Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 5 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Результат пошуку зображень за запитом "Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»"Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

         Основним завданнями є:

       привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім’ї та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених проблем;

Детальніше...
 
Розширена оперативна нарада

002  Сьогодні у великій залі райдержадміністрації відбулась розширена оперативна нарада голови райдержадміністрації І.І. Котули за участю керівників районної ради, управлінь, відділів, структурних підрозділів районної державної адміністрації, представників підприємств, організацій, установ району, селищного та сільських голів.

В ході наради було розглянуто інформацію начальника фінансового управління РДА С. Чепілко про виконання районного бюджету за 10 місяців 2016 року та інформацію в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Сахновщинському районі А. Прудкого про створення матеріального резерву на випадок спалаху африканської чуми свиней у Сахновщинському районі.

Детальніше...
 
Впровадження енергоефективних заходів у приватному будинку за Урядовою допомогою дає змогу його мешканцям майже вдвічі зменшити платіжки за газ

Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, презентуючи 2 листопада учасникам VIII Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму результати національного дослідження "Ефективність державної підтримки енергоефективних заходів у приватних домогосподарствах", проведеного Агентством спільно з проектами IFC та USAID.

"За даними дослідження, власники приватних домогосподарств, які провели утеплення житла за Урядовою програмою, на третину зменшили споживання газу, а в деяких випадках – навіть вдвічі", - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та додав, що такі результати – це відповідь усім скептикам та популістам, хто не вірить у європейські дієві механізми співфінансування енергоефективних заходів.

Детальніше...
 
Держенергоефективності спільно з органами місцевого самоврядування працюватиме над реалізацією проектів із заміщення газу

1 листопада 2016 року ключовою подією VIII Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму "Енергоефективність та відновлювана енергетика" стало підписання Меморандумів про співробітництво між  Держенергоефективності та головами міських рад у сфері розвитку відновлюваної енергетики.

В рамках підписаних меморандумів Держенергоефективності бере на себе зобов’язання надавати містам всебічну підтримку у пошуку інвестора для реалізації проектів, спрямованих на заміщення газу та використання альтернативних джерел енергії.

Детальніше...
 
Шановні працівники соціальної сфери!

000Вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Ви щоденно піклуєтесь про людей, допомагаєте їм знайти вихід з найскрутнішої ситуації, здолати життєві негаразди. Ви своєю турботою, усмішкою, добрим словом даруєте кожній людині віру, впевненість та надію. І робите це не лише за професійним обов’язком, а за покликом душі.

Бажаємо вам і вашим родинам миру, міцного здоров'я, гарного настрою, щастя та благополуччя!            Голова районної державної адміністрації                         І. КОТУЛА

 
День працівника соціальної сфери

altВже котрий рік поспіль у першу неділю листопада ми святкуємо День працівника соціальної сфери.Соціальні працівники - це люди, котрі справою свого життя вважають допомогу іншим. Серед населення існує думка, що соціальні працівники - це робітники, які працюють в державних організаціях, котрі контактують із соціумом. Звичайно, це уявлення вірне, але воно не досить точне, так як соціальні працівники займаються з хворими людьми, молоддю,  малозабезпеченими, людьми з вадами тіла, пенсіонерами, дітьми. Вони допомагають людям вирішувати проблеми, котрі ті не здатні подолати самотужки, проблеми пов'язані з сім'єю, оточенням, здоров'ям, фінансами.  

Тож сьогодні напередодні свята голова РДА І. Котула та голова райради В. Левченко привітали працівників соціальної сфери Сахновщинського району з професійним святом.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Наступна > Кінець >>

Сторінка 117 з 151