Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Виступ Президента України на шостому засіданні Ради регіонального розвитку

  

Шановні пані та панове!

Дорогі українці!

Непросто було сюди дістатися навіть президентському кортежу, бо неподалік йде ремонт мосту через Русанівську протоку на Броварському проспекті. І таких вузьких місць, які зараз розширяються, інвестуються, будуються і в Києві, і в Україні дуже багато. Відновлення доріг цього року  стало загальнонаціональним проектом, хоча розпочалося ще в 2015 році з відомого експерименту, який задіяв ресурс місцевої влади, мобілізував ресурс центральної влади, Уряду і Прем’єр-міністра. Спільними зусиллями ми зробили кардинальне зрушення в цьому напрямку. Хочу наголосити, що він триватиме наступного року, і наступного за наступним. Дороги в Україні будуть будуватися, і відновлення дорожньої мережі буде символом України. Аж поки ми не приведемо в порядок мережу автомобільних магістралей, яка була абсолютно занедбана протягом останніх 20 років.

Детальніше...
 
29 жовтня Україна перейде на зимовий час

uvaga 

29 жовтня 2017 року о 4 (четвертій) годині ранку за київським часом відбудеться перехід на зимовий час з переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину назад.

Довідково

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України" з урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи з 1996 року, Уряд України постановив запровадити на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.

 
МОЗ: Як отримати інсулін пацієнтам, які потребують інсулінотерапії
 

 

Результат пошуку зображень за запитом "інсулін"У 2017 році Уряд запровадив електронний реєстр пацієнтів, що потребують інсулінотерапії.

Раніше закупівля препаратів інсуліну здійснювалася за тендерною процедурою регіонами. 

Однак, цей спосіб показав себе як неефективний, з великою кількістю недоліків:

- формування потреби було неточним;

- номенклатура закупівель могла ставати предметом маніпуляцій;

- ціни закупівлі препаратів інсуліну суттєво різнилися від регіону до регіону;

 

- траплялися затримки поставок препаратів в результаті оскаржень процедур закупівель або несвоєчасного проведення закупівель;

- відсутній реальний механізм контролю фактичного розподілення препаратів.

Детальніше...
 
Про посилення заходів щодо профілактики сказу тварин на території Сахновщинського району

Див. вкладення 

 
Технічний переклад Стратегії Ради Європи про права осіб з інвалідністю на період 2017-2023 років «Права людини: реальність для всіх»

Див. вкладення 

 
Відбулося засідання комісії з призначення державної соціальної допомоги, житлових субсидій малозабезпеченим сім'ям та пільг населенню

20171018 150511

 

Відбулося засідання комісії з призначення державної соціальної допомоги, житлових субсидій малозабезпеченим сім'ям та пільг населенню за участі заступника голови райдержадміністрації Петра Волошина. В ході засідання були розглянуті справи  на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченими сім’ями та звернення на отримання житлових субсидій.

Після детального вивчення та опрацювання кожного звернення громадян району Комісія ухвалила відповідні рішення.

 

 
<< Початок < Попередня 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Наступна > Кінець >>

Сторінка 163 з 226