Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Юлія Світлична очолила рейтинг діяльності голів ОДА в 2017 році, складений КВУ

Керівник Харківщини стає лідером рейтингу другий рік поспіль.

Результати рейтингового оцінювання діяльності голів ОДА Комітет виборців України оприлюднив 22 січня. Під час його складання враховували показники соціально-економічного розвитку регіонів та результати експертного опитування.

«У 2017 році в Харківській області мало місце економічне зростання. Зокрема, зросли темпи промисловості (на 6% до показників 2016 року), будівництва (на 23%), інвестицій та експорту товарів (на 17%)», - відзначили в Комітеті виборців, пояснюючи 1-е місце Юлії Світличної в рейтингу.

Детальніше...
 
В Історичному музеї представили виставку, присвячену сторіччю Української революції

На 21 стенді, підготовленому Інститутом національної пам’яті, розміщено інформацію про події 1917-1921 років в Україні.

В Історичному музеї експозиція працюватиме протягом тижня, після чого її демонструватимуть у харківських вишах.

«22 січня - особливий день в історії нашої держави. Саме 100 років тому було проголошено IV Універсал Української Народної Республіки, який ознаменував незалежність України. Наступного року в цей день ми святкуватимемо 100 років Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, - підкреслив під час відкриття виставки заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев. - На жаль, тоді українцям не вдалося втримати незалежність, але ті історичні події стали фундаментом майбутнього державотворення».

Детальніше...
 
Виступ Президента на урочистому зібранні з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності УНР

«Однині Українська Народна Республіка стає самостійною, ні від кого незалежною, вільною, суверенною державою українського народу…».

«Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно-Українська Народна Республіка… і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснилися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України.

Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».

Ваша Святосте, ваші блаженства!

Високоповажні панове дипломати!

Детальніше...
 
Оплата праці та забезпечення її мінімального розміру

Результат пошуку зображень за запитом "ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ НА ОДНУ ОСОБУ В РОЗРАХУНКУ НА МІСЯЦЬ У 2018 РОЦІ"Результат пошуку зображень за запитом "оплата праці"

 

 Результат пошуку зображень за запитом "оплата праці та забезпечення її мінімального розміру"

 

 

 

 

 

 

 

 

Згідно з статтями 7 і 8 Закону України від 07.12.2017 № 2246-VIII «Про Державний бюджет України на 2018 рік» визначено розміри соціальних гарантій з 1 січня 2018 року, а саме:

ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ НА ОДНУ ОСОБУ В РОЗРАХУНКУ НА МІСЯЦЬ У 2018 РОЦІ

Детальніше...
 
Очільник району Іван Іванович Котула провів оперативна нарада

20180122 09041022 січня в залі засідань Cахновщинської районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації І.І.Котули відбулася оперативна нарада, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ, керівництво районної ради.

На початку наради голова райдержадміністрації Іван Іванович Котула привітав присутніх із Днем Соборності України та 100- річчям прийняття IV Універсалу Української Центральної Ради, наголосивши на важливості цих подій для Української держави.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 141 з 270