Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 5 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
УРЯД ЗУПИНИТЬ ТИСК ПРАВООХОРОНЦІВ НА БІЗНЕС

8 листопада  2017 року

УРЯД ЗУПИНИТЬ ТИСК ПРАВООХОРОНЦІВ НА БІЗНЕС

Уряд розробив законопроект щодо запобігання тиску правоохоронних органів на бізнес

У вересні цього року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звернуся до керівників Міністерства внутрішніх справ та Державної фіскальної служби з вимогою не застосовувати силових методів при перевірках підприємців, в разі відсутності реальних загроз життю службовців, і вибудовувати цивілізовані стосунки з бізнесом. І вже сьогодні Уряд запропонував рішення, яке законодавчо захистить права підприємців і унеможливить тиск на них. Відповідний законодавчі ініціативи будуть направлені до Верховної Ради України . Уряд  розраховує на їх ухвалення вже до кінця цього року.

Детальніше...
 
Президент вручив ключі та ордер на квартиру Володимиру Жемчугову

Президент Петро Порошенко вручив ключі та ордер на квартиру Володимиру та Олені Жемчуговим. «Мені надзвичайно приємно сьогодні зустрітись і я ще раз хотів би скористатись цією можливістю і подякувати за принципову життєву позицію, той подвиг, силу духа, яку Ви продемонстрували у 2014, 2015 роках. І до 2016 року, коли Ви були заручником, у полоні під тортурами», - сказав Петро Порошенко.

Глава держави наголосив на важливості надзвичайно принципової позиції, яку займає Володимир Жемчугов щодо відновлення суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України.

«Про Вас та вашу історію має знати вся країна. Ви справжній Герой України. На Вашому прикладі мають виховуватись покоління українських патріотів», - підкреслив Глава держави.

Детальніше...
 
Коментар голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної з нагоди Дня української писемності та мови

20Щиро вітаю всіх земляків із Днем української писемності та мови! Українська мова несе в собі генетичний код нашої нації. У часи, коли українці не мали власної держави та виборювали право на свободу й незалежність, саме мова об’єднувала, згуртовувала та підтримувала зв’язок нашого народу.

Саме мова та літературні твори українською не дозволяли нам втратити власну ідентичність і національну ідею. І, надто добре розуміючи це, ідейні противники української незалежності в усі часи докладали зусиль задля знищення українського слова.

Проте міць та сила українського духу, закодовані в нашій мові, витримали всі утиски. І сьогодні всі ми є свідками реалізації того, чого прагнули покоління українців. Маємо справжній культурний підйом, бачимо стрімкий розвиток сучасної української літератури, театру, кінематографу…

А головне – маємо розвиток українського слова, стрімке збагачення мови. Маємо генетичний код, який понесуть у майбутнє сучасні діти України.

Зі святом вас! Говорімо українською!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 
Збільшену пенсію отримали 736 тисяч пенсіонерів Харківщини

8 листопада заступник голови ХОДА Михайло Черняк взяв участь у засіданні колегії Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області.

Під час засідання було підбито підсумки роботи управління за 9 місяців поточного року. Одним з центральних питань стала реалізація в області пенсійної реформи.

Михайло Черняк відзначив, що керівництво області високо оцінює роботу управління, зокрема, це стосується і перерахунку пенсій мешканцям Харківщини.

«Зміни в країні сьогодні відбуваються дуже динамічно. Реалізується велика кількість реформ, мета яких - відновлення справедливості. Це і бюджетна реформа, і медична, і пенсійна. Але нам доводиться працювати у непростих умовах, коли законодавча база нерідко відстає від реформ. Ми дуже хвилювалися з приводу початку реалізації пенсійної реформи. Мова йде про велику кількість пенсіонерів - їх в області понад 800 тисяч, та про значні кошти - близько півмільярда гривень, - зауважив Михайло Черняк. - Це велике навантаження на співробітників Пенсійного фонду. Але вони спрацювали чітко та злагоджено. Ми вдячні їм за колосальну роботу».

Детальніше...
 
Вітання голови райдержадміністрації Івана Котули з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва та з Днем української писемності й мови.

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва,

дорогі земляки!

Результат пошуку зображень за запитом "Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, з днем української писемності та мови."Сердечно вітаю вас із професійним святом. Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва ми відзначаємо 9 листопада, разом з днем української писемності та мови.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Наша Сахновщина надзвичайно багата талановитими людьми. Творча робота працівників культури та аматорів народного мистецтва вражає своєю неповторністю, колоритом, невичерпною енергією, а головне – щирістю.Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, звичаїв, обрядів.

Висловлюю щиру вдячність усім працівникам будинків культури та клубів, музеїв та бібліотек, керівникам художніх колективів нашого району за самовіддану працю, творчі здобутки, яскраві таланти, за щоденний вагомий внесок у розвиток української культури.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

 

З повагою,

голова районної  державної адміністрації                                   Іван Котула

 
Президент затвердив основні засади забезпечення кібербезпеки України

Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України",  прийнятий Верховною Радою України 5 жовтня 2017 року.

Закон створює засади національної системи кібербезпеки як сукупності політичних, соціальних, економічних та інформаційних відносин разом із організаційно-адміністративними та техніко-технологічними заходами державного і приватного секторів та громадянського суспільства.

Законом визначено правові та організаційні основи забезпечення захисту життєво важливих інтересів людини і громадянина, суспільства та держави, національних інтересів України у кіберпросторі, повноваження і обов'язки державних органів, підприємств, установ, організацій, осіб та громадян, основних засад координації їх діяльності, а також базових термінів у сфері кібербезпеки.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 149 з 226