Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл

Державна служба зайнятості розпочала загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією. Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому центрі зайнятості по всій Україні.

 

Для активного залучення молоді до профорієнтаційного тестування на загальнонаціональних телеканалах та у мережі Інтернет транслюватиметься ряд соціальних роликів, які розповідатимуть про важливість обрання своєї майбутньої професії для молодих українців.

 

Відеоролики доступні на офіційній сторінці Державної служби зайнятості (Центрального апарату) YouTube.

 

Для того, щоб пройти тестування у центрі зайнятості не потрібно ніяких попередніх приготувань. Спеціаліст центру зайнятості підбере необхідний тест для відвідувача, який триває від 30 до 180 хвилин. По його завершенню відвідувач отримує інформацію, яка допоможе визначити галузь професійної діяльності до якої найбільш розташована людина. 

 
«Гаряча пора на весняному полі»

115.05Довгоочікуваний посівний сезон для більшості аграріїв нашого району проходе під знаком вимушеної економії, як грошових , матеріальних, так і трудових  ресурсів. Є стара приказка, що землю не можливо обманути,- і це актуально  у всі часи. Та не обов’язково приміняти дорогий препарат, посівний матеріал чи мінеральне добриво, можливо підшукати і дешевше. В таких трудових пошуках компромісу працюють зараз голова правління ПАТ «Племзавод  20- річчя Жовтня» Ключка Микола Олександрович та головний агроном цього господарства Молошний Володимир Григорович.  Адже господарство займається і рослинництвом і тваринництвом та  має в обробітку 3045 гектар  ріллі.  Тваринництво певним чином вплинуло на структуру сівозміни. Щороку в ПАТ «Племзавод  20- річчя Жовтня»  найбільші площі займають озимі, ярий ячмінь, багаторічні трави, соняшник,  кукурудза на зерно та на корм. Вирощують також  і горох, яру пшеницю, яре тритикале , овес, гречку та однорічні трави.

       Коли ми приїхали в це господарство, то сівалки на полі  проходили останні проходи досіваючи кукурудзу на зерно. Фактично215.05 посівна компанія завершена. Залишилось посіяти тільки гречку та її головний агроном господарства планує посіяти пізніше, щоб уникнути заморозків. На сьогоднішній день в господарстві посіяно:  150 гектар – ячменю ярого, 129 гектар - гороху, 40 гектар - вівса, 776 гектар – соняшнику, 25 гектар – ярого тритикале та 25 гектар - ярої пшениці, 405 гектар- кукурудзи ВМС та 191 гектар- кукурудзи на зерно. Зараз проводиться підживлення та захист рослин від бур’янів.

       Все це завдяки злагодженій праці механізаторів, спеціалістів, обслуговуючого персоналу та взагалі всіх працівників цього публічного акціонерного товариства на чолі з керівником Ключкою М.О., які вносять свою частку у великий коровай господарства.  Сприятливої вам погоди та хороших врожаїв.

    

 
До уваги роботодавців

imagesДіти - гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації. Забезпечення та дотримання прав дитини - необхідність і потреба не лише сучасного етапу розвитку України, але й пріоритетний напрямок політики нашої держави на майбутнє.

В дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Саме від нашої уваги, любові, виховання залежить доля наших дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо любов’ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще!
      Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості постійно дбати про їхні здібності та всебічний розвиток інтересів, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях

Закликаємо роботодавців передбачити кошти  для часткової оплати вартості путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку та внести відповідні зміни  та доповнення до колективних договорів.  

 

       За довідками звертатися в управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської районної державної адміністрації за тел. 3 16 61.

 
Проведено розширену оперативну нараду

002  15 травня в  залі засідань Сахновщинської районної державної адміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації В.І. Кравця проведено розширену  оперативну нараду, в якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ, керівництво районної ради, голови Сахновщинської селищної та сільських рад.

На нараді були розглянуті питання:

1. Виконання районного бюджету за січень – квітень 2017 року.

2. Оздоровлення дітей в літній період. 

По першому питанню доповідала начальник фінансового управління Сахновщинської РДА С.І.Чепілко, яка повідомила що до  зведеного   бюджету району   за січень – квітень   2017 року   надійшло   доходів  без   урахування  трансфертів    18031,6 тис. грн., або 114,1 % до затверджених показників (15807,2  тис. грн.) , перевиконання становить 2224,4 тис. грн. У порівнянні з попереднім звітним періодом 2016 року доходи збільшились на 5396,9  тис. грн. З 16 селищної та сільських рад забезпечили виконання планових призначень  9  сільських рад. Також, начальник фінуправління додала, що забезпечено виконання   8 планових призначень з 10 запланованих.  Світлана Іванівна зазначила, що основними бюджетоутворюючими джерелами за надходженнями  до зведеного бюджету району є: податок та збір на доходи фізичних осіб,   податок на  майно( податок на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки, земельний податок , орендна плата),  єдиний  податок та внутрішні податки на товари та послуги (Акцизний податок з реалізації підакцизних товарів). Доповідач наголосила, що необхідно підтягнути поставлені показники за 6 місяців до 100 відсоткового виконання.

Детальніше...
 
вечір – вшанування «Я перед нею помолюся, як перед образом святим».

Кожен  з нас із дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ  -  образ своєї мами.   Мати.  Мама.  Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Мама... Це - найдорожче і найцінніше, що є у кожної людини. Перші кроки, перші слова, перші успіхи, - все це її турботи, її справи, її життя. Де б ми не були і що б не робили, куди б не закинула нас доля і що б з нами не трапилося, ми знаємо, що материнське серце все відчуває, про все знає.  Мама упродовж усього життя завжди освітлює наш шлях ніжним серцем, сповненим любові.  Ми впевнені, що мама завжди поспішить нам на допомогу, незважаючи на те, скільки нам років.  Немає у цілому світі святішої і кращої «професії», ніж материнство.

Адже,  ще з  прадавніх часів мама в Україні - берегиня родинного тепла і затишку, гармонії та любові у наших домівках. Саме у сім’ї, завдяки материнському вихованню, зберігаються і примножуються родинні звичаї та традиції, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та любові до рідного краю.  Тому, саме, материнська ласка, доброта й терпіння бережуть українську націю.

Традиційно в кожну другу неділю травня українські родини відзначають День Матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. Материнська любов надає сил і натхнення, які допомагають нам впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги.

Так , 12 травня 2017 року  Сахновщинська центральна районна бібліотека спільно з колективом Гришівського СБК підготувала і провела вечір – вшанування «Я перед нею помолюся, як перед образом святим».

libkh00000012908На захід були запрошені матері-героїні, багатодітні матері, матері-ветерани праці та війни. В libkh00000012909привітанні взяли участь керівництво району, а також  депутати обласної ради Тітов М.І.,  Ключка М.О. та депутат районної ради Нестеренко П.І..

Вечір відбувся  в дружній та теплій обстановці.

 
Оголошення про особистий виїзний прийом громадян прокурором Автономної Республіки Крим

images16 травня 2017 року з 10:00 до 13:00 у приміщенні прокуратури Харківської області (м.Харків, вул.Б.Хмельницького, 4) прокурором Автономної Республіки Крим Мамедовим Гюндузом Айдиновичем буде проводитись виїзний прийом громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя.

         Виїзний прийом громадян проводитиметься відповідно до ст.22 Закону України «Про звернення громадян», зокрема, з метою виявлення порушень конституційних прав і свобод громадян України – вимушених переселенців з тимчасово окупованої території, фактів вчинення щодо них злочинів з боку окупаційної влади та інших питань.

 

Попередній запис та довідки за телефоном: (044) 596 73 57

 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 150 з 167