Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 44 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
У Харківській області розширять впровадження електронного документообігу

7 грудня депутати облради затвердили розроблену ХОДА програму інформатизації регіону - «Електронна Харківщина».

Програму реалізовуватимуть протягом 2018 - 2020 років. Результатом має стати створення сучасної інформаційно-телекомунікаційної системи для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування області. Також розроблятиметься необхідна інфраструктура для впровадження системи «Електронний уряд».

Програма дозволить створити умови для розвитку єдиної системи електронного документообігу з використанням електронного цифрового підпису в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування області. Передбачено й комплексну систему захисту інформації.

Детальніше...
 
Затверджено регіональну Програму протидії терористичній діяльності на наступний рік

Таке рішення депутати прийняли в ході пленарного засідання XIІІ сесії Харківської обласної ради VII скликання.

Головне завдання програми – сприяти ефективній реалізації державної політики у сфері боротьби з тероризмом. Документ передбачає реалізацію низки профілактичних заходів, а також заходів щодо протидії терористичній діяльності та мінімізації її наслідків. Програма передбачає також зміцнення матеріально-технічної бази задля реалізації державної політики у сфері боротьби з тероризмом. Орієнтовний обсяг фінансування заходів програми складає 4 млн грн.

Підбиваючи підсумки реалізації аналогічної програми в 2017 році в області, у Департаменті оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА відзначили керованість та прогнозованість ситуації у сфері безпеки регіону.

Детальніше...
 
Розвиток системи тероборони регіону продовжиться в 2018-2019 роках

Необхідну для цього обласну програму, розроблену за ініціативи ХОДА, затвердили депутати облради.

Головною метою програми є підготовка особового складу підрозділів тероборони. Зокрема, документом передбачено фінансування, що необхідне для подальшої діяльності підрозділів територіальної оборони в області.

Серед заходів програми:

- підтримання техніки й озброєння у боєздатному стані (ремонт, закупівля запчастин та пального);

Детальніше...
 
У регіоні модернізують автоматизовані системи оповіщення населення

На пленарному засіданні сесії облради затвердили Програму розвитку цивільного захисту Харківської області на 2018 - 2020 роки.

Програма передбачає модернізацію системи оповіщення області, матеріально-технічне забезпечення підрозділів ДСНС та Обласної аварійно-рятувальної водолазної служби.

За словами директора Департаменту цивільного захисту населення ХОДА Павла Пономаренка, регіональна програма вперше передбачає фінансування заходів з гарантування безпеки населення з місцевих бюджетів. Зокрема, йдеться про забезпечення проведення модернізації місцевих автоматизованих систем оповіщення населення.

Детальніше...
 
Коментар голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної з нагоди Дня місцевого самоврядування

77 2Щиро вітаю всіх земляків із Днем місцевого самоврядування. Третій рік поспіль ми зустрічаємо цю дату, спостерігаючи значні позитивні зміни в розвитку місцевих громад.

Ініційована Президентом України реформа децентралізації надала місцевому самоврядуванню можливість досягти справжньої спроможності. Те, про що говорили протягом понад 20 років незалежності, здійснюється зараз. Місцеві бюджети збільшилися в рази. Сьогодні громади можуть самі визначати, які проекти на своїх територіях реалізовувати в першу чергу. Це надає великі можливості владі на місцях та накладає на неї велику відповідальність.

Повноцінне та відповідальне місцеве самоврядування має скласти фундамент розвитку України. Це підхід, результативність якого доведено в найрозвиненіших країнах Європейського Союзу. Сьогодні шлях об’єднання громад та передачі повноважень на місця для нашої країни є пріоритетним. І цей процес з року в рік лише поглиблюватиметься.

Бажаю всім працівникам місцевого самоврядування Харківщини максимально ефективно використати ті можливості, які є сьогодні, задля розвитку кожної громади, усього регіону та всієї країни. Успіхів вам та нових досягнень!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 
Харків прийме матч 1/8 Ліги чемпіонів

ФК «Шахтар» завоював необхідні очки, вигравши в матчі з «Манчестер Сіті», та вийшов до плей-офф головного європейського футбольного змагання.

Харківський стадіон «Металіст» черговий раз приніс успіх українській футбольній команді. Найважливіший матч групового турніру Ліги чемпіонів «Шахтар» завершив з рахунком 2:1.

Нагадаємо, футбольні матчі європейського та світового рівня повернулися у Харків після тривалої перерви в 2016 році. Цьому передувала активна спільна робота ХОДА та Федерації футболу України. Питання повернення у регіон великого футболу порушила голова ХОДА Юлія Світлична, звернувшись з пропозицією про співпрацю до президента Федерації футболу України Андрія Павелка.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 143 з 242