Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Члени громадської ради привітали жінок з Днем матері

dscn4629Приємна місія членів громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, започаткована перед Жіночим днем, продовжується. 11 травня, напередодні свята Дня матері, члени громадської ради провели благодійну акцію «Від серця до серця» в КЗ «Районному історико-краєзнавчому музеї». Серед запрошених членами громадської ради матерів, в заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин, депутат обласної ради Л.В.Лаврова, настоятель Свято-Покровського храму отець Іоанн, голова ради ветеранів А.Г.Єкімова.

Присутніх матерів зі святом вітали наймолодші учасники заходу – учні 1 класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Кожен із присутніх, зі сльозами на очах та трепетом на душі, ділилися життєвими історіями, пов’язаними з Жінкою-Матір’ю.

 

 

Заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин в своєму привітальному слові побажав матерям, перш за все міцного здоров’я, гарних відносин з дітьми, та щоб ніколи не почувалися одинокими.

З теплими словами до присутніх звернулася депутат обласної ради Л.В.Лаврова зазначивши, що весна багата святами, і все-таки, жінка поцілована Богом в чоло, так як навесні святкуються два жіночі свята. Мама – це найсвятіша місія у житті, найвідповідальніша професія жінки. Побажала жіночкам-матусям здоров’я, жіночого, материнського щастя, любові від дітей та онуків, щоб дім завжди був гамірним від дитячих голосів, жити, радіти і гордитися своїми дітьми та внуками.

Отець Іоанн вітаючи жінок з прекрасним святом, побажав їм міцного здоров’я, молитися за своїх дітей, миру й радості, якомога довше всім залишатися дітьми, адже поки живі батьки – ми дітьми та вручив матерям іконки з молитвами.

20180511 102733dscn458820180511 105448dscn4625Захід пройшов у надзвичайно теплій та дружній атмосфері.