Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Члени громадської ради при райдержадміністрації провели благодійну акцію в Свято-Покровському храмі.

20180412 153341Приємна місія членів громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, започаткована перед Жіночим днем, продовжується. 12 квітня 2018 року в Свято-Покровському храмі члени громадської ради разом з настоятелем храму - протоієреєм Іоанном Лоцько провели благодійну акцію «Від серця до серця» приурочену Великодню для діток із соціально-незахищених верств населення та багатодітних родин. В заході взяв участь заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин.

Розпочала дану акцію голова громадської ради Р.І.Устименко. «Саме в ці святкові пасхальні дні ми - члени громадської ради, разом з отцем Іоанном та Сахновщинською Суспільною службою продовжуємо проводити раніше започатковану акцію «Від серця до серця», щоб охопити хоча б маленькою увагою наших мешканців.

У Великдень ми не тільки святимо паски й крашанки, а й ділимося любов’ю й теплом душі з оточуючими людьми та світом навколо себе».

Заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин зазначив, що в час, повязаний з днями Воскресіння Христового, особливо видно духовне підняття робити добрі справи.

20180412 15274020180412 15110120180412 151044

Член громадської ради В.П.Вакуленко додав, що даний захід проводиться недаремно, так як серед присутніх дітей є й ті, які сьогодні вперше побували на території церкви. «Будемо сподіватися, що завдяки цій акції, для них відкриється дорога до Храму», - сказав Володимир Прокопович та подякував за присутність учасників акції.

Зі словами «Христос Воскрес!» до присутніх звернувся отець Іоанн, зазначивши, що захід проведений сьогодні - важливий, адже діти це наше майбутнє, тому своїм прикладом потрібно наставляти їх на життя. Отець Іоанн ознайомив діток з приміщенням Недільної школи, запросивши їх до навчання Закону Божого, Молитов, Заповідей Божих та ін.., проінформував присутніх, що в храмі є запаси продуктів, одягу та наявність ночівлі нужденним. За запрошенням отця Іоанна, учасники заходу ознайомилися з Пасхальним убранством храму, яке буде прикрашати його до 40-го дня після Великдня - Вознесіння Господнього. «Що стосується пасхальної радості та сьогоднішнього заходу, то, в першу чергу, потрібно памятати про тих, хто потребує уваги – обездоленим, малозабезпеченим та ін.», наголосив священник.

Запрошеним гостям було вручено продуктові набори від Суспільної служби Сахновщини, одяг, солодощі та паски від отця Іоанна та членів громадської ради.

Захід пройшов у надзвичайно теплій та дружній атмосфері. Сподіваємося на продовження акції та запрошуємо небайдужих мешканців приєднуватися до творіння добрих справ.