Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Комісія з питань захисту прав дитини

         301130 листопада під головуванням І.Котули відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні комісії були присутні заступник голови райдержадміністрації П. Волошин, начальник служби у справах дітей О. Мальченко, начальник відділу освіти Г. Мостова, директор РЦСССДМ В. Ларка, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, правової, оборонної, мобілізаційної та режимно – секретної роботи Л. Грамарецька.

         Під час засідання були розглянуті питання щодо соціального захисту прав дітей.  Питання в заявах стосувалися зняття опіки над малолітніми дітьми, повернення дитини на виховання в сім’ю та доцільності позбавлення батьківських прав матері стосовно її малолітньої дитини.

         Члени комісії детально вивчили питання та прийняли конструктивні рішення в інтересах дітей.

 
До Дня Збройних сил України юні сахновщани готують подарунки для поранених воїнів

         2911Вихованці гуртків Сахновщинського будинку дитячої та юнацької творчості і станції юних натуралістів напередодні Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтерів долучилися до участі у благодійній акції "Бажаємо здоров'я!", що проводиться з метою моральної підтримки поранених учасників АТО, які зараз лікуються у військово-медичних закладах. Оберегами, виготовленими власноруч, діти вирішили підтримати бойовий дух та привітати українських воїнів зі святом.

         Подарувати домашній затишок воїнам намагались і члени учнівського самоврядування ПНЗ, які також долучилися до акції, вони зібрали продукти харчування, солодощі, печиво, шкарпетки а також передали для бійців побутову хімію та засоби особистої гігієни.

         Та основним подарунком для бійців стали обереги, 2902сувеніри, малюнки, виготовлені власними руками. Діти також передали листи з побажанням скорішого повернення в рідні домівки. А доставить волонтерську допомогу Сахновщинських школярів військовослужбовцям, що знаходяться на лікуванні в госпіталі – районний військовий комісар Гречкосій Віктор Олексійович.       Гарячі слова подяки дітям та керівникам гуртків висловив заступник голови райдержадміністрації Волошин Петро Опанасович, він також закликав школярів не зупинятися і надалі підтримувати наших солдат.

         Завдяки таким акціям, зрозуміло, що в усіх українських дітей є одне спільне бажання: нехай, нарешті, в Україні запанує мир!

 
У 2018 році МОЗ розширить програму «Доступні ліки»

543Вона діятиме ще для трьох напрямків захворювань: хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, депресивні стани та для здоров’я матері і дитини під час вагітності.

Урядова програма «Доступні ліки» діє з квітня 2017 року. Мільйони українців вже скористалися нею та отримали життєво необхідні ліки проти серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

«Програма зарекомендувала себе досить успішно: в залежності від регіону «Доступні ліки» щомісяця отримують від 100 до 200 тис. пацієнтів у понад 6,6 тис. аптек, - розповідають у міністерстві. - Восени попит на програму не припиняє зростати: щомісяця на 150 тис. рецептів пацієнти використовують більше. Бюджетом цього року на реалізацію програми передбачено 700 млн грн, у наступному році ця цифра має збільшитися до 1 млрд грн».

Враховуючи розширення фінансування у наступному році, Міністерство охорони здоров’я планує додати до урядової програми «Доступні ліки» ще три нозології. Про це йдеться в проекті постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України».

Детальніше...
 
Голова ХОДА привітала аграріїв Харківщини з професійним святом

86728 листопада Юлія Світлична взяла участь у заходах з нагоди Дня працівника сільського господарства.

«Аграрний сектор - це локомотив розвитку України. Це реальні інвестиції, розвиток села та якісна продукція, яка сьогодні завойовує світові ринки. А Харківщина знову і знову закріплює позиції України як аграрної держави», - підкреслила керівник області.

Вона нагадала, що в надзвичайно складному 2014 році, коли постало питання, чи засіювати поля Слобожанщини, яка щомиті могла стати зоною проведення військових дій, саме завдяки відповідальності аграріїв та їхній любові до своєї справи Харківщина не залишилася без хліба.

«Цьогоріч ми також маємо добрі результати. На Харківщині зібрано рекордний врожай пшениці. Минулого року ми мали приріст інвестицій в аграрний сектор на рівні 3 млрд грн, у 2017 році він збільшився ще на 30%. Є зростання й експорту. Усе це результат роботи ваших трудових колективів, які нарощують виробництво, запроваджують новітні технології та відповідально ставляться до своєї землі та до своєї держави», - сказала Юлія Світлична.

Детальніше...
 
Пішов з життя Почесний громадянин Сахновщинського району Микола Ключка

2309Висловлюємо глибокі співчуття рідним, близьким і колегам Миколи Олександровича.

Микола Ключка тричі обирався депутатом Харківської обласної ради - V, VI і VII скликань. Він - заслужений працівник сільського господарства України, почесний громадянин Сахновщинського району.

Більшу частину свого життя присвятив розвитку сфери тваринництва в Харківській області. Почавши трудовий шлях з посади зоотехніка, в 1997 році очолив одне з найбільших господарств Харківської області - ВАТ «Племінний завод ім. 20-річчя Жовтня» у Сахновщинському районі.

Сахновщинська районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття родині Миколи Олександровича, його друзям і колегам.

 
НАЙБІЛЬШ ВАЖЛИВІ ЗМІНИ В ПРОЦЕСУАЛЬНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ УКРАЇНИ

         17Президент України підписав Закон «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів».

         Цим Законом запроваджуються нові правила судового процесу в цивільному, господарському, адміністративному судочинстві, а також вносяться деякі зміни до правил кримінального процесу.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 149 з 242