Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 5 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Коштом обласного бюджету цього року оздоровлення пройдуть 7,5 тисячі дітей пільгового контингенту

Результат пошуку зображень за запитом "оздоровлення дітей"Відповідне рішення прийняли в ході сесії обласної ради 1 березня.

У рамках виконання Соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя у Харківській області на 2014-2018 роки на оздоровлення дітей пільгового контингенту спрямовано 51 млн 342 тис. грн (на 6% більше, ніж у 2017 році).

«За ці кошти планується оздоровити 7,5 тисячі дітей, які потребують уваги з боку держави. Традиційно місцями для відпочинку дітей обрані українські Карпати, узбережжя Чорного та Азовського морів, а також табори області», - розповіли в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

 

На виконання Соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя у Харківській області на 2014-2018 роки також спрямовані кошти на виплату винагород спортсменам регіону - переможцям змагань міжнародного рівня, фінансову підтримку дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які підпорядковані громадським організаціям, фінансову підтримку спортивних споруд, які належать громадським організаціям, фінансову підтримку федераціям, асоціаціям, командам майстрів, а також на придбання спортивних майданчиків.