Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Як дізнатися, які земельні ділянки є вільні та можуть бути приватизовані для забудови?

13.01.2Згідно з положеннями статті 122 Земельного кодексу України сільські, селищні, міські ради передають земельні ділянки у власність або у користування із земель комунальної власності відповідних територіальних громад для всіх потреб.

Відповідно до частини п’ятої статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову, про наявність обмежень і обтяжень земельних ділянок, містобудівні умови та обмеження в містобудівному і державному земельному кадастрах.

Детальніше...
 
Що робити з кредитами під час карантину?

13.01.1Що робити, коли не можеш погасити кредит? Надто, коли в умовах карантину немає можливості отримувати дохід.

Питання сплати кредитів залишається актуальним вже багато років – більшість громадян не розраховують свій матеріальний стан для погашення зобов’язання, в результаті чого виникає заборгованість перед банками. До того ж під час перебування на карантині багато хто взагалі втрачає можливість отримувати доходи – але зобов’язання перед банками не припиняється.

Надаємо відповіді на найбільш поширені питання.

 

Які кредити підлягають реструктуризації?

Кредити, які справно обслуговувалися позичальниками до 1 березня 2020 року.

 

Хто може претендувати на кредитні канікули?

Пільговий режим за кредитом можуть отримати громадяни та бізнес, які мають фінансові труднощі через карантин. Всі, хто повністю або частково втратив дохід і роботу. Від бізнесу банк повинен отримати підтвердження фактів тимчасового зниження доходів або ж припинення роботи.

Детальніше...
 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє,

11.01.1що у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості заплановано підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення за напрямом «Генеруй бізнес-ідею. Створи власний бізнес» з використанням технологій дистанційного навчання.

Якщо Ви бажаєте започаткувати власну справу за детальною інформацією звертайтесь до Сахновщинської районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4, або за телефоном 3-18-04.

 
"Інформаційні матеріали про комплексну послугу єМалятко" 
Дорогі сахновщани!

3Вітаю із найсвітлішим святом — із Різдвом Христовим! Нехай у Вашій родині панує мир, злагода та любов, нехай діти ростуть добрими та вдячними, а бідність ніколи не постукає у Ваші двері. Бажаю багатства, гармонії, сімейного затишку та благополуччя! І хай Янгол різдвяний захищає Вашу родину!

 

З повагою, 

голова районної

державної адміністрації                                              Максим КАРПЛЮК

 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

06.01.1Професія електрозварник ручного зварювання – відповідальна, творча, віртуозна, від якості роботи залежить довговічність та стійкість будівельних конструкцій та споруд, термін служби різної техніки. Зварювальні роботи виконуються в промисловості, на будівельних майданчиках, в машинобудуванні, в енергетиці, нафтопереробній промисловості, сільському господарстві.

Професія престижна і має високу затребуваність на ринку праці, як в державному секторі економіки, так і в приватному секторі.

Отримати професію електрозварника ручного зварювання можливо за допомогою Сахновщинської РФ ХОЦЗ в Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ для осіб, які зареєстровані як безробітні.

Молодим фахівцям, які тільки закінчили навчання, роботу довго шукати не доведеться - вона знаходить їх сама. Зварювальників без досвіду охоче приймають в житлово-комунальні господарства, в приватні організації сфери обслуговування. З набуттям досвіду, їм доручаються відповідальніші справи і роботи в промисловості, на будівництвах.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 248