Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Президент провів зустріч з новопризначеним Помічником Держсекретаря США з питань Європи та Євразії

Співрозмовники докладно обговорили комплекс питань двосторонніх відносин між Україною та США.

Крім того, Петро Порошенко й Весс Мітчелл скоординували пріоритетні кроки у рамках зміцнення відносин у найкращих інтересах обох сторін та спільного захисту і просування свободи та демократії, верховенства права та прав людини.

Було відзначено важливість нових підходів та сміливих ініціатив для наповнення стратегічного партнерства між Україною і Сполученими Штатами – від посиленої політичної, торговельно-економічної та енергетичної взаємодії до зміцнення оборонного і безпекового партнерства між сторонами.

Детальніше...
 
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Результат пошуку зображень за запитом "Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»"Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Детальніше...
 
Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації переходить на новий загальноєвропейський номер.

Результат пошуку зображень за запитом "«гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації переходить на новий загальноєвропейський номер"Результат пошуку зображень за запитом "«гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації переходить на новий загальноєвропейський номер"

Згідно листа Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації №01-40/01/14142 від 13.11.2017 управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської райдержадміністрації доводить до Вашого відома:

Детальніше...
 
Вітання голови райдержадміністрації Івана Котули з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку

Результат пошуку зображень за запитом "Вітання голови райдержадміністрації з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку"ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ РАДІО ТА ЗВ'ЯЗКУ!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Продовжуючи кращі традиції, працюючи натхненно і самовіддано, працівники радіо і телебачення, зв’язківці завжди знаходяться на передових позиціях розбудови українського інформаційного простору, в авангарді соціально – політичного і економічного життя країни. Ви забезпечуєте потреби суспільства в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку, робите наше життя динамічним, швидким і водночас комфортним.

Бажаю вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку,  надійних партнерів та колег, щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам. Хай всі ваші професійні плани будуть реалізовані. Радуйте глядачів і слухачів своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності.

 

З повагою,

голова районної  державної адміністрації                                   І.Котула

 
У Харкові обговорюють проекти, реалізовані в області у співпраці з німецькою компанією GIZ

У форумі «Створюємо майбутнє разом», який проходить 15 листопада, взяв участь заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

Підбиваючи підсумки співпраці з німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), Михайло Черняк відзначив надзвичайно велику роль організації у наданні допомоги переселенцям з Донбасу, які проживають на території Харківщини.

«Важливо, що GIZ розпочала свою роботу в Україні з Харківщини, коли наш регіон був у зоні ризику, і частина  районів входила до зони АТО. Завдяки співпраці з німецькими колегами, нам вдалося налагодити побут внутрішньо переміщених осіб, більшість з яких оселилася саме в нашій області. Крім того, результативна співпраця з GIZ продемонструвала іншим іноземним колегам, що Харківщина - надійний та стабільний регіон. Це дало нам змогу залучати допомогу інших європейських партнерів для вирішення соціальних та інфраструктурних питань», - зауважив Михайло Черняк.

Детальніше...
 
Уряд заснував 75 стипендій на честь Героїв Небесної Сотні для студентів та молодих науковців

Про це повідомляють у Міністерстві освіти та науки України.

Відповідну постанову ухвалено 15 листопада 2017 року.

Так, академічні стипендії надаватимуться студентам та курсантам державних вишів за 10-ма спеціальностями. Зокрема, встановлено по 5 академічних стипендій:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 143 з 226