Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадською радою при Сахновщинській районній державній адміністрації проведена в чергове благодійна акція «Від серця до серця».

dsc08417Доброю традицією членів громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації стало проведення започаткованою ними ще в минулому році благодійної акції «Від серця до серця».

Так, 26 грудня у великому залі Сахновщинської районної ради, за ініціативою членів громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, з нагоди наступаючих Новорічних свят, відбулася чергова благодійна акція «Від серця до серця» для дітей з малозабезпечених сімей.

На початку заходу до присутніх з теплими словами підтримки звернулася голова громадської ради Р.І. Устименко, зазначивши: «Що може зрівнятися з новорічними святами, коли кожен потрапляє до чарівного світу. Це одне з найбільш таємних і родинних свят, яке об’єднує здійснення мрій, кожному хто вірить в дива. І не має значення скільки тобі років, все одно ти чекаєш зустрічі з казковим Дідом Морозом. Це можливо, і є те найяскравіше свято з дитинства – із ялинкою іграшками, веселими перетвореннями, Дідом Морозом, Снігуронькою, танцями, піснями і подарунками. Частину цієї казки ми даруємо сьогодні Вам».

 

Після сказаних слів секретар громадської ради Р.І. Троїцька провела розважальну програму для дітей, під час якої діти відгадували загадки, грали у вікторини, розповідали вірші. З великим задоволенням, кожен з присутніх, насолоджувалися спілкуванням, посмішки не сходили з їхніх облич, адже Новий рік – це свято для тих, хто вірить, вміє любити і мріяти. Адже хочеться мріяти вірити в краще.

До слів привітання приєднався заступник голови Сахновщинської районної ради В.В. Яцина та член громадської ради В.П. Вакуленко.

Голова громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, багаторічний волонтер Р.І. Устименко вручила закуплені і доставлені Сахновщинською організацією «Суспільна Служба України» продуктові набори, придбані за кошти благодійної організації «Суспільна Служба українців Канади», потребуючим сім’ям.

Допомога в доставці продуктових наборів надана Сахновщинським районним центром соціальних служб для сім̕ ї, дітей та молоді.