Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Забезпечення учасників антитерористичної операції протезуванням та/ або ортезуванням за новітніми технологіями в Україні та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні

         Законом України «Про Державний бюджет України на 2017рік» та Порядком протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за повнолітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в  Україні окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та або забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №518 (зі змінами), функції щодо протезування учасників антитерористичної операції за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, у 2017 році покладено на Фонд соціального захисту інвалідів.

Детальніше...
 
Твої таланти, Сахновщино!

20170519 142244Здавалося б, часи сьогодні не з легких, а людей не полишає тяжіння до вершин духовних джерел, про що засвідчує районний огляд-конкурс, який з року в рік демонструє зростання виконавської майстерності митців Сахновщини, відкриває нові імена і колективи, згуртовує громаду біля цілющого джерела української культури. Так, 19 та 20 травня у районному Будинку культури при підтримці районної державної адміністрації відбувся заключний гала-концерт районного огляду-конкурсу народної творчості «Твої таланти, Сахновщино!».

Детальніше...
 
Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Котули

002  22  травня в  малому залі засідань Сахновщинської районної державної адміністрації  голова райдержадміністрації І.І. Котула провів  оперативну нараду за участю управлінь, відділів, структурних підрозділів районної державної адміністрації, представників районної ради, представників підприємств, організацій, установ району.

На нараді доповідала начальник управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської РДА  І.Г.Пугачова  про «Зміни у законодавстві до порядку надання субсидії». Інна Григорівна повідомила, що для удосконалення та підвищення ефективності програми соціальної підтримки населення Уряд вніс зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та  26.04.2017 року затвердив Постанову №300 «Про внесення змін до деяких Постанов Кабінету Міністрів України». Основними питаннями доповіді були такі: період врахування доходів для призначення субсидії та порядок отримання інформації про доходи; монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення; обрахування доходу для призначення субсидії; призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг;  призначення субсидії за зареєстрованим місцем перебування; повернення залишків невикористаних сум субсидій;  про повідомлення про призначення субсидії; терміни опалювального періоду для індивідуального опалення;  зміни до соціальних нормативів.

Детальніше...
 
Фотографії ЦНАПу

20160909 082658          20160909 082717          dsc00031       

 

dsc00033                  img 1271

 
Шановні мешканці Сахновщинського району


imagesПро всі випадки вимагання чи натяку на
вимагання хабара (неправомірної вигоди) посадовими особами Сахновщинського районного військового комісаріату просимо Вас негайно повідомляти на телефони «Гарячої лінії» Харківського обласного військового комісаріату  057-712-08-77( понеділок – п’ятниця з 8-17 год.) для прийняття заходів правового та дисциплінарного реагування.

                                        

 
Семінар – тренінг

20170517 10061717 травня 2017 року у малій  залі  Сахновщинської райдержадміністрації   Харківська міська організація Міжнародної організації «Жіноча громада» спільно з Департаментом соціального захисту населення ХОДА та координатором проектів  ОБСЄ в Україні згідно проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні» провели семінар – тренінг, керівником якого  по Харківській області є Білецька Ольга Володимирівна, тренером - Полянський Олександр Олексійович. Тема семінару -  «Протидія торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих та робота з ними». Присутні представники Сахновщинської РДА, районної та селищної рад, РЦСССДМ, служби у справах дітей, КЗОЗ «Сахновщинська ЦРЛ», РЦЗ, територіальний центр соціального обслуговування, освіти, управління праці та соціального захисту населення і голови сільських рад  прослухали міні – лекції на теми: поняття «торгівля людьми», огляд Міжнародного та Національного законодавства щодо торгівлі людьми, форми та причини торгівлі людьми, нелегальна міграція та20170517 100604 трудова експлуатація, Закон України «Про протидію торгівлі людьми, статус осіб, які опинилися в ситуації торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих, прямі та непрямі індикатори, що вказують на ситуацію торгівлі людьми, суб’єкти взаємодії та їх повноваження, алгоритм дій з пере направлення постраждалих від торгівлі людьми та роль дорадчих органів в механізмі пере направлення. Всі присутні виконали практичні роботи в малих групах та набули нових знань і навичок в цьому напрямі. А також, учасники семінару отримали інформаційні матеріали від організаторів проекту. 

 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 149 з 167