Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Цього року продовжимо будівництво регіональних об’єктів національного масштабу. Юлія Світлична

Про плани розвитку інфраструктури в регіоні голова ХОДА розповіла, підбиваючи підсумки сесії обласної ради.

Юлія Світлична відзначила, що коштом обласного бюджету цього року буде профінансовано реконструкцію та будівництво близько 200 інфраструктурних об’єктів.

«Виділятимемо фінансування й на розбудову дорожнього комплексу, ремонтуватимемо водогони, каналізаційні мережі, окрему увагу приділимо питанням енергоефективності та енергоощадження. Комплексно підійдемо до вирішення проблем освітлення в населених пунктах області. Будемо вирішувати цю проблему, зосереджуючись на освітленні доріг з пішохідними зонами, житлових районів, зон відпочинку та зон біля об’єктів соціальної інфраструктури. Енергія світла нарешті дійде до кожного району Харківської області», - сказала Юлія Світлична.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації прозвітував про свою роботу за 2017 рік на засіданні комісії районної ради

201802270019027 лютого за участі керівництва райдержадміністрації відбулося засідання  двох спільних постійних комісій районної ради: з питань бюджету, фінансів і комунальної власності та з питань агропромислового комплексу, промисловості, будівництва, транспорту, земельних, водних ресурсів та екології. Голова райдержадміністрації Іван Іванович Котула прозвітував про свою роботу та роботу райдержадміністрації щодо виконання плану соціально-економічного розвитку району за 2017 рік. Особливу увагу керівник району приділив питанням належного функціонування соціальної сфери, наповненню та використанню коштів районного бюджету, розвитку сільського господарства та промисловості, реалізації міні-проектів «Разом в майбутнє», реформуванню освітньої та медичної галузей, житлово-комунальному господарстві, наданні адміністративних послуг населенню та середньостатистичній заробітній платі працівників району.

Детальніше...
 
Прийнято Обласну програму забезпечення публічної безпеки

Відповідне рішення ухвалене під час сесії обласної ради 1 березня.

Програму забезпечення публічної безпеки і порядку, протидії злочинності на території Харківської області на період 2018-2019 років було розроблено Департаментом оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА разом з фахівцями Консультативної місії ЄС в Україні, представництво якої працює в Харкові.

Серед головних завдань, визначених Програмою, - забезпечення порядку в громадських місцях, підвищення рівня безпеки дорожнього руху, зниження тиску злочинного середовища на громадян, підприємців. Окрему увагу автори документу приділили заходам поліцейського піклування: запобігання насильству в сім’ї, превенції правопорушень на побутовому ґрунті, на ґрунті зловживання алкогольними напоями.

Детальніше...
 
В області за рік реалізують понад 130 проектів з освітлення населених пунктів

Результат пошуку зображень за запитом "вуличне освітлення"Необхідні для цього кошти за ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної виділили з обласного бюджету під час сесії облради 1 березня.

У 2018 році в області планують реалізувати 137 відповідних проектів – по декілька в кожному з районів. Серед проектів – капітальне будівництво та реконструкція вуличного освітлення на окремих вулицях та в цілих селах, капітальні ремонти та технічне переоснащення наявних мереж. У декількох населених пунктах запланована заміна світильників на енергоощадні.

«Питання освітлення населених пунктів в області комплексно не вирішувалось не просто роками – десятиліттями. За цей час мережі дійшли до гнітючого стану, у багатьох селах та селищах освітлення взагалі немає чи воно працює лише на кількох вулицях, - сказала голова ХОДА.

Детальніше...
 
У 2018 році учасники АТО отримали можливість відпочити на вихідних у санаторіях області

Результат пошуку зображень за запитом "санаторії харківської області"Необхідні для цього кошти виділені з обласного бюджету.

Відповідні зміни внесли 1 березня під час засідання сесії обласної ради. Так, на проходження учасниками АТО, членами їх сімей та членами сімей загиблих відпочинку, в тому числі короткотермінового (путівка вихідного дня), в санаторіях Харківської області передбачені кошти у сумі 3 млн грн.

Як зазначив директор Департаменту соціального захисту населення Юрій Шпарага, надання додаткових соціальних гарантій дозволить охопити відпочинком 2,6 тис. учасників АТО та членів їх сімей.

Детальніше...
 
Школи області отримають обладнання для 80 навчальних кабінетів

Пов’язане зображенняНеобхідні на це кошти виділені з обласного та державного бюджетів. Відповідні зміни внесли в ході пленарного засідання сесії обласної ради 1 березня.

Для шкіл області придбають 80 сучасних кабінетів фізики, хімії, біології та географії (в тому числі 18 кабінетів - для закладів освіти м. Харкова). Також навчальні заклади отримають обладнання для проведення ЗНО з іноземної мови (для 432 аудиторій у 27 закладах освіти).

«Цього року вперше сертифікаційна робота з іноземної мови міститиме частину «Розуміння мови на слух (аудіювання)». Тому було прийнято рішення виділити кошти на відповідне облаштування кабінетів для ЗНО», - зазначила директор Департаменту освіти і науки ХОДА Лариса Карпова.

Також у бюджет внесено зміни, якими 11,5 млн грн спрямовано на оснащення 26 опорних шкіл та Державного училища фізичної культури і спорту спортивними майданчиками та інвентарем.

 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 145 з 298