Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Кучер – голові Держлісагентства: «Приберіть Сису»

Під час селекторної наради Кабміну 10 січня керівник Харківської ОДА підняв кадрові питання обласного управління лісового та мисливського господарства.

Нарада під керівництвом Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука була присвячена трьом питанням: припиненню діяльності незаконних АЗС та закладів грального бізнесу, а також ситуації з обігом деревини в країні. Участь у заході взяв, у тому числі, новопризначений голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький. Саме до нього під час заходу звернувся Олексій Кучер.

«У мене прохання до новопризначеного керівника агентства лісових ресурсів. У нас є певна особа під прізвищем Сиса. Я впевнений, що хоча новопризначений керівник працює недовго, але цього лісоруба (я беру на себе таку відповідальність)чорного та такого, що незаконно вирубує ліс,знає вся Україна. Його знає навіть Президент.

Вирубка лісів у Харківській області асоціюється саме з цим прізвищем. Сиса працює до сьогоднішнього дня. Його ловлять правоохоронці, його беруть під варту, після цього звільняють, після цього відсторонюють від посади, але Сиса продовжує на даний час працювати та рубати наш ліс. Тому в мене таке пряме конкретне питання: зробіть щось, щоб його прибрати. Що від мене потрібно -  повідомте, я надам всю інформацію», - заявив голова ХОДА.