Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Відділом «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського МЦ з надання БВПД та Сахновщинською районною філією Харківського обласного центру зайнятості було проведено засідання "круглого столу", на тему: "Право бути почутим"

dsc08337Місцеве самоврядування є тією формою організації влади територіальної громади, яка в прямому значені є найближчою до людей, до реалізації нею своїх прав, набагато ближчою ніж органи державної влади. Таке положення місцевої влади зумовлено передусім природною зв'язаністю людини з територією на якій вона проживає. Таке наближення влади до людини, до місця її помешкання не може не відображатись на складових верховенства права, які повинні бути реалізовані при здійсненні органами місцевого самоврядування своїх функцій та повноважень у правозастосовній сфері.

Безпосередньо право бути почутим, або , як його ще називають, право бути вислуханим, ілюструє наявність прямого зв’язку людини з органами місцевого самоврядування, який уповноважений приймати рішення, що можуть стосуватись або стосуються прав такої людини.

dsc08341

 

На практиці для того, щоб людина могла реалізувати своє право бути почутою, органи місцевого самоврядування повинні створити низку умов: доступність, проінформованість людей про свої можливості, про час і місце роботи відповідних органів, про справи, які ці органи розглядають чи вирішують, порядок їх вирішення, необхідні для розгляду справи документи тощо.

«Право бути почутим» саме це право було розглянуто на засіданні «круглого столу» організованому відділом «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського МЦ з надання БВПД та Сахновщинською районною філією Харківського обласного центру зайнятості, за участю голів сільських рад та селищної ради Сахновщинського району, в.о. голови Сахновщинської РДА Кравця В.І., заступника голови Сахновщинської РДА Волошина П.О., заступника голови Сахновщинської районної ради Яцина В.В.

dsc08345Організаторами «круглого столу» було наголошено, що реалізація зазначеного права громадян можлива лише за умови тісної співпраці між органами місцевого самоврядування та відповідними структурами.