Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Уряд підготував закон, який дозволить вивести зарплати «з тіні»

Запропоновані Кабінетом міністрів законодавчі зміни збільшують можливості для подальшого підвищення пенсій.

14 листопада на своєму засіданні Кабінет міністрів підтримав законопроект, який удосконалює систему загальнообов’язкового державного соціального та пенсійного страхування. Новації мають підвищити якість адміністрування єдиного соціального внеску та дисципліну його сплати.

Чому потрібно змінювати роботу ЄСВ?

«Ініційована урядом пенсійна реформа дала змогу суттєво підвищити пенсії, - зазначають у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю

Секретаріату Кабміну. - У жовтні минулого року завдяки осучасненню середня пенсія зросла на 29,7 %, мінімальна пенсія протягом 2017 року – на 16,4 %. Однак розмір пенсій залишається низьким. Станом на жовтень 2018 року середня пенсія в Україні становить 2577 гривень, мінімальний розмір – лише 1452 гривні, який з грудня підвищиться до 1497 грн».

Детальніше...
 
Відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоятНа данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоят13 листопада заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин взяв участь у масовому профорієнтаційному заходу для учнівської та безробітної молоді. Захід було проведено на базі Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Сахновщинською районною філією ХОЦЗ за участю представників закладів освіти м. Харкова та Харківської області, в якому взяло участь близько 320 учнів 8-11-х класів закладів загальної середньої освіти Сахновщинського району. Представники 16 учбових закладів області та Центр професійно - технічної освіти Харківської обласної служби зайнятості запропонували якісні освітні послуги, найкращі умови навчання з різних напрямків та надавали присутнім, як учнівській молоді, так і їхнім батькам, всебічну інформацію щодо своїх закладів.

Детальніше...
 
Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

Це Петро Порошенко наголосив під час Ради регіонального розвитку.

«Необхідно подолати спорадичність і певний хаос у реалізації політики розвитку регіонів. Тому ставлю регіональній владі завдання розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх з суспільством і громадами і прийняти їх на рівні громад. Кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на ваших дорожніх картах і з’являться першочергові об’єкти, які і будуть маркерами розвитку», - наголосив він.

Глава держави додав, що кожен член громади повинен мати можливість володіти інформацією про те, що буде зроблено у 2019, 2020 та 2021 році і куди підуть зароблені кошти громади.

«Наявність таких перспективних планів із затвердженими громадою проектами, механізмами фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи територій. І виграє той, хто буде першим», - сказав він. Президент зауважив, що і держава знайде можливість співфінансувати багато з цих проектів. «Тому, закликаючи вас до ухвалення планів розвитку, ми не зазіхаємо на кошти місцевого самоврядування. Це кошти, які ви будете самі визначати як використовувати. Навпаки – пропонуємо фінансову допомогу в реалізації особливо значущих проектів. Підставимо державне плече», - сказав Глава держави.

"https://www.youtube.com/embed/_AWwxywj6ag" 

 
Відділ «Сахновщинське бюро правової допомоги» інформує:

Результат пошуку зображень за запитом "штраф за порушення ПДР"Як оскаржити штраф поліції виписаний на місці зупинки?

 Всі штрафи, виписані співробітниками патрульної поліції на місці зупинки транспортного засобу можуть бути скасовані в суді через порушення процедури розгляду справи. При цьому абсолютно не важливо, чи був сам факт порушення ПДР чи ні. Одна лиш обставина, що поліція розглянула справу на вулиці – вже є вагомою підставою для подачі позову до суду.

26 травня 2015 року Конституційний суд України заборонив ДАІ виписувати штрафи на місці зупинки автомобіля. КСУ вказав, що складання протоколу та постанови – це дві різні стадії адміністративного провадження між якими має бути часовий інтервал. Одночасне винесення протоколу, а потім відразу і постанови є порушенням норм КУпАП, прав громадян, а тому, такі штрафи не можуть вважатися законними.

Детальніше...
 
Приватне сільськогосподарське підприємство «Маяк» - працює на перспективу

p 20181106 072404p 20181106 071401З жовтня 2011 року на чолі цього господарства став Мельник Олександр Адамович – молодий, енергійний, досвідчений керівник. Під його керівництвом ПСП «Маяк» збільшив поголів’я ВРХ у два рази та займається відродженням свинарської галузі, так на сьогоднішній день приміщення для утримання поголів’я свиней готове на 100%, та відповідає всім санітарним умовам.

     В обробітку господарства знаходиться більше тисячі гектар ріллі. На полях вирощуються озимі та ярі зернові культури, соняшник та кормові.  

Детальніше...
 
Міністр юстиції консультує:

17.10Минулого місяця повернувся з АТО. Чи я маю я право за земельну ділянку?

Владислав Хоменчук

На які наділи мають право захисники вітчизни?

Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування). У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність у таких розмірах:

1) для ведення садівництва — не більше 0,12 га;

2) для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 га;

3) для будівництва і обслуговування жилого будинку в селах — не більше 0,25 га, в селищах — не більше 0,15 га, в містах — не більше 0,10 га;

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 270