Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Інформація про діяльність Сахновщинської районної державної адміністрації з питань запобігання та протидії корупції за 12 місяців 2014 року

Робота щодо виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», виконання Плану заходів з реалізації в Харківській обласній державній адміністрації та районних державних адміністраціях Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки в Сахновщинській районній державній адміністрації Харківської області організована та ведеться.

1) Результати проведення заходів щодо запобігання та протидії корупції.

Вимоги законодавчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і рішень колегії обласної державної адміністрації, рішень Харківського регіонального антикорупційного комітету щодо запобігання та протидії корупції виконуються у встановлені терміни. План заходів районної державної адміністрації щодо запобігання проявам корупції на 2014 рік виконується.

 

За 12 місяців 2014 року з державними службовцями - працівниками апарату та працівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ, організацій, посадовими особами органів місцевого самоврядування проведено 3 заняття з вивчення антикорупційного законодавства України, в тому числі 1 заняття проведено за участю працівників районної прокуратури.

Питання виконання антикорупційного законодавства було включено до порядку денного 2 оперативних нарад в районній державній адміністрації.

Відповідальний працівник районної державної адміністрації за виконання завдань запобігання та виявлення корупції прийняв участь у дводенному семінарі «Запобігання та протидія корупції в органах влади» в липні 2014 року в Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України.

Питання проведення тендерів та інших заходів, пов’язаних з процедурами закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти знаходиться на постійному контролі керівництва районної державної адміністрації та безпосередньо відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації. За 12 місяців 2014 року було проведено 14 тендерних процедур на загальну суму 6,1 млн.грн. (з укладенням договорів) на закупівлю товарів, робіт і послуг (енергоносії).

В районній державній адміністрації та її структурних підрозділах створені конкурсні комісії з відбору кандидатів на посади державних службовців. Засідання комісій проводяться при оголошенні конкурсу на вакантні посади державних службовців. В 2014 році проведено 11 засідань конкурсних комісій.

Вимоги фінансового контролю (декларування доходів) дотримуються в повному обсязі. Всіма працюючими державними службовцями подані декларації. Щодо однієї звільненої в минулому році особи, яка не подала декларацію, повідомлено правоохоронні органи.

Інформування населення та взаємодія з громадськістю щодо заходів у сфері запобігання та протидії корупції проводиться через районну газету «Колос». Матеріали друкуються в рубриках: «Актуально», «Нотатки з колегії», «102 інформує», «КРУ інформує», «Прокуратура інформує», «Юридичний лікбез» та на веб-сайті районної державної адміністрації.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 року № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції», розпорядженням голови районної державної адміністрації від 08.01.2014 року № 2 визначено відповідальну особу райдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції в органах виконавчої влади.

2) Соціологічні дослідження у сфері запобігання та протидії корупції в 2014 році не проводились.

3) Стан реалізації визначеної Президентом України антикорупційної стратегії.

В своїй діяльності Сахновщинська районна державна адміністрація дотримується основоположних принципів, проголошених Національною антикорупційною стратегією. Система запобігання і виявлення корупції (заняття, навчання з державними службовцями, робота правоохоронних і контролюючих органів) дає свої результати. В 2014 році в Сахновщинській районній державній адміністрації та її структурних підрозділах не виявлено жодного випадку правопорушень з ознаками корупції.

4) Правова експертиза розпоряджень голови районної державної адміністрації проводиться районним управлінням юстиції та районною прокуратурою.

5)  За 12 місяців 2014 року проведено спеціальні перевірки щодо 5 осіб, які претендували на зайняття посад державних службовців, на даний час триває спеціальна перевірка щодо 1 особи.