Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Президент провів зустріч з представниками України у Тристоронній контактній групі

Про це повідомляють на офіційному сайті Глави держави.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з представниками України у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ) та її робочих підгрупах.

Були обговорені результати діяльності ТКГ у минулому році та визначені пріоритети і завдання на 2018 рік.

Глава держави подякував представникам України у ТКГ за чітке відстоювання національних інтересів та професійну і самовіддану роботу заради відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.  

 
На Вертеп-фест - 2018 з’їдуться творчі колективи з усієї України

Фестиваль проходитиме під об’єднуючими гаслами - «Від Харкова по Карпати - Україна рідна мати!», «Схід і Захід разом. Різдво єднає нас!», «Від Заходу до Сходу ми - діти одного народу».

Протягом двох днів - 13 та 14 січня - близько півтисячі учасників фестивалю виступатимуть з вертепами та колядками у центральних парках Харкова та в багатолюдних місцях по всьому місту - поблизу супермаркетів, лікарень, на майданчиках біля святкових ялинок.

Масштабна святкова феєрія у різдвяно-новорічні свята проходить під патронатом голови ХОДА Юлії Світличної.

Детальніше...
 
У ХОДА озвучили основні напрямки розвитку освіти в області в 2018 році

Питання обговорили 10 січня під час наради з начальниками місцевих органів управління освітою під керівництвом заступника голови – керівника апарату ХОДА Анатолія Бабічева.

Відкриття та оснащення опорних шкіл, створення ресурсних кімнат та інклюзивно-ресурсних центрів, медіатек, відкриття дошкільних навчальних закладів, впровадження реформи початкової школи та якісна підготовка учнів до ЗНО. Такі пріоритетні напрямки діяльності облдержадміністрації в галузі освіти у 2018 році були озвучені у ході наради.

«Минулий рік для сфери освіти був дуже вдалим. Хочу нагадати, що Харківська область посіла перше місце в рейтингу Кабінету міністрів України за соціально-економічним розвитком. І саме за напрямком освіти ми випереджаємо навіть Київ. Ці тенденції повинні зберегтися і цього року. Ми повинні мати якісний результат у всіх районах області. І ви завжди можете розраховувати на підтримку облдержадміністрації у вирішенні проблемних питань», - звернувся до присутніх Анатолій Бабічев.

Детальніше...
 
ОБОВ’ЯЗОК ДІТЕЙ УТРИМУВАТИ БАТЬКІВ

Результат пошуку зображень за запитом "повнолітні діти  зобов'язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків"
Результат пошуку зображень за запитом "телефонний номер безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103."Стаття 51 Конституції України визначає, що  повнолітні діти
 зобов'язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків.

Утримання батьків є відповідною компенсацією  за утримання і турботу, надану  батьками дитині. В нормальних умовах діти  добровільно допомагають  своїм непрацездатним батькам і турбуються про них.  Проте, безсумнівно  неможливо  змусити дорослих повнолітніх дітей любити і поважати  своїх батьків. Любов, доброта,  порядність чесність є етичними поняттями, а не юридичними.  Разом з тим слід пам’ятати,  що однією з основних  цілей  регулювання   сімейних відносин,  відповідно до ч. 2 ст. 1 Сімейного кодексу України, є утверджене почуття  обов’язку перед батьками.

Детальніше...
 
Губарівський шляхопровід відновлено. Рух відкрито

9 січня голова ХОДА Юлія Світлична ознайомилася з результатами будівництва мосту на автошляху Харків - Охтирка, який з’єднує Харківську та Сумську області.

Будівництво шляхопроводу через залізничну колію поблизу села Губарівка Богодухівського району розпочалося у травні 2017 року. Жителі області чекали на новий міст 10 років: старий шляхопровід, побудований у 1962 році, жодного разу не ремонтувався і був зруйнований та демонтований у 2007 році. Об’їзна дорога через селище Полкова Микитівка збільшувала шлях на 7 км, з яких 4 км були вщент зруйновані.

«З сьогоднішнього дня рух через шляхопровід поновлено. Тепер потрібно їхати не 4 км по бездоріжжю, в об’їзд селами, а 55 метрів по якісному сучасному мосту», - сказала Юлія Світлична.

Детальніше...
 
Президент підписав закон щодо видачі тимчасових дозволів на телерадіомовлення в зоні АТО

Про це повідомляють на офіційному сайті Глави держави.

Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України».

Метою закону є забезпечення безперервності мовлення телерадіоорганізацій і трансляції їх програм для населення шляхом запровадження механізму прискореної видачі тимчасових дозволів на телерадіомовлення на територіях, найбільш вразливих до зовнішнього негативного інформаційного впливу, а також визначення особливих умов щодо переходу від аналогового до цифрового мовлення в окремих адміністративно-територіальних одиницях.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 150 з 270