Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
ЩО РОБИТИ, КОЛИ НА ВАС НЕЗАКОННО ОФОРМИЛИ КРЕДИТ

24.033Якщо ви отримали дзвінок від банку чи колекторів про необхідність повернути кредит, про який ви нічого не чули, ми пропонуємо декілька порад, як діяти.

Спочатку потрібно перевірити інформацію. Це можна зробити, звернувшись до банку, фінансової установи чи колекторської компанії, або онлайн в Українському бюро кредитних історій.

            Якщо інформація підтвердилася, ідіть до правоохоронних органів.

 Напишіть заяву до поліції про те, що на вас був незаконно оформлено кредит. Це потрібно для фіксації факту події та внесення даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

            Потрібно звернутися до кредитора чи колектора. Повідомте банк чи МФО про те, що ви особисто кредит не оформляли, та наведіть аргументи на вашу користь.

 

 Отримайте від банку завірені копії договорів про кредитування. Колектори повинні надати вам договір переуступки вашої заборгованості.

            Окрім того, можна звернутися до юриста-спеціаліста з банківського права або самостійно виявити ознаки підробки договору.

 Також – переконати банк чи фінансову установу у підробці документа, що дасть змогу об’єднати зусилля для викриття шахрая.

 Повідомте про підробку регуляторні організації у сфері банківського сектору. Зокрема, Національний банк України. Для сфери небанківського мікрокредитування – Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Регулятор може призначити перевірку, вимагати від установ пояснень.

  Порушують ваші права? Ви потребуєте допомоги в судах,  і не маєте грошей на адвоката  –  безкоштовно звертайтеся в відділ «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00,  за адресою:  смт. Сахновщина , вул. Тарасів Шлях, 68. тел. (05762) 3-11-04.

 

 

Заступник начальника  відділу                                                                               Н.А. Приходько