Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Інформаційне повідомлення!!!

 imagesНа виконання листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та          захисту споживачів від 19.06.2017 № 602-111-17/6034 щодо вжиття заходів спрямованих на           профілактику та недопущення гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь   серед населення в’яленою рибою, просимо Вас забезпечити необхідні умови зберігання та  реалізації рибних продуктів на Ваших торговельних об’єктах.

 

 Відділ економічного розвитку і торгівлі    

      районної державної адміністрації

                   

 
До уваги підприємців!

imagesЗ 1 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску.  

У 2017 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб – підприємців становить 704 грн. на місяць (3200 грн. х 22 відсотки).

Отже, для фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, обов’язковою є сплата єдиного внеску у сумі не менше 352 грн. щомісяця.

Детальніше...
 
Розширена оперативна нарада

Сьогодні, 03 липня 2017 року, в  залі засідань Сахновщинської районної державної адміністрації голова Сахновщинської РДА  І.І.Котула  провів розширену  оперативну нараду, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ, керівництво районної ради, голови  сільських рад.

В ході розширеної оперативної наради керівники доповідали про виконання доручень голови районної державної адміністрації, наданих на минулій нараді  та інформували про основні заходи на тиждень, який розпочався.

Детальніше...
 
Урочистості до Дня Конституції України

28 червня 1996 року було ухвалено Основний Закон – Конституцію України. Ця подія стала важливим етапом в українському державотворенні й законотворчості, адже документ проголосив Україну суверенною державою, визнав людину найвищою соціальною цінністю і утвердив реальне народовладдя.

28.1У  районному Будинку культури відбулися урочистості та літературно-музична композиція «Вистраждана віками», присвячена Дню Конституції,.

Зі словами вітання з нагоди 21-ї річниці Конституції незалежної України звернулися до присутніх голова районної державної адміністрації І.І. Котула,  голова районної ради В.В. Левченко та селищний голова В.В. Сидоренко.

Розпочав святкову програму народний жіночий вокальний гурт «Сахновщаночка» районного Будинку культури з піснею  «Встала мати-Україна». Також, своїми пісенними виступами глядачів вітали Ю. Майстрова, І. Троїцька, В. Шимко, жіночий гурт «Україночка», В. Бичков, Г. Приходько, Андрій та Ірина Синицини, О. Удовіченко, чоловічий гурт «Явір». 28.2Свою хореографічну майстерність демонстрували учасники зразкового колективу «Кіара» під керівництвом Є. Головінової.
             Літературно-музичну композицію «Вистраждана віками», присвячену Дню Конституції, закінчив освідченням у любові до своєї Батьківщини талановитий співак А. Синицин піснею «Я люблю Україну свою».

 
Шановні земляки!

000Щиро вітаю Вас із визначним державним святом — Днем Конституції України!

 

28 червня 1996 року Україна підтвердила своє прагнення розбудувати суверенну демократичну державу. Тоді був прийнятий принципово новий Основний закон, який визнав найвищу соціальну цінність людини, її права й свободи та встановив основи організації державної влади. Народження Основного закону країни закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це стало найважливішим кроком у забезпеченні прав і свобод людини, сприяло подальшому зміцненню міжнародного авторитету України. Конституцією було ухвалено консолідоване історичне рішення щодо найголовніших державних символів – синьо-жовтого Прапора, Герба та Гімну, єдиної державної української мови.

 

Від усього серця бажаю Вам добра і миру,  міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, поваги до своєї держави та її традицій,високих досягнень, успіхів і плідної праці на благо українського народу. Слава Україні!

 

З повагою,

 

 

Голова Сахновщинської

районної державної адміністрації                                       І.І.Котула

 
Шановні земляки!

20Щиро вітаю вас із одним з головних державних свят року – Днем Конституції України.

 

28 червня нашому Основному Закону виповнюється 21 рік. Він видається дуже молодим за мірками людського життя. Проте конституційна історія нашої держави нараховує більше 300 років. Ще на початку XVIII століття наш державник, Гетьман Війська Запорозького Пилип Орлик створив перший звід ключових законів життя українського суспільства – надзвичайно прогресивний для тогочасного світу абсолютних монархій. Отже маємо великий досвід та багату історію розбудови демократичної держави, де головною цінністю є права людини.

 

Основний Закон нашої Держави визначає головні принципи життя всього суспільства та кожного окремого українця. Конституція – це той текст, який має знати кожен. І кожен із нас має слідувати правилам життя, позначеним Основним Законом, та власною долею, власними рішеннями й вчинками робити внесок у розвиток демократичної та сучасної України.

 

Дорогі земляки, вітаю зі святом! Бажаю сил та наснаги для роботи на благо нашої України!

 

З Днем Конституції!

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 143 з 167