Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
В Сахновщинському районі обговорили питання об’єднання територіальних громад

alt02 червня 2015 року проведено чергове розширене засідання районної Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад, у якому взяли участь селищний та сільські голови.

В ході засідання знову було обговорено Методику формування спроможних територіальних громад, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року №214 та ряд інших актуальних питань сьогодення, у тому числі питання щодо ходу формування територій громад та визначення адміністративно-територіальних центрів спроможних територіальних громад Сахновщинського району.

 

Більшістю присутніх підтримано думку, що об’єднання громад в першу чергу покликане на задоволення потреб населення та надання їм якісних адміністративних послуг.

В ході наради було висунуто декілька пропозицій щодо утворення самодостатніх територіальних громад. Головою райдержадміністрації, головою Робочої групи, враховуючи Методику формувань територіальних громад та можливості населених пунктів району, було наголошено про необхідність збереження єдиної територіальної громади у межах Сахновщинського району з центром в селищі Сахновщина.

Більшість учасників наради підтримали пропозицію голови районної Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад.