Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Заступник голови райдержадміністрації Володимир Кравець провів розширену оперативну нараду

  03.02.23 лютого 2020 року заступник голови райдержадміністрації Володимир Кравець провів розширену оперативну нараду за участю керівника апарату райдержадміністрації, керівництва районної ради, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників підприємств, організацій, установ району, селищного та сільських голів.

 Проаналізувала стан виконання районного бюджету за січень 2020 року начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Чепілко.

 Проінформувала про передачу майна у комунальну власність об’єднаної територіальної громадизавідувач сектору житлово-комунального господарства, економіки та інвестицій райдержадміністрації Світлана Сіденко.

         Про декларування доходів одноосібниками та фізичними особами-підприємцями району доповідала заступник начальника Південного управління головного управління ДФС у Харківській області Людмила Марченко.

         Про взаємодію з сільськими радами району розповів начальник Сахновщинського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області Володимир Грузін.

         Про зміни у декларуванні доходів посадовими особами органів місцевого самоврядування та державними службовцями поінформувала фахівець Сахновщиського бюро правової допомоги Людмила Клімова.

 
Запровадження консультанта роботодавця

   30.01Державна служба зайнятості (ДСЗ) сьогодні діє на відкритому ринку праці, тому рушійна частина її інноваційного розвитку полягає у розробці комплексного підходу до вирішення завдань побудови взаємовідносин ДСЗ з роботодавцями. ДСЗ впроваджує сучасні методи у пошуку та підбору персоналу та здійснює постійний аналіз вакансій в базі даних Єдиної інформаційно-аналітичної системи державної служби зайнятості, що максимально сприятиме задоволенню потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах. Для досягнення цієї мети було впроваджено  переорієнтацію спеціалістів по взаємодії з роботодавцями в консультантів роботодавця.

            Консультант роботодавця допоможе підприємству: у доборі персоналу з застосуванням методів рекрутингу (процес пошуку, оцінки і добору персоналу), здійснить  добір необхідних претендентів, які максимально відповідатимуть вимогам роботодавця; надасть консультації та проведе інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо реалізації активних програм зайнятості; проведе аналіз та прогнозування попиту на робочу силу.

            Завдяки цьому роботодавець не витрачатиме часу на пошук та добір кандидатів з великої кількості осіб, адже попередня співбесіда за його вимогами проводитимиться рекрутерами центру зайнятості.

            Державна служба зайнятості гарантує втілення нового комплексного підходу до побудови взаємовідносин з роботодавцями, що матиме багато переваг щодо співпраці з ДСЗ: це і швидке укомплектування вільних робочих місць, і можливість здійснити підготовку кадрів на вимогу роботодавця, і можливість широкої презентації підприємства та формування його позитивного іміджу і зручні у використанні електронні сервіси та багато, багато інше… Ми працюємо, щоб працювали ви!

 
Cахновщинський відділ Первомайської місцевої прокуратури

uvagaзвертається до жителів району з проханням невідкладно інформувати про факти незаконної порубки, перевезення дерев, захисних та лісових насаджень на території Сахновщинського району.

Із вказаною інформацією звертатись за телефоном 3-12-05 (з 9 до 18 години понеділок-п'ятниця) та до Сахновщинського ВП ГУНП в Харківській області (3-13-63 цілодобово).

 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

Картинки по запросу служба зайнятості коментуєМовою цифр: 1010 безробітних скористались послугами Сахновщинської районної філії Харківського обласного центру зайнятості у 2019 році (195 жінок, 234 соціально вразливих осіб, 699 сільських мешканців, 313 осіб з числа молоді).

 

 
Звернення першого заступника голови Сахновщинської районної державної адміністрації Володимира Івановича Кравця з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут

02Шановні земляки!

 

29 січня - День пам’яті Героїв Крут, ми згадуємо юнаків, які стали справжніми Героями не лише свого часу, а й літопису української історії боротьби за незалежність держави.

Бій під Крутами - це символ патріотизму, відданості і любові до України! Коли молодь, надія і майбутнє країни, без вагань підіймається і віддає найцінніше - своє життя - означає відродження нації! День пам’яті завзятих патріотів своєї землі назавжди залишиться болючою сторінкою в історії українського народу.

Тож, шановні земляки, схилімо наші голови в глибокій пошані перед світлою пам’яттю Героїв Крут. Вони назавжди залишаться для кожного з нас прикладом безмежної любові до Батьківщини.

Слава Україні та її Героям!

 

 

З повагою,

перший заступник голови

Сахновщинської районної державної адміністрації                        В.І. Кравець

 

 

 
На Харківщині підготують пропозиції щодо реформи системи соцзахисту

Про це домовилися голова ХОДА Олексій Кучер та Міністерка соціальної політики України Юлія Соколовська.

27 січня очільниця Міністерства соцполітики перебуває з робочим візитом на Харківщині. На початку поїздки до регіону Юлія Соколовська зустрілася з головою ХОДА Олексієм Кучером. Вони обговорили комплекс питань, що пов’язані з роботою соціальних закладів області в умовах децентралізації.

Серед тем, яким приділили увагу керівник області та Міністерка соцполітики, - деінституалізація інтернатних закладів. Уряд ставить завдання: до 2026 року перевести всіх дітей з інтернатів у патронатні сім’ї, де вони проживатимуть до всиновлення. У Харківській області створені відповідні умови. Проте питання виникають у випадку інтернатних закладів системи соціального захисту, в яких проживають діти з особливими потребами. Всиновлення цих дітей відбувається вкрай рідко, тож тимчасове утримання їх в патронатних сім’ях наразі важко організувати.

Під час зустрічі Олексій Кучер та Юлія Соколовська домовилися про те, що Харківська область підготує свої пропозиції щодо реформування системи соціального захисту і надасть їх міністерству.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 207