Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Шановні вчителі! Дорогі учні та батьки!

01

Щиро вітаю вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань!

Цей день хвилюючий і незабутній закличним першим дзвоником, красою квітів, посмішками та своєю атмосферою.
Особливо хочеться  привітати зі святом дорогих першокласників. Сьогодні ви вперше сядете за шкільні парти навчальних закладів. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою для подальшого навчання.

 А ось для одинадцятикласників свято знань буде останнім у рідній школі, тому цьогорічний перший дзвоник сповістить вам, дорогі випускники, про початок фінішної прямої, яку ви маєте пройти з гідністю, аби накопиченого за всі шкільні роки багажу знань вистачило для продовження навчання у вищій школі.

Хочеться висловити щиру подяку вам, шановні педагоги, за тепло сердець, ваш професіоналізм, відданість,  любов  та відповідальність своїй справі та  щоденну кропітку працю.

Вам, дорогі батьки, бажаємо щоб ви гордилися своїми дітьми, підтримували їх в усіх добрих починаннях та завжди охоплювали їх своєю батьківською турботою.

Бажаю всім міцного здоров’я, творчої наснаги та впевненості у власних силах, успіхів у навчанні та  мирного неба.

 

З повагою,

Голова Сахновщинської

районної державної адміністрації                                       І.І.Котула

 
Відбулася серпнева педагогічна конференція

20170830 100405Сьогодні, 30 серпня, напередодні свята Знань, у Сахновщинському районному Будинку культури  відбулася традиційна серпнева педагогічна конференція. яка зібрала освітян всього району. З привітальними словами до присутніх педагогів звернулися голова районної державної адміністрації І.І.Котула та голова районної ради В.В.Левченко. З доповіддю «Про здобутки та завдання системи освіти Сахновщинського району на шляху реалізації Концепції нової української школи» виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Г.М.Мостова. На конференції було підведено  підсумки роботи попереднього навчального року та обговорено перспективи розвитку освітянської галузі району, досягнення та проблеми, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти.

На початку заходу всім присутнім було трансльовано оглядовий фільм про підготовку навчальних закладів Сахновщинського району до нового навчального року. Під час конференції  Почесними грамотами Сахновщинської районної державної адміністрації і районної ради, а також Грамотами відділу освіти нагороджено переможців районного конкурсу «Учитель року», переможців обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини 2017», за сумлінну працю кращі педагогічні працівники району отримали нагороди. Підведено підсумки огляду готовності загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів до навчального 2017-2018  року.

                                  

 
У Північно-східному офісі Держаудитслужби підбили підсумки роботи за І півріччя 2017 року

 dsc0009У Північно-східному офісі Держаудитслужби відбулося розширене засідання колегії, на якому було розглянуто підсумки роботи офісу за І півріччя 2017 року, стан роботи зі зверненнями громадян та правоохоронних органів, а також підсумки роботи з персоналом та результати оцінки діяльності офісу з окремих питань.   

У засіданні взяв участь перший заступник Голови  Держфінінспекції України Олександр Шкуропат, який розповів про пріоритетні напрями реформування Держаудитслужби та наголосив на необхідності подальшої активізації роботи щодо забезпечення належної якості та ефективності заходів державного фінансового контролю, зокрема в частині проведення державних фінансових аудитів.

Детальніше...
 
Cемінар щодо активації процесу об’єднання територіальних громад

20170829 11063229 серпня 2017 року в залі засідань Сахновщинської районної державної адміністрації  Харківський відокремлений підрозділ  Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» провели семінар щодо активації процесу об’єднання територіальних громад. На цьому заході були присутні голова Сахновщинської райдержадміністрації І.І.Котула, голова районної ради В.В.Левченко, працівники апарату, відділів, управлінь райдержадміністрації та райради, сільські голови, представники органів місцевого самоврядування, депутатський  корпус та громадськість Сахновщинського району. Заступник директора Харківського ВП Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Майя Сокіл та експерт з децентралізації Харківського ВП Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Віктор Нестеренко розповіли про хід та перспективи реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації повноважень органів виконавчої влади на території Харківської області. Досвідом функціонування системи місцевого самоврядування у Німеччині поділився експерт з питань децентралізації, місцевого економічного розвитку та територіальної реформи Олівер Ерет.

 
Оперативна нарада

002  Сьогодні,  28 серпня 2017 року, в  залі засідань Сахновщинської районної державної адміністрації голова Сахновщинської РДА  І.І.Котула  провів  оперативну нараду  з керівниками районних установ, підприємств, організацій, працівниками апарату, відділів і управлінь райдержадміністрації та райради.

І. І. Котула особливу увагу звернув на проведенні 29 серпня робочої поїздки та зустрічі пана Олівера Ехрета з Німеччини, експерта з питань децентралізації, місцевого економічного розвитку та територіальної реферми, Діани Баринової, директора Харківського ВП Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування з представниками місцевих рад, депутатами та громадськістю Сахновщинського району. Далі на нараді йшлося про проведення педагогічної конференції, на підготовці у проведенні свята - Дня знань  та на  виконанні доручень, отриманих на минулому тижні.

Керівники  інформували про основні заходи з 28 серпня по 01 вересня. За підсумками наради голова районної державної адміністрації І.І. Котула надав відповідні доручення.

 
Заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

dsc00405В Сахновщинському районі відбулися заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Під звуки Державного Гімну Державний Прапор України було урочисто піднято біля 20170823 100705будівлі Сахновщинської районної державної адміністрації. Право підняти , один із священних державних символів — синьо-жовтий прапор було удостоєно голову Сахновщинської районної державної адміністрації І.І.Котулу та голову Сахновщинської районної ради В.В.Левченка.  В заході взяли участь заступник селищного голови  Г.П.Кунденко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ, підприємств зі своїми колективами, представники громадських організацій,  депутат Харківської обласної ради Л.В.Лаврова, представник народного депутата А.М.Гіршфельда, мешканці та гості селища.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Наступна > Кінець >>

Сторінка 117 з 147