Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

            uvagaУправління праці та соціального захисту населення Сахновщинської райдержадміністрації повідомляє, що згідно Закону України «Про соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та Закону України від 28 грудня 2014 р. № 76- VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» на безплатне придбання ліків за рецептами лікарів, а також безплатне позачергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів, прирівняних до них за вартістю, що визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я) мають право:

  • громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії
  • громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 2 категорії

            Пільги на безплатне придбання ліків за рецептами лікарів, а також безплатне позачергове зубопротезування для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 3 категорії та дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи надаються за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Детальніше...
 
На Харківщині планують створити навчально-практичний центр для реабілітологів, що працюють з воїнами АТО

28.11Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична за підсумками зустрічі з делегацією експертів ізраїльського Медичного центру ім. Хаіма Шиби (Тель Ха-Шомер), яка відвідала 28 листопада Харківський НДІ протезування.

 

Метою візиту делегації ізраїльських реабілітологів до Харкова є обмін досвідом з українськими колегами – в першу чергу, щодо реабілітації військових.

 

Юлія Світлична відзначила, що центр «Шиба» є одним з найбільших медичних закладів Ізраїлю, який спеціалізується на реабілітації військових.

 

«Сьогоднішня зустріч - це результат домовленостей між ХОДА та посольством Ізраїлю. Ми вдячні за ту допомогу, яку надають Харківщині міжнародні партнери. Харківські лікарі, які рятують наших воїнів, стикаються з великою кількістю нестандартних ситуацій. І нам не завжди вистачає практики та засобів, які потрібні негайно. До вирішення цих питань ми залучаємо міжнародні представництва. Інститут протезування вже має позитивні результати співпраці з японськими колегами, з НАТО. Ізраїльська медицина - одна з найбільш розвинених у світі. І я впевнена, що досвід ізраїльських колег буде корисним нашим фахівцям, які теж мають унікальні знання та досвід».

Детальніше...
 
Оперативна нарада

002  27 листопада в залі засідань Cахновщинської районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації І. Котули відбулася оперативна нарада, в якій взяли участь заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ, керівництво районної ради.

В ході наради були розглянуті актуальні питання життєдіяльності району. Присутні керівники доповіли про роботу за тиждень та стан справ у підлеглих організаціях.

Начальник відділу освіти Г. Мостова доповіла про хід учбового процесу в районі: загальноосвітні заклади району опалюються, здійснюється підвіз учнів та вчителів, учні шкіл беруть участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації С. Сіденко наголосила про необхідність своєчасного подання пропозицій до проекту Програми соціально – економічного розвитку району на 2018 рік. Також Світлана Володимирівна повідомила присутніх керівників про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України № 523 від 16.05.2014 року, яким визначений новий перелік адміністративних послуг, які надаються органами виконавчої влади через Центри надання адміністративних послуг, з метою створення сучасної та ефективної мережі ЦНАП.

Начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Л. Волошина доповіла, що на минулому тижні проведено ряд заходів та акцій, а саме: в районному Будинку культури проведено мітинг – реквієм до Дня Гідності та Свободи, біля пам’ятного знаку жертвам Голодоморів пройшла акція пам’яті «Голгофа голодної смерті».

Начальник агропромислового розвитку райдержадміністрації Ю. Мостовий повідомив присутніх, що 28 листопада делегація із Сахновщинського району візьме участь в обласних заходах  до Дня працівників сільського господарства.

 
Відбулися заходи до Дня Голодомору 1932-1933 років в Україні

1225 листопада в Сахновщині біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертвам Голодомору 1932-1933 років в Україні. Сахновщани вшанували пам’ять загиблих під час геноциду українського народу, згадали трагедію 1932-1933 років, яка забрала життя їх земляків і мільйонів українців.

У скорботних заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Котула, голова районної ради Віталій Левченко, Сахновщинський селищний голова Віктор Сидоренко, отець Іоан, керівники підприємств і організацій району та жителі селища.

«Злочини проти людяності  не мають терміну давності. Голодне лихоліття 32-33-го років – не просто історична минувшина, а глибока духовна рана та тлі української історії, яка пекучим болем пронизує пам’ять багатьох поколінь. Сьогодні треба говорити про минуле задля майбутнього, щоб це лихо ніколи не повторилося. Пам’ять про них має бути вічною, як пересторога всім живим, – наголосив Сахновщинський селищний голова Віктор Сидоренко.   

13«Голодомор охопив своїм чорним крилом і Сахновщинський район – 15найбільш постраждали такі села: Багата Чернещина, Малі та Великі Бучки, Дубові Гряди, тож давайте сьогодні о 16.00 запалимо свічку пам’яті про наших земляків та всіх українців – закликала у своїй промові директор Сахновщинського районного історико – краєзнавчого музею Ніна Прядко.

Завершився мітинг – реквієм покладанням квітів та молитвою у пам’ять про жертв Голодомору 1932-1933 років, яку відслужив отець Іоан.

 
Голодомор - найбільша біда в історії України та одна з найстрашніших трагедій в людській історії. Президент

11Звернення Петра Порошенка під час церемонії вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років в Україні.

 

Колесо історії крутиться невпинно, і от ми вже наблизилися до вісімдесят п’ятих роковин Голодомору, - чи не найбільшої, а може найбільшої біди, в історії України, однієї з найстрашніших трагедій в людській історії минулого століття.

 

Після майже шістдесяти років цинічного замовчування шокуюча і жахлива правда пролунала на увесь світ. Архіви – розкриті,  свідчення – записані… Заочно й посмертно засуджені судом і прокляті народом організатори Голодомору: Сталін, Каганович, Молотов, Постишев та багато інших.  

 

Що не роковини, то дедалі важче знайти очевидців трагедії, адже будь-кому з тих, хто на власні очі бачив те жахіття, далеко за дев’яносто. Тепер, зараз, це вже обов’язок молодшого покоління не дати згаснути пам’яті про Голодомор, дбайливо передати її наступним генераціям українців.  І щоб наші онуки та правнуки ніколи не забули, що тридцять другого року Господь послав Україні врожай - може не найщедріший, але достатній для того, щоб був і хліб, і до хліба. А голод же спричинив кремлівський антихрист, який забрав в мільйонів українців їжу та прирік мільйони українців на муки голодної смерті. Це про нього писав Євген Маланюк в знаменитій поезії "Року Божого тисяча дев'ятсот тридцять третього".

Детальніше...
 
Сьогодні Харківщина каже своє рішуче «ні» насильству над жінками. Юлія Світлична

09Голова ХОДА разом із представником Президента України у Верховній Раді, народним депутатом Іриною Луценко взяла участь у флешмобі в рамках глобальної кампанії UNiTE «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства в Україні».

 

Міжнародна кампанія проводиться щороку – з 25 листопада (Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок) до 10 грудня (Дня прав людини).

 

«Ці 16 днів спрямовані на те, щоб у всьому світі люди порушували питання насильства в родинах, насильства під час війни, збройних конфліктів, насильства економічного, психологічного над жінками та старшим поколінням, над дітьми», - відзначила Ірина Луценко.

 

На підтримку «16 днів активізму» щорічно проводиться кампанія Генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй з боротьби з насильством щодо жінок (UNiTE), яка закликає до глобальних дій, спрямованих на підвищення обізнаності та створення можливостей для обговорення проблем та рішень у всьому світі. Цього року флешмоб, який передує старту «16 днів активізму», одночасно проходить у 16 містах України. У Харкові місцем його проведення став майдан Конституції.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 150 з 242