Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Закон «Про національну безпеку України» має привести сектор оборони до стандартів НАТО та ЄС. Президент

Рада національної безпеки і оборони під головуванням Петра Порошенка обговорила проект Закону «Про національну безпеку України».

Президент підкреслив, що цей національний законодавчий акт у сфері безпеки і оборони має відповідати та забезпечувати реформування всього сектору безпеки і оборони України та сприяти покращенню нашого співробітництва з країнами НАТО.

«Цей законодавчий акт має привести стандарти національної безпеки і оборони у відповідність до стандартів національної безпеки Європейського Союзу», - наголосив Петро Порошенко.

Детальніше...
 
Пам'ятка для батьків. Кір.

26231551 904485153047924 1004550933005900167 nКір – вірусна інфекція, для якої характерна дуже висока сприйнятливість. Якщо людина не хворіла кором або не була щеплена від цієї інфекції, то після контакту з хворим зараження відбувається практично в 100% випадків. Вірус кору відрізняється дуже високою летючістю. Вірус може розповсюджуватися по вентиляційних трубах і шахтах ліфтів – одночасно захворюють діти, що проживають на різних поверхах дому. 

 Період від контакту з хворим кором і до появи перших ознак хвороби триває від 7 до 14 днів.

Захворювання починається з виразного головного болю, слабості, підвищення температури до 40 градусів С. Трохи пізніше до цих симптомів приєднуються нежить, кашель і практично повна відсутність апетиту. Дуже характерною для кору є поява кон'юнктивіту – запалення слизистої оболонки очей, яке виявляється світлобоязню, сльозотечею, різким почервонінням очей, а в подальшому – появою гнійного відокремлюваного. Ці симптоми продовжуються від 2 до 4 днів.

Детальніше...
 
Про державну допомогу сім'ям з дітьми

Результат пошуку зображень за запитом "Про державну допомогу сімям з дітьми"З 01 січня 2018 року набрало чинності положення частини другої статті 18-1  Закону України  «Про державну допомогу сімям з дітьми», яким передбачено, що право на допомогу на дітей одиноким матерям(батькам) має мати  (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника, соціальну пенсію або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».

Якщо заявники одночасно отримують відповідні види допомог необхідно вибрати один з видів:

-                          допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) у разі смерті одного з батьків;

-                          пенсію в разі втрати годувальника;

-                          соціальну пенсію;

Детальніше...
 
Про розміри державної допомоги у 2018 році

Результат пошуку зображень за запитом "Про розміри державної допомоги"Результат пошуку зображень за запитом "Про розміри державної допомоги"Департамент державної соціальної допомоги інформує, що Верховною Радою України прийнято Закон України “Про Державний бюджет України на 2018 рік”.

Згідно з статтею 7 Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік”передбачено, щоу 2018 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2018 року – 1 700 гривень, з 1 липня – 1 777 гривень, з 1 грудня – 1 853 гривні, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

Детальніше...
 
Служби Харківщини готові до роботи в умовах негоди

17 січня голова ХОДА Юлія Світлична взяла участь у позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нарада з головами обласних адміністрацій та керівниками відповідних служб пройшла під головуванням Віце-прем’єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

Учасники засідання обговорили погіршення погодних умов у низці регіонів України та виробили план заходів з ліквідації наслідків можливої стихії.

Говорячи про ситуацію в Харківській області, голова ХОДА відзначила, що згідно з прогнозами синоптиків, значного погіршення погодних умов не очікується.

Детальніше...
 
Україна – особливе місце на мапі Європи, і саме тут вирішується її майбутнє. Президент

Це Петро Порошенко сказав під час виступу на зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

«Дякую всім тим, хто підтримує Україну в її боротьбі за мир, добробут, процвітання та європейське майбутнє», - сказав Президент.

«Минулого року, особливо восени, Україна зробила дуже важливі кроки, ухваливши цілу низку стратегічних реформ. Вони роблять нас більш стійкими на внутрішньому фронті, і це той шлях, яким слід надалі йти і в нинішньому році», - сказав Президент.

Петро Порошенко подякував міжнародним партнерам, передусім - країнам Великої сімки, за надзвичайно потужну підтримку України.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 145 з 270