Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Щодо контракту для проходження служби в резерві

Результат пошуку зображень за запитом "контракт для проходження служби в резерві"Харківський обласний військовий комісаріат запрошує військовозобов’язаних  укласти контракт для проходження служби в резерві. Підписаний контракт гарантує проходження навчальних зборів в обраній військовій частині. Звертайтесь до свого районного військового комісаріату.

 
Узбекистан зацікавлений у співпраці з Харківщиною у сферах енергетики, фармації та приладобудування

5 березня голова ХОДА Юлія Світлична провела зустріч з делегацією Республіки Узбекистан.

До складу делегації увійшли Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер Абдуалієв і заступник хокіма (глави місцевої адміністрації) Ташкентської області Ільзат Касімов.

Предметом обговорення стали результати активізації двостороннього співробітництва, які були досягнуті за останній рік, і подальші плани.

«Ще в 2016 році ми з вами визначили план розвитку. Як результат, маємо зростання зовнішньоторговельного обороту - плюс 15%, - навела дані Юлія Світлична. - Це добра тенденція, але в нас ще досить великий потенціал.

Детальніше...
 
Увага і тепло від членів громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації.

20180305 15200305 березня 2018 року в приміщенні райдержадміністрації, за ініціативою членів громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, відбулася благодійна акція «Від серця до серця» для жінок із соціально-незахищених верств населення та багатодітних родин. До присутніх з теплими словами підтримки звернулася голова громадської ради Р.І.Устименко, зазначивши: «Ми своєю акцією ділимося теплом своїх сердець. Для вас – це мізер, але це та частина тепла та любові, з якої починається все прекрасне на Землі», до її слів приєдналися заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин, заступник голови райради В.В.Яцина та член громадської ради В.П.Вакуленко.

Детальніше...
 
Волонтерів та медиків запрошують ознайомитися з досвідом європейських колег

З 7 по 17 жовтня 2018 року відбудеться міжнародна культурно-освітня поїздка «Гуманітарно-медична співпраця» до Словаччини, Австрії, Швейцарії, Франції, Іспанії, Монако, Італії, Словенії та Угорщини.

Організатором поїздки є молодіжна громадська організація «Серце до серця». Проект реалізується за підтримки Міністерства культури України.

Мета поїздки – розвиток волонтерського руху, відвідування медичних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн.  

Детальніше...
 
Україна в квітні прийматиме чемпіонат Європи зі спортивної боротьби серед кадетів. Ігор Райнін

Змагання відбудуться 22-30 квітня 2018 року в Києві.

Глава Адміністрації Президента України Ігор Райнін провів робочу зустріч у рамках підготовки до чемпіонату Європи зі спортивної боротьби серед кадетів.

«У нас, в Україні, є досвід проведення серйозних європейських спортивних змагань. Минулого року ми організували чемпіонат Європи з боксу в Харкові і чемпіонат Європи зі стрибків у воду в Києві. У цьому році ми організовуватимемо два фінальних матчі Ліги чемпіонів УЄФА. І, безумовно, чемпіонат Європи серед кадетів з усіх видів спортивної боротьби – греко-римська, вільна, змагання серед жінок – ми здатні організувати на високому міжнародному рівні»,  - зазначив Глава Адміністрації Президента.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації Іван Інович Котула провів розширену оперативну нараду

20180305 09133620180305 091340

05 березня 2018 року голова райдержадміністрації І.І.Котула провів розширену оперативну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, сільських голів та керівництва районної ради.

В ході наради було розглянуто ряд актуальних питань життя району, які стосувалися: ліквідації наслідків погодних умов, спричинених активним циклоном; бюджету району; освітньої галузі; соціальної сфери; медицини, культури, економіки та реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 141 з 298