Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Дорогі земляки!

01          Свята Трійця у 2017 році припадає на 4 червня. Прийміть найщиріші вітання з цим святом!

       Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави та нагадує про святу Трійцю, три відомі прояви, Всевишнього — у вигляді Бога-Отця,  Бога-Сина і  Святого Духа.

        Щиро бажаю вам міцного здоров'я, щастя, душевного спокою, миру, здійснення найзаповітніших бажань і впевненості в завтрашньому дні. Нехай Боже благословення буде запорукою любові і благополуччя кожної родиниЦе свято пов’язане із сонячним теплом, що дає життя всьому живому на землі, з радістю і надіями, вірою у вічні духовні цінності. Хочеться, щоб свято Трійці зміцнило в ваших серцях віру і надію, додало сил і об'єднало до нових звершень і корисних справ на благо майбутнього нашого району та єдиної України.

 

З повагою,

 голова Сахновщинської РДА                                 І.І.Котула

 
Телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби

imagesТелефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби працює щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45).

За телефоном довіри кожен громадянин може:

- отримати інформацію щодо повноважень органів державного фінансового контролю;

 

- повідомити про порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів та використанні державного чи комунального майна підприємствами, установами, організаціями;

 

                       - допомогти у виявленні фактів можливих корупційних та інших неправомірних дій, рішень посадових  осіб  Північно-східного офісу Держаудитслужби при здійсненні ними своїх повноважень.

 

(057) 700-96-17

 
Хай щастю дитини не буде кінця!

20170601 094058У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми -  дорослі, тому турбота20170601 093856 про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків. Любов і турбота, відповідальність, повага, підтримка, сімейні традиції, закладені родиною сьогодні, допоможуть збудувати щасливе майбутнє наших дітей та  країни завтра. Діти роблять наше життя цікавим, наповнюють його радістю і щастям. Тож і ми, дорослі, маємо робити все,  аби їх дитинство було щасливим і безхмарним.

Детальніше...
 
Дорогі діти !

01Щороку 1 червня  в Україні відзначається Міжнародний День захисту дітей — чудове свято одвічної надії та радості. Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. 

 

       Бажаю, щоб всі ваші мрії здійснилися, щоб ви знайшли своє покликання у житті, щоб ваші батьки пишалися вами. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб ви росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Бажаю, щоб кожен з вас був зігрітий теплом та любов’ю. Вірю, що ви стане гордістю нашої держави. Зичу вам,дорогі діти, міцного здоров'я, успіхів, радісного відпочинку! 

 

 З повагою,                                                                                                          

голова районної державної адміністрації                                             І.І.Котула 

    

 
До уваги представників малого та середнього бізнесу району, фізичних осіб-підприємців, які мають бажання виходити із власною продукцією на зовнішні ринки збуту!

imagesПовідомляємо, що 08 червня 2017 року у рамках проекту «Абетка експортера» відбудеться безкоштовний семінар «Пошук ділових партнерів».

Під час заходу учасники отримають інформацію про норми законодавства стосовно сертифікації продукції, шляхи пошуку ділових партнерів, види торгових посередників, а також практичні поради успішних експортерів Харківщини щодо активізації зовнішньоекономічної діяльності, активної присутності на зовнішніх ринках збуту.

Захід відбудеться 08 червня о 16 годині на базі Харківського національного економічного університету ім. С.Кузнеця (м. Харків, просп. Науки, 9-А, головний корпус, ауд. A4).

Реєстрація учасників розпочнеться о 15:30 за даними попередньої електронної реєстрації (http://compet.kh.gov.ua)

 

 
Оперативна нарада

29  травня в  малому залі засідань Сахновщинської районної державної адміністрації  голова райдержадміністрації І.І. Котула провів  оперативну нараду за участю управлінь, відділів, структурних підрозділів районної державної адміністрації, представників районної ради, представників підприємств, організацій, установ району.

В ході оперативної наради керівники доповідали про проведену роботу протягом минулого тижня та проінформували про основні заходи на тиждень, який розпочався.

Начальник відділу освіти Сахновщинської РДА Г.М.Мостова проінформувала, що 26 травня в навчальних закладах району пройшло свято «Останнього дзвоника», на яких були присутні представники районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти та місцевого самоврядування. З 29 травня відкрили роботу 14 пришкільних таборів відпочинку з іноземно - мовним спрямуванням. Зараз готуються до проведення Міжнародного Дня захисту дітей, планується проведення футбольного турніру на майданчику гімназії.

Начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА Л.І.Волошина зазначила, що цей тиждень буде дуже насичений цікавими подіями,  так  як Сахновщинський район братиме участь у багатьох змаганнях, які проводитимуться на обласному рівні. Готуються заходи до проведення свята Дня захисту дітей.   

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ю.І.Мостовий  проінформував, що закінчено посівні роботи. 7 – 9 червня у м. Києві проходитиме сільськогосподарська виставка, тому готуються представники від нашого району.

Підбиваючи підсумки наради,  голова Сахновщинської райдержадміністрації І.І.Котула звернув увагу на ті питання, що потребують термінового вирішення та надав відповідні доручення. 

 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 147 з 167