Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Відбулося перше засідання громадської ради

20171208 14140808 грудня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулося перше  засідання нового складу громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації. На засіданні були присутні 9 членів новообраної громадської ради, заступник голови райдержадміністрації П.О. Волошин та головний спеціаліст з масових комунікацій апарату райдержадміністрації А.О.Андрійченко.

Члени громадської ради затвердили порядок денний першого засідання громадської ради з наступних питань:

Детальніше...
 
Президент наголошує на неприпустимості політичного втручання у роботу антикорупційних органів

Це Глава держави заявив під час спілкування з представниками ЗМІ за підсумками переговорів з Президентом Литви Далею Грібаускайте.

«Жодних небезпек політичного втручання в діяльність антикорупційних інституцій я не допущу. Я навпаки вважаю, що треба прискорити призначення аудиту, треба забезпечити ефективний захист будь-якого політичного втручання політиків у роботу НАБУ і політизацію роботи будь-яких правоохоронних органів і їх бажання впливати на політику. Я вважаю, що це правильні підходи», - заявив Петро Порошенко.

Детальніше...
 
Ми переходимо до нового формату підтримки культури. Юлія Світлична

7 грудня голова ХОДА стала гостею концерту «Цимбальне сузір’я Слобожанщини». У новій органній залі Харківської філармонії виступили вихованці музичних шкіл регіону, училища ім. Б.М. Лятошинського, харківських академії культури та університету мистецтв.

Усіх музикантів – учасників концерту об’єднала гра на традиційному інструменті східної Європи – цимбалах. Новий інструмент, виготовлений за спецзамовленням івано-франківськими та київськими майстрами, для харківських цимбалістів придбали коштом обласного бюджету – за ініціативи голови ХОДА.

«Для когось це свято здається маленьким, але для тих, хто звернувся до мене з цією ініціативою, і для мене особисто - це вагома подія», - відзначила Юлія Світлична, вітаючи учасників концерту.

Детальніше...
 
На Харківщині створено новий ландшафтний заказник

На його території охоронятимуть 11 видів тварин, що внесені до європейського Червоного списку, та 31 - з Червоної книги України.

Також на території ландшафтного заказника місцевого значення «Синичинський», який створили в Ізюмському районі, збереглися 11 видів рослин, що занесені до Червоної книги України, 33 види рослин та 48 видів тварин - з Червоного списку Харківської області.

Рішення про створення заказника було підготовлено Департаментом екології та природних ресурсів ХОДА. 7 грудня його затвердили депутати обласної ради в ході чергової сесії.

«Орієнтовна площа заказника - 285,6 га, - повідомили в департаменті екології. - Метою його створення є збереження у природному стані типового заплавного водно-болотного комплексу. На території ландшафтного заказника «Синичинський» розташовані заплавні ліси, високотравні та осокові болота, представлені залишки пралісів 90 - 120-річного віку (дуб, ясен), фрагменти крейдових і піщаних степів».

Довідка. Станом на 1 грудня 2017 року в природно-заповідному фонді Харківської області налічувалось 242 території та об’єкти загальною площею 74 51,34 га.

 
Парламент ухвалив Державний бюджет на 2018 рік

Результат пошуку зображень за запитом "Державний бюджет на 2018 рік"Документ передбачає зростання доходів бюджету до 1,2 трлн грн та зростання ВВП на 3%.

За відповідне рішення проголосували 273 народних депутати.

Документ, розроблений у рамках трирічного бюджетного планування і з урахуванням рекомендацій міжнародних фінансових організацій, розглядався у другому читанні і ввібрав поправки та пропозиції народних депутатів.

«Хочу подякувати всім за пропозиції, зауваження та остаточні рішення, ухвалені в парламенті. Наступний, 2018 рік, має стати роком економічного зростання. Ми маємо досягти реальних змін у державі», - сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.  

Детальніше...
 
Юлія Світлична та Кястутіс Ланчінскас обговорили питання реформування публічної безпеки в регіоні

Керівник ХОДА провела зустріч із головою Консультативної місії ЄС в Україні.

Сторони обговорили наступний етап розвитку співпраці - після затвердження обласною радою Стратегічних напрямків публічної безпеки та порядку на території Харківської області на 2018-2019 роки.

«Нам дуже приємно з вами працювати, - підкреслила Юлія Світлична, відкриваючи зустріч. - Ви активно берете участь у житті Харківської області, в частині реформування системи правоохоронних органів. Те, що депутати в ході сесії затвердили Стратегічні напрямки публічної безпеки та порядку, дає можливість впроваджувати європейський досвід на території нашого регіону. Україна обрала шлях на євроінтеграцію, і цей шлях залишається незмінним. Ми цінуємо довіру міжнародних партнерів і готові її виправдовувати».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 151