Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Увага і тепло від членів громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації.

20180305 15200305 березня 2018 року в приміщенні райдержадміністрації, за ініціативою членів громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, відбулася благодійна акція «Від серця до серця» для жінок із соціально-незахищених верств населення та багатодітних родин. До присутніх з теплими словами підтримки звернулася голова громадської ради Р.І.Устименко, зазначивши: «Ми своєю акцією ділимося теплом своїх сердець. Для вас – це мізер, але це та частина тепла та любові, з якої починається все прекрасне на Землі», до її слів приєдналися заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин, заступник голови райради В.В.Яцина та член громадської ради В.П.Вакуленко.

Саме теплом своїх сердець вирішили поділитися члени громадської ради, проводячи акцію благодійності. Вони презентували запрошеним жіночкам та їхнім діткам продуктові набори, солодощі, предмети одягу, постільну білизну, взуття та художню літературу, зібравши допомогу своїми силами.

    Хочеться зазначити, що така акція, членами громадської ради, проводиться вперше, але ж будемо надіятися на вдалий старт. Кожен, хто хоче допомогти потребуючому населенню та бійцям в зоні АТО, можуть приєднатися до доброї справи, звертаючись до голови громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації, адже в народі говориться: «Твори добро й воно завжди повернеться тобі сторицею!»