Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Представникам об’єднаних громад розказали, як створити ефективний ЦНАП

Семінар, присвячений цьому питанню, пройшов у Харківському центрі розвитку місцевого самоврядування 18 січня.

Учасники семінару обговорили перспективи реформування системи надання адміністративних послуг у контексті децентралізації, взаємодію органів державної виконавчої влади та об’єднаних територіальних громад у питаннях надання адміністративних послуг населенню, практичні аспекти запуску ЦНАПів у об’єднаних територіальних громадах тощо.

З представниками громад Харківщини спілкувалися фахівці Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА, ГУ Державної міграційної служби України в Харківській області, ГУ Держгеокадастру в Харківській області та Головного територіального управління юстиції, представники Харківського відділення Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг, експерти Харківського центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Детальніше...
 
Юлія Світлична провела переговори з керівником Ташкентської області

Голова ХОДА та очільник хокіміяту Ташкентської області Республіки Узбекистан Гуломжон Ібрагімов обговорили перспективні напрямки подальшої співпраці та домовилися про обмін бізнес-делегаціями.

У першу чергу йшлося про співробітництво у сфері машинобудування. Узбецьку сторону цікавить продукція харківських заводів, які працюють у галузі турбінобудування, авіабудування, виробництва тракторів. Також можливою є співпраця у питаннях розвитку гідроенергетики Ташкентської області.

Крім того, керівники регіонів обговорили перспективи співробітництва у сфері сільського господарства та можливість налагодження експорту зернових та інших культур, а також продуктів харчування виробництва харківських підприємств.

Детальніше...
 
Нові міфи про субсидію

На урядовому порталі пояснюють, як впливають на отримання допомоги коштовні покупки, зміни у складі сім’ї та ін.

1. Кажуть, якщо не повідомити управління соціального захисту населення про те, що зять здійснив покупку, що перевищує 50 тис. грн, субсидію тещі скасують.

Насправді, якщо родина здійснила покупку, що перевищує 50 тис. грн у період отримання субсидії, субсидію їй НЕ припинять надавати. Але про таке сім’я протягом місяця зобов’язана повідомити управління соціального захисту населення. Факт такої купівлі впливає на право на призначення допомоги на наступний термін.

Детальніше...
 
Робимо все, щоб іти до людей з реальним результатом. Юлія Світлична

У ході зустрічі з журналістами голова ХОДА відповіла на запитання стосовно результатів впровадження реформи децентралізації в області.

«Відповідальність у питаннях стратегічного планування та дисципліна у фінансових питаннях дали нам змогу при рівному фінансуванні робити для області в рази більше. Це - реальна сторона нововведень, які у 2014 році населення сприймало з острахом, - сказала Юлія Світлична. - Ініційована Президентом децентралізація дає результати: громада контролює фінанси та вирішує,  що конкретно їй потрібно - будувати дитячі садки, ремонтувати амбулаторії тощо».

Детальніше...
 
Голова ХОДА назвала дороги, які ремонтуватимуть у 2018 році

Головні напрямки, по яких виконуватимуться роботи, Юлія Світлична визначила під час зустрічі з журналістами 18 січня.

«Серед пріоритетних - два напрямки: на Донецьку та Луганську області. Зокрема, продовжиться ремонт траси Чугуїв - Мілове. Дорога до Куп’янська і по самому місту вже зроблена, на 2018 рік заплановані роботи на ділянці від Куп’янська до кордону з Луганською областю, - розповіла Юлія Світлична. – Також повністю буде відновлена дорога Харків - Охтирка. Ремонт проводитиметься і на дорогах Мерефа - Зміїв, Мерефа - Павлоград, по самому місту Мерефа. Продовжаться роботи і на дорозі в напрямку Вовчанська, на дорозі Козача Лопань - Дергачі».

Керівник області також підкреслила, що особлива увага приділятиметься дорогам місцевого значення.

Детальніше...
 
Марк Беккер провів зустріч з делегацією Американської ради з питань зовнішньої політики

18 січня перший заступник голови ХОДА та директор Вашингтонського офісу Центру відносин США-Україна Микола Грицковян обговорили ситуацію на Харківщині в умовах протистояння України з РФ.

«Ми приїхали вивчити ситуацію в Україні в усіх сферах, зокрема - в оборонній та економічній. Харків для нас особливо цікавий не тільки тому, що він знаходиться на кордоні з Російською Федерацією. Місто є ключовим для всієї східної України», - зазначив Микола Грицковян.

Марк Беккер окреслив суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію у регіоні. Він відзначив, що питання безпеки на Харківщині – пріоритетне для обласної влади, і цьому напрямку приділяється особлива увага. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 143 з 270