Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Інформація про діяльність Сахновщинської районної державної адміністрації з питань запобігання та протидії корупції за 3 місяці 2015 року.

Робота щодо виконання вимог Закону України «Про засади  запобігання і протидії корупції», виконання Плану заходів з реалізації в Харківській обласній державній адміністрації та районних державних адміністраціях Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки  в Сахновщинській районній державній адміністрації організована та ведеться.

 

Результати проведення заходів щодо запобігання та протидії корупції

Вимоги законодавчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і рішень колегії обласної державної адміністрації, рішень Харківського регіонального антикорупційного комітету щодо запобігання та протидії корупції виконуються у встановлені терміни. План заходів районної державної адміністрації щодо запобігання проявам корупції на 2015 рік виконується.

Питання виконання антикорупційного законодавства розглядались на двох оперативних нарадах в районній державній адміністрації.

В районній державній адміністрації та її структурних підрозділах створені конкурсні комісії з відбору кандидатів на посади державних службовців. Засідання комісій проводяться при оголошенні конкурсу на вакантні посади державних службовців. За 3 місяці 2015 року році засідань конкурсних комісій не проводилось.

Вимоги фінансового контролю (декларування доходів) дотримуються в повному обсязі.  Всіма працюючими державними службовцями станом на 01 квітня 2015 року подані декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

Інформування населення та взаємодія з громадськістю щодо заходів у сфері запобігання та протидії корупції проводиться через районну газету «Колос». Матеріали друкуються в рубриках: «Актуально», «Нотатки з колегії», «102 інформує», «Прокуратура інформує», та на веб-сайті районної державної адміністрації.

Стан реалізації визначеної Президентом України антикорупційної стратегії

В своїй діяльності Сахновщинська районна державна адміністрація дотримується основоположних принципів, проголошених Національною антикорупційною стратегією.

Система запобігання і виявлення корупції (заняття, навчання з державними службовцями, робота правоохоронних і контролюючих органів) дає свої результати. З початку 2015 року в районній державній адміністрації та її структурних підрозділах не виявлено жодного випадку правопорушень з ознаками корупції.