Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 55 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Стартував відкритий конкурс для відбору кандидатур на посади суддів Конституційного Суду

Про це повідомляється на офіційному сайті Президента України.

18 жовтня відбулося засідання конкурсної комісії, яка відповідає за відбір кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України, щодо осіб, яких призначає Президент України. Комісія утворена указом Президента України від 4 жовтня 2017 року.

Конкурсна комісія затвердила Умови проведення конкурсу та оголосила дату його початку – 19 жовтня 2017 року.

З умовами конкурсу на зайняття вакантних посад суддів Конституційного Суду України можна ознайомитися тут

 
Інформаційно – аналітичні матеріали про роботу Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області за січень –вересень 2017 року

Результат пошуку зображень за запитом "до відома"Робота Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Харківської області була спрямована на виконання завдань Пенсійного фонду України, плану власних надходжень, забезпечення своєчасної виплати пенсій, поліпшення обслуговування громадян, вдосконалення взаємодії з органами фіскальної служби, реалізацію запланованих заходів щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду.

Детальніше...
 
Завдяки електронним закупівлям, у 2017 році на Харківщині заощадили 800 млн грн

Про це розповів перший заступник голови ХОДА Марк Беккер у ході п'ятого Всеукраїнського форуму «Forum Zakupki», який проходить у Харкові 19 жовтня.

«Понад рік ми працюємо з електронними закупівлями і вже розуміємо ефективність цієї системи, - зазначив Марк Беккер. - Харківська область активно включилася в реформування сфери закупівель і сьогодні демонструє високі показники. На даний момент в області сформовано 1400 організаторів торгів. За останні 9 місяців було проведено 44 тисячі електронних закупівель на загальну суму 32 млрд грн. При цьому економія склала понад 800 млн грн - або понад 6,5%».

Крім того, за ініціативи керівника ХОДА Юлії Світличної всім розпорядникам бюджетних коштів в області спрямували листи з рекомендаціями проводити допорогові закупівлі за системою Prozorro.

Детальніше...
 
У 2018 році реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться 2 липня

Про це повідомив директор Департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

2018 року реєстрація електронних кабінетів вступників на основі повної загальної середньої освіти розпочнеться 2 липня і триватиме до 25 липня. Прийом заяв та документів розпочнеться 12 липня. Ті, хто вступатиме до вишів на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів, зможуть подати заяви до 20 липня. Для тих же абітурієнтів, які вступатимуть лише на основі сертифікатів ЗНО, подання заяв буде відкрито до 26 липня.

Детальніше...
 
У лікарнях Харкова знаходяться 6 постраждалих у ДТП на вул. Сумській

Четверо постраждалих госпіталізовані до міської лікарні швидкої та невідкладної допомоги, ще двоє - до обласної клінічної лікарні.

«З тих чотирьох, які знаходяться в лікарні швидкої та невідкладної допомоги, двох сестер прооперували, одна з них - у вкрай важкому стані. Ще два пацієнти - в стані середньої тяжкості, - повідомила в.о. начальника Управління охорони здоров'я ХОДА Галина Сіроштан. - Дві пацієнтки обласної лікарні - в задовільному стані, у них були садна, рани, їх обробили. Також провели повне обстеження. Одна з постраждалих - на 20-му тижні вагітності, вагітність збережена, прогноз позитивний».

Детальніше...
 
Роз'яснення Урядо щодо медичної реформи

-1   -4 -5

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 124