Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 46 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Виділено кошти на допомогу в створенні ресурсних кімнат та медіатек

Результат пошуку зображень за запитом "створення ресурсних кімнат"Відповідне рішення депутати прийняли в ході ХV сесії облради VII скликання.

На ці цілі з обласного бюджету спрямують 6,8 млн грн. За інформацією Департаменту науки та освіти ХОДА, цього року в закладах загальної середньої освіти регіону відкриють 15 ресурсних кімнат та 25 медіатек.

Нагадаємо, у листопаді на базі Харківської ЗОШ №105 була відкрита перша ресурсна кімната в області, а в січні у Балаклійському районі відкрили перший в області інклюзивно-ресурсний центр

 
На придбання сучасного обладнання для медичних закладів області спрямують понад 125 млн грн

Пов’язане зображенняЗагалом, згідно зі змінами, внесеними до обласного бюджету, на сферу охорони здоров’я додатково виділено майже 250 млн грн.

Так, на придбання сучасного високотехнологічного медичного обладнання в рамках реалізації програми «Здоров’я Слобожанщини» додатково виділено 60 млн грн. На зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я вторинного рівня, на базі яких передбачається створення лікарень інтенсивного лікування у складі госпітальних округів, планують спрямувати 5 млн грн. Ще 50 млн грн виділено для забезпечення лікарень інтенсивного лікування ІІ рівня комп’ютерними томографами.

Крім того, на забезпечення закладів високотехнологічним медичним обладнанням у рамках розвитку сільської медицини передбачено 20 млн грн.

Детальніше...
 
Коштом обласного бюджету цього року оздоровлення пройдуть 7,5 тисячі дітей пільгового контингенту

Результат пошуку зображень за запитом "оздоровлення дітей"Відповідне рішення прийняли в ході сесії обласної ради 1 березня.

У рамках виконання Соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя у Харківській області на 2014-2018 роки на оздоровлення дітей пільгового контингенту спрямовано 51 млн 342 тис. грн (на 6% більше, ніж у 2017 році).

«За ці кошти планується оздоровити 7,5 тисячі дітей, які потребують уваги з боку держави. Традиційно місцями для відпочинку дітей обрані українські Карпати, узбережжя Чорного та Азовського морів, а також табори області», - розповіли в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Детальніше...
 
На відшкодування «теплих» кредитів для населення та ОСББ області спрямують 8 млн грн

Результат пошуку зображень за запитом "теплі кредити"Кошти на фінансування регіональних програм, які заохочують мешканців Харківщини до енергоощадження, виділили в ході ХV сесії обласної ради VII скликання.

Відповідні зміни внесли до обласного бюджету на 2018 рік.

Зокрема, на фінансування програми відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Харківської області на впровадження енергоощадних заходів, цього року передбачено 6,7 млн грн.

Минулого року кредити за цією програмою отримали 1340 жителів області.

Детальніше...
 
У 2018 році коштом облбюджету відремонтують та збудують понад 120 об’єктів ЖКГ та соціально-культурної сфери

Результат пошуку зображень за запитом "мережа водопостачання"Згідно зі змінами, внесеними в обласний бюджет на 2018 рік, на відповідні роботи в усіх районах області спрямують понад 300 млн грн.

Серед пріоритетних напрямків фінансування - ремонти із застосуванням енергоощадних технологій у школах та дитячих садках (такі, зокрема, заплановані в Балаклійському, Валківському, Коломацькому, Нововодолазькому, Первомайському районах). Також планується відкриття нових ДНЗ, зокрема, за кошти обласного бюджету буде проведено реконструкцію нежитлового приміщення колишнього банку для розміщення дошкільного навчального закладу в Близнюках.

Ремонтні роботи проводитимуться у закладах охорони здоров’я. Зокрема, капітальні роботи планують провести у Вовчанській центральній районній лікарні - на це виділено понад 10 млн грн. Також будуть відремонтовані відділення центральних районних лікарень Богодухівського, Барвінківського, Нововодолазького, Краснокутського районів тощо.

Детальніше...
 
Депутати облради висловили подяку голові ХОДА за допомогу районам області

З відповідними зверненнями виступили в ході чергової сесії облради 1 березня депутати, що представляють декілька районів.

«Користуючись нагодою, хочу від усієї Богодухівщини подякувати вам, Юліє Олександрівно, за постійну підтримку нашого району, - звернулась до керівника ХОДА депутат облради Ольга Львова під час обговорення звіту про виконання в 2017 році Програми економічного і соціального розвитку області. - 13 млн грн субвенції було отримано торік нашим районом з обласного бюджету. Це нові дахи на школах, це газопостачання, це нові системи опалення, понад 1 млн грн отримали на підтримку міні-проектів. Рік тому під вагою снігу був зруйнований дах двоповерхової житлової будівлі в селищі Горького. Це відбулось о 5-й ранку, завдяки блискавичній реакції Юлії Світличної вже о 7:00 на місце прибув Євгеній Шахненко, який  миттєво організував роботи, було зроблено новий дах, будівлю капітально відремонтовано».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 146 з 298