дергачівському районі відбуваються заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На заходах присутні представники Сахновщинського району на чолі з заступником голови райдержадміністрації П.О.Волошиним. 

У покладанні квітів до монументальної стели загиблим воїнам взяли участь ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій на території інших держав, воїни АТО, громадськість та керівництво області. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, після якої прозвучав військовий салют.

 

«Українці зазнали непоправних втрат у Другій світовій війні, але своєю мужністю, силою та сміливістю зробили незаперечний внесок у перемогу. І разом зі всім світом у ці дні ми промовляємо: «Ніколи знову». Ми розділяємо з десятками народів спільну перемогу та спільне горе від тих втрат і точно знаємо, що тільки разом, пліч-о-пліч, ми перемогли нацизм у Другій світовій війні. І так само – тільки підтримуючи один одного, можемо сьогодні протистояти новому світовому агресору», - наголосила голова ХОДА Юлія Світлична.

 

Детальніше...
 
Росія святкує День перемоги у мілітарному угарі, а ми разом з Європою вшановуємо пам’ять про загиблих. Президент

0905Президент Петро Порошенко наголошує, що сьогодні «складено та підсумовано і зворотну ціну перемоги», яка спричинена не лише злодіяннями нацистів.

 

Він навів данні, які були оприлюднені спеціальною комісією при президенті Росії очолюваної колишнім фронтовиком, академіком і членом Політбюро ЦК КПРС Олександром Яковлєвим. «Майже мільйон радянських солдатів були розстріляні своїми. Точніше - 954 тисячі. І головним чином йдеться про ні в чому не винних людей», - навів данні цієї комісії Глава держави.

 

«Ні, це не цей президент її створив, який вчора заступив де-факто на свій п’ятий термін. Працювала ця комісія у дев’яностих роках, коли Росія ще цікавилася своєю справжньою, а не лубочно-пропагандистською історією. Коли ще там було дозволено шукати складні відповіді на складні питання», - сказав Петро Порошенко та закликав замислитися «наскільки ж по-різному ми бачимо і відзначаємо одну й ту саму дату».

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 213