Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 41 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
50 контрактників з Харківщини поповнили українське військо

В області завершено відбір та формування першої в цьому році команди призовників для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України.

Усіх новобранців зібрали у Харківському обласному військкоматі, щоб урочисто проводити на армійську службу.

«Частина призовників вже брала участь у бойових діях. Серед новобранців - п’ять сміливих дівчат, - розповів тимчасовий виконувач обов’язків військового комісара Харківського обласного військового комісаріату Микола Мосенцев. - Впевнений, що своїми службовими перемогами вони прославлять Харківщину та всю нашу країну».

Детальніше...
 
Щодо пожежної безпеки в архівних установах

         imagesНаказом Міністерства юстиції України від 27 листопада 2017 року № 3790/5 затверджені нові Правила пожежної безпеки для архівних установ України. Вимоги цих Правил є обов’язковими для виконання архівними відділами районних державних адміністрацій, трудовими архівами, архівними підрозділами музеїв та бібліотек, і спрямовані на забезпечення організаційних, технічних та інших заходів запобігання пожежам.

         Правила передбачають вимоги до архівних приміщень: від розміщення в ньому стелажів до обладнання  системами захисту.

         Керівникам установ та відповідальним працівникам за архівні підрозділи необхідно ознайомитися з Правилами та максимально забезпечити їх виконання.

 

 

 

Начальник архівного відділу

районної державної адміністрації                                    В.Ю. Легуша

 

17.01.2018 р.

 
Уряд ухвалив рішення про перенесення робочих днів у 2018 році


Результат пошуку зображень за запитом "Про перенесення робочих днів у 2018 році"Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  «Про перенесення робочих днів у 2018 році» для працівників підприємств, установ та організацій, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота і неділя), крім органів Пенсійного фонду, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ, у 2018 році перенесено робочі дні з:

Детальніше...
 
Президент підписав Закон щодо виключення із українського законодавства та вжитку терміну «інвалід»

Президент підписав Закон щодо виключення із українського законодавства та вжитку терміну «інвалід»Про це повідомляють на офіційному сайті Глави держави.

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2249 - VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», прийнятий Верховною Радою України 19 грудня 2017 року.

Метою  Закону є продовження роботи, розпочатої Урядом на виконання Указу Президента України від 3 грудня 2015 року № 678 «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю», щодо виключення із законодавства України та вжитку терміну «інвалід» і заміни його терміном «особа з інвалідністю».

Цим документом вносяться зміни до 37 Законів України, в положеннях яких слова «інвалід», «дитина-інвалід» та «інвалід війни» замінено відповідно словами «особа з інвалідністю», «дитина з інвалідністю» та «особа з інвалідністю внаслідок війни».

Таким чином, Закон приводить норми діючого законодавства у відповідність до положень Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. Крім того, запроваджуючи у вжиток термін «особа з інвалідністю», перш за все, акцент робиться на людині, а не на її інвалідності.

 
Президент підписав закон щодо встановлення лічильників споживачам природного газу

Про це повідомляють на офіційному сайті Глави держави.

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу, який був прийнятий Верховною Радою України 21 грудня 2017 року.

Закон удосконалює принципи комерційного обліку природного газу, врегульовує окремі питання встановлення його засобів, зокрема - в багатоквартирних будинках.

Ухвалення документу підвищить рівень захисту прав споживачів природного газу.

 
17 січня в регіоні проведуть перевірку засобів оповіщення населення з включенням електросирен

Результат пошуку зображень за запитом "завиють сирени"Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.

Сирени завиють о 14:25.

«Уривчасте звучання електросирен означає «Увага всім!». Почувши звучання, необхідно вмикнути обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. Надалі діяти відповідно до отриманої інформації, - нагадують у департаменті. – Під час планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи».

 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 146 з 270