Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 4 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Видатні паралімпійці Харківської області та їх тренери отримають стипендії Президента України

Про це йдеться в Указі Глави держави №360/2017 від 13 листопада 2017 року.

Так, стипендії Президента України призначено:

- Тетяні БІДІ - срібній призерці XXIII Літніх Дефлімпійських ігор 2017 року зі спортивного орієнтування - у розмірі 12 тис.грн;

- Катерині ІВАНЕНКО - срібній призерці XXIII Літніх Дефлімпійських ігор 2017 року з плавання - у розмірі 12 тис.грн;

- Віталію ЛУК'ЯНЕНКУ - бронзовому призерові чемпіонату світу 2017 року з біатлону - у розмірі 7 тис.грн;

Детальніше...
 
Юлія Світлична передала акти на 4 га землі батькам загиблого Героя України

Дві ділянки по 2 га для ведення особистого селянського господарства отримали рідні лозівчанина Олександра Лавренка.

Капітан Збройних сил України, командир танкової роти 93-ї ОМБР загинув у липні 2014 року в боях за Піски. Потрапивши у засідку, його танк знищив ворожий танк, кулеметні розрахунки та два автобуси терористів. Танкісти захопили ворожий блокпост та прикривали дії механізованого підрозділу й евакуаційної групи вогнем танкової гармати та кулемета. Знищивши ще два мінометні розрахунки терористів, танк Лавренка потрапив на фугас. Члени його екіпажу загинули, а важкопоранений капітан не здався ворогу та не допустив захоплення танка, підірвавши себе. Завдяки діям екіпажа вдалося не допустити контратаки підрозділу терористів «Кальміус» - це надало змогу підрозділам групи 93-ї бригади закріпитись та виконати бойове завдання.

Детальніше...
 
Закон про житлово-комунальні послуги - великий крок до забезпечення якісних житлових послуг. Геннадій Зубко

На цьому Віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ наголосив, виступаючи у Верховній Раді.

«Це перший крок до можливості мешканців багатоповерхового сектору впливати на надання якісних послуг по справедливій ціні. Прийнятий закон у комплексі зі 417 Законом «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» спрямовані на зміцнення в Україні інституту «ефективного власника», - зазначив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр підкреслив, що документ передбачає право споживача на зменшення розміру плати за ЖКП у разі їх ненадання, надання в неповному обсязі або зниження їх якості. Згідно із законопроектом споживач має право не оплачувати вартість комунальних послуг (крім теплової енергії), якщо ними не користується за період тимчасової відсутності в приміщенні понад 30 календарних днів.

Детальніше...
 
Ми відкриваємо нову сторінку в історії правосуддя у нашій країні. Президент - про новий Верховний Суд

Під час урочистої церемонії складання присяги суддями нового Верховного Суду Петро Порошенко підкреслив, що цей день надзвичайно важливий для нашої країни.

«День народження принципово нового Верховного Суду. Він вперше сформований на основі конкурсу – безпрецедентно відкритого, унікального та прозорого», - наголосив Глава держави.

За словами Президента, цей конкурс, з високим рівнем конкуренції, який проходив під дуже пильним наглядом громадськості, з прискіпливою перевіркою кандидатів всіма антикорупційними органами.

Детальніше...
 
ДО УВАГИ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ!

uvagaОстаннім часом в  Україні проводиться багато кардинальних реформ в різних напрямках життєдіяльності нашого суспільства – це і медична та освітня реформи, і адміністративна реформа органів місцевого самоврядування та ін. Не оминуло реформування і таку життєво важливу галузь діяльності, як виробництво, зберігання та обіг харчових продуктів.

З метою гармонізації законодавства нашої держави із законодавством ЄС у сфері безпечності та якості харчових продуктів було внесено суттєві зміни до Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів», змінено і саму назву Закону, прийнято підзаконні нормативно-правові акти для імплементації цього Закону. Закон передбачає запровадження в Україні моделі європейської системи безпечності та якості харчових продуктів, яка побудована на принципі «від лану до столу», а також на процедурах HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point).

Детальніше...
 
Відбулася щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом голови районної державної адміністрації І.І.Котули відбулася чергова оперативна нарада з заступникам голови, керівником апарату, керівниками та фахівцями структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками установ і організацій та керівництвом районної ради. На початку наради Іван Іванович вітаючи всіх, підвів підсумки роботи минулого тижня.  

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 146 з 226