Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Єдність суспільства є запорукою збереження і розвитку української державності. Президент

30987Звернення Петра Порошенка з нагоди 26-ї річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України.

 

Дорогі співвітчизники!

 

Сьогодні ми відзначаємо 26-ту річницю однієї зі знакових подій в історії українського державотворення - Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України.

 

Результати історичного референдуму, після схвалення Верховною Радою, фактично та юридично легітимізували Акт проголошення незалежності України. Вони мали фундаментальне значення для становлення нашої держави — стали основою для її міжнародного визнання.

Детальніше...
 
Коментар з нагоди річниці Всеукраїнського референдуму

2026 років тому український народ своїм волевиявленням остаточно затвердив факт набуття державності нашою країною. Саме цей день став відправною точкою для визнання всіма країнами світу незалежної України.

 

Масова народна підтримка Акта проголошення незалежності довела безрезультатність усіх намагань російсько-радянської імперії знищити українську ідею та розчинити українців у «великій сім’ї радянських народів». Українська ідея пережила Голодомор, репресії 1937-38 років, війну та тяжкі повоєнні роки. Дисидентами вона була пронесена крізь десятиліття радянської окупації.

 

Українська ідея, що отримала 90-відсоткову підтримку на референдумі в 1991 році, об’єднує всіх нас і сьогодні. Віра у сильну, вільну, європейську Україну дає нам сил на боротьбу та натхнення для розбудови.

 

Щиро вітаю всіх земляків із 26-ю річницею з того дня, коли українці зробили правильний вибір. Єднаймося заради України! Слава Україні!

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 
Харківський фронт волонтерів є найпотужнішим серед волонтерського руху. Юлія Світлична

3087Напередодні Міжнародного дня волонтерів голова ХОДА передала державні нагороди та відзнаки облдержадміністрації найактивнішим харківським учасникам цього руху.

 

«Сьогодні я матиму честь долучитися до слів подяки від Президента України та всього українського народу всім тим, хто разом із нами йде шляхом миру, злагоди та дружби. Волонтерство було з нами завжди – упродовж усього життя, але нового змісту воно набуло після Революції Гідності та під час подій на сході. Саме харківський фронт волонтерів є найпотужнішим серед волонтерського руху країни. Тому що саме через Харків проходила надзвичайно велика кількість воїнів. Тому що саме через Харків проходила вся важка техніка. Тому що саме через Харків їхали внутрішньо переміщені особи, які шукали собі мирного життя. Саме через Харків проходила велика кількість поранених. І саме харків’яни надавали першими цю допомогу. Я дякую всім, хто долучається до проектів, і сподіваюся, що наша робота спільними зусиллями буде ще потужніше. Нас усіх об’єднало горе, але так само нас усіх об’єднала мета – збереження миру. Цей мир ми сьогодні з вами боронимо – кожного дня», - сказала Юлія Світлична.

 

Вона відзначила, що харківські волонтери реалізують багато різноманітних проектів. Не лише тих, що пов’язані з допомогою ветеранам та воїнам АТО, сім’ям загиблих та переселенцям, але й у сфері впровадження інклюзивної освіти, розбудові туризму, зміцненні інфраструктури, тощо.

Детальніше...
 
У Харківській області може відкритися Почесне консульство Словаччини

3004Це питання обговорили голова ХОДА Юлія Світлична та радник, заступник Посла Словацької Республіки в Україні Генріх Сасай.

 

У ході зустрічі Юлія Світлична акцентувала увагу на необхідності розвитку та зміцнення двосторонніх відносин у економічній, культурній та туристичній сферах.

 

«Було б доцільно розглянути можливість відкриття представництва Словаччини в Харківській області, - звернулася до іноземного гостя Юлія Світлична. - Наша область сьогодні відіграє важливу роль у житті держави. Ми є лідерами за соціально-економічним розвитком. Регіон відвідує безліч міжнародних партнерів. Ми прагнемо завоювати їхню довіру, щоб співпраця приносила користь, сприяла розвитку та зміцненню економіки не тільки Харківської області, але й тих країн, які представляють інвестори».

Детальніше...
 
Президент підписав зміни до Держбюджету 2017 року

3002Зміни спрямовані на вирішення найнагальніших соціально важливих питань.

Документ також спрямований на ефективне та цільове використання бюджетних коштів у 2017 році, шляхом перерозподілу бюджетних призначень в межах затвердженого загального обсягу видатків та надання кредитів.

Законом, зокрема, передбачається збільшення видатків на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг, субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, медичну субвенцію для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я.

Для продовження здійснення фінансування у 2018 році, Законом передбачається збереження на рахунках загального фонду відповідних місцевих бюджетів залишків коштів субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій та на рахунках спеціального фонду - залишків коштів субвенції на заходи із розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

 Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 
У 2018 році в області прогнозують зростання промисловості на 3% і середньої зарплати - до 7520 грн

3001Такі показники внесено в проект Програми економічного та соціального розвитку Харківської області на 2018 рік.

Проект цієї програми, а також обласного бюджету на 2018 рік розглянули на засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону і міжнародного співробітництва. Засідання пройшло під керівництвом голови комісії - глави ХОДА Юлії Світличної 29 листопада.

Підбиваючи підсумки виконання обласної програми соціально-економічного розвитку в 2017 році, заступник директора Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Олександр Лукашов зазначив, що всі ключові планові показники розвитку регіону перевиконуються. Також істотно збільшилася кількість об'єктів, які фінансуються в рамках програми: за 3 останні роки - в 3,5 раза.

«Якщо в 2014 році це було 32 об'єкти, зараз (за даними за 9 місяців 2017 року) - 115. За підсумками року вийдемо на 160 - 170 об'єктів. Є база розвитку на 2018 рік», - зазначив Олександр Лукашов.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 148 з 242