Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при районній державній адміністрації

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації відбудуться 25 листопада 2013 року в малому залі засідань райдержадміністрації. Початок зборів об 14.00.

Скалад ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації (додаток 1)

Громадська рада при районній державній адміністрації, як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадського суспільства.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадського суспільства).
До складу громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.
Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадського суспільства.

До заяви додаються:
-рішення керівника інституту громадського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (за наявності);

-біографічна довідка делегованого представника інституту громадського суспільства;
-Копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадського суспільства;
-Інформація про результати діяльності інституту громадського суспільства протягом останніх двох років.

Документи приймаються ініціативною групою до 15 листопада 2013 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: смт.Сахновщина, вул.Шмідта, 10, каб. 22 (приміщення райдержадміністрації).

Телефон для довідок 3-01-07 (Козелок Тетяна Вікторівна – головний спеціаліст відділу масових комунікацій апарату Сахновщинської районної державної адміністрації)