Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
У ХОДА обговорили план заходів щодо боротьби з АЧС у 2018 році

15 січня під головуванням першого заступника керівника області Марка Беккера відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при ХОДА.

Під час зустрічі члени комісії при облдержадміністрації та РДА, керівники структурних підрозділів ХОДА та представники ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області розглянули питання щодо заходів з недопущення розповсюдження збудника АЧС у регіоні.  

Марк Беккер ознайомив присутніх з ситуацією, яка склалася з АЧС в області на початок року, та закликав присутніх до проведення системної роботи.

Детальніше...
 
Стартував прийом заявок на здобуття Премії Кабінету міністрів для молоді

Її присудять за особливі досягнення в розбудові України.

Премію може отримати молодь віком від 14 до 35 років. Щороку присуджується до 20 премій у розмірі 50 тис. гривень кожна.

Прийом заявок до Мінмолодьспорту триває до 1 березня 2018 року.

За додатковою інформацією можна звертатися до Департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту за тел.: (044) 284-30-26.

З деталями можна ознайомитись у Постанові Кабінету міністрів України від 21.11.2007 №1333.

Детальніше...
 
У Харкові пройде круглий стіл на тему децентралізації

Результат пошуку зображень за запитом "пройде круглий стіл на тему децентралізації"Про реалізацію реформи на території області в минулому році та плани на майбутнє будуть говорити 16 січня у Харківському центрі розвитку місцевого самоврядування.

Захід відбудеться з 11:00 до 14:00 за адресою: пров. Банний, 1.

Як зазначила директор Харківського центру розвитку місцевого самоврядування Діана Баринова, головною темою круглого столу стане питання координації діяльності в процесі реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації на Харківщині.

Детальніше...
 
Президент підписав Указ про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

Президент підписав Указ про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклуванняПрезидент Петро Порошенко підписав Указ «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа». Глава держави видав відповідний документ з метою забезпечення додержання прав і законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, посилення захисту їх особистих і майнових прав.

Президент визначив необхідність запровадження грошової компенсації дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа за належні їм для отримання жилі приміщення та відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату такої компенсації.

Крім того, з метою забезпечення житлом цієї категорії дітей, Уряду доручено передбачати щорічно у Державному бюджеті України видатки для будівництва малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла.

Детальніше...
 
Створено Раду резервістів ЗСУ

Результат пошуку зображень за запитом "резервісти зсу"Вона працюватиме при Генеральному штабі Збройних сил України.

За даними урядового порталу, у Збройних силах України проходять службу в оперативному резерві понад 140 тисяч резервістів. Переважна їх більшість – колишні мобілізовані з бойовим досвідом, яких після завершення терміну служби зарахували в оперативний резерв, що є обов’язковим під час особливого періоду. На даний час ведеться робота щодо переходу від обов’язкової служби у резерві до добровільної з підписанням контракту на службу у військовому резерві. З метою спільного опрацювання шляхів такого переходу, пошуку вагомих стимулів для укладання контрактів на службу у військовому резерві при Генеральному штабі ЗС України створили Раду резервістів Збройних сил України.

Детальніше...
 
Голова районної державної адміністрації Іван Іванович Котула провів оперативну нараду

20180115 09055915 січня в залі засідань Cахновщинської районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації І.І.Котули відбулася оперативна нарада, в якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ, керівництво районної ради.

В ході наради були розглянуті актуальні питання, що постійно перебувають на контролі районної влади.

Начальник відділу освіти Г.М.Мостова інформувала про початок учбового процесу в шкільних закладах району, підвіз дітей, участь учнів в обласних предметних олімпіадах, малій академії наук та проблемні структурні питання.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 148 з 270