Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Щодо пожежної безпеки в архівних установах

         imagesНаказом Міністерства юстиції України від 27 листопада 2017 року № 3790/5 затверджені нові Правила пожежної безпеки для архівних установ України. Вимоги цих Правил є обов’язковими для виконання архівними відділами районних державних адміністрацій, трудовими архівами, архівними підрозділами музеїв та бібліотек, і спрямовані на забезпечення організаційних, технічних та інших заходів запобігання пожежам.

         Правила передбачають вимоги до архівних приміщень: від розміщення в ньому стелажів до обладнання  системами захисту.

         Керівникам установ та відповідальним працівникам за архівні підрозділи необхідно ознайомитися з Правилами та максимально забезпечити їх виконання.

 

 

 

Начальник архівного відділу

районної державної адміністрації                                    В.Ю. Легуша

 

17.01.2018 р.

 
Уряд ухвалив рішення про перенесення робочих днів у 2018 році


Результат пошуку зображень за запитом "Про перенесення робочих днів у 2018 році"Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  «Про перенесення робочих днів у 2018 році» для працівників підприємств, установ та організацій, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота і неділя), крім органів Пенсійного фонду, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ, у 2018 році перенесено робочі дні з:

Детальніше...
 
Президент підписав Закон щодо виключення із українського законодавства та вжитку терміну «інвалід»

Президент підписав Закон щодо виключення із українського законодавства та вжитку терміну «інвалід»Про це повідомляють на офіційному сайті Глави держави.

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2249 - VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», прийнятий Верховною Радою України 19 грудня 2017 року.

Метою  Закону є продовження роботи, розпочатої Урядом на виконання Указу Президента України від 3 грудня 2015 року № 678 «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю», щодо виключення із законодавства України та вжитку терміну «інвалід» і заміни його терміном «особа з інвалідністю».

Цим документом вносяться зміни до 37 Законів України, в положеннях яких слова «інвалід», «дитина-інвалід» та «інвалід війни» замінено відповідно словами «особа з інвалідністю», «дитина з інвалідністю» та «особа з інвалідністю внаслідок війни».

Таким чином, Закон приводить норми діючого законодавства у відповідність до положень Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. Крім того, запроваджуючи у вжиток термін «особа з інвалідністю», перш за все, акцент робиться на людині, а не на її інвалідності.

 
Президент підписав закон щодо встановлення лічильників споживачам природного газу

Про це повідомляють на офіційному сайті Глави держави.

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу, який був прийнятий Верховною Радою України 21 грудня 2017 року.

Закон удосконалює принципи комерційного обліку природного газу, врегульовує окремі питання встановлення його засобів, зокрема - в багатоквартирних будинках.

Ухвалення документу підвищить рівень захисту прав споживачів природного газу.

 
17 січня в регіоні проведуть перевірку засобів оповіщення населення з включенням електросирен

Результат пошуку зображень за запитом "завиють сирени"Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.

Сирени завиють о 14:25.

«Уривчасте звучання електросирен означає «Увага всім!». Почувши звучання, необхідно вмикнути обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. Надалі діяти відповідно до отриманої інформації, - нагадують у департаменті. – Під час планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи».

 
Інформаційно – аналітичні матеріали про роботу Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області за 2017 рік

Результат пошуку зображень за запитом "Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Харківської області"Робота Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Харківської області була спрямована на виконання завдань Пенсійного фонду України, плану власних надходжень, забезпечення своєчасної виплати пенсій пенсіонерам міста Лозова, Лозівського району, Близнюківського району, Сахновщинського району, м. Первомайський та Первомайського району, поліпшення обслуговування громадян, вдосконалення взаємодії з органами фіскальної служби, реалізацію запланованих заходів щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду.

В  2017 році власні кошти склали 309,989 млн. грн., в т.ч. 98,6% частина єдиного внеску або 305,721 млн. грн., та 4,268 млн. грн. – кошти які адмініструє Пенсійний фонд України, що на 83,5 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року. Збільшення пояснюється збільшенням мінімальної заробітної плати з 01.01.2017 року до 3200 грн. та збільшенням для Пенсійного фонду України пропорції розподілу ЄСВ з 01.04.2017 до 83,8449% та з 01.07.2017 до 85,6215% відповідно до постанови КМУ від 16.03.2017 № 145 „Деякі питання соціального захисту застрахованих осіб” та від 19.07.2017  № 530.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Наступна > Кінець >>

Сторінка 117 з 240