Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Постанова від 26.04.2017 р. № 300 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України."

imagesКабінетом Міністрів України прийнято постанову від 26.04.2017 № 300 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, яка набула чинності 01.05.2017. Постановою передбачено врахування доходів для призначення субсидії для відшкодування витрат  на оплату житлово-комунальних послуг за чотири квартали, що передують місяцю, попередньому до місяця, з якого призначається субсидія.

Таким чином, враховуватимуться більш актуальні доходи, а не за попередній календарний рік.

При призначенні субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу та субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива, скрапленого газу і оплату житлово-комунальних послуг враховуються доходи за попередній календарний рік.

 

Після закінчення строку отримання субсидії структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді (крім орендарів житлового приміщення, осіб, яким субсидія була призначена за зареєстрованим місцем перебування, та осіб, які звертаються за субсидією на скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо).

Після закінчення опалювального сезону невикористана сума субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги постачання холодної та гарячої води і водовідведення повертається до бюджету за термін отримання останньої  субсидії конкретним одержувачем.

Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або  вартості 150 кВт/год електричної енергії не залишатимуть на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі. Особи зазначені в списках підприємств надавачів послуг в яких зазначаються суми невикористаної субсидії подають до 1 вересня заяви, в яких вказується спосіб виплати та реквізити.

При призначенні субсидії на наступний термін враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг. За наявності такої заборгованості субсидія на наступний термін не призначається, про що УСЗН інформує громадянина. Якщо протягом двох місяців після інформування особа підтвердила документально сплату заборгованості або уклала договір реструктирізації, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому документально підтверджено сплату заборгованості.

У разі реєстрації місця перебування особи субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення на строк, що не перевищує шести місяців з дати реєстрації місця перебування. На наступний строк субсидія призначається за особистим зверненням громадянина після продовження строку реєстрації місця перебування.

        Опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ/електричну енергію для індивідуального опалення, розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.

            Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 р. №409 в частині встановлення соціальної норми житла для домогосподарств, що складаються з однієї-двох непрацездатних осіб у розмірі 75 кв.м на домогосподарство.

         Ціна реалізації природного газу для побутових споживачів ТОВ «Харківгаз збут» з 01.04.2017 р. становить 6957,90 грн. за 1000 куб.м.

Починаючи з травня 2017 року призначення субсидій (у тому числі без звернення громадян) здійснюється з урахуванням внесених змін.

За довідками рекомендуємо звертатися  до управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської РДА за адресою смт.Сахновщина, вул.Тарасів Шлях, 68, каб.3 або по телефону «гарячої лінії» 3-12-85