Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Сахновщина після визволення (за документами архівного відділу Сахновщинської районної державної адміністрації)

Вересень 1943 року. Після довгих очікувань, великих втрат, руйнувань, надій та сподівань Сахновщинський район звільнений від німецько-фашистської навали. Мирне  життя  відроджується бурними темпами.

 Саме вересень-жовтень 1943 року є датою заснування багатьох підприємств та установ Сахновщинського району або датою  поновлення  діяльності тих, які припинили її через воєнні дії.  Починає роботу виконавчий комітет Сахновщинської районної Ради депутатів трудящих та його відділи: фінансовий, народної освіти, охорони здоров’я, земельний (пізніше – сільського господарства та заготівель), торгівельний відділ, дорожній, відділ соціального забезпечення, комунального господарства, відділ сільського і колгоспного будівництва, які забезпечують діяльність  всіх сфер народного господарства району та контроль за їх показниками.

Детальніше...
 
Добровільне об'єднання громад

fotoПредставники обласної Робочої групи з підтримки та впровадження добровільного об’єднання територіальних громад провели семінар у Сахновщинському районі

 

У роботі взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кравець, консул Республіки Польща в м. Харків Володимир Ліщинський, керівники Регіонального центру міжнародних проектів і громад, Харківського регіонального офісу реформ, представники органів місцевого самоврядування Сахновщинського району, структурних підрозділів районної державної адміністрації, соціальної сфери району, керівники бюджетних установ району, депутати районної ради.

Керівник Харківського регіонального Офісу реформ Діана Баринова охарактеризувала переваги, які відкриваються перед громадами після впровадження реформи. Це збільшення фінансування, отримання повноважень щодо використання земельних ресурсів, право встановлення розмірів орендної плати за користування землею, кредитування проектів розвитку.

Директор Регіонального центру міжнародних проектів і програм Станіслав Ігнатьєв інформував присутніх про порядок надання грантів від міжнародних організацій. Навів конкретні приклади, де ці гранти отримано. Наголосив на необхідності брати участь у написанні програм для отримання грантів.

 
В Сахновщинському районі обговорили питання об’єднання територіальних громад

alt02 червня 2015 року проведено чергове розширене засідання районної Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад, у якому взяли участь селищний та сільські голови.

В ході засідання знову було обговорено Методику формування спроможних територіальних громад, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року №214 та ряд інших актуальних питань сьогодення, у тому числі питання щодо ходу формування територій громад та визначення адміністративно-територіальних центрів спроможних територіальних громад Сахновщинського району.

Детальніше...
 
В Сахновщинському районі обговорили питання об’єднання територіальних громад

alt20 травня 2015 року проведено чергове розширене засідання районної Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад, у якому взяли участь селищний та сільські голови району.

В ході засідання обговорено Методику формування спроможних територіальних громад, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року №214 та ряд інших актуальних питань сьогодення, у тому числі питання щодо проекту перспективного плану формування територій громад та визначення адміністративно-територіальних центрів спроможних територіальних громад Сахновщинського району.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 Наступна > Кінець >>

Сторінка 142 з 142