Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

Картинки по запросу дистанційний помічник з пошуку роботиSmartJob – дистанційний помічник з пошуку роботи та працевлаштування.

Ви шукаєте роботу, але пошуки виявляються марними?  Скористайтесь онлайн послугою центру зайнятості - дистанційним помічником з пошуку роботи та працевлаштування SmartJob (https://smartjob.com.ua).  Проект SmartJob: інтегрований ресурс для ефективного пошуку роботи в цифровому світі який має на меті сприяння успішному працевлаштуванню громадян незалежно від віку, професійного досвіду чи місця проживання. Як це працює?

1. Зареєструйтесь. Отримайте доступ до сервісів (відео курси, вебінари, відеоконсультації, ресурси для створення відеорезюме ).

2. Створіть власний профіль. Додайте інформацію, яка зацікавить роботодавця (фото, резюме, відео резюме, дипломи, сертифікати, інші направцювання).

3. Знайдіть гідну роботу.  Надішліть унікальне посилання на свій профіль рекрутерам та роботодавцям, готуйтесь до співбесіди.

Економте час та кошти! Використовуйте відео резюме для пошуку роботи в своєму місті, в інших регіонах і навіть – за кордоном! Дистанційно демонструйте свої переваги як професіонала. Відправляйте відео резюме роботодавцям! Ловіть роботу своєї  мрії в один клік! Постійно вдосконалюйтесь, опановуйте нові презентаційні фішки, працюйте над собою безперервно! Завжди будьте конкурентоспроможними на ринку праці! Станьте цікавими роботодавцям, щод вони завойовували вашу увагу, боролись за вашу кандидатуру!

 
Громадська організація запрошує до участі в міжнародній культурно-просвітницькій поїздці

Поїздка «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії та Люксембургу триватиме з 23 квітня до 1 травня 2020 року.

Організатор заходу – Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України.

Взяти участь у поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, співробітники медичних, культурно-освітніх, соціальних закладів, співробітники, учні, студенти навчальних закладів, громадських організацій тощо.

Під час поїздки її учасники матимуть можливість взяти участь у щорічному Параді квітів у Нідерландах – грандіозному святі квіткового мистецтва.

За підсумками поїздки видаються сертифікати міжнародного зразка.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються коштом учасників поїздки. Для участі в поїздці необхідно мати закордонний біометричний паспорт.

Додаткова інформація та реєстрація - за телефонами: (044) 501-01-15, (063) 147-43-10, (050) 447-49-68, (063) 737-40-47, (067) 407-77-98, (093) 214-64-17.

 
Президент збільшив штрафи за відмову у пільговому перевезенні громадян

Відповідний закон Глава держави підписав 17 жовтня.

Закон «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян» № 166-ІХ збільшує санкції за безпідставну відмову водіїв автотранспортних засобів від пільгового перевезення громадян.

Так, документ передбачає, що безпідставна відмова від передбаченого законом пільгового перевезення громадян тягне накладення штрафу на водіїв транспортних засобів, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до цього штраф становив 8 неоподаткованих мінімумів доходів громадян).

Документ спрямований на зменшення випадків безпідставної відмови у пільговому перевезенні громадян, відновлення соціальної справедливості та зниження напруги у суспільстві.

 
ПІДТРИМКА ТА ОСОБЛИВА УВАГА

         17.44Люди з інвалідністю потребують справедливого соціального захисту і створення належних умов життя, щоб мати можливість успішно інтегруватись в суспільстві. Сахновщинською районною філією ХОЦЗ приділяється особлива увага працевлаштуванню осіб з інвалідністю шляхом впровадження нових підходів до вирішення цього питання. З цією метою ведеться постійний облік таких осіб, які звернулись до СЗ за сприянням у працевлаштуванні, створений куточок з інформаційними матеріалами для клієнтів з інвалідністю.

         Директором Сахновщинської РФ ХОЦЗ Н. Калініною була проведена нарада з особистим консультантом, яка є відповідальною за надання послуг особам з інвалідністю І.Зозулею щодо підведення підсумків роботи з питання надання послуг та стан роботи щодо працевлаштування осіб з інвалідністю за 9 місяців 2019 року. На протязі цього періоду на обліку перебувало 16 осіб цієї категорії, 11 з яких були працевлаштовані за сприяння служби зайнятості. З них 2 особи проходили профнавчання, 5 осіб виявили бажання та брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру. На даний час на обліку перебувають 2 особи з числа інвалідів, одній безробітна виявила бажання на працевлаштування на актуальну вакансію менеджера (управителя) із фінансового посередництва Філії ХОУ АТ «Ощадбанк».

         Особистим консультантом І.Зозулею було погоджено з керівником установи про проведення співбесіди з безробітною та надані відповідні документи. Сподіваємось на позитивний результат, а саме працевлаштування цієї особи.

         З метою добору кадрів та укомплектування вакантних посад для осіб з інвалідністю, Сахновщинською РФ ХОЦЗ ведеться облік робочих місць, на які, за інформацією ПОУ можуть бути працевлаштовані громадяни цієї категорії.

 

 
РОБОТА З МОЛОДДЮ ТРИВАЄ!

 17.33В Сахновщинській районній філії Харківського обласного центру зайнятості в триває проведення  профінформаційні заходів для учнів 8-9 класів шкіл Сахновщинського району.

На заходах провідними фахівцями служби зайнятості учням надається інформація щодо навчання в ХЦПТО ДЦЗ, безкоштовного психологічного  online тестування за окремими профорієнтаційними методиками на порталі Державного центру зайнятості, проводиться ознайомлення з партнерським порталом  “Моя кар'єра”, де пропонується безкоштовне комплексне профорієнтаційне online тестування за методикою «Магеллано Университет», з масовими відкритими онлайн-курсами «Prometheus», інтегрованим ресурсом для ефективного пошуку роботи в цифровому світі - SmartJob. Також учням предоставляється розважально-освітній серіал «Пошук роботи». 

З метою сприяння самоусвідомлення молоддю своїх особистісних та професійних якостей для подальшої ефективної побудови професійної кар’єри  для всіх учасників заходів проводиться психологічне тестування за допомогою сучасного психодіагностичного  пакету  АРМ “Проф-консультант”.

Діти отримують позитивні враження, а дехто навіть обрав для себе майбутню професію.  

 
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській області інформує

«Щодо порядку розгляду скарг»

 

17.10.222Звертаємо увагу служб управління персоналом  на те, що статтею 11 Закону України «Про державну службу» (далі – Закон) визначено, що у разі  порушення наданих цим Законом прав або виникнення перешкод у реалізації таких прав  державний службовець у місячний строк з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про це, може подати керівнику державної служби  скаргу із зазначенням фактів порушення його прав або перешкод у їх реалізації.

У скарзі державний службовець може вимагати від  керівника  державної служби утворення комісії для перевірки викладених у скарзі фактів.

Керівник державної служби зобовязаний  не пізніше 20 календарних днів з дня отримання скарги надати державному службовцю обгрунтовану письмову відповідь (рішення).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 219