Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Інформація про діяльність Сахновщинської районної державної адміністрації з питань запобігання та протидії корупції за 9 місяців 2016 року

imagesРезультати проведення заходів щодо запобігання та протидії корупції

Вимоги Законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і рішень колегії обласної державної адміністрації, рішень Харківського регіонального антикорупційного комітету щодо запобігання та протидії корупції виконуються у встановлені терміни. План заходів районної державної адміністрації щодо запобігання проявам корупції на 2016 рік виконується.

В районній державній адміністрації та її структурних підрозділах створені конкурсні комісії з відбору кандидатів на посади державних службовців. Засідання комісій проводяться при оголошенні конкурсу на вакантні посади державних службовців. В ІІІ кварталі 2016 року засідань конкурсних комісій не проводилось.

Вимоги фінансового контролю (декларування доходів) дотримуються в повному обсязі.

 

Звернень громадян та юридичних осіб, правоохоронних та судових органів щодо фактів корупції до районної державної адміністрації протягом 9 місяців 2016 року не надходило.

В своїй діяльності Сахновщинська районна державна адміністрація дотримується основоположних принципів, проголошених Антикорупційною стратегією, розроблені та виконуються заходи з виконання регіональної Програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2016-2017 роки.

Інформування населення та взаємодія з громадськістю щодо заходів у сфері запобігання та протидії корупції проводиться через районну газету «Колос». Матеріали друкуються в рубриках: «Актуально», «Нотатки з колегії», «102 інформує», «Прокуратура інформує», та на веб-сайті районної державної адміністрації.

 

Головний спеціаліст відділу взаємодії з

правоохоронними органами,правової, оборонної,

мобілізаційної та режимно-секретної роботи

апарату РДА                                                               С.П.Татарінцев