Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 46 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

20180302 11011702 березня заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин, за участі представників структурних підрозділів соціального захисту та апарату райдержадміністрації, провів чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, на якій були розглянуті питання щодо відновлення виплат переселенцям. На підставі поданих документів та актів обстежень матеріально-побутових умов проживання внутрішньо переміщених осіб, комісія прийняла відповідні рішення , згідно Постанови КМУ від 08.06.2016 №365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам».

 
Японія планує співпрацювати з Харківською областю в сфері екології

2 березня голова ХОДА Юлія Світлична провела зустріч з Постійним представником Офісу Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) в Україні Такаакі Кавано.

«Офіс JICA за підтримки Уряду Японії реалізував досить велику кількість масштабних проектів на території України. І мені приємно, що Харківська область має можливість брати участь у цьому процесі, - сказала Юлія Світлична. - Ми готові робити все, щоб зарекомендувати себе як надійного партнера, який відкритий для нових технологій і проектів. Мені приємно, що офіс JICA розглядає Харків і Харківську область для реалізації проектів у сфері екології. Ми довго чекали на прихід інвесторів з такими проектами. Нарешті цей час настав. Зі свого боку готові надати всю необхідну інформацію про екологічний стан області, а також про перспективи і можливості реалізації проектів в цій сфері».

Детальніше...
 
Підприємців Харківщини запрошують на безкоштовний семінар для експортерів

Семінар-практикум «Trade Helpdesk – ваш довідник з правил та процедур імпорту, питань оподаткування на ринку ЄС» пройде 6 березня у рамках реалізації освітнього проекту «Абетка експортера – 2018».

До участі у заході запрошують представників ділових кіл регіону, фізичних осіб-підприємців, які розглядають можливості активної присутності на зовнішніх ринках збуту.

Керівники підприємств малого та середнього бізнесу регіону, менеджери відділів збуту, суб’єкти підприємницької діяльності - фізичні особи-підприємці Харківщини дізнаються про наявні електронні ресурси, що сприяють виходу товарів на ринки країн ЄС, ознайомляться з основними правилами та процедурами імпорту до ЄС, отримають інформацію щодо вимог до якості продукції, маркування, визначених законодавством Спільноти.

Детальніше...
 
Уряд вимагає від НАЗК якісної роботи системи декларування

Це було наголошено під час спеціальної наради з питань роботи Національного агентства із запобігання корупції.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від керівництва НАЗК найближчими тижнями забезпечити якість роботи баз даних, якість процесу заповнення електронних декларацій і ефективність системи перевірки декларацій на предмет дотримання антикорупційного законодавства.

«Мені потрібно, аби збоїв системи декларування не було, - звернув увагу прем’єр-міністр. – Не менш важливою є підготовка і запровадження системи автоматичної перевірки декларацій. Це питання треба вирішити. Аби мільйони декларацій були перевірені, і по них мають бути висновки – чи відповідає закону, чи є такими, що потребують реагування антикорупційних органів». 

Детальніше...
 
Санкції проти російських банків є ефективними і мають бути продовжені. Президент

Це Петро Порошенко заявив під час засідання Ради національної безпеки та оборони.

Глава держави проінформував, що протягом 2017 року чисті активи українських банків з державним російським капіталом скоротилися на третину, а обсяг розміщених в них коштів фізичних та юридичних осіб зменшився на 28% і 34% відповідно.

«За три останніх роки частка банків з державним російським капіталом в чистих активах банківської системи України зменшилася практично вдвічі: з 10,6% до 5,6%. Ці сухі цифри є аргументованою відповіддю на соковиту брехню, яка повсюдно ллється, про нібито якесь домінування установ з російським капіталом у банківській системі України під тим чи іншим прикриттям», - розповів Президент.

Детальніше...
 
Плануємо в 2018 році відкрити 20 нових дитячих садків. Юлія Світлична

Голова ХОДА розповіла про проекти, які будуть реалізовані в сфері освіти регіону в 2018 році.

«Якщо минулого року ми збудували дві нові школи, то цього року зробимо акцент на укріплення матеріально-технічної бази та самих будівель опорних шкіл. Фінансування таких робіт у 6 опорних школах області вже закладено в обласний бюджет. Йдеться про школи Лозівського, Первомайського, Зміївського, Краснокутського, Барвінківського та Балаклійського районів. Окрім шкіл у районах, підтримуємо й установи міста Харків. Закупатимемо нові кабінети фізики, біології та хімії», - сказала Юлія Світлична.

Голова ХОДА повідомила, що поруч з кожною опорною школою буде збудовано спортивний майданчик.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 144 з 298