Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Доводимо до Вашого відома,

27.10.1що Харківський центр професійно-технічної освіти ДСЗ має можливість організувати підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення за напрямом «Професійний супровід проектів термомодернізації будинків» для навчання проектних менеджерів, які планують займатися реалізацією програми «Енергодім» при ОСББ.

       Навчання може бути організовано для зареєстрованих безробітних, які знаходяться на обліку в Сахновщинській районній філії Харківського обласного центру зайнятості, а також для зайнятих і незайнятих громадян за кошти юридичних осіб або фізичних осіб. Термін навчання 0,5 місяців (30 годин), за дистанційною формою навчання. Вартість навчання залежить від кількості осіб в навчальній групі.

 

За детальною інформацією звертайтесь до Сахновщинської РФ ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4, або за телефоном  3-18-04.

 
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 207 «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці» та з метою організації інформування населення та роботодавців про відповідну можли

26.10.2Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості  інформує, про поновлений за III квартал 2020 року перелік закладів вищої та (професійної) професійно-технічної освіти, що мають право здійснювати діяльність за спеціальностями, професіями, за якими може бути виданий ваучер для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

За детальною інформацією звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68,

 каб. №4, або за телефоном  3-18-04.

 

 
Віднині до будівлі ХОДА можна пройти за електронними документами

27.10.1Як на практиці працює застосунок «Дія» на вході у будівлю на вул. Сумській, 64, протестував голова ХОДА Олексій Кучер.

Керівник області пройшов у будівлю, маючи лише гаджет із застосунком.

«Ми забезпечили можливість проходити через пункт пропуску в ХОДА, ідентифікуючи особу через QR-код за допомогою застосунку «Дія». Харківська облдержадміністрація наразі - єдиний і перший заклад на території регіону, який впровадив таку систему. Хочу звернутися до наших жителів: якщо ви користуєтеся «Дією», то маєте можливість не носити з собою паперові документи. Це зручно: ви прибули, вас ідентифікували, і ви далі проходите у своїх справах», - розповів Олексій Кучер.

Детальніше...
 
COVID-19 підтвердили в 556 жителів Харківщини

19.08.1406 з тих, хто захворів, – мешканці міста Харків.

За останню добу діагноз COVID-19 також підтверджено в 23 жителів Вовчанського та 23-х Харківського районів, 15 – Валківського, 14 – Борівського, 11 - Чугуївського, 10 - Балаклійського, по 9 – Зачепилівського та Богодухівського,  8 – Лозівського, 7 - Красноградського, 6 - Зміївського, по 5 – Близнюківського та Дергачівського, 3 – Коломацького, по 1 – Золочівського та Купянського районів.

Усього по області зареєстровано 33 810 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 6641 хворих одужали, 511 – померли.

 
Президент вимагає вірогідної статистики щодо тих, хто поборов COVID-19

26.10.1Про це йшлося на традиційній селекторній нараді під головуванням Володимира Зеленського.

Уряд дав завдання очільникам обласних державних адміністрацій забезпечити лікарняні ліжка киснем на 80% вже найближчим часом. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що на закупівлю кисню для лікарень уже спрямовано 571 мільйон гривень.

«Є гроші, і всі процедури для закупівель були спрощені», – сказав голова уряду.

Зараз до кисню під’єднано понад 16 тисяч ліжок – на 6800 більше, ніж було у вересні.

Детальніше...
 
Діагноз COVID-19 підтверджено в 478 жителів Харківщини

22.08.2348 з них – мешканці міста Харкова.

Також діагноз підтвердився у жителів районів області: 32 - Балаклійського, 30 - Харківського, 21 – Зміївського, 18 - Чугуївського, по 8 – Богодухівського та Красноградського, 7 - Дергачівського, 3 – Борівського, по 1 – Ізюмського, Первомайського та Шевченківського районів.

Усього по області зареєстровано 33254 лабораторно підтверджених випадки СOVID-19, з них 6563 хворих одужало, 502– померло.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 230