Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

dsc0772112 червня 2019 року відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації Харківської області.

На засіданні були присутні члени громадської ради, заступник голови райдержадміністрації П.О. Волошин, провідний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації І.В. Паук; директор районного центру соціальних служб для сім̕ ї, дітей та молоді В.О. Ларка,   в.о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Т.А. Литвиненко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Г.М. Мостова, начальник відділу призначення та виплати пенсії Сахновщинського відділу обслуговування громадян Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Харківській області Л.М. Репринцева та представники державного підприємства «Красноградське лісове господарство».

Відповідно до порядку денного засідання громадської ради при райдержадміністрації,  були розглянуто ряд питань. Про оздоровлення та відпочинок дітей, підлітків, пільгової категорії у 2019 році, за рахунок бюджетних коштів, переваги та проблеми нової української школи, забезпечення сучасними засобами навчання загальноосвітніх шкіл району, доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Галина Миколаївна Мостова, яка розповіла про роботу пришкільних таборів відпочинку та дитячого заміського оздоровчого закладу «Лісовичок», про забезпечення загальноосвітніх шкіл сучасними засобами навчання.

 

Після доповіді начальника відділу освіти було надано слово члену Харківської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок Віктору Васильовичу Лягуші, який розповів про екологічний стан в районі.

Також відповідно до порядку денного були розглянуті питання: про забезпечення житлом дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; про зміни у пенсійному законодавстві України; про зміни у системі оплати за електроенергію; про звернення громадської ради до вищих органів державної влади, про необхідність внесення змін до Закону України «Звернення громадян»; про ознайомлення членів громадської ради з листом Міністерства аграрної політики та продовольства України, про призначення дати, часу та місця наступного засідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації та різне.

Наступне засідання громадської ради відбудеться 28 серпня 2019 р.