Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Михайло Черняк провів зустріч з керівником філії Фонду Конрада Аденауера в Україні

Заступник голови ХОДА та Тім Бернд Петерсон обговорили питання відкриття представництва німецького фонду в Харкові та визначили напрямки можливої співпраці.

У ході зустрічі Михайло Черняк відзначив, що Харківська область має тісні та продуктивні стосунки з Німеччиною. На території регіону реалізується чимало спільних проектів, зокрема - у сферах розвитку територіальних громад, підтримки переселенців тощо.

«Ми дуже цінуємо підтримку наших партнерів, спрямовану на соціально-економічний розвиток нашого регіону та на розвиток громадянського суспільства, - сказав заступник голови ХОДА. - За останні роки відбулося багато позитивних змін як в економіці Харківщини, так і у свідомості людей. Члени громади сьогодні більш ініціативні, мають бажання брати активну участь у розвитку країни та власного регіону».

 

Михайло Черняк зауважив, що обласна адміністрація активно залучає громадськість до реалізації культурних та соціальних проектів. Зокрема, спільно з громадським організаціями ветеранів АТО було розроблено програми допомоги у придбанні житла учасникам АТО, які сьогодні ефективно реалізуються.

Тім Бернд Петерсон, у свою чергу, відзначив, що саме розвиток громадянського суспільства є головним інтересом Фонду Конрада Аденауера.

«Філія фонду в Києві працює понад 20 років. Ми вирішили відкрити в Україні ще одне представництво - в Харкові. Адже вважаємо, що саме тут відбуваються процеси, від яких залежить майбутнє не тільки України, а й всієї Європи», - сказав Тім Бернд Петерсон.

За його словами, харківське представництво розпочне роботу орієнтовно у травні.

«У наших планах - реалізація проектів, спрямованих на підтримку демократичного розвитку, структурні зміни в економіці, ствердження вільних ЗМІ та консолідацію демократичних інститутів в Україні. Ми плануємо низку семінарів, круглих столів, навчань для представників громад, журналістів тощо», - розповів Тім Бернд Петерсон.

Михайло Черняк запевнив, що будь-які проекти, спрямовані на розвиток Харківщини, матимуть підтримку обласної адміністрації.