Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Відбулося чергове засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації

20181017-117 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації за участі заступника голови райдержадміністрації П.О.Волошина, заступника голови районної ради В.В.Яцини, начальника Сахновщинського РС ГУ ДСНС України у Харківській області В.О.Козуба та заступника начальника районного відділу поліції С.А.Савенка.

В ході засідання знову увагу було приділено екологічній ситуації в районі та незаконній вирубці полезахисних смуг. Голова громадської ради Р.І.Устименко ознайомила присутніх з листом-відповіддю першого заступника начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області С.М.Пляки щодо ремонту дороги сполучення Сахновщина – Харків, лист-звернення якого було складено членами громадської ради на попередньому засіданні та адресовано голові ХОДА Ю.О.Світличній.

 

Члени громадської ради вирішили звернутися до народного депутата України А.М.Гіршфельда щодо ініціювання ним перед Верховною радою України питання встановлення власників дерев та інших насаджень на полезахисних смугах району. Також було внесено доповнення до Плану роботи громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації від 20 грудня 2017 року №2, додавши питання інформування про виконану роботу депутатами різного рівня, запрошеними на засідання громадської ради. Члени громадської ради, також, ухвалили рішення щодо ініціювання на черговій сесії районної ради розгляду питання захисту полезахисних смуг району і встановлення відповідальних за насадження на них.

Наступне засідання громадської ради при райдержадміністрації вирішено провести 21 листопада 2018 року о 14 годині в залі засідань райдержадміністрації.

 

Протокол №8 засідання громадської ради при районній державній адміністрації від 17 жовтня 2018 року  (Див. вкладення)