Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Привітання голови Сахновщинської районної державної адміністрації Івана Котули з нагоди Дня Збройних сил України

000Шановні військовослужбовці!

Прийміть вітання з Днем Збройних Сил України!

Захист незалежності та територіальної цілісності Батьківщини  в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків.   Це свято кожного, хто охороняє  кордони Української держави, оберігає мир та спокій народу.

Від щирого серця бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, надійного родинного тилу, козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості,  віри у власні сили,  мирного неба над Україною! Нехай любов до України та людська повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народу.

З повагою голова районної  державної адміністрації                                    І.Котула

 
Коментар голови Харківської обласної державної адміністрації Юліії Світличної з нагоди Дня Збройних сил України

20Щиро вітаю військовослужбовців України з професійним святом! Сьогодні Збройні сили стоять на захисті української державності, миру на нашій землі та життя кожного українця.

Надійність, мужність, вірність своєму обов’язку та своїм побратимам, професіоналізм та патріотизм – це ті якості, втіленням яких є українські військовослужбовці.

Сьогодні – той день, коли слово «пишаємося» не передає всієї глибини емоцій. Ми віримо у вас. Покладаємося на вас. Живемо під захистом українських військових.

Світла пам’ять та низький уклін тим українським воїнам, які загинули, захищаючи рідну землю.

Сил, здоров’я, впевненості й витримки тим, хто боронить сьогодні кордони нашої держави. Хай вас Бог береже!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 
16 Днів активізму проти гендерно зумовленого насильства в Україні

Див. вкладення

 
До уваги представників малих та середніх підприємств аграрної галузі району!

12АГРОФІНАНСОВИЙ ФОРУМ:

«Нові можливості для малих та середніх сільгоспвиробників»

 

18 грудня 2017 року о 14:00, проект «Кредитування сільськогосподарських виробників» (КЕП), проект «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (“Агросільрозвиток”), проект «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА, Харківський університетський консорціум та Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка запрошують представників підприємств, що працюють в аграрній галузі, а також представників суб'єктів, зацікавлених у розвитку експорту аграрної продукції, впровадженні нових фінансових інструментів підтримки агросектору на АГРОФІНАНСОВИЙ ФОРУМ: «НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ»

Детальніше...
 
Вітання Президента з нагоди Міжнародного дня волонтера

Шановні друзі!

Традиційно 5 грудня увагу світової спільноти прикуто до тих, хто за покликом серця і відчуттям справедливого милосердя в душі присвятив себе волонтерству.

Патріотизм, солідарність, взаємодопомога мільйонів українців під час Революції Гідності, російської агресії на сході нашої держави дали поштовх формуванню всенародного волонтерського руху, який є свідченням єдності України і зрілості громадянського суспільства.

Щира вдячність кожному волонтеру, хто дарує людям найважливіше — надію, турботу та любов. Незламна віра у свій народ, активна життєва позиція, прагнення процвітання і миру на рідній землі допомагають нації вистояти, мобілізувати всі сили та резерви й дати гідну відсіч ворогу.

Переконаний, поки українська армія славитиметься бійцями, безстрашними і вольовими, а суспільство — громадянами, благородними та сміливими, до тих пір житиме наша Україна, вільна й незалежна.

Бажаю усім міцного здоров’я, миру та злагоди.

 
Вітання голови районної державної адміністрації Івана Котули з професійним святом - Днем працівників статистики

Результат пошуку зображень за запитом "вітання з днем статистики"Шановні працівники статистики!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Ваша праця є надзвичайно потрібною і актуальною для аналізу і прийняття рішень у різних сферах діяльності на всіх рівнях державного управління. Ви об’єктивно відображаєте реальний стан речей, орієнтуючись на міжнародні норми діяльності.

Бажаю вам й надалі високого професіоналізму, відданості справі,  щастя, міцного здоров'я, родинного затишку та подальших успіхів у виконанні почесного державного завдання.

  З повагою, голова районної  державної адміністрації       Іван Котула

 

 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 145 з 242