Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 47 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
У Харківській області може відкритися Почесне консульство Словаччини

3004Це питання обговорили голова ХОДА Юлія Світлична та радник, заступник Посла Словацької Республіки в Україні Генріх Сасай.

 

У ході зустрічі Юлія Світлична акцентувала увагу на необхідності розвитку та зміцнення двосторонніх відносин у економічній, культурній та туристичній сферах.

 

«Було б доцільно розглянути можливість відкриття представництва Словаччини в Харківській області, - звернулася до іноземного гостя Юлія Світлична. - Наша область сьогодні відіграє важливу роль у житті держави. Ми є лідерами за соціально-економічним розвитком. Регіон відвідує безліч міжнародних партнерів. Ми прагнемо завоювати їхню довіру, щоб співпраця приносила користь, сприяла розвитку та зміцненню економіки не тільки Харківської області, але й тих країн, які представляють інвестори».

Детальніше...
 
Президент підписав зміни до Держбюджету 2017 року

3002Зміни спрямовані на вирішення найнагальніших соціально важливих питань.

Документ також спрямований на ефективне та цільове використання бюджетних коштів у 2017 році, шляхом перерозподілу бюджетних призначень в межах затвердженого загального обсягу видатків та надання кредитів.

Законом, зокрема, передбачається збільшення видатків на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг, субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, медичну субвенцію для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я.

Для продовження здійснення фінансування у 2018 році, Законом передбачається збереження на рахунках загального фонду відповідних місцевих бюджетів залишків коштів субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій та на рахунках спеціального фонду - залишків коштів субвенції на заходи із розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

 Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 
У 2018 році в області прогнозують зростання промисловості на 3% і середньої зарплати - до 7520 грн

3001Такі показники внесено в проект Програми економічного та соціального розвитку Харківської області на 2018 рік.

Проект цієї програми, а також обласного бюджету на 2018 рік розглянули на засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону і міжнародного співробітництва. Засідання пройшло під керівництвом голови комісії - глави ХОДА Юлії Світличної 29 листопада.

Підбиваючи підсумки виконання обласної програми соціально-економічного розвитку в 2017 році, заступник директора Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Олександр Лукашов зазначив, що всі ключові планові показники розвитку регіону перевиконуються. Також істотно збільшилася кількість об'єктів, які фінансуються в рамках програми: за 3 останні роки - в 3,5 раза.

«Якщо в 2014 році це було 32 об'єкти, зараз (за даними за 9 місяців 2017 року) - 115. За підсумками року вийдемо на 160 - 170 об'єктів. Є база розвитку на 2018 рік», - зазначив Олександр Лукашов.

Детальніше...
 
Комісія з питань захисту прав дитини

         301130 листопада під головуванням І.Котули відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні комісії були присутні заступник голови райдержадміністрації П. Волошин, начальник служби у справах дітей О. Мальченко, начальник відділу освіти Г. Мостова, директор РЦСССДМ В. Ларка, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, правової, оборонної, мобілізаційної та режимно – секретної роботи Л. Грамарецька.

         Під час засідання були розглянуті питання щодо соціального захисту прав дітей.  Питання в заявах стосувалися зняття опіки над малолітніми дітьми, повернення дитини на виховання в сім’ю та доцільності позбавлення батьківських прав матері стосовно її малолітньої дитини.

         Члени комісії детально вивчили питання та прийняли конструктивні рішення в інтересах дітей.

 
До Дня Збройних сил України юні сахновщани готують подарунки для поранених воїнів

         2911Вихованці гуртків Сахновщинського будинку дитячої та юнацької творчості і станції юних натуралістів напередодні Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтерів долучилися до участі у благодійній акції "Бажаємо здоров'я!", що проводиться з метою моральної підтримки поранених учасників АТО, які зараз лікуються у військово-медичних закладах. Оберегами, виготовленими власноруч, діти вирішили підтримати бойовий дух та привітати українських воїнів зі святом.

         Подарувати домашній затишок воїнам намагались і члени учнівського самоврядування ПНЗ, які також долучилися до акції, вони зібрали продукти харчування, солодощі, печиво, шкарпетки а також передали для бійців побутову хімію та засоби особистої гігієни.

         Та основним подарунком для бійців стали обереги, 2902сувеніри, малюнки, виготовлені власними руками. Діти також передали листи з побажанням скорішого повернення в рідні домівки. А доставить волонтерську допомогу Сахновщинських школярів військовослужбовцям, що знаходяться на лікуванні в госпіталі – районний військовий комісар Гречкосій Віктор Олексійович.       Гарячі слова подяки дітям та керівникам гуртків висловив заступник голови райдержадміністрації Волошин Петро Опанасович, він також закликав школярів не зупинятися і надалі підтримувати наших солдат.

         Завдяки таким акціям, зрозуміло, що в усіх українських дітей є одне спільне бажання: нехай, нарешті, в Україні запанує мир!

 
У 2018 році МОЗ розширить програму «Доступні ліки»

543Вона діятиме ще для трьох напрямків захворювань: хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, депресивні стани та для здоров’я матері і дитини під час вагітності.

Урядова програма «Доступні ліки» діє з квітня 2017 року. Мільйони українців вже скористалися нею та отримали життєво необхідні ліки проти серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

«Програма зарекомендувала себе досить успішно: в залежності від регіону «Доступні ліки» щомісяця отримують від 100 до 200 тис. пацієнтів у понад 6,6 тис. аптек, - розповідають у міністерстві. - Восени попит на програму не припиняє зростати: щомісяця на 150 тис. рецептів пацієнти використовують більше. Бюджетом цього року на реалізацію програми передбачено 700 млн грн, у наступному році ця цифра має збільшитися до 1 млрд грн».

Враховуючи розширення фінансування у наступному році, Міністерство охорони здоров’я планує додати до урядової програми «Доступні ліки» ще три нозології. Про це йдеться в проекті постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 142 з 236