Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Основна сесія ЗНО на Харківщині розпочнеться з 25 червня

27.05.2Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.

Робоча зустріч відбулась 26 травня.


Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. Проте сама процедура відбудеться з урахуванням протиепідемічних заходів та матиме певні вимоги. Зміняться й терміни проведення ЗНО.

«У зв’язку з карантинними обмеженнями терміни проведення ЗНО були зміщені. Тестування відбудеться згідно з графіком, який розроблений Регіональним центром оцінювання якості освіти. Цей календар враховує обставини, в яких ми зараз знаходимося: необхідно організувати підвезення школярів, при цьому не допустивши їх скупчення, адже головне завдання - зберегти життя та здоров’я дітей», - підкреслив Олексій Кучер.

Детальніше...
 
У Харківській області планують реалізувати проєкт наповнення бібліотек книгами для людей з вадами зору

27.05.1Це питання голова ХОДА Олексій Кучер обговорив під час зустрічі з генеральним директором видавництва «Фоліо» Олександром Красовицьким.

«Ми хочемо запропонувати області розглянути програму того, чого досі немає на книжковому ринку України, а в усьому цивілізованому світі є - це книги для людей з вадами зору, - розповів Олександр Красовицький. - В Європі є спеціальний норматив, що в бібліотеки обов'язково частина тиражу повинна потрапляти саме для людей зі слабким зором».

Олексій Кучер підтримав ініціативу видавництва.

Детальніше...
 
Близько 70 пацієнтів, котрі знаходились в інфекційній лікарні, мають негативний ПЛР-тест на COVID-19

26.05.4Зараз пацієнтів, які не хворі на коронавірусну інфекцію, переводять до інших лікарень, розвантажуючи інфекційку.

Голова ХОДА Олексій Кучер відзначив, що розуміє напругу та втому лікарів обласної інфекційної лікарні.

«У таких умовах ми вперше. Інфекційна лікарня за 30 років не була заповнена настільки, як наповнена зараз. При цьому керівник закладу повідомляв мені, що можна розвернути не 200, а 300 ліжок. Тут є управлінські питання. На вчора я отримую інформацію, що протестовано 70 осіб, які утримуються не один день у інфекційній лікарні. Зразки в них мали відбирати одразу, але вони протестовані із запізненням. І 68 з них - з іншими захворюваннями, у них немає COVID-19», - повідомив керівник області.

Детальніше...
 
У ситуації в обласній інфекційній лікарні винні й керівник закладу, й облздрав. Олексій Кучер

26.05.2Під час брифінгу 26 травня керівник області повідомив про результати перевірки в харківській інфекційній лікарні.

«Ми розпочали перевірку в обласній інфекційній лікарні у зв’язку з тим, що лікарем було повідомлено про відсутність ліків для пацієнтів з COVID-19, тому пацієнти змушені самостійно їх купувати. Звісно, що я вимушений був реагувати на цю інформацію. Знаєте, що є наслідком цієї перевірки, яка вже завершилась? Це те, що на лікарняному зараз і директор лікарні Павло Нартов, і директор Департаменту охорони здоров’я Вадим Іванников. Хто ж винуватий у тому, що відбувається? Моя впевненість стовідсоткова, що винні обидві сторони», - повідомив голова ХОДА.

Він відзначив, що під час перевірки було зроблено запит щодо стану казначейських рахунків обласної інфекційної лікарні.

«Стало відомо що на кінець кожного місяця в лікарні на рахунках перебувало від 1 до 1,5 млн грн, які не витрачалися. У мене питання: якщо ці кошти є, чому не купуються ліки? Я відповідально повідомляю: питання ліків - це питання керівництва медичного закладу. Контроль за цим питанням ми можемо перевести на департамент. І він змушений був контролювати - чи закуплені ці ліки, чи ні», - сказав Олексій Кучер.

Керівник області повідомив, що за наслідками перевірки до відповідальності будуть притягнуті співробітники Департаменту охорони здоров'я ХОДА – директор та його заступник.

«На директора інфекційної лікарні я не впливаю - лише опосередковано. Акт перевірки я спрямую до обласної ради, і вона буде визначатися», - відзначив Олексій Кучер.

 

https://www.youtube.com/watch?v=lE6Xv0Ia0nY&feature=emb_logo

 
За останню добу в області підтверджено 33 випадки COVID-19

26.05.1Захворювання виявили у жителів Харкова, Борівського, Вовчанського, Золочівського, Первомайського, Сахновщинського, Чугуївського та Харківського районів.

На даний час з коронавірусною хворобою госпіталізовано 231 людину. У реанімації знаходяться шість пацієнтів: двоє підключені до апаратів ШВЛ, четверо – на кисневій підтримці (масці). 333 хворих перебувають на самоізоляції.

З підозрою на  COVID-19 госпіталізовано 187 людей, ще 62 знаходяться на самоізоляції.

За останню добу померло троє людей: 61-річний харків‘янин, 71-річна харків’янка та 76-річна мешканка Первомайського району. 17 людей одужали.

За весь період реєстрації в регіоні зафіксовано 1590 підозр (+50 за останню добу), з них:

- 946 випадків підтверджено;

- 395 підозр спростовано;

- 341 людина одужала;

- 41 людина померла.

 
Щоб терміново виплатити по 300% медикам інфекційки, ми домовились з банками про роботу після 20:00. Олексій Кучер

26.05.7222 працівники обласної інфекційної лікарні отримали підвищені зарплатні.

Кошти для здійснення виплат медикам інфекційки від НСЗУ надійшли в п’ятницю, 22 травня. Загалом медикам виплатили 4,5 млн грн.

«У п’ятницю я, вибачте, «мізки виніс» своїм підлеглим для того, щоб були виплачені заробітні плати медичним працівникам обласної інфекційної лікарні. Ми зробили просто неможливе. Ви знаєте, як працюють банки. При цьому зарплата з надбавками в 300% була виплачена в той самий день, коли гроші надійшли, - після 20-ї години», - повідомив Олексій Кучер.

За інформацією керівництва лікарні, суми нарахувань медикам склали від 14 169 грн (для молодших медичних працівників) до 38 686 грн (для лікарів). Лікарі-сумісники, котрі працюють на 0,5 ставки без категорії, отримали по 7259 грн.

 

https://www.youtube.com/watch?v=lE6Xv0Ia0nY&feature=emb_logo

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 198