Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Щодо визначення підстав повернення грошових коштів надміру виплаченої житлової субсидії

Картинки по запросу Щодо визначення підстав повернення грошових коштів надміру виплаченої житлової субсидіїУправління праці та соціального захисту населення повідомляє, що відповідно  до пункту 9 Положення, пpo порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Пpo спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідного пічного побутового палива» (зі змінами) (далі – Положення), житлова субсидія розраховується на всіх членів домогосподарства.

Пунктом 16 Положення передбачено, що громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов'язаний протягом 30 календарних днів поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про обставини для перерахунку житлової субсидії, зокрема, про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства тзміни у складі сім'ї члена домогосподарства.

Згідно з пунктом 22 Положення за рішенням комісії, утвореної районними, районними у м. Києві та Севастополі державними адміністраціями, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад, надання раніше призначеної житлової субсидії припиняється за поданням структурного підрозділу з питань соціального захисту населення у разі, коли громадянин не повідомив про зазначені вище обставини протягом 30 календарних днів з дня їх виникнення.

 

Надання житлової субсидії у цьому випадку припиняється з місяця, наступного за місяцем, в якому було виявлено зазначені вище обставини. У таких випадках на вимогу структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, який призначав житлову субсидію, сума надміру перерахованої (виплаченої) житлової субсидії повертається громадянином до державного бюджету.

Структурний підрозділ з питань соціального захисту населення має внести виявлені обставини  до особової справи отримувача субсидії і здійснити відповідний розрахунок розміру житлової субсидії, що підлягає поверненню.

Звертаємо увагу, якщо зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів-домогосподарства та зміни у складі сім'ї члена домогосподарства не вплинули на встановлення права домогосподарства на отримання житлової субсидії, а також перерахунок житлової субсидії, з урахуванням зазначених обставин, не зменшив її розміру, у такому випадку відсутня надміру перерахована (виплачена) житлова субсидія.

Житлова субсидія надається лише після подання громадянином нових заяви про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за формами, встановленими Мінсоцполітики.

Додаткову інформацію можна отримати безпосередньо в управлінні праці та соціального захисту населення Сахновщинської райдержадміністрації за адресою смт. Сахновщина вул. Тарасів шлях, буд.68, каб.3 або за телефоном 3-12-85.