Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Президент підписав закони щодо протидії поширенню коронавірусу

18.44Документи ухвалено Верховною Радою України на позачерговому засіданні 17 березня 2020 року.

Зокрема, Глава держави підписав Закон № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Цей документ спрощує процедуру закупівель товарів, робіт та послуг, необхідних для боротьби з COVID-19. Лікарські засоби, призначені для боротьби з COVID-19, ввозитимуться без мита й ПДВ. Медикам, які зайняті на роботах з ліквідації захворювання, встановлено надбавку у розмірі до 200% заробітної плати. Працівники отримують можливість за рішенням роботодавця працювати з дому або взяти неоплачувану відпустку протягом усієї тривалості карантину.

Детальніше...
 
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ САХНОВЩИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ!

18.03 22Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів, з метою  захисту вашого здоров’я, Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості, як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі.

 

Сахновщинська РФ ХОЦЗ організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричиненої корона вірусом COVID-19.

 

Ми запроваджуємо на період карантину тимчасові особливості обслуговування клієнтів. Прийом документів від клієнтів, у тому числі для фіксації наміру клієнта бути зареєстрованим як безробітним, здійснюється засобами електронного зв’язку, або через скриньки для прийому кореспонденції. Опрацювання документів проходить щоденно, за результати чого з вами зв’язується фахівець, який спеціалізується на питанні, що вас цікавить. Звертаємо вашу увагу, що вам необхідно обов’язково надати районній філії актуальні контактні дані, за якими ви перебуваєте на постійному зв’язку.

Детальніше...
 
Звернення Президента України у зв’язку із запровадженням карантину

18.03Усім привіт!

Почну не з офіційного «Доброго вечора, дорогі українці», а із забутого, проте дуже актуального сьогодні – «Здоровенькі були!».

Найперше, я дякую всім, хто дослухався поради й сьогодні залишився вдома.

Це справді дуже важливо для вашого життя та вашого здоров’я. Є й інший позитив у карантині: вперше за довгий час у Києві різко зменшився рівень забруднення повітря. І це не може не тішити.

Продуктові магазини, аптеки, АЗС, банки, страхові компанії та всі державні органи працюють. Окрема подяка Верховній Раді, яка не пішла на карантин.

Детальніше...
 
Позачергове засідання КТЕБ та НС

17 березня відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сахновщинського району.

 
Оперативна інформація по COVID-19

17.03.66Станом на ранок 17 березня в Україні зареєстровано 7 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу.

У Чернівецькій області – 4, м. Києві - 2 та в Житомирській області – 1 (летальний).

Усього з початку 2020 року до Центру громадського здоров’я надійшло 140 повідомлень про підозру на COVID-19 (7 випадків підтверджені лабораторно, 89 – негативні, коронавірусу немає, 44 досліджуються). З початку року вірусологічна референс-лабораторія ЦГЗ протестувала близько 500 зразків на нову коронавірусну інфекцію COVID-19.

У світі було зареєстровано 182406 випадків інфікування COVID-19, з них 79433 осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 101356  випадків у 150 країнах/територіях/регіонах.

Детальніше...
 
Верховна Рада ухвалила законопроєкт про запобігання поширенню коронавірусу

17.03.55Так, передбачається, що медпрацівникам, які залучені на роботах з ліквідації коронавірусу в Україні, доплачуватимуть до 200% зарплати.

Також будуть здійснені доплати окремим категоріям працівників, які забезпечують основні сфери життєдіяльності. 

Законом також встановлюється відповідальність за порушення санітарних норм під час поширення коронавірусної інфекції. Зокрема, для осіб, які можуть бути інфіковані COVID-19, за самовільне залишення місця обсервації (карантину) передбачена адміністративна відповідальність. А за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням буде підвищено кримінальну відповідальність. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 207