Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 45 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Результат пошуку зображень за запитом "з днем місцевого самоврядування"Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

На вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так і за створення комфортних умов для проживання та благополуччя мешканців Сахновщинського району. Особливі слова подяки вам за високий професіоналізм, компетентність, активну громадську позицію, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті та здатність долати усі негаразди. 

Бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму, нехай  ваша професійність та досвід сприяють розбудові та розвитку нашого району та Української держави!

 

 З повагою,

голова районної  державної адміністрації                                    Іван Котула

 
Президент ініціював масштабний проект з будівництва сучасних гуртожитків для контрактників

Це Верховний Головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко сказав під час зустрічі з українськими воїнами.

Глава держави особливо підкреслив необхідність створення гідних умов розміщення та проживання військовослужбовців. Він наголосив, що разом зі створенням нової армії та відновленням бойової спроможності війська, одним з його головних пріоритетів є забезпечення достойних соціальних умов для військовослужбовців.

«За останні два роки майже дві з половиною тисячі військовослужбовців Збройних сил отримали квартири. Ще понад двох тисяч помешкань збудовано для тих, хто служить в Національній гвардії, Службі безпеці, на кордоні, у Спецслужбі транспорту»,  - сказав Петро Порошенко. При цьому він повідомив, що Верховна Рада проголосувала закон, який підпорядковує Спецслужбу транспорту Міністерству оборони.

Детальніше...
 
В районному історико-краєзнавчому музеї відбувся захід з нагоди Дня Збройних сил України

061206 грудня 2017 року в КЗ «Районний історико-краєзнавчий музей» відбувся захід з нагоди Дня Збройних сил України, на якому були присутні  керівництво району, структурні підрозділи райдержадміністрації ,відділу культури, туризму молоді та спорту, депутат обласної ради Людмила Лаврова, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці, представники районних громадських організацій, патріоти та волонтери.

Сьогодні в музеї було відкрито експозицію під назвою "Солдати війн не починають". Директор районного історико-краєзнавчого музею Ніна Прядко привітала всіх присутніх зі святом та подякувала нашим землякам – учасникам бойових дій за допомогу в поповненні експонатами музейної колекції.

Детальніше...
 
Керівництво ХОДА привітало військових Харківського гарнізону з Днем Збройних сил України

Урочистості з нагоди свята пройшли 6 грудня в Харківському національному університеті Повітряних Сил ім. І. Кожедуба.

Заступник голови ХОДА Олександр Скакун передав військовослужбовцям від керівника області Юлії Світличної щирі слова подяки за захист Батьківщини, побажавши миру, злагоди та успіхів на шляху служіння українському народові.

«Мирне життя в усі часи потребувало захисту. Але для України останні роки були особливо важкими. І українському війську вдалося у надзвичайно стислі терміни відновити бойову спроможність та відбити натиск сильнішого, оснащеного сучасним озброєнням ворога. Збройні сили України довели, що є надійною опорою держави, а військові стали справжнім щитом українського народу», - звернувся до військових заступник голови ХОДА.

Детальніше...
 
Середня зарплата в Україні має зрости до 10 тис. грн. Кабмін

Результат пошуку зображень за запитом "гроші"В уряді впевнені: достойний рівень оплати праці дозволить повернути кваліфіковані кадри в країну.

«Саме тому ми передбачаємо не тільки зростання мінімальної зарплати в 2018 році, а й середньої зарплати. Сьогодні цей показник становить 7400 грн в середньому.  Це зарплати, з яких платять податки. Завдання на наступний рік  - не менше 10 тис. грн», - підкреслив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

За словами прем’єра, прогнозний показник зростання економіки в наступному році становить 3%. «Це – на 400 млрд грн більше вироблених товарів та послуг, а отже – нові робочі місця і зарплати. Водночас, ухвалення ефективних управлінських рішень дозволить ще збільшити цей показник» - сказав він.

Детальніше...
 
Президент підписав Закон України «Про житлово-комунальні послуги»

Про це повідомляють на офіційному сайті Глави держави.

Реалізація положень закону сприятиме демонополізації та дерегуляції у сфері житлово-комунальних послуг, підвищенню їх якості, забезпеченню можливості контролю за їх наданням, оновленню житлового фонду та підвищенню ефективності управління ним.

Документом осучаснюються правові, економічні та організаційні засади надання споживачам житлово-комунальних послуг, а також запроваджуються новітні моделі договірних взаємовідносин між споживачами та виконавцями послуг, побудовані на принципах відкритості, прозорості та взаємної відповідальності.

Зокрема, його нормами визначено перелік житлово-комунальних послуг, загальні вимоги щодо надання таких послуг та організаційні засади їх комерційного обліку, порядок оплати за їх надання та застосування соціальних нормативів, порядок і особливості укладання, зміни та припинення договорів суб’єктами правовідносин у сфері надання житлово-комунальних послуг.

 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 144 з 242