Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 45 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Вітання голови райдержадміністрації Івана Котули з Міжнародним днем волонтерів.

Результат пошуку зображень за запитом "вітання з днем волонтерів"Від щирого серця вітаю всіх небайдужих людей до проблем інших з Міжнародним днем волонтера!

У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, саме ваша, шановні волонтери,  активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє.

Дуже приємно, що жителі Сахновщинського району, від діточок до пенсіонерів, вносять  часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу людям, які опинилися в скрутній ситуації та не залишаються осторонь проблем  Української  держави.

Сердечно вдячний  вам за ту користь, яку ви приносите суспільству, за вашу чуйність і незламну віру у свій народ, за людяність та безкорисливу працю.

Нехай Ваша доброта повернеться  вам сторицею. Бажаю всім міцного здоров’я, оптимізму, невичерпної енергії та миру! 

З повагою, голова райдержадміністрації  Іван Котула

 
Коментар голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної з нагоди Міжнародного дня волонтера

77 2Сьогодні ми вітаємо найактивніших та найбільш небайдужих громадян України. Тих, для кого допомога ближньому стала невіддільною частиною життя.

Українське суспільство відчуло всю міць та силу волонтерського руху в найбільш важкі часи. Допомога добровольців була вкрай важливою під час подій Революції Гідності та в зоні АТО, під час масового переселення жителів Луганської та Донецької областей із зони конфлікту.

Ця сила щирого пориву прийти на допомогу надзвичайно важлива і зараз. Харківські волонтери реалізують сотні проектів, допомагаючи впроваджувати інклюзію, порушувати й вирішувати гендерні питання, розвивати туристичні можливості Харківщини, укріплювати матеріально-технічну базу закладів охорони здоров’я, проводити спортивні й культурні заходи…

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації Іван Котула провів розширену оперативну нараду

20171204 091054120171204 0911261

04 грудня 2017 року в  залі засідань Сахновщинської районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації І.І.Котули відбулася розширена  оперативна нарада, в якій взяли участь заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівництво районної ради,  установ та організацій,  селищний та сільські голови.

Детальніше...
 
Уряд спрямував до парламенту проект держбюджету-2018

Завершення підготовки документу до другого читання дасть можливість Верховній Раді розглянути його вже 7 грудня.

1 грудня Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо направлення до парламенту доопрацьованого проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

«Таким чином уряд поклав край хибній практиці ухвалення бюджетного закону «під ялинку», - говорять урядовці. - Вчасно ухвалений бюджет забезпечить безперебійне фінансування державних видатків на соціальну сферу і капітальних інвестицій, що стимулюватиме подальше економічне зростання країни. Це означає, що ініційовані урядом реформи – пенсійна, освітня, медична, - будуть повністю профінансовані, збільшені видатки на підтримку пріоритетних секторів економіки, соціальну допомогу і пільги».

Документ був обговорений з усіма парламентськими фракціями і представниками профільного комітету ВР. 

 
Міністерство соціальної політики проводить благодійну акцію на підтримку переселенців

Для збору коштів на матеріальну допомогу постраждалим особам та переселенцям, які опинилися в складних життєвих обставинах, відкрито рахунки.

Одноразова грошова допомога надається громадянам відповідно до Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб, затвердженого Постановою Кабінету міністрів №535 від 1 жовтня 2014 року.

За період реалізації постанови зазначені категорії громадян отримали допомогу на суму 10,5 млн грн.

Реквізити рахунків для зарахування благодійних внесків:

Детальніше...
 
Юлія Світлична бере участь у засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи

Захід відбувається 4 грудня в Парижі.

Питаннями для обговорення в ході засідання Бюро є організація пленарних сесій Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи та моніторингових місій.

До складу Бюро керівник Харківщини входить як Віце-президент Палати регіонів Конгресу. На цю посаду її було обрано в жовтні 2016 року.

«Делегація України активно працює в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи. Для нас це особливо важливо, оскільки сприяє взаєморозумінню з представниками місцевого самоврядування країн, що входять до Європейського Союзу, та має позитивний вплив на євроінтеграційні процеси», - відзначила Юлія Світлична.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 146 з 242