Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 46 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Розширена оперативна нарада

Сьогодні  в  залі засідань Сахновщинської районної державної адміністрації голова Сахновщинської РДА  І.І.Котула  провів розширену  оперативну нараду, в якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ, керівництво районної ради, голови  сільських рад.

 

Розпочалася нарада з привітань І.І.Котулою  колектива редакції районної газети «Колос» з Днем журналістики та начальника управління агропромислового розвитку РДА І.І.Мостового з Днем народження.

В ході розширеної оперативної наради керівники доповідали про виконання доручень голови районної державної адміністрації, наданих на минулій нараді  та інформували про основні заходи на тиждень, який розпочався.

Начальник фінансового управління Сахновщинської РДА С.І.Чепілко  доповідала про виконання районного бюджету за січень-травень 2017 року. Світлана Іванівна зазначила, що основними бюджетоутворюючими джерелами за надходженнями  до зведеного бюджету району є: податок та збір на доходи фізичних осіб,   податок на  майно (податок на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки, земельний податок , орендна плата),  єдиний  податок та внутрішні податки на товари та послуги (Акцизний податок з реалізації підакцизних товарів). Доповідач наголосила, що необхідно підтягнути до 100 відсоткового виконання поставлені показники за 6 місяців.

В ході наради обговорювалося  питання  про хід виконання Закону України «Про добровільне обєднання громад».

Начальник відділу освіти РДА Г.М.Мостова проінформувала, що дев’ятикласники закінчують складати ДПА, 09 червня отримають свідоцтва про базову середню освіту. Працюють пришкільні табори відпочинку, позаміській заклад оздоровлення та відпочинку «Дитячий заміський оздоровчий заклад «Лісовичок» чекає на гостей.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ю.І.Мостовий  повідомив, що ведуться  роботи по обробітку культур, планується 21 червня з керівництвом району об’їзд сільськогосподарських угідь. Також проінформував, що з 7 по 10 червня у м.Києві відбудеться ХХІХ міжнародна агропромислова виставка «Агро – 2017».

Голова районної ради В.В.Левченко проінформував, що 09 червня 2017 року відбудеться сесія районної ради. Ведеться підготовча робота, працюють комісії.

Підводячи підсумки наради голова Сахновщинської райдержадміністрації І.І.Котула  звернув увагу на питання, які потребують вирішення та надав відповідні доручення.