Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Вітання Президента співробітникам Національної поліції України з нагоди професійного свята

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас, вартових громадської безпеки, з професійним святом — Днем Національної поліції України.

Народжені Революцією Гідності і зорієнтовані на захист людських прав, рішуче долаючи нові виклики і загрози, ви спрямовуєте напрацьований досвід на охорону законності та правопорядку у державі.

Ми високо цінуємо співробітників поліції не лише за цілодобове виконання покладених на них обов’язків, але й за активну участь у забезпеченні національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації на сході нашої країни. Самовіддано захищаючи інтереси простих громадян на лінії розмежування, ви також щоденно ризикуєте власним життям у внутрішній війні зі злочинністю.

Детальніше...
 
Шановні співробітники районного відділення поліції!

Результат пошуку зображень за запитом "з днем поліції"Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем поліції України!

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, але ж водночас важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення громадського порядку, охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над землею, благополуччя та злагоди. Хай у Ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок.

 З повагою,

голова районної державної адміністрації                                   Іван Котула

 
Голова райдержадміністрації Іван Іванович Котула доповів про проведену роботу з підготовки до опалювального сезону на засіданні обласного штабу в ХОДА

Чергове засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соцсфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період пройшло 3 липня під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка за участю керівників Валківського, Нововодолазького, Коломацького, Сахновщинського, Краснокутського та Печенізького районів, структурних підрозділів ХОДА, служб газо- і електропостачання, Служби автомобільних доріг.

Відкриваючи зустрічі, Євгеній Шахненко зазначив, що засідання штабів проводяться згідно з розпорядженням голови області Юлії Світличної.

«Голова ХОДА поставила задачу щодо безумовного забезпечення і підготовки будівель закладів освіти, медицини і соціального захисту, а також житлового фонду до проходження зимового періоду», - заявив заступник керівника області.

Детальніше...
 
У ХОДА презентували сайт з інформацією про туристичні пам’ятки області в 3D-форматі

«Сайт Дискавер» - один з проектів кампанії з цифрового перевтілення Харківщини, яку реалізують Google-Україна та обласна державна адміністрація.

«Ми маємо велику кількість культурних та історичних пам’яток. В області прийнято програму збереження культурної спадщини, вже виділено відповідне фінансування з обласного бюджету. Крім того, щоб популяризувати та підтримувати пам’ятки, залучаємо міжнародні програми, шукаємо іноземні інвестиції для реконструкції наших об’єктів. Тому ми, безумовно, підтримали пропозицію Google щодо реалізації інформаційного проекту цифрового перевтілення області», - розказала голова ХОДА Юлія Світлична, представляючи проект разом з директором Google-Україна Дмитром Шоломком.

Детальніше...
 
Насильство в сім'ї.

Результат пошуку зображень за запитом "міністр юстиції павло петренко"Результат пошуку зображень за запитом "насильство в сім'ї"Пане міністре, на жаль, чоловік підіймає на мене руку. По допомогу не маю до кого звернутись. Боюсь, що може побити й дитину. Що робити? До кого звертатися? 

                                                Ірина Бусол

 

 

Детальніше...
 
У II кварталі 2018 р. введено додатково 110 МВт потужностей відновлюваної електроенергетики

01За Iпівріччя 2018 р. в Україні встановлено майже 270 МВт потужностей, які генерують електроенергію з відновлюваних джерел енергії за «зеленим» тарифом. Це у понад 2 рази більше, ніж у Iпівріччі 2017 р. (127 МВт), та перевищує обсяг потужностей, встановлених за весь 2017 рік (257 МВт).

 

Більша частина нових обєктів– це сонячні електростанції загальною потужністю 206 МВт.

 

Друге місце за обсягом об’єктів, встановлених у Iпівріччі ц.р., займають вітроелектростанції загальною потужністю 50 МВт.

 

Крім цього, за півроку встановлено 7 МВт потужностей, що виробляють електроенергію з біогазу,  5 МВт – електрогенерації з біомаси, а також ще 1 МВт малих ГЕС.

1Загалом, з початку 2015 р.  по кінець ІІ кварталу 2018 р. введено в експлуатацію 677 МВт потужностей відновлюваної електроенергетики, у встановлення яких інвестовано понад 650 млн євро. Зокрема, за «зеленим» тарифом введено:

 

-         у 2015 р. – 30 МВт;

 

-         у 2016 р. – 121 МВт;

 

-         у 2017 р. – 257 МВт;

 

-         у І півріччі 2018 р. – 269 МВт.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 242