Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

img-e192291a7c1aa02d36c8424c68ad8d9a-v29 жовтня 2019 року відбулись установчі збори з формування нового складу громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації.

Засідання установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації відкрила голова ініціативної групи Устименко Р.І.

Відповідальний за ведення протоколів ініціативної групи про підготовку до установчих зборів Ткаченко О.В. прозвітував про роботу ініціативної групи.

Він зазначив, що було проведено 2 засідання ініціативної групи, ініціативною групою було підготовлено та оприлюднене на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та в районній газеті “Колос” повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи, організовано прийом заяв щодо участі в установчих зборах. Членами ініціативної групи було здійснено розгляд заяв від представників інститутів громадянського суспільства поданих для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, які надходили до 27 вересня 2019 року включно. Зокрема, до ініціативної групи надійшло 9 заяв від інститутів громадянського суспільства.

 

Під час проведення засідання було обрано робочі органи установчих зборів (лічильну комісію, голову, секретаря).img-5a65e23935db741ff0f8dc9e3982cf47-v

Визначено кількісний склад до нової громадської ради при райдержадміністрації. Учасники установчих зборів більшістю голосів проголосували за те, щоб до нового складу громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації увійшли всі представники інститутів громадянського суспільства, які подали заяви для участі в установчих зборах:

1. Геворкян Карен Маісович – головний суддя громадської організації «Сахновщинський міжрайонний козачий полк».

2. Вакуленко Володимир Прокопович – голова Сахновщинської районної громадської організації «Суспільна служба України».

3. Шаповалова Лариса Іванівна – голова Сахновщинської районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

4. Вельможна Оксана Василівна – член районної профспілкової організації працівників охорони здоров’я Сахновщинського району.

5. Устименко Римма Іванівна – член Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Фаворит О-5».

6. Легуша Віктор Васильович – член Харківської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок.

7. Троїцька Раїса Іванівна – член Профспілкового комітету працівників культури Сахновщинського району.

8. Данильченко Валентина Андріївна – заступник голови ради Сахновщинської районної організації ветеранів війни і праці.

9. Бречко Микола Григорович – член ради Сахновщинського районного об’єднання інвалідів «Союз Чорнобиль України».

Результати голосування запротокольовано робочими органами установчих зборів, на підставі чого буде підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації щодо затвердження складу громадської ради при райдержадміністрації.

Голову громадської ради, заступника та секретаря буде обрано на першому засіданні громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації.