Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 46 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Підприємців Харківщини запрошують на безкоштовний семінар для експортерів

Семінар-практикум «Trade Helpdesk – ваш довідник з правил та процедур імпорту, питань оподаткування на ринку ЄС» пройде 6 березня у рамках реалізації освітнього проекту «Абетка експортера – 2018».

До участі у заході запрошують представників ділових кіл регіону, фізичних осіб-підприємців, які розглядають можливості активної присутності на зовнішніх ринках збуту.

Керівники підприємств малого та середнього бізнесу регіону, менеджери відділів збуту, суб’єкти підприємницької діяльності - фізичні особи-підприємці Харківщини дізнаються про наявні електронні ресурси, що сприяють виходу товарів на ринки країн ЄС, ознайомляться з основними правилами та процедурами імпорту до ЄС, отримають інформацію щодо вимог до якості продукції, маркування, визначених законодавством Спільноти.

 

Спікери заходу: Дехтяр Надія Анатоліївна, к.е.н., доцент кафедри туризму Харківського національного економічного університету імені С. Кузнеця; Серпухов Максим Юрійович, керівник науково-практичного проекту з розробки інструментів активізації експортної діяльності, к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Семінар пройде на базі Харківського національного економічного університету ім. С.Кузнеця (просп. Науки,9а, головний корпус, лабораторія № 3 Обрахункового центру, 1 поверх). 

Початок - о 16:00.

Програма заходу - за посиланням.

Для участі у безкоштовному семінарі-практикумі необхідно заповнити реєстраційну форму. Кількість місць обмежена організаторами.

Довідка. Проект «Абетка експортера» реалізується за ініціативи Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА з метою підвищення рівня обізнаності суб’єктів господарювання щодо наявних можливостей та процедур виходу продукції на зовнішні ринки збуту. У рамках проекту впродовж 2017 року проведено 7 семінарів, розпочато випуск дайджесту «Виставково-ярмаркові заходи», підготовлено 34 аналітичні довідки щодо експорту товарів Харківської області до країн ТОП-20, які визначені Експортною стратегією України як пріоритетні, зібрано добірку «Бібліотека експортера».

Протягом січня-лютого 2018 року реалізовано наступні заходи:

- анкетування потенційних учасників проекту;

- презентовано проект під час круглого столу «Молодіжні проекти для євроінтеграції України», що проходив в Харківському національному економічному університеті імені С.Кузнеця в рамках візиту Посла ЄС в Україні пана Хьюга Мінгареллі;

- проведено семінар-практикум «Європейська мережа підприємств (EEN) - інструмент розвитку експортної діяльності підприємств»;

- розміщено інформацію про «Платформу ефективного регулювання (PRO)», що містить покрокові інструкції для представників МСБ з метою отримання дозвільних документів, які необхідні для відкриття власної справи.

Серед партнерів проекту «Абетка експортера – 2018»: Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця, Головне управління Державної фіскальної служби у Харківській області, Головне управління статистики у Харківській області, Харківська торгово-промислова палата, Національний науковий центр «Інститут метрології», Харківське управління Офісу великих платників Державної фіскальної служби, Харківська митниця Державної фіскальної служби України, Державне підприємство «Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».