Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 46 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Голова райдержадміністрації Іван Інович Котула провів розширену оперативну нараду

20180305 09133620180305 091340

05 березня 2018 року голова райдержадміністрації І.І.Котула провів розширену оперативну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, сільських голів та керівництва районної ради.

В ході наради було розглянуто ряд актуальних питань життя району, які стосувалися: ліквідації наслідків погодних умов, спричинених активним циклоном; бюджету району; освітньої галузі; соціальної сфери; медицини, культури, економіки та реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

 

Про виконання районного бюджету за два місяці поточного року звітувала начальник фінансового управління райдержадміністрації С.І.Чепілко.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Г.М.Мостова інформувала про продовження шкільних канікул до 07 березня включно та відновлення учбового процесу 12 березня. В позашкільних дитячих закладах смт. Сахновщина працюють чергові групи. Галина Миколаївна відзначила 15 учнів та відповідальних вчителів навчальних закладів району, які за результатами обласного етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад здобули переможні місця, а саме: Кобу Юлію ученицю 10-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за І місце у ІІІ (обласних) етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури та з інформаційних технологій ; Кроль Вікторію ученицю 11-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури; Линник Аліну ученицю 11-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, за ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології; Ященко Алєсю ученицю 10 класу Огіївського НВК, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства; Кошляк Ярославу ученицю 8-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури; Ткаченко Валерію ученицю 9-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури; Підгайного Олега учня 8-го класу Огіївського НВК, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології; Кадацьку Дар'ю ученицю 11-го класу Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії; Золочевську Анну ученицю 10-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІІІ місце у ІІІ (обласних) етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та географії; Ткаченко Валерію ученицю 9-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії; Іванюк Валерію  ученицю 8-го класу Олійниківського НВК, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії; Рожкову Анастасію ученицю 8-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Історія України і державотворення"; Терещенко Ладу  ученицю 10-го класу Огіївського НВК, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Історія України і державотворення"; Шилину Владислава учня 11-го класу Сугарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. Начальником відділу освіти райдержадміністрації було анонсовано відкриття Багаточернещинського ліцею 20 березня 2018 року.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації С.В.Сіденко інформувала про об’єкти, які включені до Плану соціально-економічного розвитку району на 2018 рік.

Начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Л.І.Волошина оповістила, що 03 березня зі своєю концертною програмою районний Будинок культури відвідав ВІА «Лейся песня!», який зібрав повен зал глядачів, подарувавши їм незабутні враження та теплу атмосферу. Любов Іванівна запросила всіх учасників наради зі своїми трудовими колективами відвідати 07 березня о 14 годині концерт місцевих аматорів, присвячений Міжнародному дню жінок і миру, а також анонсувала концерт ВІА «Фрістайл», який планується на 16 березня в РБК.

Заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин звернувся до голів сільських рад щодо співпраці на предмет моніторингу та своєчасного складання актів обстеження щодо факту проживання внутрішньо переміщених осіб на території підпорядкованій сільській раді.

Голова районної ради В.В.Левченко анонсував проведення 06 березня сесії районної ради.

Підводячи підсумки наради, Іван Іванович Котула акцентував увагу на цілеспрямованій тісній співпраці всіх гілок влади та районних структур для забезпечення зростання економіки району та вирішення проблемних питань у всіх галузях господарського комплексу.