Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН

gromadianu                                ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН!                                

    Конкурс на навчання для громадських радників

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.  

У команді Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України,дізнаєтесь та навчитесь як можна ефективно направити свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків.

Детальніше...
 
Комісія з питань захисту прав дітей

 dsc0273926 липня під головуванням І.Котули відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Сахновщинської районної державної адміністрації. Під час засідання були розглянуті 2 питання, що стосуються надання дозволу на заміну прізвища неповнолітній дитині та надання дозволу на розширення прийомної сім’ї.

Члени комісії детально вивчили питання та проголосували за прийняття рішення в інтересах дітей. Всі питання взяті на контроль до їх повного виконання.

 

 

 
Оперативна нарада

002  Шляхи вирішення головних на даному етапі питань життєдіяльності району обговорили учасники оперативної наради, яку провів 24 липня голова райдержадміністрації Іван Котула.

Розпочалась щотижнева нарада із виступу депутата обласної ради Миколи Ключки, який повідомив про зміни графіку руху електропотягу до міста Харкова. Обласним депутатом піднімалося питання щодо реалізації міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

До присутніх в залі звернулася начальник фінансового управління Світлана Чепілко, яка закликала сільських голів виважено підходити до аналізу наповнення доходної частини районного бюджету. Головний спеціаліст відділу освіти Ірина Завєзьон повідомила, що завершив роботу дитячий заклад відпочинку та оздоровлення «Лісовичок»,також оголосила про початок огляду готовності навчальних закладів до нового навчального року. Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Мостовий проінформував про хід збирання ранніх зернових в господарствах району. В ході наради кожен керівник структурного підрозділу райдержадміністрації, районних служб та установ доповів про стан справ та плани на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах.

По ходу розгляду порядку денного наради керівництвом району було дано відповідні доручення.

 

 

 
Жнива в ПСП "Прогрес"

Хто в роботі, той і в турботі

        1 Полуденну тишу розкраює розмірений гул комбайнів. Вони не їдуть – пливуть золотим полем. Одне діло – бачити, інша справа поговорити з господарем. Володимир Олексійович Моргун, керівник ПСП «Прогрес», тут, на полі, йому треба на власні очі переконатися, що жнива проводяться злагоджено.

         За словами першого заступника голови райдержадміністрації В. Кравця та начальника управління агропромислового розвитку РДА Ю. Мостового, начальника економічного відділу управління агропромислового розвитку РДА О. Юдін, які були присутні на полях господарства, ПСП агрофірма «Прогрес» - один із лідерів серед агропідприємств нашого району. Тут одержують одні із кращих урожаїв у районі. Та й заробітна плата висока. Господарство має добру матеріальну-технічну базу, у ньому працюють досвідчені люди. Щороку оновлюється техніка. Займаються і тваринництвом. Робота на селі всім потрібна. Добре це розуміє керівник господарства В. Моргун. Завжди і соціальну сферу підтримує.

         Злагоджена робота на полях агрофірми. На перевезенні зерна водій Віталій Корнєв. Вагомі результати у комбайнерів Миколи Моргуна на «Джон Дірі», Володимира Стриженка та Тараса Шевченка на «New Holland». Завершує обробіток грунту на одному з полів  на новенькому тракторі Геннадій Кудря.3

         Головний інженер Віталій Моргун та головний агроном Григорій Трав’янка теж на полі біля хліборобів, щоб усе проходило без збоїв.

         Побачивши доглянуті врожайні поля, людей, котрі трудяться на них, по-доброму позаздрили, що земля – у дбайливих і хазяйських руках. Низький уклін за нелегку хліборобську працю.

     4           

 
Жнива в СВК "Україна"

1Жнива в СВК «Україна»

           Ось і настала гаряча пора для сільгосптоваровиробників. Розпочалися  збиральні роботи ранніх зернових та зернобобових культур. Кожен із працівників ланів  прикладає максимум зусиль, щоб зерно якомога швидше із полів поступило в комори.

Одними із перших по району включився в жнива СВК «Україна». До збирання в цьому господарстві 1012 гектар ранніх зернових та  зернобобових  культур, що становить 43% до всієї посівної площі господарства.  В тому числі:  озима пшениця складає -  658 гектар, озиме тритикале – 92 гектари, ярий ячмінь – 262 гектари.

     На сьогоднішній день в господарстві зібрано всю площу озимої пшениці при середній врожайності до 45 ц/га, та розпочато збирання озимого тритикале.

      В збиральних роботах приймає участь  5 екіпажів. На комбайні «NewHolland»: Чебан В.Г. - комбайнер, Павліков  Ю.О. - помічник комбайнера, на комбайні «Класс»: Григоренко О.В. - комбайнер, Ковальов В.В. – помічник  комбайнера, На «ДОН»: комбайнери – Гела А.І., Прокопенко С.І., Політович О.В., помічники комбайнерів –Бережняк О.Ю.,Калінін Ю.А., Лісняк Р.В. На відвезенні задіяні сім автомобілів. 2

 
Оперативна нарада

002  17 липня 2017 року голова райдержадміністрації Іван Котула провів оперативну нараду за участю керівників  структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб.

Присутні обговорили питання надходження коштів до бюджету району, функціонування дитячого оздоровчого табору «Лісовичок», проведення кампанії по збиранню ранніх зернових в сільськогосподарських підприємствах району та оздоровчої кампанії, медичного забезпечення жителів району та надання соціальних послуг, виконання планових показників по відбору громадян на  військову службу за контрактом, призову громадян на строкову військову службу та інше.

Під час наради голова райдержадміністрації Іван Котула наголосив, що  сьогодні однією з важливих реформ у державі є децентралізація влади. Також акцентував увагу присутніх на головній засаді будь-якої територіальної громади – економічному чиннику, економічній спроможності об’єднаної громади, додавши, що в Сахновщинському районі немає доцільності внесення змін до перспективного плану формування територій громад і за планом залишається створення трьох громад.

За результатом проведення оперативної наради головою райдержадміністрації надані доручення керівникам відповідних служб.

                                                                                               

 

 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 141 з 167