Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Відбулося засідання комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

20180118 14053018 січня в залі засідань райдержадміністрації за участі заступника голови райдержадміністрації Петра Опанасовича Волошина відбулося засідання комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. В засідання приймали участь представники Пенсійного фонду в Сахновщинському районі, фінансового Управління при райдержадміністрації, Управління праці та соціального захисту населення.

В ході засідання було розглянуто 24 питання даної тематики. Детально розглянувши кожну справу, комісія прийняла відповідні рішення щодо соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 
На Харківщині побудують ще два сучасні центри надання адміністративних послуг

Під час зустрічі з представниками ЗМІ 18 січня голова ХОДА Юлія Світлична визначила головні завдання на 2018 рік.

За словами керівника області, в рамках програми соціально-економічного розвитку на Харківщині буде збудовано та реконструйовано близько 200 об’єктів у різних сферах.

Серед головних проектів - будівництво ще двох сучасних центрів надання адміністративних послуг у Харкові в рамках реалізації проекту Кабінету міністрів.

«У 2017 році ми збудували найбільший та найсистемніший ЦНАП в Україні та два центри надання послуг у районах Харкова. У цьому році такі центри з’являться ще у двох районах обласного центру», - розповіла Юлія Світлична.

Детальніше...
 
Головні новації закону «Про приватизацію державного майна»

18 січня Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект №7066.

Він дає можливість «розморозити» велику приватизацію і прискорити продаж малих об’єктів державної власності за новими, абсолютно прозорими, зрозумілими і конкурентними правилами.

«Але це не означає, що держава повністю позбудеться своїх активів. У державній власності залишаться стратегічні підприємства, а також об’єкти, які виконують важливі державні, соціальні та інші функції. Про продаж таких об’єктів не може навіть йтися, - говорять урядовці. - Решта неефективних або взагалі фактично «мертвих» підприємств мають бути якомога швидше приватизовані.  Запуск тисяч підприємств стане додатковим потужним стимулом для розвитку вітчизняної економіки».

Детальніше...
 
Обсяги виробництва машинобудування області зросли на 8%

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична під час зустрічі з журналістами 18 січня.

Підбиваючи підсумки минулого року, керівник області зазначила, що промислове виробництво на Харківщині зросло на 6%, у машинобудуванні цей показник склав 8%.

«Нам вдалося зберегти та завантажити такі важливі підприємства як «Турбоатом», завод ім. Малишева, ХТЗ. Відновив роботу сирний завод у Великому Бурлуку - зараз він відновлює потужності та вже переходить до випуску продукції. Головне, що на заводи повертаються люди. За рік у галузі створено 3600 нових робочих місць - така динаміка спостерігається вперше за останні 4 роки», - зауважила Юлія Світлична.

Детальніше...
 
Глава держави про прийнятий Закон про реінтеграцію Донбасу: Вдячний всім парламентарям за підтримку моєї президентської стратегії звільнення Донбасу

Глава держави про прийнятий Закон про реінтеграцію Донбасу: Вдячний всім парламентарям за підтримку моєї президентської стратегії звільнення ДонбасуЦе повідомляється на офіційному сайті Глави держави.

Президент Петро Порошенко подякував парламентарям за підтримку Закона про реінтеграцію Донбасу та відзначив їх здатність об’єднуватися для прийняття важливих для держави рішень.

«Дуже важливо, що сьогодні зранку український Парламент майже конституційною більшістю у 280 голосів проголосував Закон про реінтеграцію Донбасу (Закон про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях – ред.)», - сказав Петро Порошенко під час спільного брифінгу з Генерал-губернатором Канади Жулі Пайєтт за підсумками зустрічі у Львові.

Глава держави наголосив: «Підтримана моя президентська стратегія звільнення Донбасу. За що я надзвичайно вдячний всім парламентарям».

Детальніше...
 
Кабінет Міністрів підвищив розмір щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам

Результат пошуку зображень за запитом "внутрішньо переміщені особи"Про це повідомояють на Урядовому Порталі.

17 січня на своєму засіданні  Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”, якою підвищується розмір щомісячної адресної допомоги  для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, дітям, особам, які отримують пенсії, та її граничного розміру, що виплачується на сім’ю.

Представляючи проект постанови Міністр соціальної політики Андрій Рева зазначив, що документ розроблений на виконання окремого доручення Прем’єр-міністра України про необхідність посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 144 з 270