Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 7 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської районної державної адміністрації Харківської області інформує

Картинки по запросу до увагиЩодо запровадження надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської райдержадміністрації, просить всіх пільговиків звернутися до 01 жовтня 2019 року у відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення і при собі мати:

- довідку про склад сім’ї;

- номер мобільного телефонна;

З метою надання пільг у грошовій формі, Постановою № 373 затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

Пільги надаватимуться у грошовій безготівковій формі через АТ “Ощадбанк” аналогічно грошовій безготівковій формі надання житлових субсидій.

За заявою пільговика надання пільги буде проводитись у готівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ “Ощадбанк”, відкритий пільговиком. Реквізити рахунка мають бути вказані у заяві.

Якщо у пільговика, який отримуватиме пільги у готівковій формі, виникне заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, про що орган соціального захисту населення повідомлятимуть надавачі послуг, пільга буде надаватися йому з наступного місяця у грошовій безготівковій формі.

За довідками звертатись за телефоном 3 15 61

 

Начальник відділу персоніфікованого

обліку пільгових категорій населення                                   Н. ТИМЧЕНКО